Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

:flower: ma ne....mogoče se nisem dobro izrazila. Nisem mislila, da sedaj pa ne bi šla v to, zaradi tvojega mišljenja. Hotela sem samo reči, da nisem nikoli razmišljala, da pa to mogoče ne bi bilo dobro. Kot si že sama napisala, raziskujeva različne možnosti in ta je ena izmed njih.

Želja po tisti otroški ljubezni pa je ogromna. Včasih, kar boli :cry:

 

Drugače pa sem vesela, če me nekdo spodbudi k razmišljanju o neki stvari na drug način. Trudim se, da bi bila človek, ki vidi stvar skozi čimveč oči in čim manj sodi xbookx

 

lep dan, poln sonca

ja no, saj sem postekala, saj jasno da si tko mislila, pravzaprav... sam ko si to napisala, sem... morala to napisat. xDDx

 

ja, saj, tko je tud prav, saj ocitno tko razmisljas oz. ti je blizu, ker sicer ne bi ravno tega pri men vidla in mojem pisanju in potem tega izpostavla. :)

 

ja. res je. verjamem. stekam. :sori:

seveda, pac ne glede na to, recimo spolno usmeritev, mamo zenske menstruacijo, vse, smo plodne in godne za nosit in rodit otroka - verjamem, da ta potreba ne izgine sorazmerno z zeljo po bit v paru z istospolno osebo. :palec:

 

Tud jaz vama zelim velik srece in soncka in tud tamalga, kot vidim si pr seb in ne vidim ovire, da ga ne bi mogla met. x8Dx :palec:

 

je fajn ko si uletela, da se ta svoj vidik podas pa da mamo tud mi, 'normalni' x;)x iz prve roke tole moznost si predstavljat.

Pa nc ogrozeno in zakompleksano ne pises, ocitno si samozavestna in vse, tako da je kul, da si se prikljucila.

skoda ker se bogglefreak nic vec ne oglas, on mi je bil tud super, je mel tud fajn energijo.

 

no saj, itak se stekam z geji, ne vem, zakaj se ne bi. xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak, ker ti ni do moških, se boš pač oplodila z njegovo spermo - očitno so za nekaj dobri

- jaz nikoli nisem mislila, niti nisem izjavila, da moški niso za nekaj dobri oz. da mi ni do njih. V bistvu sploh ne delam razlik moški - ženska. Zame so to ljudje. Sem pa tudi že povedala, da nisva iskale samo moškega semena, temveč tudi očeta svojih otrok. V mislih sva imele kakšnega geja, ki drugače ne bi mogel imeti otrok.

Kar se tiče posvojitve: ne samo, da je birokracija ubijalska (tudi skozi to bi se pregrizli), temveč naša država prepoveduje posvojitve istospolnim partnerjem.

sem te razumel, da, ko si srečala to osebo, si takoj vedela, da je prava zate. Si se zaljubila vanjo še preden si jo spoznala? Že na pogled?

In kako si vedela, da je ona prav tako istospolno usmerjena? Ker je vseeno precej malo možnosti, da se zaljubiš v eno nepoznano osebo, in te preseneti še s tem, da je istospolno usmerjena, kar tebi ustreza?

 

xDDx V tistem trenutku, ko sem jo zagledala, res nisem vedela, da je prava zame. Me je pa njen prvi pogled zavrtel...prvič v življenju sem si zaželela poljubiti žensko. Hotela sem za vedno ostati v njeni družbi. Nič nisem vedela o njej, niti njenega imena. Je bila pa kolegica moje kolegice, za katero sem vedela, da je lezbijka. Tako, da verjetno mi je prišlo na misel, da bi lahko bila ona tudi. Imela sem srečo, da je ona občutila isto. Nisva potrebovali veliko časa, kakšen mesec dni, pa sva obe vedeli, da je to to. To, kar išče vsak človek. Ne vem, mogoče so imela kakšno vlogo najina leta; ko sem bila mlajša, sem mislila, da človek potrebuje veliko časa za takšno odločitev, no, pa mi je življenje pokazalo, da je lahko tudi drugače x;)x

 

Marsa: tvoj način razmišljanja mi je všeč, tvoje mnenje spoštujem. med prebiranjem tvojih sporočil, mi večkrat pokažes zadevo z novega zornega kota, s tistega, katerega sama ne vidim x:Ix zato ... ne vem, mogoče imaš prav; mogoče se res ne bi smeli umetno oplojevati - ne hetero ne homo.

