Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Verjetno res. Pač če tko čutjo, pa nej to probajo. Potli pa opazujejo, al je to, ali ni. Motil bi pa me, če bi to ratala modna muha, kar skor že je.. Sicer pa, če gre za telesne potrebe je lukna luknja - če je pa zaljubljenost in ljubezen tuki, je pa spet neki druzga..

 

Kaj je naravno? To kar počnejo živali? Mogoče je potli homoseksualnost res naravna. Sam potli tud zakonska zveza, ki traja celo življenje NI naravna, pa vendarle imamo tak sistem in nekaterim celo ustreza.. No, sej se rodijo tud bolne živali in ljudje. Torej je tud to naravno. Sam v tem primeru se strinjamo, da so bolni al pa da je neki narobe z njimi [jim kej manjka, majo kej preveč]. Pač sami ne morajo nič pomagat, taki so.. Ali to škodi družbi? More družba to formalno sprejemat? Ne vem... zgleda da... Ali neformalno sprejema? Neke stvari ja, druge ne.. Je za to kriva civilizacija z vsemi svojimi plini/kemikalijami/duševnimi omejitvami? Mogoče... Se da, kot nekateri pravjo, premagat homoseksualnost in postat spet hetero? Mogoče...

 

Ne smeš pa zamenjevat, da bi nekdo rad poizkusil, s tem da dejansko JE. Sej ženske, k ste pijane se tud zlo pogost poljubljate med sabo, pa to še ne pomen da ste lezbike al karkoli. Pač taka je vaša narava :D.

 

Vzgoja otrok?

Za otroka je najbolj važno, da ima razumljive/razgledane starše, da znajo ravnat z otrokom. Tko da verjamem, da bi bil marsikateri otrok bolje vzgojen, od takih ki so v družini kjer se stalno prepirajo. Je pa vprašanje, kako bi otrok tekom časa odreagiral, kako bi ga sprejela okolica. Da imata lezbike otroka, to ni nič tazga - sej so tud matere samohranilke, in tud ženske imajo prirojeno skrb za otroke. Problem bi bil, če bi 2 geya vzgajala otroka - s tem se pa ne strinjam. Tazga otroka, bi družba velik težje sprejela.. Zaenkrat ni še čas za to. Bi bil otrok potli tud homoseksualec - kdo bi vedu..

Vendar pa, je naravno možno - brez tuje pomoči - da imajo homoseksualci otroka? NI! Torej, nej živijo brez otrok... ;-)

 

Poroka?

Zakaj pa ne. Sam žlahta bi mal čudno gledala, ampak verjetno je to njihov problem... Vendar pa, bomo kot družba - že s tko nizko rodnostjo, dopustli, da imajo enake pravice kot heterousmerjeni.. NE! ;-)

 

 

Smešno mi je, ko nekateri govorite o TOLERANTNOSTI, v isti sapi ste pa skrajno netolerantni če kdo kej drugač pove. Res interesantno.. Sej tud pri Zen-u učitelj udari učenca - samo to nardi s zlo velkim sočutjem... Verjetno veste na kaj to leti - podstrani okoli 43 +/- 3..

 

A je potli res tolk težko razumet razhajanja v Indiji. Na eni strani poduhovljeni, na drugi pa polnho ljudi v revščini? Sej tisti, ki so poduhovljeni - kot bi najrajš tud nekateri tukej - vse pustijo, pa se samo s sabo ukvarjajo - povečini. Pač KARMA. "Rojeni so v revščini, pa nej to življenje preživijo v revščini - duša je tak al tak večna.." A bomo tko gledal na svojo okolico, al jo bomo poizkušal izboljšat???

"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski

"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain

"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose

Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?

- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.

Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vendar pa, je naravno možno - brez tuje pomoči - da imajo homoseksualci otroka? NI! Torej, nej živijo brez otrok... ;-?

