Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

x:)x Šeherezada, to pa zato, ker vsak rad vidi, da gredi njegovi geni naprej! Homoseksualnost pa je slepa ulica! http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/033102/033102blink_1_prv.gif Odpor do homoseksualnosti je popolnoma naravna reakcija!

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Tu berem od večine ljudi kako sprejemajo lezbike in pedre ampak zdi se mi da večina sploh ni imesla stika z njimi- ali pa so imeli fantastične starše zelo odprtih nazorov, ki so jih vzgojili v idealno osebo.

Vprašanje je kaj bi bilo če bi kakšnega pisca v teh strani presenetil sinko, ko bi domov pripeljal svojega novega fanta in ga pred mamo in očetom nežno polubil. A bi starša čutila v sebi super moj sin je končno našel ljubezen... ali pa upam da ga bo minilo, ali pa le kaj bodo rekli sosedi ali kaj podobnega....

 

Bodimo realni!

:palec:

 

Vidiš, tauros, jaz sem imela stik s takimi ljudmi, zato pa malo drugače pišem kot večina ostalih.

 

Saj jih sprejemam take kot so (čeprav se pred leti dolgo nisem mogla sprijaznit). Ne sprejemam pa tistega njihovega: "Pa kaj je to kaj tazga?!" Češ, kot da so oni čist normalni, mi hetero pa nekam zafrustrirani, polni predsodkov...

Ma pejte no v rit! (Ja sej, kam pa...)

 

Še enkrat pravim: naj delajo kar hočejo, sam nas hetero naj pustijo pri miru!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak razmišljam res, kje za vraga se je evolucija tolk sprevrgla da je naredila ljudi homoseksualne, res ne vidim smisla v tem, evolucijsko gledano bo to propadlo..... ne moreš prenašat genov, izumreš... res ne vidim kako se to lahko drži pokonci še vedno............ heh, evolucija je stara gospa ki počasi pobija..... .najbrž bodo geyi preživeli dlje časa kot jaz..... ampak vem da so jim dnevi šteti :)

Čao!

 

Da mal pokomentiram... ne vem, kako si predstavljaš, da so gejem 'dnevi šteti'...a pozabljaš, da imajo skor vsi geji mater in očeta, odraščajo v strejt familiji? Redkokdo da res izvira iz neke gejevske družine, pri nas pa sploh. Torej, če geje producirajo heteroseksualci, potem jih ne bo nič kaj manj - heteroseksualci se bodo valda še naprej plodili. In producirali geje. :blink:

 

In pomisli, kaj bi se zgodilo, če bi se vsi ljudje na svetu plodili. Kam bi se pa dali? Že zdaj nas je preveč. Tako da hvalabogu za geje, hvalabogu za katastrofe in bolezni, hvalabogu za tisoče stvari, ki pomagajo malo uravnavat našo populacijo, da lahko močnejši ali bolj srečni kolk-tolk normalno preživimo. In seveda hvalabogu za splave.

 

Ljudje smo tako polni sami sebe, da ne vidimo ostalega življenja okoli nas; živali, ki izumirajo, ker jim uničujemo bivalne porstore, rastline, ki jih zastrupljamo z izpušnimi plini, gozdove, ki jih ubijamo za les, skupaj z vsemi živalmi, ki v njih živijo. Drug drugega ubijamo z bakterijami, virusi, kar tako fizično z puškami, noži, avtomobili, motorji... preveč nas je, drug drugega dušimo, pa še bi se hotli razmnoževat? Še tako veliko število populacije ne bo prikrilo naše majhnosti.

 

Anatha

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In pomisli, kaj bi se zgodilo, če bi se vsi ljudje na svetu plodili. Kam bi se pa dali? Že zdaj nas je preveč. Tako da hvalabogu za geje, hvalabogu za katastrofe in bolezni, hvalabogu za tisoče stvari, ki pomagajo malo uravnavat našo populacijo, da lahko močnejši ali bolj srečni kolk-tolk normalno preživimo. In seveda hvalabogu za splave.

x:Dx :palec:

x:Dx :palec:

 

ja preveč, potem je to lahko tut naravna selekcija, da lahko obstajajo homiči, ne?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čao!

