Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Povejte tudi vi, kaj si mislite o homoseksualnosti, o poroki med istospolnimi partnerji, o njihovih otrocih... Ali je med vasimi prijatelji kdo homoseksualen? Ali imate sami tako izkusnjo? ...

 

Mislim in jih podpiram v to, da imajo enake pravice, kot vsi ostali !!

Kar se tiče otrok, enako jih podpiram in verjamem, da v posameznih primerih bi lahko vzgajali oz. usmerjali še boljše, kot nekateri starši (mama in očka ) !!

 

Še posebej, če posvojijo otroka, kar zame pomeni ena sirota manj na tem svetu ! x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Novi parlament je iz precedure umaknil predlog zakona o istospolnih zvezah... :xx!:
:xx!: xrolleyesx

 

Seveda pa se bivša vlada zdaj s svojim ogorčenjem spreneveda, saj je imela 8 let možnost, da takšen zakon sprejme....
xcivx xrolleyesx xcivx :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mislim in jih podpiram v to, da imajo enake pravice, kot vsi ostali !!

Kar se tiče otrok, enako jih podpiram in verjamem, da v posameznih primerih bi lahko vzgajali oz. usmerjali še boljše, kot nekateri starši (mama in očka ) !!

 

Še posebej, če posvojijo otroka, kar zame pomeni ena sirota manj na tem svetu ! x;)x  :palec:

 

:palec: :palec:

x^x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha!!!! hehe, saj sem si mislila, ziher mas kaj v vodnarju, ti pa ze kar Luno. :palec:

Fajn, mas posebno mamo tud najbrz pol, pa tko...

Fajn da ma kozorog kaj zivahnega tud, strelca al vodnarja...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Aha!!!! hehe, saj sem si mislila, ziher mas kaj v vodnarju, ti pa ze kar Luno. :palec:

Fajn, mas posebno mamo tud najbrz pol, pa tko...

Fajn da ma kozorog kaj zivahnega tud, strelca al vodnarja...

 

x:Dx Mamica pa je 100% strelec...morda tud to upliva name...! xscratchx :D

 

x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Premal poznas gejev, Aiwa, ce bi jih vec, ne bi imela nic proti, ker so fajn folk...

 

Dost normalno nekak pa je, da mas pomisleke, nenazadnje zaradi druzbe, v kateri zivimo.

ce bi bilo to vseskozi povsem nekaj obicajnega, bi tudi ti zdaj dojemala to tako.

 

Santos, ja, saj se vidi, da imas zivahno mamo s takim vplivom, fajn! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni so pa homoseksualci čisto normalni ljudje in o njih sploh ne razmišljam ali mi je njihova spolna usmerjenost kul ali ne. Tako kot o hetero ne razmišljam ali mi je to kul ali ne. To je samo eden izmed podatkov, človek pa mi je kul iz čisto drugih, pomembnejših razlogov. Za tiste ki ne veste in se sprašujete zakaj se homoseksualci borijo za možnost poroke: problem nastane po smrti enega izmed partnerjev in ne morejo dedovati po pokojnem parnerju, s katerim so preživeli celo življenje in skupaj vlagali, kot je to normalno pri zakoncih. In to je za homoseksualce glavni in tudi najbolj boleč razlog. Drugi pa je ta, da so homo veliko bolj liberalni od hetero (v povprečju) in ne vidijo razlike med eno in drugo vrsto ljubezni. Ljubezen je pač čustvo, ki se ga ne da soditi po primernosti in ustreznosti. In za njih pomeni žalitev, da njihova ljubezen družbeno ni priznana oz. je manjvredna, s poroko pa bi jim širša družbena skupnost dala potrditev enakovrednosti. Jaz se s tem strinjam.

 

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem se spomnila enega zelo dobrega angleskega dokumentarca o homoseksualnih zivalih,kjer je homoseksualni novinar hotel angleski ministrici dokazati da je homuseksualnost cisto naravna.kajti ta ministrica je prepovedala v angleskih solah kakrsnokoli predavanje o homoseksualnost.trdila je da je to zato ,ker homoseks.ni naravna.tako je ta novinar sel okrog do biologov in celo iz national geografica nasel neobjavljene posnetke homoseksualnih zivali.videla sem posnetke ovc,rac psa ,bivola....tip je pol sel do ministrice in ji pokazal posnetke ter ji s tem dokazal da se moti,kajti zivali se naravno obnasajo.torej je homoseksualnost prav tako naravna kot heteroseksualnost.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej sploh ne razumem zakaj se ljudje tok ukvarjajo s tem al je homo naravno al ni, zdi se mi da psihologija celo uči da je to odklon od normalnega :O: Pa saj ni važno. V življenju pač ne moremo vsega razumeti in dojeti, ene stvari pač moramo vzeti take kot so. Ljudje čutimo kot pač čutimo in jasno da ne čutimo vsi enako. Sej pol pa se lahko začnem spraševati ali je moja soseda normalna ker ji paše kremšnita kr meni je pa čist za zbruhat. Sej to sem zdej čist poenostavila ampak v svojem bistvu je to to.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz sem se spomnila enega zelo dobrega angleskega dokumentarca o homoseksualnih zivalih,kjer je homoseksualni novinar hotel angleski ministrici dokazati da je homuseksualnost cisto naravna.kajti ta ministrica je prepovedala v angleskih solah kakrsnokoli predavanje o homoseksualnost.trdila je da je to zato ,ker homoseks.ni naravna.tako je ta novinar sel okrog do biologov in celo iz national geografica nasel neobjavljene posnetke homoseksualnih zivali.videla sem posnetke ovc,rac psa ,bivola....tip je pol sel do ministrice in ji pokazal posnetke ter ji s tem dokazal da se moti,kajti zivali se naravno obnasajo.torej je homoseksualnost prav tako naravna kot heteroseksualnost.

