Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

xDDx aha no vidis, jaz tega ne gledam (pac nekak nisem nikol prisla do tega in ne padla not), pac pa sem blazno rada gledala nadaljevanko Pod rusho in tam mi je bil tud nad simpaticen oni gejevski parcek, pa tko dobr ga igra ta tipo, belc, solastnik oz. en od bratov tega zavoda pogrebnega.

 

no men so itak simpaticni geji. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poznam, sem gledala. x^x

 

Upam, da bodo take in podobne nadaljevanke počasi uspele prikazati homofobom, da so homoseksualci čisto navadni in normalni ljudje, ki imajo enake probleme in težave kot mi (pa še kup dodatnih zraven, na žalost).

Filmi in nadaljevanke naredijo tudi svojo pozitivno pot... Bomo videli, kaj bo z Goro Brokeback... Tu bodo morda američani stopili korak naprej...?

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, men se zdi tud fajn da se to na vse te nacine pribliza folku, masam....

ma saj zdaj je skor se 'prevec' tega morda.....

 

plus da kolk je blo gejev med tko obozevanimi holivudskimi igralci in splosno zvezdniki...

 

pa tile hooverji pa ves ta folk, ki so jih recimo ful preganjal, ker so bli sami....

ne sam da si ne priznas, se shtale delas drugim zarad tega, to je pa res govedarsko. :|||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdor je "proti" homoseksualcem, še ni nujno homofob. Sploh pa te razne nadaljevanke in filmi a la Gora Brokeback so samo navadna homoseksualska propaganda in trendi. Homoseksualstvo je pač moda, je cool, ker si "drugačen", ne glede na družbo, ki te kao obsoja, in seveda ti nihče ne sme nič reči, ker spet je moda biti "toleranten", a kritiki so a priori zatrti in ozkogledi homofobi, ki bi homoseksualce pobili -- vse to skupaj pa prinaša nov dobiček ustvarjalcem nadaljevank in filmov s to tematiko. In povečuje modo in trend biti homoseksualec.
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdor je "proti" homoseksualcem, še ni nujno homofob. Sploh pa te razne nadaljevanke in filmi a la Gora Brokeback so samo navadna homoseksualska propaganda in trendi. Homoseksualstvo je pač moda, je cool, ker si "drugačen", ne glede na družbo, ki te kao obsoja, in seveda ti nihče ne sme nič reči, ker spet je moda biti "toleranten", a kritiki so a priori zatrti in ozkogledi homofobi, ki bi homoseksualce pobili -- vse to skupaj pa prinaša nov dobiček ustvarjalcem nadaljevank in filmov s to tematiko. In povečuje modo in trend biti homoseksualec.

 

Dragi Alan_New

 

Se mi zdi, da si včasih pisal nekaj o uvidih in razsvetljenju, ki ti je bilo dano bojda. Da si pisal o ljubezni pravtako, celo brezpogojni menda. Poznaš kakšen drug izraz za ljubezen? Bi nam ga zaupal?

 

butl

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, tiste par homoseksualcev, ki jih osebno poznam, res ni v nobenem trendu.

Takšni pač so in so imeli že dosti sitnosti zaradi tega, daleč od tega da bi se šli kak trend ali želeli biti IN.....

 

Ne vem, če si lahko homo zaradi trenda ali mode... verjetno ste o tem že kaj prej debatirali tule ampak meni se to sliši mali čudno...

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se mi zdi, da si včasih pisal nekaj o uvidih in razsvetljenju, ki ti je bilo dano bojda. Da si pisal o ljubezni pravtako, celo brezpogojni menda.

ti Butl, vcas se mi prav cudno zdi, da si si zbral prav ta nick. xDDx

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, torej po vašem razgledanem, naprednem, svetovljanskem, globalnem, tolerantnem, "it's OK to be gay or lesbian" itd. mnenju ne bi smel pisati takih postov, kot sem zadnjega, ker govorim o ljubezni in kako živim v njej? A zdaj pa bi kar moral zapolniti neka vaša pričakovanja, kako se mora obnašati ljubeči človek?! x:Ox
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, torej po vašem razgledanem, naprednem, svetovljanskem, globalnem, tolerantnem, "it's OK to be gay or lesbian" itd. mnenju ne bi smel pisati takih postov, kot sem zadnjega, ker govorim o ljubezni in kako živim v njej? A zdaj pa bi kar moral zapolniti neka vaša pričakovanja, kako se mora obnašati ljubeči človek?! x:Ox

 

Hvala Alan_New za tako izčrpen odgovor.

Povedal si mnogo več kot sem pričakoval in točno to, kar sem pričakoval.