 

Da mal pokomentiram... ne vem, kako si predstavljaš, da so gejem 'dnevi šteti'...a pozabljaš, da imajo skor vsi geji mater in očeta, odraščajo v strejt familiji? Redkokdo da res izvira iz neke gejevske družine, pri nas pa sploh. Torej, če geje producirajo heteroseksualci,  potem jih ne bo nič kaj manj - heteroseksualci se bodo valda še naprej plodili. In producirali geje.  :blink:

 

In pomisli, kaj bi se zgodilo, če bi se vsi ljudje na svetu plodili. Kam bi se pa dali? Že zdaj nas je preveč. Tako da hvalabogu za geje, hvalabogu za katastrofe in bolezni, hvalabogu za tisoče stvari, ki pomagajo malo uravnavat našo populacijo, da lahko močnejši ali bolj srečni kolk-tolk normalno preživimo. In seveda hvalabogu za splave.

 

Ljudje smo tako polni sami sebe, da ne vidimo ostalega življenja okoli nas; živali, ki izumirajo, ker jim uničujemo bivalne porstore, rastline, ki jih zastrupljamo z izpušnimi plini, gozdove, ki jih ubijamo za les, skupaj z vsemi živalmi, ki v njih živijo. Drug drugega ubijamo z bakterijami, virusi, :!: kar tako fizično z puškami, noži, avtomobili, motorji... preveč nas je, drug drugega dušimo, pa še bi se hotli razmnoževat? Še tako veliko število populacije ne bo prikrilo naše majhnosti.

 

Anatha

x8Dx :palec: x^x kako lepo je pohvaliti sam sebe! x8Dx To pravim za sebe! Malo preberite Anathine poste pa boste dobili krasen vpogled v frigidnost in kako se frigidna ženska obnaša in razmišlja!

 

Ni ga hujšega kot frigidna ženska na oblasti. To ve vsak diplomant psihiatrije na ljubljanski MF. Kako prečudovit klasičen primer je Anatha! x^x x8Dx

 

:xx!: Pa da kdo slučajno ne bi mislil, da je tako delovanje dobro. V tistih državah kjer velja smrtna kazen, ji Anatha ne bi ušla. Lahko mi gladko verjamete, da http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/030203/030203jus_prv.gif ne bi imela milosti!

 

:shsh: V odgovor na to moje pisanje bo Anatha vsem pokazala, kako je s tistimi ženskami, ki ne znajo dobiti in imeti penisa! x;)x

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bi neodvisni bralec teh strani prebral to temo, bi si mislil, da je prišel v raj. Očitno se imajo v naši mali Sloveniji vsi radi vsi so enakopravni, nihče se ne počuti manjvrednega v glavnem kraj kjer živijo sami svetniki.

A je res tako??

Jaz mislim da ne, ljudje si pač le natikamo razne maske eneo za v službo, eno za doma, eno za v hribe in eno tudi za lunin net.

Osebno nimam načeloma nič čez homoseklualke in homoseksulce pa se mi je kljub temu zgodilo da sem s sodeavcem delal skupaj cel dan pa se nisem mogel z njim normalno pogovarjat.

V mani je nastala nekakšna blokada, še sam ne vem zakaj. Zaradi tega me je celo pekla vest, tako da sem se mu hotel celo opravičiti a se nisem saj se nisem do njega vedel čisto nič grdo, v sebi pa sem se vseeno počutil slabo.

Tu berem od večine ljudi kako sprejemajo lezbike in pedre ampak zdi se mi da večina sploh ni imesla stika z njimi- ali pa so imeli fantastične starše zelo odprtih nazorov, ki so jih vzgojili v idealno osebo.

Vprašanje je kaj bi bilo če bi kakšnega pisca v teh strani presenetil sinko, ko bi domov pripeljal svojega novega fanta in ga pred mamo in očetom nežno polubil. A bi starša čutila v sebi super moj sin je končno našel ljubezen... ali pa upam da ga bo minilo, ali pa le kaj bodo rekli sosedi ali kaj podobnega....

 

Bodimo realni!

Tauros... ali imas kaj otrok?

 

Kaj pa, ce bi bil tvoj otrok invalid, ali je to totalna katastrofa? Se ne gres vec?

Bi rekel - bodimo realni,saj ne morem biti zadovoljen z invalidom!? Morda res ne, a je pac tvoj otrok.

Menim, da ga imas pac rad. Ker je tvoj otrok, mu zelis najboljse. In tako tudi ljubezen.

Najprej se ti morda porusi svet - potem pa pac ZIVIS S TEM. Ga imas rad. Tako pac je.

