Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

BLAZNO MI GRE NA ŽIVCE - DA NEKDO ČUTI PRI SEBI, DA JE - AL PA VSAJ ZAMETKE TEGA - PA SI NE PRIZNA!!!

VALDA DA JE TO ČIST NORMALNO IN OK IN VSE - POZNAM VELIK TAKIH, PA TUD SAMA NISEM ČIST DEFINIRANA IN TO ZMERI POVEM.

PRESNETE KONZERVE :xx!:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx volk x:Dx

cigančica jst tud gledala dokumentarec tale.. zlo dober! Pa forast kak se je ženska speljevala...  x:Dx

 

 

ja ja pa prav smesna je bila zenska ,ko se je izmikala,ha ha

kr ene face je delala,kao da se ji gnusi vse skup..

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni pa se zdi da je to zaradi okolja v katerm vzgajamo otroka. Če ga vzgajamo v smeri da to ni nič takega pa da je to normalno, bo on seveda deloval tako, če pa ga spremenimo v kakega homofoba...not good x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predzakonska spolnost, prešuštvo, bestialnost, krvoskrunstvo in homoseksualnost; vse to so resni grehi proti Bogu. (3. Mojzesova 18:6; Rimljanom 1:26, 27; 1. Korinčanom 6:9, 10) Če neki par živi skupaj, pa ni poročen, bi se moral raziti, ali pa se uradno poročiti. (Hebrejcem 13:4)
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem voda od junija 2004. Letos bi z možem slavila zlato poroko. Zakaj vprašaš?
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Predzakonska spolnost, prešuštvo, bestialnost, krvoskrunstvo in homoseksualnost; vse to so resni grehi proti Bogu. (3. Mojzesova 18:6; Rimljanom 1:26, 27; 1. Korinčanom 6:9, 10) Če neki par živi skupaj, pa ni poročen, bi se moral raziti, ali pa se uradno poročiti. (Hebrejcem 13:4)

 

Zoper katerega Boga, Andreja?

 

Ali tistega, ki je dal Izraelce v roke roparjem, ki jih oropali in jih izročili v roke njihovih sovražnikov okoli njih? (Knjiga sodnikov 2:14)

 

Ali tistega, ki je bil z Davidom, ko je šel s svojimi možmi med Filistejci dvesto mož in njihove prednje kožice prinesel kralju, da bi postal kraljev zet (Prva Samuelova knjiga 18:27)?

 

Ali tistega, za katerega velja: kakor se stopi vosek pred ognjem, tako grešniki preminejo pred Bogom (Knjiga psalmov 68:3)?

 

Krut je tvoj Bog, Andreja, in takega Boga izvoli imeti kar sama. Malikuj ga, kakor so malikovali Baala, ampak nas, ki ga ne želimo malikovati, pusti, da živimo svoje življenje brez tvojega jadikovanja in obtoževanja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi v tujini sem delovala v Palestini, kjer je bila potreba po oznanjevanju največja. Izkušnje so dokaj pozitivne, ljudje so nas lepo sprejemali in ogromno ljudi se je dalo takrat krstiti (okoli 103).

Prihodnji teden pa odpotujem za en mesec v Zrdužene države Amerike, kjer bom tudi oznanjevala. Človek mora biti dejaven tudi v pokoju, mar ne.

 

Mi pa laska, da sem ti všeč. Hvala za kompliment. Tudi ti si izjemna ženska za moje pojme in ravno prav ponižna.

 

Lep pozdrav,

»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Predzakonska spolnost, prešuštvo, bestialnost, krvoskrunstvo in homoseksualnost; vse to so resni grehi proti Bogu. (3. Mojzesova 18:6; Rimljanom 1:26, 27; 1. Korinčanom 6:9, 10) Če neki par živi skupaj, pa ni poročen, bi se moral raziti, ali pa se uradno poročiti. (Hebrejcem 13:4)

 

 

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :wOOt: :wacko:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec:

 

Pa ravno prav ponizna si... x:Dx x:Dx x:Dx :2src:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>  E pa mi je tud dec flirtal.  x:Dx  x:Dx  x:Dx .  No ko sem to moji mucki povedal, me je začela nabijat po riti še dolgo v noč  x:Dx  x:Dx  x:Dx .

 

 

Viš, se je ustrašla zate. :) Lepo, da znaš kompliment sprejeti kot kompliment. Večini moških to ne gre. Sploh, če je kompliment izrečen od moškega.

