Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

In zaljubis se v osebo, ne v njene (njegove) spolne organe

Ja, tu se cisto strinjam. Jaz sem tudi taksna, zato tudi tezko govorim o sexu brez custev, ker mi to ni to lih...stara sola? x;)x x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa glih danes srečala starega frenda po dolgih letih. Ma je tak cuker, pa homoseksualec, res tista srčna oseba. Sem ga bila full vesela. x:Xx

 

Samo ima neke probleme s partnerjem, ki sta že 8 let skupaj, pa je malo razočaran. xrolleyesx

 

Homoseksulaci ljubijo enako kot kdorkoli drugi. xsrcx

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Homoseksulaci ljubijo enako kot kdorkoli drugi. xsrcx

 

Pa sej, itak.

Pol pa zenske tu pisejo ( se zafrkavajo, kakorkoli ze), kako bi bilo enostavneje biti z zensko, ker bi jih boljs razumela, vedela, kako cutijo, mislijo. JA VALDA xrolleyesx x:Dx Meni je to cisto mimo teorija.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Homoseksualci me osebno ne motijo, če se znajo normalno obnašat.

Osebno ne poznam nikogar, poznam pa lezbiko oz. biseksualko.

 

Da se lahko poročijo? Če jih to osrečuje, zaaj pa ne. Pravico imajo bit srečni.

Da imata dva homiča posvojenega otroka? Ne, tega ne odobravam. Treba je pogledat na posledice katere bo doživljal otrok v družbi. Moški nimamo materinskega čuta, tako, da je otrok tudi za to pomembno vlogo prikrajšan.

Losing my religion
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest tut nimam nč prod geyem, celo nasprotno velik kolegov mam k so geji.Je sam en pravil: roke stran!!!..hehe

x:Dx Enako...! Saj sem že napisal v prejšnjih postih...v glavnem nič proti ! xsrcx

 

x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem danes bral v nekih novicah, letos: se je okužilo z virusom HIV 31 ljudi, 2 ženski in 29 moških, za aidsom sta umrli 2 osebi...velika večina na novo okuženih se je okužilo z homoseks. spolnimi odnosi...tko je ta zadeva: roke stran!!!
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Homoseksualci me osebno ne motijo, če se znajo normalno obnašat.

Osebno ne poznam nikogar, poznam pa lezbiko oz. biseksualko.

 

Da se lahko poročijo? Če jih to osrečuje, zaaj pa ne. Pravico imajo bit srečni.

Da imata dva homiča posvojenega otroka? Ne, tega ne odobravam. Treba je pogledat na posledice katere bo doživljal otrok v družbi. Moški nimamo materinskega čuta, tako, da je otrok tudi za to pomembno vlogo prikrajšan.

 

 

Strinjam se, da bi posvojeni otrok trpel, ampak najbrž ne zaradi svojih staršev, temveč zaradi neodobravnja okolice. Naša miselnost se ne bo spremenila čez noč. Vse rabi svoj čas.

Absolutno pa se ne strinjam s vojo trditvijo, da moški nimajo materinskega čuta in da ne znajo tako ljubeče skrbeti za svojega otroka kot mati. Res je, da je se med materjo in otrokom vzpostavi posebna povezava- konec koncev ga ona nosi 9 mesecev in ga tudi rodi, ampak tudi moški zanjo biti ljubeči in nežni. Tako kot tudi znajo jokati. Spet je to le ena etiketa družbe, ki nas omejuje.

lep dan

Popravljeno -> Andromeda

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja okolje naredi svoje. Je pa tudi to, da veliko ljudi govori da nimajo nič proti homoseksualcem, potem pa pridejo Sestre, pa Elton John se poroči, pol se pa že drugače govori.

Sploh pa, zakaj homoseksualci ne bi smeli imeti otrok, prav gotovo bi lepše skrbeli za svoje otroke, kot pa navadne družine, kjer je polno prekrivanja (droge, alkohol, zlorabe, pretepi otrok...). Hvala lepa za take družine.

"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sami so krivi, ce bi nucali pamet in uporabli kondom, se to ne bi zgodilo. Neverjetno se mi zdi, da pri analnih odnosih ne uporabjo kondoma. Enako v heteroseksualnih (analnih in drugih) spolnih odnosih.

Ce gre moski k okuzeni prostitutki, kot je bil lani primer v Slo, (zdaj je ze pokojna, imela pa je celo vrsto tudi drugih spolnih bolezni) razsiri virus na vse, s katerimi je in še bo. Takrat so cele mnozice ljudi stali v vrsti pri testiranju za Hiv, ko je bil ta primer.

 

 

To je pa zato ker 90% ljudi uporablja kondome zarad nezaželjene nosečnosti in ne zarad bolezni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sami so krivi, ce bi nucali pamet in uporabli kondom, se to ne bi zgodilo.

..me pa prav zanima kolk lezbijk lize tamalo cez celofan... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sami so krivi, ce bi nucali pamet in uporabli kondom, se to ne bi zgodilo. Neverjetno se mi zdi, da pri analnih odnosih ne uporabjo kondoma. Enako v heteroseksualnih (analnih in drugih) spolnih odnosih.