 

 

Pozdravljena Mmiikkii

 

Jst sem samo en butl, ki se na odnose ne spozna glih, na homoseksualne pa še manj, na kej druzga pa čist nč.

Želim pa teb in tvoji partnerki, da okronata svojo ljubezen tud z otroškim smehom in jokom. Mam filing /če bi vedu, kaj to je/, da bosta super starša otroku in da mu nikol ne bo manjkal starševske ljubezni, kar se men zdi najblj pomembno. Imata vso mojo moralno podporo /saj vem da to nč ne pomen, ampak vseen/. Kar se pa naravnosti al pa nenaravnosti tiče in karme, sem pa vprašal unga gor. Prav, da se tud pr umetni oploditvi ni za bat za otrokovo dušo x:Dx

 

Velik ljubezni teb in tvoji partnerki in vajinim otrokom enkrat

 

butl

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne boste verjeli, ampak jaz jima tudi želim vse najlepše in da jima bo uspelo in bosta ostali skupaj celo življenje in da bo otrok srečen in da boste vsi živeli v miru (- upam, pa le, da otrok ne bo gej, ker ima 2 mami - gotovo razmišlajta veliko, kako bo vajina skupnost vplivala na otroka in kako ga bosta pripravili na vse težave na katere bo naletel.) xrainbowx
Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butl, :palec:

 

Prav, da se tud pr umetni oploditvi ni za bat za otrokovo dušo

xokx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: :farb: xsmx

 

Ne morem vam povedati kako zelo ste razveselili moje srce!

Butl, ni res, da moralna podpora ni nič. Pomeni zelo veliko xDDx . Sploh takrat, kadar večinoma dobivaš negativne kritike. Saj ne, da bi klonila pod njimi, ampak je vcasih hudo. Zato pa: hvala vsem za lepe misli :love:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: :farb: xsmx

 

Ne morem vam povedati kako zelo ste razveselili moje srce!

Butl, ni res, da moralna podpora ni nič. Pomeni zelo veliko xDDx . Sploh takrat, kadar večinoma dobivaš negativne kritike. Saj ne, da bi klonila pod njimi, ampak je vcasih hudo. Zato pa: hvala vsem za lepe misli :love:

glavno da si srečna x:)x moj prijatu je gay in je končno najdu ljubezen tudi na hitro :inocent: in sta že eno leto srečna, plus da živita pri njegovih starših in so ga ful lepo sprejeli x:)x tudi oče, k je ponavadi z njimi problem x:Dx x:o)x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne morem vam povedati kako zelo ste razveselili moje srce!

xokx xcheersx

jasno, moralna podpora je ogromno, je v bistvu clo najvecji fact tu - biti sprejet in razumljen in podprt - kdo pa si ne zeli tega? z ali brez, s tem ali z onim. :palec:

 

tudi oče

xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Živjo vsem

 

priznam, da nisem brala vseh 64 ali koliko strani, bom pa pridala svoj lonček.

Osebno poznam nekaj ljudi (obeh spolov), ki so homoseksualni, z vsemi se krasno razumem in prav nikoli se mi ni nihče od njih vsiljeval, me osvajal, otipaval ali še kaj hujšega. Tole se mi zdi sploh nekakšna izmišljotina, da geji avtomatično "napadajo" prijatelje istega spola. Mislim, da se za takimi zgodbicami skrivajo tisti, ki jim je odpor do homoseksualcev privzgojen oz. vedo, da jih morajo sovražiti, samo ne vejo, zakaj, potem pa se poslužujejo takih bedarij. In še to: če je homoseksualec avtomatično kar pedofil, potem je heteroseksualec avtomatično posiljevalec. Logično, ne?

Tudi to se mi zdi za lase privlečeno, da geji prepričujejo še druge ljudi in ti se pustijo prepričati in še sami postanejo geji. Mislim, kje živite? Koliko ste stari?

Še manj mi je jasno, kako se nekateri lahko počutijo ogrožene in kaj vse uspejo prebrati med vrsticami, ko se geji borijo za svoje pravice. Neka članica foruma je celo zapisala, da s tem nam ostalim sporočajo, da so nekaj več in da potem mi heteroseksualci izpademo kot neki zafrustriranci. Če gre za boj za pravice, gre kvečjemu za enakopravnost in ne za nekaj več. Kdor pa na zadeve gleda s ščepcem paranoje, pa sebe res lahko vidi kot zafrustriranca.

