Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Lep pozdrav vsem skupaj!

 

Že nekaj dni prebiram to temo in na začetku sem bil proti posvojitvi otrok pri istospolnimi partnerji in ko sem bral to temo do tu in vidim kaj imate ene energije se vam ki podpirate mmiikkii pridružujem v podpori.

Samo sem pa mišljenja, da otrok bi kasneje moral vedeti kdo mu je biološki oče ali mati, zaradi možnost kasnejših zapletov

 

čav čav

:wOOt:

 

:palec: x:Dx

 

Vem, da ima zelo veliko ljudi odklonilen odnos do nas homoseksualcev zaradi nevednosti oz. nepoznavanja nas in naših okoliščin. Prav zato se trudim na tem in tudi na kakšnem drugem forumu pokazati, da nismo tako različni; saj smo v bistvu vsi skupaj ljudje.

 

Zaradi takšnih ljudi, kot si ti, Puhiiiii, pa upam, da bo nekoč nek otrok prenehal jokati xyesx

 

PS. Naj popravim zgornji stavek; ne trudim se samo na forumih, temveč tudi v vsakdanjiku xrainbowx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vagina + Panis, to je normalno. Od kje pa ti prhajaš, al zakuga se tuk butastega delaš. x;)x

 

Mogoče mi pa spolnost ni edina preokupacija v lajfu xnckrivx

 

Mogoče mi pa kaki drugi odnosi, ne samo telesni, blodijo po mislih x:Ix

Vem, sem čudak, ki misli da je pogovor tudi prijeten del odnosa :inocent: perverzno, ampak tak sem x:Dx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vagina + Panis, to je normalno.

x:o)x x:Dx

 

panis je v bistvu kruh. x:Dx x:px

hecne pojme mas skratka. x:px :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče mi pa spolnost ni edina preokupacija v lajfu xnckrivx

 

Mogoče mi pa kaki drugi odnosi, ne samo telesni, blodijo po mislih x:Ix

Vem, sem čudak, ki misli da je pogovor tudi prijeten del odnosa :inocent: perverzno, ampak tak sem x:Dx

 

Daj ne nakladaj, kakšen pogovor neki. Jst sem že dvajset let poročen, pa se z babo nkol ne pogovarjam. Jst se z babo nimam kaj ment. jst sem ji prve tri mesce vse povedal, kar sem mislil. pa se mi še zdi, da sem nekam velik govoru. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sem pa še zelen in neizkušen x:Ix pa bi se kar pogovarjal x:Dx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sem pa še zelen in neizkušen x:Ix pa bi se kar pogovarjal x:Dx

 

Čim manj govort, nkol ne veš, kdo posluša. Če te pa kdaj kdo kaj sprašuje pa obtožuje, pa nkar nkol nbene stvari priznat x:Dx Tut če na drugi dobijo, rec ga pa noter nisem imel, pa če bo rekla, da je vidla, da je bil noter, rec pa da nisi užival

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Daj ne nakladaj, kakšen pogovor neki. Jst sem že dvajset let poročen, pa se z babo nkol ne pogovarjam. Jst se z babo nimam kaj ment. jst sem ji prve tri mesce vse povedal, kar sem mislil. pa se mi še zdi, da sem nekam velik govoru. x;)x

ma malo jezikam :P x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti kr jezikaj, važen je, da nis peder, tist gobec ti bomo že urihtal x:Dx

peder nekot ne morem bit....lahk sem pa lezbika če že hočeš :inocent: x:Dx x;)x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

peder nekot ne morem bit....lahk sem pa lezbika če že hočeš :inocent: x:Dx x;)x

 

Sem te prec pogruntal, da maš fantke rad-a

zakuga pa maš tuk smotan ime, zakuga pa nimaš a na konc .

Mi dolenci ga mamo še uglavnem tud adspret, ablak , ankrat, aranžna, armjana.........

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Daj ne nakladaj, kakšen pogovor neki. Jst sem že dvajset let poročen, pa se z babo nkol ne pogovarjam. Jst se z babo nimam kaj ment. jst sem ji prve tri mesce vse povedal, kar sem mislil. pa se mi še zdi, da sem nekam velik govoru. x;)x

 

Žalostno žalostno

 

Jaz sem pa poročen 18 let pa se še vsak dan pogovarjava in delava "domačo nalogo", kar je veliko bolj prijetno kot pa za šankom stat.

Zdaj pa sprašujem, kaj je bolj normalno vsak dan biti z nekom (hetero ali homo vseeno), ki ga imaš rad, ali statiti vsak dan za šankom. x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ni tak, da tisti ki imajo čez homoseksualno usmerjene ljudi največ za povedat, sami prikrita nagnjenja in se jih sramujejo in bežijo pred tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

če mački stopiš na rep, zamjavka http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

No ja, spet ni vse tako črno-belo.

 

Barv je ogromno. :P

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ni tak, da tisti ki imajo čez homoseksualno usmerjene ljudi največ za povedat, sami prikrita nagnjenja in se jih sramujejo in bežijo pred tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

če mački stopiš na rep, zamjavka http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

 

vem za tipa, ki je celo življenje pljuval po istospolno usmerjenih, jih žalil, fural mačo imidž, ... in na koncu postal prvi obsojenec za istospolno posilstvo v Sloveniji xrolleyesx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rak je ozdravljiv.