Ce gre moski k okuzeni prostitutki, kot je bil lani primer v Slo, (zdaj je ze pokojna, imela pa je celo vrsto tudi drugih spolnih bolezni) razsiri virus na vse, s katerimi je in še bo. Takrat so cele mnozice ljudi stali v vrsti pri testiranju za Hiv, ko je bil ta primer.

xrolleyesx Mislim, da ne staknejo aids-a zaradi analnih oz. oralnih odnosov !! :inocent:

Največkrat ga dobijo lih, ko si ga ulagaja drug drugemu v zadnjico x:Dx ...preprosto iz tega, ker moškemu v ritki popokajo žilice, pač ker je ozka luknja in ni namenjena nabijanju...ampak kakanju !

V glavnem v ritko boli...in tud tako sledijo majhne poškodbice, saj jih tudi penes...naprej pa sami ugibajte kaj sledi ! x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Mislim, da ne staknejo aids-a zaradi analnih oz. oralnih odnosov !! :inocent:

Največkrat ga dobijo lih, ko si ga ulagaja drug drugemu v zadnjico x:Dx ...preprosto iz tega, ker moškemu v ritki popokajo žilice, pač ker je ozka luknja in ni namenjena nabijanju...ampak kakanju !

V glavnem v ritko boli...in tud tako sledijo majhne poškodbice, saj jih tudi penes...naprej pa sami ugibajte kaj sledi ! x;)x :palec:

 

HIV je prenosljiv z spermo, zato ga težje faše moški ki seksa z okuženo žensko(razen če dobi na penisu ranico, ženska pa v vagini)Najblolj so na udaru homoseksualci in pa ženske seveda.Najbloj hodijo skoz " strait" tipi.

 

Sicer je pa po novih podatkih virus HIV izgubil na moči.Ni več tako močan kot v 80h letih kjer je vsak okuženi umru za njim.V teh časih je večina ljudi le prenašalka oziroma ga imajo v organizmu, vendar ni virus aktiviran.Zadnjič brav študijo v eni reviji.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Analni in v zadnjico je eno in isto.

Kakor je meni "znano" x:Dx je analni sex...razne svinjarije... :xx!: :xx!: :xx!: ne bi o tem...pustimo raje stat ! x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ne, tisto ima drug naziv :inocent:

Oralni spolni odnos (lizanje, faf) vaginalni (v vagino) analni (v anus)

 

Kaj pa je tisto, kar še ostane...Najbrz mislis perverzije, kot so pissing (scanje po partnerju) fisting (vstavljanje pesti zenski v vagino ali moskemu v anus), BDSM (bondaža - vezanje in telesno kaznovanje) Sodomija (seks z zivaljo)-grozno

:lol: :lol: :lol: Veš zakaj predpostavljam, da je analni...ker smo pred leti gledali s kolegi en por... (lesbike)x:Ix tipo analni sex...in je bilo lih tisto, kot si navedla v rdečem...pa še mal kakanja je blo tud...! x:Dx

 

V glavnem, ko sem si ogledal, ne celega...mi je prišlo skoraj na :xx!: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: Mantis, ti si pa tole vse lepo naštudirala... bogi tisti k na njih sprobavaš vse te finte (pissing, fisting, BDSM...)

 

x;)x x:Dx

 

xg:Dx xg:Dx xg:Dx

Takih svinjarij še nism gledala. Mimogrede sem vidla kako budalastino iz neta, ce sem jo prek mejla dobla od kakega znanca. Sem sicer imela dost dreka in scanja, ko sem delala v negi v bolnici. Grdo sem rekla, ampak niti slucajno ne razumem takih stvari. Ima menda vsak clovek neko dostojanstvo in zame so to neki cudaki. Isto kot ekshibicionisti, ki se nastavljajo, pred naso solo v parku je en skoz stal in ga kazal trdega puncam; ucitelji so za to vedeli, pa niso nikoli reagirali, mislim da je to shok za 14 letnice, sploh ce pridejo iz vasi v mesto in še niso slisale. So glih enega odgnali iz nekega zdravstvenga doma v spremstvu policije in še predstojnik oddelka ga je branil, ces da gre za sicer NEnevarno bolno osebo. A toliko pa ze ni bil bolan, da se ne bi spomnil, da ravno otrokom ga mora it kazat :xx!:

xrolleyesx No coment za take elemente ! x:o)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam kot zanimivost, menda je Hitlerja najbolj rajcalo, če ga je ljubica polulala in pokakala. Meni se to zdi obupno :sick:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :inocent: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa je tisto, kar še ostane...Najbrz mislis perverzije, kot so pissing (scanje po partnerju) fisting (vstavljanje pesti zenski v vagino ali moskemu v anus), BDSM (bondaža - vezanje in telesno kaznovanje) Sodomija (seks z zivaljo)-grozno

...nekrofilija??? :vragec: :inocent: x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

So pa tud zanj govorili, da je imel homoseksualna nagnjenja, vendar on je dal pobiti vse homoseksualce, tudi svojega najzvestejsega privrzenca, kaj je ze bil za eden...ni vazno, neonacisti se danes znasajo tud nad homici, ne samo drugo barvo koze.

 

(citat?? ja ok, sam ne znam nardit samo kosa citata pol pa tko izpade.... x:Dx )

Ernst Röhm je bil un... x:)x

cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Hitler je bil vsekakor zlo zanimiva persona... po eni strani je bil homofob... po drugi strani pa pa je moske prijatlje in sodelavce izbiral skoraj izkljucno po kriteriju videza...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(citat?? ja ok, sam ne znam nardit samo kosa citata pol pa tko izpade.... x:Dx )

Ernst Röhm je bil un... x:)x

 

 

Sam on je bil skenslan zarad prevelki moči ki si jo je pridobil z svojimi enotami SD.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...