Tudi ce je invalid, je hudo, tako da je nepremisljeno iz homoseksualnosti delat ne vem kaj - ob tem, da imamo nekateri v druzini invalide.

Morda zato, ker nimas podobne mocne izkusnje v lajfu, nic takega potem ne razumes oz. ne razumes, kako lahko kdo drug tako cuti oz. je sploh lahko toleranten.

 

Zagotavljam ti, da je bolezen ali invalidnost zelo realna in marsikdo s tem zivi.

Tako da je zgrazanje ali odpor nad zgolj zdaj geji neumno in omejeno.

 

Res bi morda bila nesrecna, ce bi moj sin bil gay, vendar PREDVSEM, ker bi ON bil nesrecen - zaradi splosnega odziva na to. Recimo tudi tvojega.

Najbolj hudo bi mi bilo, ker bi vedela, da bo najverjetneje v zivljenju zaradi tega trpel.

 

Nimas prav, Tauros...

To nima zveze s plementitostjo in svetnistvom...

Kolikor pa se mi zdi, pa 'svetniki' niso zelo navduseni nad homoseksualci - kaj pravis?

 

In - ja. Ogromno jih poznam, celo med mojimi dobrimi znanci je precej gejev...

Kaj pa zdaj?

Mislis, da blefiram? x:o)x x:Dx

 

Povedala pa sem tudi kaksno okoliscino, ki pa mi ni vsec...

Tako da - ali si sploh prebral poste?

Se mi zdi, da ni spet tako kot pravis... da kako tolerantno smo vzeli to.

 

In se nekaj:

Mnogi starsi, ki so si morda 'oddahnili', ker njihov otrok ni ne gay in ne invalid in ne nic izstopajocega in je skratka povsem 'normalen', lepo ga vzgajajo v potrosnika, v 'normalnega cloveka', a so popolnoma strti kasneje, ker njihov primerno heteroseksualen otrok postane junky... Ali mislis, da je to realno?

Ali bos imel torej rad svojega otroka, tudi ce bo junky?

 

Ce bi tvoj otrok bil gay, bi mu zelel VSE DOBRO!

Kot vsak stars svojemu otroku - ne glede na to, s kom se bo v bodoce lubckal.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tauros... :xx!:

 

Sem ena tistih, ki ima "drugačnega " otroka.Drugačnega v tem smislu, da spada med otroke s posebnimi potrebami.Torej je tut moje razmišljanje z leti...postalo "drugačno"...

 

Če bi moj sin bil homoseksualec, bi bila nesrečna, ampak, tako kot pravi Marsa, ker bi zaradi okolja tudi on imel več težav..

Zakaj pa bi morali ljubezen deliti na PRAVO...in NEPRAVO... xrolleyesx

 

Za svoje otroke si želim, da bi ljubili in bili ljubljeni.Zame spolna usmeritev pri tem ne igra vloge.Kaj si naj želim, naj bo moj otrok raje sam, zafrustriran, brez prijateljev, brez ljubezni...in rečem, oh, hvala Bogu, samo, da ni homoseksualec... :xx!:

Saj mi ni vseeno...samo to se mi ne zdi najpomembnejše...če se bo to zgodilo...mu (ji)...bom stala ob strani...in sprejela partnerja, ki si ga bo izbral(a)...

Meni se zdi veliko hujše...od "napačne" spolne usmeritve...osamljenost, nezdozorelost za partnersko življenje...

In če bo sin ljubil moškega...in mu bo ta ljubezen vračal....bom zadovoljna...

 

Pa še hudo dvolično se mi zdi...homoseksualnost je pač "vidna"....vse ostale, deviantne spolne prakse pa prav tako obstajajo...ampak bolj prikrito...in me zanima, če se tudi s temi ljudmi, ki za zaprtimi vrati ljubijo drugače....kot je "normalno".. xrolleyesx ...ne družiš...

 

Povem ti....da bi me veliko bolj bolelo...če bi moj sin na primer...postal pedofil...

 

Sicer pa...eden mojih najboljših prijateljev iz tujine...je gay...in povem ti, nikoli ne bom pozabila...najinih pogovorov...ko sva se čolnom vozila...po reki Avon...

 

Sem absolutno ZA istospolne poroke....ker kdo pa sem jaz, da bi sodila, kaj je prav in kaj ne...zame so odgovornost, zmožnost živeti partnerski odnos, ljubezen ...napomembnejši...

 

Sicer pa...zdaj bom citirala mojega sina...