Fajn primer (saj smo tud tega se ze dotaknili, pa rimske cajte pa razvrate pa taksno).. :palec:

 

<{POST_SNAPBACK}>Sej sploh ne razumem zakaj se ljudje tok ukvarjajo s tem al je homo naravno al ni, zdi se mi da psihologija celo uči da je to odklon od normalnega :O:  Pa saj ni važno. V življenju pač ne moremo vsega razumeti in dojeti, ene stvari pač moramo vzeti take kot so. Ljudje čutimo kot pač čutimo in jasno da ne čutimo vsi enako. Sej pol pa se lahko začnem spraševati ali je moja soseda normalna ker ji paše kremšnita kr meni je pa čist za zbruhat. Sej to sem zdej čist poenostavila ampak v svojem bistvu je to to.

Sem se prav smejala, fajn komentar tud tale, ja, mal hecna primerjava, ampak mas na nek nacin prav...

Ce se ima kdo za usajat, kaj komu pase, ne.. ;)

In ce nikomur ne skoduje, s tem da je ta morda se bolj skodljiv, ki se base s tortami, no res pa je, da je samo do sebe. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem pozabila dodat pa ,da so nasli,oziroma je nasla neka biologinja,ki se ukvarja z mozgani ovc,zanimivost na mozganih homoseksualnih ovc.in sicer obstaja nek del mozganov,ki je drugacen od heteroseksualnih mozganov.imajo pa vse ovce ,ki so homo,ta del mozganov enak.tako torej vedo ze ko se ovca skoti,da je homoseksualna.pri ovcah je to dokazano ,pri ostalih zivalih in ljudeh pa se ne vem ce smo prisli do tega spoznanja.vsekakor pa se mi zdi to zanimivo,da se to vidi na mozganih-znanstveniki so to poimenovali kot "napako" na mozganih.no meni ta izraz"napaka" ni ravno vsec,so samo grugacni mozgani od mozganov hetero ovc.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak zakaj pa glih pri ovcah so sli to gledat?

Oz. a se je ta znanstvenica samo z ovcami ukvarjala?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ,ta znanstvenica se je pac specializirala na ovcah.ma se tudi ne spomnim prav ful dobro...mislim da je prov mela celo farmo ovc.ma bi prav rada se enkrat gledala ta dokumentarec,ker je bil res zanimiv.celo je bila neka fora,ko so raziskovali o nekem tipu,ki je ubil svojega psa,za katerega je sumil da je homo.mislim svasta.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: nekoč, davno v zlatih casih je bil moj sodelavec homosexualec....boljšega prijatelja, predanega,poštenega.. si ne bi mogla želet...bil je pravi moški na pogled, zato so zaradi njega v naš kraj in hotel prihajali homosexualci iz vseh krajev....bil mi je rama za :cry: :devil: :listen: xscratchx xpartyx xchatx skratka za se...spoznala sme tudi druge njegove prijatelje in moram reči...najboljši in na mestu... prijatelja mi je speljal njegov ljubimec v Italijo, nekaj let sva se še dopisovala...zdaj pamje za njim zginila vsaka sled....jaz ga ne morem pozabiti.. xrosex kjerkoli že je , upam da mu je dobro in da je srečen.. xyiyax :detelca:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne morm si pomagat da nebi šla najprej na tole temo odgovorit. Prov sovražim ljudi k si mislijo da je homoseksualnost neki nenormalnega in nemoralnega. Dokazano je, da je homoseksualnost med živalmi čist normalen pojav (naprimer poskus z biki). In opažam, da ženske ful bol razumemo to kot moški, k majo pa usi tist svoj ego nabit do skrajne meje, in ne razumejo, da neki kar ni običajno še ne pomeni da je nenormalno. Poleg tega me iritira da tranzvestite skor vedno povezujejo z homoseksualci......... To sploh ne drži. Male punčke vedno stikajo po maminem make up-u, in edina razlika je da nekateri tipi pač ceu lajf čutijo potrebo po tem. To pa ni pogojeno s homoseksualnostjo, ampak je u bistvu duševna motnja. Ne razumem kko sploh lahk nekdo se spravla nad homoseksualce pa jih ponižuje in jih zmerja, čeprov so po nekaterih državah sprejete poroke med homoseksualnimi pari, in je to v živalskem svetu čist običajna in celo kr pogosta stvar. Očitno so nekteri preveč zaostali da bi jim to potegnal.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič srečal bivšega sodelvca, ki je delal na drugem oddelku. Tako bolj navidezno se poznamo. Zdaj dela v znani štacuni poceni oblekc Haso&Mujo. On je javno priznal da je gej v našem podjetju. Nobeden se za to ni sekiral, me je pa potem šokiral kod Hase&Muje, ko sva se rokovala, mi je namignil kako tople rokce imam. Nešto u tom fazonu. Kar frapiran sem bil. Ponavadi hitro odreagiram, ampak klele me je dubu čist nepripravljenga. Ignoriral in nadaljeval pogovor. Šele na poti nazaj domov sem razmišljal, da je mogoče to njihovo tajno geslo, za medsebojno prepoznavanje. Ali si, ali nisi. Najbrž če bi mu odgovoril, da so moje roke tople, ker si jih mažem z vazelinom, bi me takoj pecal. Pol pa pobirat žajfo i tako to... x:Dx

No ja pa sem si mislu, no če me je pa preskušal, pomeni da ni nič slabega mislil o meni. Se pravi sem taprav dec x^x . E pa mi je tud dec flirtal. x:Dx x:Dx x:Dx . No ko sem to moji mucki povedal, me je začela nabijat po riti še dolgo v noč x:Dx x:Dx x:Dx .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...