 

butl

x:Dx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti Butl, vcas se mi prav cudno zdi, da si si zbral prav ta nick. xDDx

 

:palec:

po mojem je tu malo črnega humorja....pa malo skromnosti, sam ga pa njegova dejanja prikazujejo v pravi luči :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, hudo.

Ne samo da je spolni privlak enacen z ljubeznijo, kar je, oprostite, oslarija, zdaj je pa se drugacnost sprejeta ce je "pravilno" drugacna? Ce ne pa te obsodijo, oz. obsodite nekoga ki samo z malo vec custvenega naboja poda neko mnenje. Bljek :xx!: Pa ce kdo strinja s tem mnenjem ali ne. In ko ne znas argumentirati pac napadas in "jebes v glavo". Fuj :xx!:

 

Smo za totalno toleranco? Kaj pa preprodajalci kemije, heroina, kokaina?

A oni pa nimajo pravico ziveti kakor drugi? Morda pa ljubijo droge prav tako kot homoti eden drugega? In ce homo populacija sama sebi dela reklamo zakaj tudi ta del nasih sobivajocih tega ne bi smel? Ljubezen je pa ja univerzalna. Ali pa se vam tukaj nekaj ne slisi v redu?

 

Ce imas nekoga rad se ne pomeni da moras podpirati njegove neumnosti ali karkoli v zvezi z njim. Lahko ga imas samo rad.

Ljubi bog.

Hvala, ker sem se lahko rodil med temi slovencki. Vsaj vidim kaksne razseznosti ima lahko cloveska omejenost.

:vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa se tolk jezis? :8):

 

Malo custvenega naboja pa ja ne skodi. Z jezo samo poudarim kar hocem povedati.

Pa se, saj ves, otroci vcasih nic ne slisijo ce jih mal ne skurcas.

Sori.

Ampak ti tudi podpihujes v glavo jebanje vcasih. Ceprav prisrcno in hudomusno.

In ceprav te imam zelo rad te pac ne podpiram v tem.

UUUUU srhljivost forumov......

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak ti tudi podpihujes v glavo jebanje vcasih. Ceprav prisrcno in hudomusno......

x:Dx aja. x:px

ja, no, mal 'moderiram', pa mal iz ene na drugo stran skacem...

drugac je pa res, da sem se pa mal ze tud izpela v tejle (pa kaksni taki 'podobni') temi, ker v bistvu nimam nic novega za povedat, pa tud moje mnenje je tko nekak meshano......

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej, po nekaterih postih je moč sklepati, da niste za to, da bi imeli homoseksualni pari otroke.

 

Torej tudi samske, financno in custveno stabilne zenske ne? Take, ki si niso nasle moskega, katerega bi bile pripravljene gledati celo zivljenje ali pa so zadovoljne brez tega ( ne boste verjeli, tudi take obstajajo)? Torej je odgovor NE, ker otrok potrebuje očeta ( v razmislek: moja prijateljica ima oceta alkoholika, zaradi katerega je ona v depri, druga ima blazno bogatega oceta, vendar nima niti enega otroskega spomina nanj, ker ga preprosto ni bilo...potem so primeri, ko so se locili, primeri ko so se tepli...)?

Vseeno kaksen je, samo da je? Ker je to naravno, da ima otrok mamo in očeta in zato je slovensko ljudstvo ene 5 let nazaj na referendumu izglasovalo, da se samske zenska ne smejo umetno opolodit?

Zalostno. Se posebaj za tiste, ki jih tako skrbi slovenska nataliteta.

Ma dajte no xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In tud dilerji so lahk dobri starši kot strejti in homiči, pa še keša majo, da froc ne bo trpel revšne x:)x

 

V mojem postu ni bilo govora o starsevstvu, ampak o totalni toleranci.

Poznam pa nekaj otrok ki so jim starsi dilerji (vsaj eden od njih) umrli od OD, ti povem da se super pocutijo.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po mojem smo mal zabluzil... no al sem pa sam jaz..

se mi zdi kot da mal drug mim drugega govorimo.....

 

ja, ja, o toleranci..... to ze.....

hmmm.....

sam zakaj bi enacili gejevstvo s tko ekstremnimi lajfstajli?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smo za totalno toleranco? Kaj pa preprodajalci kemije, heroina, kokaina?

A oni pa nimajo pravico ziveti kakor drugi? Morda pa ljubijo droge prav tako kot homoti eden drugega?

 

Ne, nimajo, ker direktno uničujejo in škodijo tistim, katerim preprodajajo .

Zato pa je poanta v tem, da si kar si in delaš kar delaš, dokler ne škodiš drugim.