Na moje vprašanje:" Te moti, da si drugačen od drugih...?..."...je odgovoril:"Kako to misliš, a vsi DRUGI...so pa enaki?"....

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

" A vsi DRUGI so pa enaki"?

 

x^x :palec:

x8Dx x;)x

x:)x :palec:

 

Bravo, Jan!! In bravo Ribe! Ki smo od nekdaj veljale, da imamo najmanj predsodkov... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Kljuka!

 

Osredotoči se na pisanje, ki ga predstavlja določena tema!!! :palec: Oglej si malo svoje poste in videl boš,kako zafrustriran in duševno prazen človek se skriva za njimi! :xx!:

Pravijo, da vsak pljuva po tistem,katerega del je!! :palec:

Nauči se pozitivnega gledanja na svet okoli sebe in končno spoznaj,da nisi edini,ki ima svoje težave,mislim pa, da edini,ki na forumu stopaš po drugih in s svojimi"ostroumnimi" posti povzdiguješ svojo osebo,ki je "majhna" tako in drugače!

Določena tema je odprta, da vsak posameznik izrazi mnenje o njej,ne pa, da kritizira in blati mnenje drugih!

Upam,da bo tole doseglo tvoje sive celice,če pa jih ne bo,bomo videli že pri tvojem naslednjem postu! x!x

 

Imej se lepo in spoštuj mnenja,ki jih imajo ostali forumovci! :palec:

x:Dx x^x No to je napisala avtorica posta "Je sex sprostitev ali nujno zlohttp://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/080402/080402oops_prv.gif in se je zataknila ravno pri pisanju o frigidnosti. x:Dx in projecirala.

 

Če se ne motim tudi atorica Piercing in tattoo. Ker poznam predavanja o lepoti obraza za stomatologe ti lahko rečem, da je sodobni Piercing in tattoo povdarjanje določenih značilnosti telesa, za katerega oseba meni, da je erotično. Tako obliko privlačnosti uporabljajo plemena, ki so evolucijsko manj razvita in ne premorejo duhovnih vrednot ali so jim nižje razvite.

 

Toliko o duševni praznini in frustracijah, draga moja kinooperaterka. Kot vidim te je stisnilo pri srcu, ko si brala o frigidnosti(glej rdeče označen tekst).

 

"Določena tema je odprta, da vsak posameznik izrazi mnenje o njej,ne pa, da kritizira in blati mnenje drugih!" xokkx :U: Kaj si pa ti naredila s tem?

 

Glede tega, ko praviš, da se naj osredotočim na pisanje, ki ga predstavlja določena tema. Vidiš, kako si tukaj lepo povedala o tvojem doživljanju ženskoti (beri o neprihajanju orgazma). Vse, ki jim noče priti samo od sebe, se poizkušajo osredotočiti, da jim pride(saj veš 3, 2, 1.......... in še zmeraj nič) In ker ne moreš doživeti ženskosti potrebuješ razne dodatne stimulacije, kot so prebadanje, označevanje, eksibionizem...

 

Ženska, ki ve da je ženska, ji prihaja samo od sebi :palec: x8Dx Tebi pa ne!

 

Sicer pa kaj se je že reklo o frigidni ženski na oblasti, draga contesa (grofica). Jaz sem samo Kljuka!

 

Sedaj boš dobila histeričen izbruh, čez 2-3 mesece boš pa začela sanjariti o meni! Kaj misliš, da tega ne vem :?: x:Dx x8Dx

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Pričakovala sem pametnejši odziv,dobila pa samo pubertetniški izbruh! x:Dx Uživaj v svojem kritiziranju in se oglasi, ko boš odrasel moški,ne pa fantiček,ki fantazira o drugih,ker ne premore lastnih zanimivih izkušenj! x:Dx

Pa še to,ko si se ravno spotaknil ob moji dve temi in naštel zakaj sem jih odprla, pa še povej, zakaj si ti odprl temo erekcija! x!x Mogoče zato,ker bi rad zvedel,kakšna je! x!x

:U: Reakcija je taka kot sem napovedal! Spotaknila si se ob erekcijo :o|o: Če bi malo bolj prebrala, bi videla, da o tem sprašujem ženski spol. Izgleda, da ob tebi moškemu ni do erekcije http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/033102/033102luf_1_prv.gif. Tudi sama govoriš v pomanjševalnicah. xokkx Le zakaj :?: Verjetno življenske izkušnje. xokx

 

