Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Marsa, mislim, da bi prišli do konca vsaki še tako pereči temi, če se bi enkrat zavedali, da je vsak od nas na neki točki in se z neko hitrostjo razvija. Torej potrebno je razumeti, da nekdo ni za to, da imata dva moška ali en moški ali ena ženska otroka drugi se pač s tem strinjamo.

saj zato...

do konca ze, pri sebi... drug z drugim, med drugim, pa ocitno ne...

ce se tolk strpni, brezpogojno ljubeci in vse..... imamo, kot pravis, eno svoje mnenje, ki sploh ni nujno, da izvira ravno iz predsodka.

morda pa smo v sebi ze do konca prisli in pac mislimo kar mislimo.

vendar:

"clovek ni samo to, kar je, temvec tudi to, kar se ni." :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MarsaTa tvoj zadnji citat :palec:

 

Drugače pa imam jaz osebno izkušnjo, ki me je pripeljala do tega načina razmišljanja.

Spremenil sem sebe in se še vedno in s tem se spreminja vse okoli mene!

V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.

Michael newton

 

oduim.p.'s Blog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: obstaja faks za seksologijo, da rataš dipl. univezit. dr. seksologije???

TO bi bilo zame, veliko teorije in čimmanj prakse.. xDDx :palec: pravzaprav sem že razmišljala o seksologiji, a bi se moji preveč zgražali in težko bi mi šlo z jezika- ja, jaz pa ponavljam prvi letnik seksologije ali -delam diplomsko iz analnega seksa.... iz prakse-> kajti imela sem celo 1 ponesrečen poskus. x:px x:)x hm, kaj pa če odprem svetovalnico o seksu,???...sigurno bi bil naval. zaenkrat samo ramišljam v tej smeri. xscratchx xsmx

 

pejt čez lužo, tam ti mogoče še rata, v sloveniji so ljudje še preveč zatucani, da bi se o tem odprto pogovarjali... x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zerkalo, se mi zdi, da se vrtimo v krogu in govorimo drug mim drugega o pravzaprav istem; saj sem ze vcer al kdaj rekla, da mi je fajn da se pribliza to, da pa se mi zdi ze skor mal tumach...

 

:palec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... sicer pa poglejte kam je pristal velik del ex hippyev, vsi so neki direktorji globalističnih multinacionalk, pa skladov etc, a so se za to boril??

:palec:

 

mantis.. xDDx :palec:

cist zavzeta. x;)x

 

jaz menim, da je zdajsnja generacija mladih cist drugacna od nase...

velik bolj materialno je vse, tamali majo pr 18. ful hude avte, jobe... itd.

jaz sem bla pr 18. se cist popolnoma otrocja.

ce b mela avto tedaj, me ne bi blo vec. v to sem milijon procentov prepricana.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe... smesna tema ;) nevem kaj se tolk govori o pedrih/gejih/gayih/homotih itd... mam še mnogo izrazov

na volja, ampak nei zdaj - BTW sam se peder ali kak pač temu kdo rece, jaz večinoma uporabljam besedo schwul ;)

 

ne razumem folka zakaj se vedno o tej temi tak razpišejo.

 

logika je preposta, vsak živi svoj life... eni trpijo eni ne... men preposto dol visi kaj si kdo misli in govori. sam pod

tem ne trpim, v sluzbi vedo, kljub temu dobivam napredovanja, tipa pa sem zaenkrat še vsakega dobil ko sem

želel - beri - to ne pomeni da se gonim, bil v resni zvezi več let, živel s tipom in cel paket imel, torej meni life špila.

 

kaj se duhovnosti tiče, noben je nima manj če živi in uživa v svoji spolnosti, sicer pa večina ljudi dandanes

pozna new age oz. ezoteriko dajejo kr v isti koš... jaz sem kar nekaj stvari dobil t.i. 'darov' od rojstva, pa

se zaradi tega ne nosim niti hvalim, uporabljam in razvijam pa.

 

aja, še za tiste, ki pravijo da zamujam ženske in naj sprobam ... been there done that, not my style

 

 

uživajte in imejte se radi še naprej ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe... smesna tema ;) nevem kaj se tolk govori o pedrih/gejih/gayih/homotih itd... mam še mnogo izrazov

na volja, ampak nei zdaj - BTW sam se peder ali kak pač temu kdo rece, jaz večinoma uporabljam besedo schwul ;)

 

ne razumem folka zakaj se vedno o tej temi tak razpišejo.

 

logika je preposta, vsak živi svoj life... eni trpijo eni ne... men preposto dol visi kaj si kdo misli in govori. sam pod

tem ne trpim, v sluzbi vedo, kljub temu dobivam napredovanja, tipa pa sem zaenkrat še vsakega dobil ko sem

želel - beri - to ne pomeni da se gonim, bil v resni zvezi več let, živel s tipom in cel paket imel, torej meni life špila.

 

kaj se duhovnosti tiče, noben je nima manj če živi in uživa v svoji spolnosti, sicer pa večina ljudi dandanes

pozna new age oz. ezoteriko dajejo kr v isti koš... jaz sem kar nekaj stvari dobil t.i. 'darov' od rojstva, pa

se zaradi tega ne nosim niti hvalim, uporabljam in razvijam pa.

 

aja, še za tiste, ki pravijo da zamujam ženske in naj sprobam ... been there done that, not my style

uživajte in imejte se radi še naprej ;)

 

:palec:

bravo

 

lep dan ti želim Serafin386

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cvičkar, cvičkar xrolleyesx ti si pa ta hud podgurc kaj?