Kaj pa heteroseksualni pari, ker ne morejo imeti otrok? Pac nima "delujocih" spermijev ali kokrkol se ze temu rece? Ali je pa kaj z zensko narobe, ali pa njuni telesi pac nista kompatibilni za to? Karkoli pac Narava tega pac ni dala. Torej, ker brez tuje pomoci po naravni poti ne gre, zato naj zivita brez otrok! A NE!??!?!!!?

 

Zakaj pa ne. Sam žlahta bi mal čudno gledala, ampak verjetno je to njihov problem... Vendar pa, bomo kot družba - že s tko nizko rodnostjo, dopustli, da imajo enake pravice kot heterousmerjeni.. NE! ;-)

 

Jaz bom, pa vem, da bo tudi veliko ostalih, tako da ce ti ne bos, je to tvoj problem. Poznam nacionalisticne Slovence, ki ne dopuscajo, da priseljenci ( "cefurji" ) ne zivijo tukaj in nimajo enakih pravic...ni isto, ampak pac...predsodki so vseeno. In ja, homoseksualec in biseksualec in kdorkoli pac je isto clovek in po ustavi naj bi imel iste pravice, dokler s svojimi dejanji ne ogroza svobode drugega. Ne govori pa ustava o vzgoji otrok in porokah istospolnih, ampak za ostale stvari imamo pa iste clovekove pravice in svoboscine, ne glede na usmerjenost, veroizpoved in vse ostalo. Nisi nic vec, ker si strejt, verjami.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1) Kaj pa heteroseksualni pari, ker ne morejo imeti otrok? Pac nima "delujocih" spermijev ali kokrkol se ze temu rece? Ali je pa kaj z zensko narobe, ali pa njuni telesi pac nista kompatibilni za to? Karkoli pac Narava tega pac ni dala. Torej, ker brez tuje pomoci po naravni poti ne gre, zato naj zivita brez otrok! A NE!??!?!!!?

 

2) Jaz bom, pa vem, da bo tudi veliko ostalih, tako da ce ti ne bos, je to tvoj problem. Poznam nacionalisticne Slovence, ki ne dopuscajo, da priseljenci ( "cefurji" ) ne zivijo tukaj in nimajo enakih pravic...ni isto, ampak pac...predsodki so vseeno. In ja, homoseksualec in biseksualec in kdorkoli pac je isto clovek in po ustavi naj bi imel iste pravice, dokler s svojimi dejanji ne ogroza svobode drugega. Ne govori pa ustava o vzgoji otrok in porokah istospolnih, ampak za ostale stvari imamo pa iste clovekove pravice in svoboscine, ne glede na usmerjenost, veroizpoved in vse ostalo. Nisi nic vec, ker si strejt, verjami.

1) To je čist neki druzga. NOBEN homoseksualni par ne more imet ortok po naravni poti. Medtem ko je pri hetero to v velki večini primerov možno.

 

2) Nism reku, da so homoti kej manj. Ne vidim pa razloga, da bi bili po zakonu čisto izenačeni s hetero zvezami...

 

3) Tisti, ki so proti "čefurjem" imajo že svoje razloge - verjami. Kaj vse počnejo že v osnovnih/srednih šolah, in v partnerskih odnosih... Mentaliteta je čist druga..

"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski

"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain

"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose

Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?

- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.

Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v zadnjem postu hodaća je precej resnice, hočeš-nočeš.

Kar se tiče čefurjev... :palec:

 

Kar se pa tiče točke 1. - Da homoseksualci nemorejo imet otrok po naravni poti...?! :lol:

Seveda jih lahko imajo...!! Naprimer tipček napolne curico...mal zamiži...rukne...in evo ti dete ! Za žensko je podobna varianta...ga ujame...in evo ti dete ! x:Dx

 

Kar se pa tiče čefotov...raje nebi...nisem v stanju za razglabljat...! :wacko: Sam to bom rekel ! Več ali manj je kriva okoliščina (folk), da so pač taki, kakršni so (čefurji) ! So izločeni od družbe...in nato pridejo posledice...! Kaj se dogaja v franciji...?! Upajmo, da ne bomo kaj takega doživljali v slo. !! :palec:

:o|o: sam to mi ni jasno, kaj imajo veze čefurji s homoseksualci...(tema čist mimo) ! x:o)x

folk,

pa ne bit pameten, če nimate konkretnih argumentov !! x;)x

 

Živi in pusti Živeti. xsrcx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja saj na moje konkretne argumente tud jaz nisem dobila tehtnih proti-argumentov nazaj od tebe, Alan, mislim na svetlo rdec zapis. Pa sem lepo prikazala, da stvar v realnosti ne stima, vsakdo z zdravo kmecko pametjo to lahko ugotovi. Vseeno verjamem, da zaenkrat stvar tebi, Alan, stima.

 

Sej sem ti dal protiargument. Napisal sem, da nekaj je spolnost, nekaj čisto drugega pa ljubezen. Zato res ne zdrži tisto, kar si napisala z rdečim. :palec:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem ti opisala, kako vidim tvojo pot, kako si ti prisel do tega, da si nehal bit zaljubljen in da je tvoja spolnost postala locena od nizjih custev. In te sprasujem v tistem rdecem odstavku, kako naj en homic pride do tega, da lahko kar SPREMENI sebe in rata strejt, ja ne more, ker tudi strejt z locitvijo ljubezni in spolnosti ne more spremenit samega sebe in ratat homic. Za ta logicen argument ni odgovora kajne? Ti sam si prisel do tega, da se ne zaljubljas vec niti v svoj in niti v drug spol, to še razumem. Da pa bi en strejt zbral svojo lastno voljo in vplival nase tako,da bi se predrugacil, je pa nemogoce. In enako pri homo usmerjenih. Al si pa ti hotel kaj drugega povedat xnckrivx Povedal si jasno in jaz sem ti dala jasen odgovor, kako je s tem v praksi. Zaenkrat neizvedljivo.

 

(Moja) spolnost ni ločena od nižjih čustev, če jim tako rečemo. Ja, vem, zdaj sem si spet kao v nasprotju, kot sem prej trdil, a tako samo zgleda. Ta nižja čustva še vedno doživljam med spolnostjo, a jim ne dajem več take veljave kot nekoč, pa tudi one me ne morejo več speljati na finto, da so "nekaj več".

 

Kot sem že nekajkrat napisal -- ljubezen je ljubezen, spolnost je spolnost. Zakaj pa bi moral kakšen "strejt" postati "homič" in obratno, če spozna kaj je ljubezen in kaj spolnost? Samo da komu ali sebi dokaže, da je to mogoče?

 

Kdor pa ima željo po spremembi samega sebe, ker je ugotovil, da "nekaj" ni v redu, in se dela resno loti, bo dosegel spremembo. V tem primeru bo lahko homič postal strajt, obratno pa ne, ker evolucija zavesti gre navzgor, ne navzdol.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V prvem odstavku spet vse zanikas, vse svoje pisanje. Pa ko si tako lepo prikazal svojo pot, kako si prisel do tega, da te "nizja custva" ne matrajo vec. IN kako si prisel do tega, da zdaj ljubis vse enako...in da homoseksualnost vzrok nosi v pomanjkanju ljubezni...A ZDAJ pa pravis, da zakaj pa bi se moral en spremenit?

 

A glej ga zlomka, v drugem odstavku to svoje vprasanje na koncu zanikas z besedami, da bo nekdo z zeljo po spremembi samega sebe ze dosegel spremembo, ker bo ugotovil, da nekaj ni v redu IN da bo homic LAHKO ratal strejt. To te jaz sprasujem : kako pa? Tvoje pisanje nima repa in glave : najprje razlagas kako si sam do tega prisel, mimogrede postavis smernico - pomanjkanje ljubezni je vzrok in na koncu reces, da zakaj bi se pa moral spremenit in spet cist na koncu, da pa je to LAHKO naredit. Kar naprej si nasprotujes, samemu sebi. Al pa ne ves, o cem pravzaprav govoris ali bolje-ne uporabis tocnih besed, ker le-te si nasprotujejo, kot da je nekaj narobe z misljenjem . Seveda je moznost, da jaz ne razumem. Ampak ce tud ostali ne razumejo, ni problem v meni, ali pac? Ne vem. Glavno da si ti srecen. Tako kot je mnogo ljudi srecnih v svojih raznospolnih ljubezenskih zvezah.