 

Če se dva gaya zaližeta, ne škodita nikomur. Mislim da je skrajno brewz veze to primerjat s kakšnimi preprodajalci... to je čisto druga fora. Preprodajalci so lahko tudi hetero ali pa homo.... Kar je v tem kontekstu čist brez veze, če veš kaj hočem povedat.

 

Tu ne gre za nobeno toleranco. Homoseksualcebv nimamo kaj tolerirat, ker so normalni ljudje kot mi, le da jim je všeč isti spol. To ni kriminal.

 

Preprodajalc pa zganjajo kriminal in se jih ne sme v nobenem pogledu tolerirat.

Tu ne vidim niti slučajno nobene primerjave....

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, nimajo, ker direktno uničujejo in škodijo tistim, katerim preprodajajo .

Zato pa je poanta v tem, da si kar si in delaš kar delaš, dokler ne škodiš drugim.

 

Če se dva gaya zaližeta, ne škodita nikomur. Mislim da je skrajno brewz veze to primerjat s kakšnimi preprodajalci... to je čisto druga fora. Preprodajalci so lahko tudi hetero ali pa homo.... Kar je v tem kontekstu čist brez veze, če veš kaj hočem povedat.

 

Tu ne gre za nobeno toleranco. Homoseksualcebv nimamo kaj tolerirat, ker so normalni ljudje kot mi, le da jim je všeč isti spol. To ni kriminal.

 

Preprodajalc pa zganjajo kriminal in se jih ne sme v nobenem pogledu tolerirat.

Tu ne vidim niti slučajno nobene primerjave....

 

Niti ne gre za primerjavo tukaj. Pokazal sem samo na to do kam seze toleranca. Nekaterim do tam kjer se zacne kakor pravis skoda drugim (katerim drugim, tistim ki bi kupili dope tako ali tako?), nekaterim pa do tja kjer se jim zadeve zazdijo nenaravne (Alan_New-homoseksualnost). Kakor komu. Uporabil sem ekstremen primer da se kdo zamisli.

Vsak ima svoje meje tolerantnosti in vsiljevati jih drugim je nasilje. Evo mene ne motijo niti homoseksualci niti dilerji. Samo ne mi vsiljevati niti enega niti drugega, pocnite kar hocete, mene pa pustite s tem pri miru. Ok? Ce pa je ze trend da nekdo reklamira svoj lifestile, zakaj ga ne bi tudi ostali? Halo? Kup ljudi bi ti lahko dokazovalo, da so dilerji cist ok. Ce znajo opraviciti vojne, nasilje nad naravo, invazije tu in tam in podobno bi nasli argumente tudi za dilerje, brez skrbi. In recimo, dilerji bi postali trend in vecina "trendovcev" bi po forumih pljuvala tiste ki se s tem ne bi strinjali.

Meje tolerance pac, precej individualna zadeva, ce sevedanisi totalna ovca in pac razmisljas tako kot creda okoli tebe......

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz razmišljam drugače...

Diler širi zadeve, ki direktno škodijo človeku, tako psihično kot fizično. Posledično pa tudi okolici tistega, ki jemlje - npr.droge- njegovi družini, partnerju ipd... Deluje na principu dobička in ga ne zanima če s tem dobesedno uničuje človeka, ki mu proda drogo .

 

Tega nikakor ne moreš zagovarjet niti tolerirat... Res mi to sploh ni v kontekstu te debate..

Mene dilerji zelo motijo in ne razumem, kako bi sploh lahko kdo bil toleranten do njih (razen tistih, katerim dilajo, se razume)....

 

Do česa vsega je človeštvo tolerantno, je druga stvar- pa mislim, da večina itak ni tolerantna, ampak ne more nič naredit (na svetovnem nivoju-vojne ipd- ittak je vse zaradi dobičkov )... ampak mislim, da tule debatiramo bolj o "mikro" zadevah- stvareh, ki se dogajajo okoli nas in na katere lahko vplivamo - vjasd b našem odnosu do soljudi.

 

Biti toleranten do nekoga, ki direktno peha drugega o neko škodlivo odvisnost (če ostanemo pri dilerjih) je meni enostavno nesprejemljivo in nemogoče.

Homoseksualcev tu še vedno ne vidim aploh kot predmet obravnave, ki bi me kakorkoli motila alli se vtikala v druge... kaj šele, da bi jim škodovala.

Morda bi lahko dilerje in homote primerjal, če bio bila homoseksualnost "nalezljiva" ali bi se jo dalo privzeti kot navado.... potem bi kdo lahko trdil, da je škodljiva (pa še to le iz nekega vidika reprodukcije....). Ker pa je od rojstva in narave (geni ?) dana, je taka debata čisto brez veze.

