Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

geji pa so itak najboljsi frizeri.

Pa fajn se da menit vsega boga, sam to smo itak ze 100x rekli v tejle temi.

 

... skoda, ker se ni razpletla boljsa debata...

 

Nosorog je omenjal energije, ces da jih tako zacuti al kaj, predvidevam, ker je kao nekaj nenaravnega in tko.

Ampak zakaj pa bi sploh sodil, ne samo pomagal preprosto?

Ali zdravnik rece, mi ne sedejo energije?

... ne, seveda, svojcas ga je celo (geja) dohtar poslal na preglede, ces da je nekaj narobe potem z njim...

Ali duhovnik presoja, kaksno energijo oddaja oni ali ne, na kateri strani je, kolikokrat kihne in kaksne barve kozo ima?

 

... ce si v sluzbi cloveku, da se pateticno izrazim, ali je potem prostor lahko za taksno odklonilnost? xscratchx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... ce si v sluzbi cloveku, da se pateticno izrazim, ali je potem prostor lahko za taksno odklonilnost? xscratchx

:palec: :vtz:

 

ceprav je tudi res, da si pri takih nacinih zdravljenja, ki so (bolj) energetsko orientirani in funkcionirajo na teh nivojih

mogoce dosti bolj dovzeten/obcutljiv/itd za vibracije in je bistveno bolj pomembno, ce ti nekdo sede ali ne.

sploh pa mislim, da je bila odklonilnost bolj na privat ravni kot na tej drugi...ne vem: ce bi jaz lahko zbirala, bi tudi najbrz

zbrala nekoga, ki meni sede kot zdravnik, potem razumem tudi obratno. saj se da napravit vse, ampak je boljse, ce si oba

sedeta...to je po moje itak povsod...so rezultati dosti boljsi.

lahko pa tudi zdravniki odklonijo zdravljenje, se tudi zgodi...tudi v bolnicah. me je vedno zanimalo, kaksni so takrat razlogi...

mogoce ravno to. ce se jim ne zdis totalno zgubljen primer, seveda...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

geji pa so itak najboljsi frizeri.

Pa fajn se da menit vsega boga, sam to smo itak ze 100x rekli v tejle temi.

 

... skoda, ker se ni razpletla boljsa debata...

 

Nosorog je omenjal energije, ces da jih tako zacuti al kaj, predvidevam, ker je kao nekaj nenaravnega in tko.

Ampak zakaj pa bi sploh sodil, ne samo pomagal preprosto?

Ali zdravnik rece, mi ne sedejo energije?

... ne, seveda, svojcas ga je celo (geja) dohtar poslal na preglede, ces da je nekaj narobe potem z njim...

Ali duhovnik presoja, kaksno energijo oddaja oni ali ne, na kateri strani je, kolikokrat kihne in kaksne barve kozo ima?

 

... ce si v sluzbi cloveku, da se pateticno izrazim, ali je potem prostor lahko za taksno odklonilnost? xscratchx

Nosorog mi je reku, da je v tej temi razpravljal predvsem o tem, kdo in kaj mu sede in kdo in kaj mu ne sede (ne pa npr. o tem, kaj je prav in kaj narobe). Mimogrede, poleg pedrov mu grejo blazno na jetra tud tipi, s poželejanimi lasmi in masivnimi zlatimi ketnami.

 

lelele

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, seveda imas prav, Tinka - svoboda in pravica do izbire. :palec:

 

... kaj jaz vem... zase pac lahko recem, da moji kriteriji niso tako natancni, sicer pa - kaj pa govorim, saj ne zdravim...

... se pa ukvarjam tudi z ljudmi in ko ima problem, je vsakdo samo clovek, to je tako, kot ce ima rdece ali crne lase, modro ali rdeco ruto, ce mi rece ahoj ali pozdravljeni, v koncni fazi ce zacnem, se lahko zapicim prav v vse (in saj tudi dejansko nosoroga prav vse zivo moti, da je reper, da to in ono...).

in ker to konec koncev ZAME ni zdravo niti nimam jaz niti nihce nic od tega... pac nudim, kar se od mene zeli in pricakuje, ce tako presodim, moja odklonilnost, ce se je kdaj zgodila, pa se je kvecjemu zaradi nepripravljenosti onega ali pa njegovega kompliciranja in torej nikakor nimam drugih kriterijev v teh primerih - ko gre za pomoc.

Imam pa pac jaz drugacna stalisca, vendar kaj me briga, saj najini zivljenji sta sticni samo v tem momentu, zdravljenja... whatever, kar pa je cisto in torej nima zveze s temi energijami...