Tole na koncu, da pa evolucija zavesti gre naprej : torej je homoseksualnost nazadovanje? V pradavnini clovek opica ne bi prezivel, ce bi bili homoseksualci prevladali v vecini. Na sreco niso. Ampak zavest nekoc je bla nizja kot danes, se ti ne zdi? S tem nikakor ne menim, da je kdorkoli na visji ali nizji stopnji zavesti, ker ljubezen je univerzalna, samo njen objekt je drug in taksno mnenje zavracam.

Sem že v več postih povedal, da je moje pisanje (na videz) paradoksalno. Kdor bo želel razumeti, se bo prebil skozi in poštekal, drugi boste obsojali, da nisem dosleden, da ne znam mislit, ali kaj vem še vse. mantis, če te ne zanima, kaj ti hočem povedat, me ne sprašuj. Odgovor, ki ga boš dobila in ki si jih že dobila, so taki, da ti ne dam zaključene razlage. Dobiš delen odgovor, potem se pa znajdi. x;)x

 

Da, homoseksualnost je nazadovanje. Je pa tu zato, da to spoznamo. Ne vem, če je bila zavest nekoč nižja, kvečjemu enaka kot danes. Temu mraku, v katerem danes živimo, ne morem reči zavestno življenje. No, je pa vsaj boljše od mračnega srednjega veka.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe boljse od srednjega veka, zagotovo. Mogoce pa bi te edino kak detektiv skapiral, potem ko bi skapiral vse te nebuloze, al pa recimo kaksen dr. filozofije, nic ne recem, da ne bi :) Brez zamere.

 

Nič zamer. Slabo merim. x:)x

 

Ma po moje me ne bi niti doktorji štekali. x:Dx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
vsak ma svoja čustva ane...sej hvala bogu..če ne bi bli srečni :8): ..vsako zvezo ttreba spoštvt ane, pa če sta dve bejbe, dva tipa.....dokler poteka vse v mejah normale ane...prot nobenmu nimam nč zato k je gej ane...človek se mi prej zamer zarad svojga obnašanja. xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(Moja) spolnost ni ločena od nižjih čustev, če jim tako rečemo. nasprotju, kot sem prej trdil, a Ta nižja čustva še vedno doživljam med spolnostjo, a jim ne dajem več take veljave kot nekoč, pa tudi one me ne morejo več speljati na finto, da so "nekaj več".

Saj se v bistvu strinjam z vsem, kar si napisal. Ampak "nizja custva, visja custva" ? Custvo je custvo, ce je prezeto z duhom je visoko vibracijsko. Pa naj bo to custvo kakrsnokoli. Tudi zaljubljenost, pa ce se se tako cudno slisi. Razmisli, morda najdes kaksen smerokaz...

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Yoc

Evo kaj si mislim. Zadnje čase je homoseksualnost zagotovo modna muha. Kot vemo te v veliki meri zapoveduje tudi mtv. Le poglejte na spored pa boste vidli dismissed( gay verzija ), room raiders ( gay verzija). NIkoli ne bom obtoževal gejev vendar meni se vseeno zdi da nas je narava spočela tudi zato da se naprej razmnožujemo in množimo. Ampak zgleda da so nekateri v toku hedonizma pozabili na osnovna človeška načela.

 

Freud je rekel, da smo ljudje biseksualna bitja. S tem je pomoje najelegantneje rešen problem.