 

Tak totalno netoleranten. Če bi kdo v tvoji družini spoznal da ljubi nasprotni spol, bi se kar ubesu, kaj? x:Dx

 

zakuga pa b se mogu obesit. To sploh ne, sam pa velik rit mu pa nab abračev x:Dx Sem učas nmav čokolado žru, pol sem šu pa kakat, pa ka je blo bolj trdo, me je urng bolel. x;)x Kuk mora šele bolt, če ti eden drek nazaj u rt štanfa aaaaaaaaaa x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim da to ni nč tazga...

res da čudn zgleda,npr. da greš po parku pa se na klopci tam dva moška ližeta :eek: mnde bi kr tko pogledu.

:8): ampak da bom iskrena če majo ''veselje'' do tega...me čist nč ne moti!!! x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Guest ashanti

moje mnenje o homoseksualcih je tako:

 

vsak je tak kt je, pa se ne mor sprement

nč nimam proti, tud drugačni obstajajo, kwa bi pa blo če bi bli usi isti?????

 

bi blo zanimiv? NEEEEEEEE

 

bedn bi blo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ata+ata = 0 :(

ata+mama = otrok :D

 

upam da ne bojo uvedli zakon da se lahko isti spol poroči med sabo,in posvoji otroka-zato ker če bi dva geja posvojila otroka in bi otrok z njima odraščal in kdaj videl ko se ližeta bi tut on najveretneje postal gej 90%,pa tudi otroka bi v šoli skos zajebaval in podobno tako bi otrok ratal čist zaprt vase.....

Seweda pa se sprašujem kaj je s temi moškimi a so to bolni ljudje al kaj,saj nas je narava naredilaa za žensko,skratka nimam pojma kako lahko moškega privlači moški,sploh pa ne vem kuk se lahk v rit nabijajo,pomojem so geji tisti ki ne morjo ženske dobit pol se pa v rit,skratka res nimam pojma kaj jim je

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seweda pa se sprašujem kaj je s temi moškimi a so to bolni ljudje al kaj,saj nas je narava naredilaa za žensko,skratka nimam pojma kako lahko moškega privlači moški,sploh pa ne vem kuk se lahk v rit nabijajo,pomojem so geji tisti ki ne morjo ženske dobit pol se pa v rit,skratka res nimam pojma kaj jim je

 

Tile stavki zgoraj so pa prav srednjeveški :xx!: Pa da boš vedel, tudi v Sloveniji živijo homoseksualni pari, ki imajo otroka, živi z njimi..., vem za en primer, ko imata lezbiki celo x;)x dva otroka. Ženske se gredo pač oplodit v kakšno drugo državo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tile stavki zgoraj so pa prav srednjeveški :xx!: Pa da boš vedel, tudi v Sloveniji živijo homoseksualni pari, ki imajo otroka, živi z njimi..., vem za en primer, ko imata lezbiki celo x;)x dva otroka. Ženske se gredo pač oplodit v kakšno drugo državo.

kaj čjo bit sredneveški pač moški na moškega ne gre,saj ne rečem spolni odnos že ampak da pa posvojijo otroka to pa ni šans

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seal kaj se pod tvojim nickom skriva doktor Rugelj x:)x

 

Je pa zanimivo, da so proti homoseksualcem, najbolj v Vatikanu, pa se potem izkaže, da jih je v njihovih vrstah nadpovprečno veliko, in to ne normalnih homoseksualcev ampak pedofilov, pa ne želim posploševati, govorim, le to, da danes ni glih kul pisati take komentarje kot jih piše Seal, včasih bi ti še kdo ploskal, danes, pa je to zelo mimo.

 

 

men gre pa naživce da župniki v rimsko kaatoliški ne smejo met žen,enkrat sem gledu v novicah ,kaplani posiljevali otroke-zakaj?zato ker nimajo žensk in pač jajca je treba spraznt,bili so strai že čez 50 verjetno so si ga veliko let gulili in jih to ni zadovolilo ,počasi se jim je začelo trgat in se spravili na otroke

 

ja itak, ženski se lahko samo ližeta in božata pa popestrita z raznimi pripomočki, PEDRI pa si en drugemu kurac tišijo v anus! :xx!: fuuuuuj, golazen!!! x:o)x

 

lp

 

ja tut js ne vem kuk si ga lahk v anus tišijo

mogli bi uvest inkvizijo,kdor je gej gre na grmado (samo hecam se)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest ashanti

men je pa to ok d se istospolni poročijo, sm d bi pa mel otroke pa ne!!!!!!!!!!! k bi mal - ornh čudn zgledal

 

aja to je res cool k majo tm d se lh župniki poročajo - primer sedma nebesa - sicr je se že fulll douh cajta vleče, sm je dobr primer, pa čeprov je to sm serija

 

cao

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je pa to ok d se istospolni poročijo, sm d bi pa mel otroke pa ne!!!!!!!!!!! k bi mal - ornh čudn zgledal

 

aja to je res cool k majo tm d se lh župniki poročajo - primer sedma nebesa - sicr je se že fulll douh cajta vleče, sm je dobr primer, pa čeprov je to sm serija

 

cao

 

ej kaj ti je bol kul da se župnik poroči in ima takšno življenje ko v 7 nebesih,al da se ne poroči in nabija otroke v rit

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...