 

Ampak Zerkalo- kako da te ne motijo dilerji? Bi ti bilo vseeno, če bi se tvoj najboljši prijatelj zafiksal (recimo, da je bolj šibkega značaja) ker ga je prepričal diler? Ali ker mu je podtaknil drogo (tudi to se dogaja) ene parkrat, da se jo je nehote navadil itd ?

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej, po nekaterih postih je moč sklepati, da niste za to, da bi imeli homoseksualni pari otroke.

Jaz že nisem za to. Obrazložitev je spodaj.

Torej tudi samske, financno in custveno stabilne zenske ne? Take, ki si niso nasle moskega, katerega bi bile pripravljene gledati celo zivljenje ali pa so zadovoljne brez tega ( ne boste verjeli, tudi take obstajajo)?

Za to pa še manj. Ženska, ki je nesposobna (ki torej noče zaradi kakšne zavedne ali nezavedne zamere do moškega, ne pa da zaradi okoliščin ne more) si najti v redu moškega, tudi ne more vzgojiti v redu otrok. Seveda bodo ti otroci prav tako živeli, lahko bodo čudoviti ljudje (primerov je ogromno), a vseeno jim bo nekaj manjkalo. Ker vsem nam nekaj manjka. Idealne situacije skorajda ni, lahko pa je zelo blizu idealne.

Vseeno kaksen je, samo da je? Ker je to naravno, da ima otrok mamo in očeta in zato je slovensko ljudstvo ene 5 let nazaj na referendumu izglasovalo, da se samske zenska ne smejo umetno opolodit?

Zalostno. Se posebaj za tiste, ki jih tako skrbi slovenska nataliteta.

Ma dajte no xrolleyesx

Ne, ni vseeno, kakšen je oče. Vendar tudi homoseksualni starši ne bi rešili te težave. Da otrok idealno zraste in se pripravi na življenje, potrebuje stabilna starša -- moškega in žensko. Seveda je tu najpomembnejša ljubezen, a ta v večini primerov žal ni dovolj (tudi pri heteroseksualcih). Homoseksualna očeta (ali materi) lahko še tako ljubita otroka, a kje bo otrok dobil naravni zgled moškega (ali ženske)?

 

Nekje je Marsa povedala, da smo mi tista družba, ki lahko spremeni mnenje in začne sprejemati otroke homoseksualnih parov. To je že res, vendar sama miselnost ni dovolj, po moje. Tu so v ozadju (ali pa kar v ospredju) čisto naravni, biološki zakoni, ki jih ne smemo zanemariti in jih označiti za zastarelo mišljenje ali preživete vzorce obnašanja, ker so naravna dejstva. Če pa se zanemarja naravna dejstva, je logično kakšne posledice sledijo. Govorim namreč o principu, da je ženska center [družine] (sprejemanje) in da teče moška energija (dajanje) k ženski. Otrok je "rezultat" združitve, stika energij; v sebi torej nosi moško in žensko energijo; žensko energijo mu pomaga razvijati mati, moško pa oče (v principu, lahko se tudi izmenjujeta in dopolnjujeta). Nekje sem že omenil, da je eden naših današnjih največjih problemov globok prepad med moškim in žensko, med bitjema, ki bi morala biti ljubeča prijatelja in spodbujati nadaljni razvoj. Ker pa sta skregana, se praktično sovražita (v principu) -- primer je zgodovina moškega zatiranja žensk ali ženskega zatiranja moških (matriarhalen čustveni teror nad otrokom in možem), zatiranje obojih raznih religij, ki jih je treba kao spoštovati, in tako vlečeta zadeve v še globljo temo, ki se kaže v osamljenosti, zgubljanja stikov in posredno tudi v homoseksualstvu (le deloma v homoseksualnosti). Najti je treba stik moškega in ženske, tako v sebi kot izven sebe.

 

Nisem proti homoseksualnosti kot pojavu, razvojni stopnje seksualne zrelosti, temveč proti homoseksualstvu kot nekemu gibanju za poveličevanje homoseksualnosti, brez pravega razumevanja tega pojava. Ne moti me in nisem proti, če se dva istega spola "ljubita" in raziskujeta; škoda se mi zdi, da tega ne raziščeta do konca in spoznata, v čem je trik. Takoj v prvem postu sem rekel, da je homoseksualnost duhovna bolezen. Dejansko sem mislil na homoseksualstvo, čeprav sem uporabil izraz, ki je splošno v uporabi (homoseksualnost); ko se pač ostane na neki točki iz nerazumevanja in se noče premakniti naprej (kar pa ni nujno, da bi se morali premakniti).