 

seveda pa mi je kdo bolj in kdo manj vsec, samo to nima zveze, vse sem v bistvu tudi jaz, ce ne dojemam sveta tako, ne morem se it z ljudmi, ne morem zdravit (no, saj, cesar pa itak ne pocnem, kot sem ze rekla). ...

ker torej preprosto tako (ce apriori odklanjam) ne razumem, ne sprejmem vseh plasti...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda pa mi je kdo bolj in kdo manj vsec, samo to nima zveze, vse sem v bistvu tudi jaz, ce ne dojemam sveta tako, ne morem se it z ljudmi, ne morem zdravit (no, saj, cesar pa itak ne pocnem, kot sem ze rekla). ...

Seveda zdraviš! No ja, al pa tud ne. Kakor gdaj. Dejstvo je, da neprestano vplivamo en na drugega.

Sva bla z Nosorogom na kofetu, pa je v bistvu reku, da gre pri tem, ko npr. reče, da ga nakšni in takšni tipi ali stvari totalno razpizdijo ali mu gredo na jetra, bolj za mal hecno terminologijo - ko ga pogledaš v dušo, vidiš, da je čisto prijetna žival, ki ne zna sovražiti. Je pa res, da med tistimi, ki so mu blizu, ni pedrov, tipov z želejastimi lasmi in masivnimi zlatimi ketnami, raperjev ... Preprosto za to, ker se nima z njimi o čem pogovarjati oz. je v lajfu precej važnejših stvari, kot pa gubljenje vremena v brezzveznih čvekih.

 

 

lelele

 

 

Hm - teole mu bom zaračunal ...

lelele

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je pa res, da med tistimi, ki so mu blizu, ni pedrov, tipov z želejastimi lasmi in masivnimi zlatimi ketnami, raperjev ... Preprosto za to, ker se nima z njimi o čem pogovarjati oz. je v lajfu precej važnejših stvari, kot pa gubljenje vremena v brezzveznih čvekih.

 

Ne vem, a so vsi pedri isti? Pa vsi reperji? Pa tipi z zlatimi ketnami? A je pa mogoče še kaj več v človeku, ne sam to, da ma rad isti spol alpa da ma kilo želeja na laseh?

Ne kompliciraj. Nosorog počne toliko stvari, da mu ne ostane časa še za marsikaj precej bolj prijetnega, kot pa je ugotavljanje, ali so vsi pedri, raperji, in uni tapoželejani z zlatimi ketnami enaki.

To je tako, kot da prideš v restavracijo in pač izbereš jed, ki ti najbolj ustreza; ne moreš požreti vsega ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, vseeno si ocitno utrga trenutek, da kaj napise, tudi v Homoseksualce je nasel cajt napisat nekaj...

"Gubljenje vremena v brezveznih cvekih?" x:Dx x:o)x x;)x

Nak, to ga pa on ze ne.

 

x:o)x x:Dx x:Dx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vse sem v bistvu tudi jaz, ce ne dojemam sveta tako, ne morem se it z ljudmi, ne morem zdravit (no, saj, cesar pa itak ne pocnem, kot sem ze rekla). ...

ker torej preprosto tako (ce apriori odklanjam) ne razumem, ne sprejmem vseh plasti...

:palec: Vsaka čast za to izjavo in če jo tudi živiš, krasno.

 

 

Sama rada razmišljam o sekusalnosti in s tem tudi o homoseksualnosti. Se mi zdi tako skrivnostno in tako obširno področje življenja, da je že s tem fascinantno.

Velikokrat sem poskušala razumeti, kaj je zadi, zakaj človeka bolj privlači oseba istega spola kot oseba nasprotnega. Na faksu so nam razložili, da obstaja homoseksualnost od vedno, da je v genetski zasnovi zapisana homoseksualnost. Moj profesor Debenjak je napisal vse možnosti oblik povezav kromosomov, ki določajo spolnost in nam razlagal za kaj gre.

Takrat sem seveda sprejela, potem ko sem šla preko življenja in opazovala, pa sem ugotovila, da je to samo del resnice. Da je res nekaj ljudi, ki so se rodili v napačnem telesu in da je to zaradi neke genetske neuskalajenosti. Da pa je homoseksualcev veliko in so različne vrste in da je seveda širok spekter različnih ljudi, s svojo specifično seksualnostjo. Ker živimo v dobi Urana, oziroma vodnarja, je jasno, da je svoboda in individualnost kot glavno geslo omogočila ljudem, ki niso povsem skrajno homoseksualni, da doživijo tudi ta del svoje seksualnosti, in mnogom tistim, ki bi v kakšni drugi dobi ostali večno sami in se imeli za groznega norega in čudnega, da živijo kolikor toliko zadoljujoče življenje. Moram priznati, da mi je malo neprijetno to, sploh pri moških hoimoseksualcih, ker tako pretiravajo s spolnostjo in menjavo partnerjev in taka naprej, vendar kdo sem da sodim, in to da mi je neprijetno, govori nekaj o meni.