:shsh: Pa tega nikomer povedati: ko te stisne, pozabiš na pravilno tipkopisje x;)x x:((x xrolleyesx xg:Dx

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  x:Dx  x:Dx

:wOOt: :onfire: :fiju: To contesa, to je pa že lepše x:px . Namesto jezikava, postajaš ženstvena! x8Dx In to prinčipesa! :palec:

 

Marsikatera jezična ženska je ob meni utihnila, postala ženstvena in začela razkazovati svoje ženske čare!http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/033102/033102love_1_prv.gif

 

Še malo pregovora:

Ni jo preko ženstvene ženske! :wOOt:

Kljuka

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, Kljuka, s tem postom pa me ful spominjaš na mojega bivšega (na očeta od sina)... :xx!:

Tudi jaz sem ob njem utihnila... in ga lepo ženstveno izbacila iz stana...  x8Dx

S čim te spominjam :?:

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S čim te spominjam :?:

Tudi ob njem je lahko ženska samo še utihnila :xx!: , potem pa je zanj postala tako zelo privlačno ženstvena...

Ni znal prisluhniti, razumeti... Enostavno ženska kot oseba ga sploh ni zanimala, ampak samo ženska kot nemočno, nežno, ženstveno, ponižno, čuteče in molčeče bitje, ki ne sme izražati svojega mnenja... Srbska mentaliteta... kaj naj ti rečem. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S čim te spominjam :?:

Tudi ob njem je lahko ženska samo še utihnila :xx!: , potem pa je zanj postala tako zelo privlačno ženstvena...

Ni znal prisluhniti, razumeti... Enostavno ženska kot oseba ga sploh ni zanimala, ampak samo ženska kot nemočno, nežno, ženstveno, ponižno, čuteče in molčeče bitje, ki ne sme izražati svojega mnenja... Srbska mentaliteta... kaj naj ti rečem. :o|o:

Heeej Tamara poglej pod erekcijo kaj bom napisal pod tvoj post. Pa boš videla da ga s svojim dojemanjem lomiš, da je veselje x:((x. Pa jaz nisem buzi, kot je bil tvoj! Pa tudi ne Turčin, kot je bil tvoj!

 

Ne jezikanje pomeni, da je ženska spolno zadovoljena! Kapiššš :?:

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heeej Tamara poglej pod erekcijo kaj bom napisal pod tvoj post. Pa boš videla da ga s svojim dojemanjem lomiš, da je veselje x:((x. Pa jaz nisem buzi, kot je bil tvoj! Pa tudi ne Turčin, kot je bil tvoj!

 

Ne jezikanje pomeni, da je ženska spolno zadovoljena! Kapiššš :?:

Sej ni bil buzi.

Hmmm... jezikanje... A je to izražanje svojega mnenja?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezikanje je na določen del izražanje ženskega mnenja in to samo to, da ni spolno zadovoljena in nič drugega in to na široko vsem razlaga, ne da bi sama vedela, da drugi vedo zakaj se gre! x:Dx x;)x Medtem, ko je pogovor popolnoma nekaj drugega!

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hi-hi......Kljuka(sti).....mi je grofica prišepnila, da ti je prej razkazala čare v tej temi že omenjenega njenega prijatelja x;)x .........vidim, da si ves navdušen in slinast postal x;)x .....kar potrjuje, da so tisti, ki so najbolj nestrpni do homoseksualcev..........največji pedri.  x:Dx x;)x

 

Lahko bi vedel, da so ženske ritke veliko lepše x:px ......aja.....ups.....nimaš izkušenj z njimi.....x:Dx...Hm, glede na tvoj poste nič čudnega...... x;)x ...Hkrati pa  glede na tvojo neizživetost.......tudi tvoji posti ne čudijo...... x;)x....so tipični za že zelo frustriranega, nestrpnega,  potrebneža...... x:Dx.....ti "južni" vse speljejo ali kaj? x:Dx  x:Dx  x;)x....no, zdaj tudi jasno zakaj jih ne maraš.......Drkaj še naprej Kljuka(sti), drkaj.......saj so tudi vsi tvoji posti ena sicer takšna bolj mevžasta, napol-erektivna, suhoparna, dolgočasna,  in brez-ejakulacijska...........drkarija :xx!: ...........k

Kot vedno bodo takšni tudi sledili......in mi jih tako ne bo potrebno dodatno komentirati :palec: ............

:U: http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/062802/062802sleep_prv.gif

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...