 

Osebno vidim problem le v kulturi ki jo gejevstvo prinaša. Ta kultura vpliva tudi na ostalo kulturo - metroseksualci...

 

 

Moški naj bo moški, ženska naj bo ženska pa čeprav je gej. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

 

kako je življenje enostavno ko si mlad....vse veš, vse ti je jasno....

 

in kdo je zdaj moški in kdo ni xrolleyesx

 

enostavno kot kup na ikonci x:o)x še dobro da ni ostal v pleničkah x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

wow kok spona tale tema! :eek: x8Dx :palec:

 

(*vse* smo povedal v glavnem x:px)...

 

sam mal se mi odstekan zdi, da je blo recen, ja ja, saj geji so kul, sam cefurji so mim. x:o)x

a ni to mal mim?

predsodek/nestrpnost = predsodek/nestrpnost.

 

mislm, sem mal alergicna na tele *cefurje* skoz, ki gledam.

 

evo jaz sem cefurka.

in kaj pa zdaj?

nc, sem pac cefurka.

a mam lohk otroke? x:Dx x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom takole rekel, po moje drži, da je večina homoseksualcev precej nagnjenih k promiskuitetnem življenju, vsaj kolikor jih jaz poznam, so pač moški in ne trošijo čas v pogovorih o večni ljubezni x:px

 

Tole ne vem, je pa res,da lahko rečem, da je ogromno heteroseksualnih tipčkov mojih let nagnenjih k promiskuitetnem življenju...slej ko prej se jih pa večina zresni. Po moje pride do tega tudi pri gejih, slej ko prej ( če pa uživa tak life style, pa itak nimaš kej).

Zanimivo je to, da si večina ljudi ustvari vtise pri medijih. Razni filmi, nadaljevanke ( Moške zadeve že), pa največkrat geje ( lezbik niti ne ) povezujejo s promiskuiteto. Vsi se vedno nabijajo, vsak je z vsakim, jaz sem bila ko sem prvič gledala kar ogorčena x:Ix Potem imamo pa še razne Marlenne in Salome, pa blazno poženščene geje pa lezbike za katere ne veš, če so sploh ženske in ljudje dajo to vse v isti kup in potem se ustvari dostikrat splošno ne preveč pozitivno mnenje.

Vem, da so tudi taki, ki res nezaščiteno skačejo od enega do drugega ( pri vseh usmeritvah), tako pa po mojem mnenju dajejo slabo luč na vso gejevsko populacijo ( že zaradi HIV-a) naprimer.

 

Kar se pa čefurjev tiče x:o)x Spet neumnosti to,kar je Marsa izpostavila.

Ma povsod so "cvetke" :xx!: Je pa spet res, da smo dost nacionalističn narod in so čefurji bolj pod drobnogledom? Ne vem. Sam vem pa, da me je ravno zaradi govoric in preteklih dejanj, strah it čez določene predel Fužin, pa tak xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj se v bistvu strinjam z vsem, kar si napisal. Ampak "nizja custva, visja custva" ? Custvo je custvo, ce je prezeto z duhom je visoko vibracijsko. Pa naj bo to custvo kakrsnokoli. Tudi zaljubljenost, pa ce se se tako cudno slisi. Razmisli, morda najdes kaksen smerokaz...

Vem, da se sliši nepravično z oznakami "nižja" in "višja" čustva, a to sem že zapisal nekaj postov nazaj. Seveda ni nobeno čustvo višje ali nižje; vsako ima svojo kvaliteto. A tako sem pisal, da bi se lažje razumeli.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Otrok, pa nimam, da ne bi rase kvaril x;)x x:px

x^x x:o)x x;)x x:Dx

 

Tole ne vem, je pa res,da lahko rečem, da je ogromno heteroseksualnih tipčkov mojih let nagnenjih k promiskuitetnem življenju...slej ko prej se jih pa večina zresni. Po moje pride do tega tudi pri gejih, slej ko prej ( če pa uživa tak life style, pa itak nimaš kej).