 

In seveda smo zato mi, ki takole mislimo in gledamo na stvari, netolerantni. :o|o:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz razmišljam drugače...

Diler širi zadeve, ki direktno škodijo človeku, tako psihično kot fizično. Posledično pa tudi okolici tistega, ki jemlje - npr.droge- njegovi družini, partnerju ipd... Deluje na principu dobička in ga ne zanima če s tem dobesedno uničuje človeka, ki mu proda drogo .

 

Tega nikakor ne moreš zagovarjet niti tolerirat... Res mi to sploh ni v kontekstu te debate..

Mene dilerji zelo motijo in ne razumem, kako bi sploh lahko kdo bil toleranten do njih (razen tistih, katerim dilajo, se razume)....

 

Do česa vsega je človeštvo tolerantno, je druga stvar- pa mislim, da večina itak ni tolerantna, ampak ne more nič naredit (na svetovnem nivoju-vojne ipd- ittak je vse zaradi dobičkov )... ampak mislim, da tule debatiramo bolj o "mikro" zadevah- stvareh, ki se dogajajo okoli nas in na katere lahko vplivamo - vjasd b našem odnosu do soljudi.

 

Biti toleranten do nekoga, ki direktno peha drugega o neko škodlivo odvisnost (če ostanemo pri dilerjih) je meni enostavno nesprejemljivo in nemogoče.

Homoseksualcev tu še vedno ne vidim aploh kot predmet obravnave, ki bi me kakorkoli motila alli se vtikala v druge... kaj šele, da bi jim škodovala.

Morda bi lahko dilerje in homote primerjal, če bio bila homoseksualnost "nalezljiva" ali bi se jo dalo privzeti kot navado.... potem bi kdo lahko trdil, da je škodljiva (pa še to le iz nekega vidika reprodukcije....). Ker pa je od rojstva in narave (geni ?) dana, je taka debata čisto brez veze.

 

Ampak Zerkalo- kako da te ne motijo dilerji? Bi ti bilo vseeno, če bi se tvoj najboljši prijatelj zafiksal (recimo, da je bolj šibkega značaja) ker ga je prepričal diler? Ali ker mu je podtaknil drogo (tudi to se dogaja) ene parkrat, da se jo je nehote navadil itd ?

 

Kakor da ne beres kar sem napisal. Saj jih ne zagovarjam. Ampak tole je bilo nad tvojimi mejami tolerantnosti in prislo je do reakcije x;)x Samo na to sem hotel pokazati, na te meje. Zato, ker sem preprican da obstajajo meje, ki so popolnoma usklajene z naravo, planetom, vesoljem. In da je reklamiranje homoseksualnega lifestila cez mejo dobrega okusa. Ze to je zadosti.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kok zanimivo.... alan, en del mene se v ful postavkah s tabo strinja.... ampak en del se pa ne more....

 

zerkalo, se mi zdi, da se vrtimo v krogu in govorimo drug mim drugega o pravzaprav istem; saj sem ze vcer al kdaj rekla, da mi je fajn da se pribliza to, da pa se mi zdi ze skor mal tumach...

 

in z alanom sva tud ze 'ugotovila', da seveda JE tud trendy...

in tako dalje,...

 

tezko da bi tle do kakega *konca* prisli...

... pa ceprav smo ze petkrat al pa desekrat preglodali vse tole, je se vseen zanimiv.

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, mislim, da bi prišli do konca vsaki še tako pereči temi, če se bi enkrat zavedali, da je vsak od nas na neki točki in se z neko hitrostjo razvija. Torej potrebno je razumeti, da nekdo ni za to, da imata dva moška ali en moški ali ena ženska otroka drugi se pač s tem strinjamo.

 

Pozabljamo pa verjetno tudi, kaj je osnovno delo nekoga, ki ima otroka in odgovornost do njega... a je to mogoče nakup najdražjih športnih copat in hlač, "da bo moj najlepši" ali je to mogoče vzgoja v smeri razvoja duhovnega zrelega človeka.

Torej otroku je potrebno predvsem predstaviti, kaj mu bodo nudile materialne zadeve in kaj duhovne kvalitete-etika moralne vrednote...

 

Ne pa da pri petnajsti ugotovi, da kljub temu, da ima vse naj--nima NIČ, in pogleda še kaj bi mu lahko čudne substance nudile--pa še fotr jih je prepovedal!!

Popolnoma razumem mnenje in misli, je pa res, da ne razumem žalitev in verbalnih napadov, ki se žal tudi dogajajo...

 

HM ??

V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.

Michael newton

 

oduim.p.'s Blog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...