Beatus, qui venit in nomine Domini!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ufa... :switz: sem se prebila cez celo tole temo... ugotavljam, da se nic komentirala..

 

Zakaj? Ma.. mal brezveze mi je tupit eno, in bo pol prisel drug, ki bo tupil drugo, pa ne bova nic resila, razen filala svoj ego..

 

OK, drugac.. Nekje je ze Bfreak pisal nekaj o tem.. sem dobila filing, da grejo asociacije nekako takole: 'dvospolni' par - joj, kaka ljubezen.. 'istospolni' par (specially tipa) - kok ga v rit na***...

OK, men osebno gre pri istospolnih asociacija nekak v smeri - kok sta fajn, pa lustkana, pa pogumna.. in se pol vprasam - a sem res kej boljsa? Mislim, kot da sta zdaj neki cist posebni bitji, ful special, taka 'lustkana'... Zakaj pa ne tko kot vsi ostali? Mislim, ko sem v druzbi s parom (m+z) sploh ne razmisljam o usmerjenosti njuni, zakaj bi morala v druzbi z m+m ali z+z razmisljat o tem? Saj ne vem v bistvu, a bi res o tem razmisljala, premalo izkusenj.. Sam razmisljam x:o)x

 

Ma isto sranje tole... crni, beli, rdeci, zeleni, gay, straight, lezbo, cefurji, slovenci, americani, 'mi', 'oni', 'normalni', 'nenormalni'.. kok smo bedni v bistvu..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se pa porok tice.. absolutno za. Mislim za to, da se legalno pravno uredi in prizna razmerje. Kar se otrok tice, ja, se jim bodo posmehoval v soli in vrtcu, dokler bodo obstajali starsi, ki jih bodo ucili tega. In posmehoval se bodo tud 'cefurjem', pa crncem, pa revnim, pa bogatim, pa blondim pa... In otroci bodo zrasli in bodo ponosni na svoje starse in jih bodo imeli radi, al jih bodo pa sovrazli pa besni nanje pa na to kako so jim zafural otrostvo.. Odvisno od?? Kdo bi vedel..

 

Kar se tice tistega referenduma o umetnem oplojevanju.. A mamo slovenci nasploh neko ful veselje odlocat se na referendumih o pravicah drugih, a ne? Mislim, jaz, ki vse vem in mi je vse jasno lahko odlocim a ima ena zenska, ki je nikol nisem vidla in spoznala lahko otroka? hmm?? pustmo dzamijo in to, je za v druge teme...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ravno prav ponižna... xzobkox  :lol:

 

ja največji ljudje so tudi ponižni... js sem še majhen :8): nekega dne bo tud men to uspelo :P Klanjam se Diana

 

Drgač pa kompliment, tip -> tipu... to pa še js naredim hihi pa nisem prav nič gey... pa sveda tak kompliment tud sprejmem, včasih ga celo dam... mislim da je čist dobro za med človeške odnose, pohvalit kšnga kolega da ma recimo fajn avto, hihi :P al pa vredu pulover... x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Predzakonska spolnost, prešuštvo, bestialnost, krvoskrunstvo in homoseksualnost; vse to so resni grehi proti Bogu. (3. Mojzesova 18:6; Rimljanom 1:26, 27; 1. Korinčanom 6:9, 10) Če neki par živi skupaj, pa ni poročen, bi se moral raziti, ali pa se uradno poročiti. (Hebrejcem 13:4)

 

Največji greh proti bogu je širiti takšne misli.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D ohjej.... a predzakonska spolnost tud... father i have sinned... and i loved every moment of it... nope... to že ne more bit greh, da se maš lepo s kšno miško... tud homoseksualnost, najbrž nebi bla glih greh... :D skoz prave oči, prešuštvo, s privoljenjem partnerja, najbrž tud ne, bestialnost najbrž res... vsaj skoz moje oči, krvoskrunstvo (hm kaj je že to) sicer pa vse te stvari veljajo sam za rimljane, korinčane, pa hebrejce :D hihi
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri nas doma in na sploh južno od Kolpe je še zmeraj navada, ko se čestita za kakšen praznik, da se deci medsebojno bolj izljubijo in močneje objemajo, kakor pa s puncami. Najbrž bi se temu lahko reklo "homoseksualno arhetipsko obnašanje", nekakšen izkaz spoštovanja in tesne povezanosti med moškimi prijatelji in sorodniki. Kakor poljubljanje papeževe roke, ali roke cesarja, kralja.

Konec koncev je dokazano, da smo kot otroci izrazito biseksualno orientirani.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...