To so sicer nekateri že zapisali, vendar bom tudi jaz: čemu poroke. Češ, če so si "izbrali" tak način življenja, naj nam ne skušajo biti podobni. Ne gre za to, da bi si želeli krasne poroke v cerkvi pa stotnijo svatov in ves ta pomp, gre za zakonsko ureditev določenih pravic, ki se nam, heteroseksualcem, zdijo samoumevne, npr. dedovanje, skupno premoženje, ipd. Ampak človek se lahko kar čudi, ko vidi, da ljudje menda sicer res spremljajo zadeve v medijih, vendar očitno selektivno, tako napol - nekaj so sicer slišali in brali o tem, a pravzaprav ne vejo, za kaj gre, pač poročili bi se radi, radi bi bili kakor mi...

O posvojitvah pa menim takole: če imamo rejniške družine, kamor pridejo otroci brez staršev oz. otroci, ki so jih staršem vzeli, ker ti niso skrbeli zanje, in če obstaja z zakonom določena starost, pri kateri se ima otrok ob ločitvi staršev možnost odločiti, pri katerem bi raje živel, bi morda začeli tukaj. Otrokom, ki jih pač dodelijo rejniškim družinam, bi dali možnost izbire: heteroseksualni ali homoseksualni par/družina.

Malce dvomim v plemenite vzgibe nekaterih posameznikov, ki pravijo, da posvojitve ne, bodisi ker bi te otroke drugi otroci zafrkavali, bodisi ker je za otroke bolje, da imajo mamo in očeta. S tem drugim se strinjam, krasno bi bilo, če bi ju imeli vsi otroci sveta, sploh če sta poštena, skrbna in dobra starša. Ampak zanima me, kaj storite, ko slišite sosedovega, ki spet joka, ker ga je pijani oče spet pretepel. Ali kaj ukrenete ali se pretvarjate, da niste nič slišali?

Lep pozdrav

Popravljeno -> G.R.O.M.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam pri umetni oploditvi je tako, kot da bi potem oče takoj zapustil ženo.

Hočem povedat, da potem bi tudi on moral sodelovat pri otrokovi vzgoji.

 

+ +, - - se odbijata

 

+ in - se privlačita

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav vsem skupaj!

 

Že nekaj dni prebiram to temo in na začetku sem bil proti posvojitvi otrok pri istospolnimi partnerji in ko sem bral to temo do tu in vidim kaj imate ene energije se vam ki podpirate mmiikkii pridružujem v podpori.

Samo sem pa mišljenja, da otrok bi kasneje moral vedeti kdo mu je biološki oče ali mati, zaradi možnost kasnejših zapletov

 

čav čav

:wOOt:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo, dobrodosel x:)x :palec:

To je pa zelo lepo od tebe. da si tko... dojemljiv in dostopen in da si prisel prav direkt semle najprej, da das tole podporo svojo, kul se mi zdi to. x8Dx :palec:

 

 

GROM - svasta se tkole provajda enih razlag, ce se ne razume zadev in pozna premal okoliscin.

 

ja, glih dons sem na TOCN to pomislila, ker me je vso noc stiskal okol zelodca pa srca, ker se mi je zdel, da nekje en otrok tko pretresljivo joka, pa sem na vse najslabs najprej pomislila. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zagovarjat.

zakaj zagovarjat?

saj niso nic nardil.

 

ze to lohk gledamo kot bedast, da mamo sploh tako temo.

So. In?

 

kao - kaj si pa zdaj mi mislimo! xcivx x:o)x

 

a ves...

brez veze.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj ni nbenga več nkjer normalnega :vragec:

 

Definiraj kaj je tebi normalno x;)x

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ni tak, da tisti ki imajo čez homoseksualno usmerjene ljudi največ za povedat, sami prikrita nagnjenja in se jih sramujejo in bežijo pred tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

 

 

če mački stopiš na rep, zamjavka http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ni tak, da tisti ki imajo čez homoseksualno usmerjene ljudi največ za povedat, sami prikrita nagnjenja in se jih sramujejo in bežijo pred tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

če mački stopiš na rep, zamjavka http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Ah, to je men tko xrolleyesx brez veze. Mene prav nč, niti pikico ne skrbi, niti me ni strah, da sem mogoče gej. xDDx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ka zdej je cela Zemlja gey?

v bistvu je bolj zaskrbljujoce da ma vsa zemlja raka...

 

ali se bolje - virus: cloveka.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...