Jaz sem prepričana, da nekteri homoseksualci lahko tako dobro skrbijo za otroke kot heteroseksualci, otrok se bo seveda soočal s težavami, toda kateri otrok se ne.....

Zdi se mi, da je nekaj homoseksualcev, ki bi bili zelo dobri očetje ali matere, vendar če smo popolnoma zaprti pred to možnostjo bodo to vlogo težje dobili.

Zdi se mi, da imamo vsi v sebi cel spekter sekusalnih potreb in svojstven seksualni prizvok in če ga spoznamo, potem lažje živimo. Zdi se mi, da vsako blokada sekualnosti in nesprejemanje svojih potreb, na neki podtalni ravni uničuje posameznika. Seveda pa spoznati svojo seksualnost, ne pomeni, da moraš sedaj, delati vse kar si želiš, ti kot odrasel in odgovoren imaš svoje življenje v svojih rokah, toda bit odprt, in sprejemat sebe v vseh svojih elementih, to je koristno in če se sprejemaš potem boš lažje sperejemal tudi druge. Vsi mi smo v enem delu tudi homoseksualci, nekateri v manjšem in nekateri v večjem delu, homofobija, pa je predvsem strah in neodobravanje tega dela lasten homoseksualnosti. Tako vsaj jaz mislim. Joj koliko sem napisala, no ja, nikoli nisem imela priložnost napisalti svoje mnenje in ga izpovedati, sedaj pa sem dobila to priložnost.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mihela, za tole (ves prispevek, ful dobro si razmisljala) pa od mene cista petica!! x^x :palec: :palec:

 

p.s. tole je med najiskrenejsimi in najlepsimi, najpoglobljenejsimi razmisljanji o tej temi, res zelo dober prispevek. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, vseeno si ocitno utrga trenutek, da kaj napise, tudi v Homoseksualce je nasel cajt napisat nekaj...

"Gubljenje vremena v brezveznih cvekih?"  x:Dx  x:o)x  x;)x

Nak, to ga pa on ze ne.

 

x:o)x  x:Dx  x:Dx  x:px

Seveda si odtrga trenutek. Razlika je, posvetiti cajt nekomu, za kogar se ti to ne ljubi in se ti zdi precej mimo, ali pa kaj napisati na forum, ki ga bere tud precej normalnih.

Sicer pa - s stalnim uporabljanjem besede pedri, ki je v bistvu žaljiv izraz za homoseksualce-fantke, sem bil tlele itak destruktiven. Zato pokam. Sem pa pričakoval, da se bo razvilo kaj drugega in da bodo pedroljubci bolj planili po meni ...

 

Mam pač obdobje, k mi paše, da me kdo skurca in mal iščem, da tud jaz koga skurcam. Sam je že pri koncu.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa - s stalnim uporabljanjem besede pedri, ki je v bistvu žaljiv izraz za homoseksualce-fantke, sem bil tlele itak destruktiven. Zato pokam. Sem pa pričakoval, da se bo razvilo kaj drugega in da bodo pedroljubci bolj planili po meni ...

.Mam pač obdobje, k mi paše, da me kdo skurca in mal iščem,da tud jaz koga skurcam. Sam je že pri koncu.

x:Dx

.potem uporab pederastijo, al pa topli prigrizek, al pa pedro show

.drgač te pa razumem Jest Nos.

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

so se transformirale skladno z zachrtano smerjo hibrida x:Dx

:vragec:

 

aha!

in pol pride do neskladnosti....ja

glava telesu dopoveduje de je dec

enkrat mesechno pa telo odgovori x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... v bistvu pa gre samo za ljubezen...

... in na drugi strani za nesprejemanje ...

 

V bistvu nikomur ne zelim, da bi bil nesrecen ali da bi njegov otrok, bliznji bil nesrecen...

Nesrecni zaradi tega pa so predvsem ali pa samo zaradi drugih, ki imajo predsodke...

Situacija pa je kaj hitro lahko obratna....

In smo sami v vlogi, ki je drugim cudna, nesprejemljiva...

Nikoli ne ves, kaj te v lajfu se doleti - in ne nazadnje tudi, kdo ti bo morda kljucno pomagal ali ti celo resil zivljenje...

Morda bo to Arabec, reper ali gej.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli ne ves, kaj te v lajfu se doleti ... Morda bo to Arabec, reper ali gej.

:vragec:

 

bemu....de se lezba recimo u tipa zaljub x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

al pa peder u babo x:Dx x:Dx x:Dx

njuna okolica pa s porajkli po njima chesh: "IZDAJALCAAAAAA"

pa tochn tko to zgleda

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...