Zanimivo je to, da si večina ljudi ustvari vtise pri medijih. Razni filmi, nadaljevanke ( Moške zadeve že), pa največkrat geje ( lezbik niti ne ) povezujejo s promiskuiteto. Vsi se vedno nabijajo, vsak je z vsakim, jaz sem bila ko sem prvič gledala kar ogorčena x:Ix Potem imamo pa še razne Marlenne in Salome, pa blazno poženščene geje pa lezbike za katere ne veš, če so sploh ženske in ljudje dajo to vse v isti kup in potem se ustvari dostikrat splošno ne preveč pozitivno mnenje.

Vem, da so tudi taki, ki res nezaščiteno skačejo od enega do drugega ( pri vseh usmeritvah), tako pa po mojem mnenju dajejo slabo luč na vso gejevsko populacijo ( že zaradi HIV-a) naprimer.

ja, sam point je itak sam v tem - da zakaj pa ne tud marlenne in salome, kaj jaz vem, ozzyji, eltoni johni s klobuki ali brez in ostalim? :vragec: x:px

a uni tipcki so pa lohk.. cak kaj so ze, aja :D chippendales al kaj.. no to je pa vse po predpisih - bejbe se palijo (x:o)x x:Dx x:px) in to je pa normalno, ce pa oni v leopardljih tangicah okol skacejo.... to je pa blazotno moshko. :P

preprosto je pa stos sam v tem, da se ne rabimo tolk vtikat v druge in vedno je en folk (ponavadi tisti brez izkusenj in pojmov o pojmih), ki 'pove, kako mora bit'.

in a se ta tko zahihita in a se ta pa ta prevec bucno rezhi, a ta nosi hlace pr bajt (latentna lesbika ziher), a ma take mimike... saj je vseen, kaksne ma, pa s kom hodi na morje...

 

mislim ejjjj, pol mi bo kdo prijavil, zakaj nosim minico pri svojih letih!!!!

in zdaj moram plahte do tal nosit al kaj! dozivotno!

zato ker *se enim ne zdi primerno*. :xx!:

pravil in omejitev in tega stafa kolkr ces!

a moram res v indonezijo da lohk pisane cote nosim, brez da kap zadeva folk ko kam stopim! :D

in ce bom sla z nekom na kavo, bogve kaj mava (in bogve na katerega od najpriljubljenejsih ali najobicajnejsih polozajev se dol dajeva xDDx x:px)?

pa sploh se nismo pri gejih... :D

 

Vem, da se sliši nepravično z oznakami "nižja" in "višja" čustva, a to sem že zapisal nekaj postov nazaj. Seveda ni nobeno čustvo višje ali nižje; vsako ima svojo kvaliteto. A tako sem pisal, da bi se lažje razumeli.

Alan, zanimiv pises, pa kje se strinjam, sam se pol mal oddaljiva ponekod, plus se mi zdi, da tolk odstekan racionaliziras (oz. skusas racionalizirati) custva....za vse hoces najt en rpedalcek al kaj, pa ga ni, ves, vcas ga ni, kaksni primeri so vedno prvi.

pa je treba nov predalcek napedenckat. x;)x xDDx

ves kolk jih je skoz novih pol.... x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne lej...folk se bo zmeraj vtikal, fural svoje predsodke, se delal norca iz drugih...jaz nimam čist nič proti, če okol hodijo moški oblečeni v ženske in podobno. Samo hotela sem reči, da zaradi medijev,ki nam kažejo predvsem ekstreme ljudje potem to posplošijo na celo gejevsko populacijo. Ker ne vem kako grozno pozitivnih stvari o tem ponavadi na TV ne vidimo ( zadnje čase mogoče več )...Folk si nardi neko predstavo glede na to, kaj vidi... :sori: Ma zdaj sem mal zabluzila...

 

Ma daj xrolleyesx Ne vem, kdo ti je to reku, ampak če je bla ženska, gre za foušarijo ( glede na tvoj geštel in noge ). x:o)x Butci.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...