 

sicer pa mi ni nben odgovoru na tole:

hkrati pa, kot sem ze prej napisal, kaj pa ko je oseba sama s seboj... torej ali to pomeni da je istospolno usmerjena? :vio:

 

Glih kar sem prišla do spoznanja, da sem full rajš gay, kot da bi mela raka :(

 

 

zihr si vse prebral kar smo pisali... x:Dx :xx!:

...

 

 

:xx!:

no ja, vsi imamo lahko mnenje.

mogoce pa si ti tanajbolj normalen... dej povej kak ti to rata!? x:Dx x:o)x :xx!:

 

Pa dajte že nehat enkrat te pedre in lezbejke zagovarjat. Mi gre pa res že urng na kozlanje :vragec:

Kaj ni nbenga več nkjer normalnega :vragec:

 

 

ja... to se pa opazi... ja. x:Dx

Daj ne nakladaj, kakšen pogovor neki. Jst sem že dvajset let poročen, pa se z babo nkol ne pogovarjam. Jst se z babo nimam kaj ment. jst sem ji prve tri mesce vse povedal, kar sem mislil. pa se mi še zdi, da sem nekam velik govoru. x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rak - lahko da, ali pa tudi ne, seveda.

 

govoril in podal sem to vprasanje, bolj kot v zavedanje, da pravzaprav, ce se ukvarjamo s samim eboj, je to mogce tudi homosexualnost na nek nacin... ceprav ni.

konec koncev se ukvarjamo z istim spolom x:Dx ... se bolj pa sem ga podal zato, da se obsojanje pogleda z drugeg vidika in morda ublazi. zato.

avtoerotica pravis, no saj. avto-spolna, isto-spolna.

 

lahko so se pricakovanja, zahteve, norme, pravila, vera, ipd...

 

da, da nisi v zvezi, ali pa tudi, nima veze... menda so osebe, ki se kljub vezi samozadovoljujejo.

 

verjetno pa je tudi samozadovoljevanje razlicno... ki je povezano z drugimi ali pac ne in je povsem vase usmerjeno.

mord bi mnogi lahko povedali svoje zgodbe o tem. ce to pocnejo, kako to pocnejo ipd...

 

dejstvo pa je, da imamo v takih trenutkih opravka z istim spolom, torej s sabo.

 

Lahko je hetero, bisex ali istospolno usmerjena. Zakaj kompliciranje. Saj drugega pa ne more bit? Mogoce edino... avtoeroticna v tem casu.

In v zvezi s to usmerjenostjo, glede na to, kako oz. zakaj je samska, je lahko : nastevam-

nesrecno zaljubljen(a)-(to lahko trenutno...lahko pa ima tak vzorec, da se skoz nesrecno zaljublja in na nek nacin podzavestno "isce" zavrnitev), lahko je "custveni invalid" (ki ne cuti tolko do osebe istega sl drugega spola, da bi zelel zvezo), moskomrzka ali sovinist (ceprav oba od teh lahko hetero) , frigidna oz. impotenten (spet ne glede na spolno usmerjenost), lahko je predan(a) karierist(ka)-ki mu (ji) pomanjkanje casa ne dopusca delit zivljenja s kom , morda je spolno zavrt (spet ne glede na usmerjenost) ,lahko pa tud namerni asket (za dosego blazenstva)... Bi blo lahko še kaj ?

 

Saj si mislil 'sam s seboj', da pac nisi v zvezi, al kaj drugega?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma odkod ste zdaj tega raka potegnil!!!

v bistvu je blazno VELIK (najvecji) point v odnosu do tega (... do vsega, pravzaprav...).

ZAKAJ majo raka, aids... ravno ti, ki kao nekaj *pregresnega se grejo*

je kdo kaj kdaj pomislil, vidnil iz tega vidika? :8):

*kazen scena* - sam zakaj?????

ker je: pregresno? si zasluzh nekaksno kazen??

ne. ne verjamem.

pac pa verjamem, da se zarad enih vzorcev... vcas razlagajo tko pa tko (cist narobe recimo) dolocene zadeve. kar je off.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rak je ozdravljiv.

 

sicer pa mi ni nben odgovoru na tole:

hkrati pa, kot sem ze prej napisal, kaj pa ko je oseba sama s seboj... torej ali to pomeni da je istospolno usmerjena? :vio:

zihr si vse prebral kar smo pisali... x:Dx :xx!:

:xx!:

no ja, vsi imamo lahko mnenje.

mogoce pa si ti tanajbolj normalen... dej povej kak ti to rata!? x:Dx x:o)x :xx!:

ja... to se pa opazi... ja. x:Dx

 

 

Pa ne da b ti mene rada nmav zajebavala aaaaaaaaa x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem od kej je prisel :inocent: x:o)x kar prisel je, pa sploh ga ni nben klicu.

 

 

ma odkod ste zdaj tega raka potegnil!!!

v bistvu je blazno VELIK (najvecji) point v odnosu do tega (... do vsega, pravzaprav...).

ZAKAJ majo raka, aids... ravno ti, ki kao nekaj *pregresnega se grejo*

je kdo kaj kdaj pomislil, vidnil iz tega vidika? :8):

*kazen scena* - sam zakaj?????

ker je: pregresno? si zasluzh nekaksno kazen??

ne. ne verjamem.

pac pa verjamem, da se zarad enih vzorcev... vcas razlagajo tko pa tko (cist narobe recimo) dolocene zadeve. kar je off.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Zdravo,

 

sam sem hetero, vendar imam prijatelje, ki so homoseksualni.

Ker sem s tem odraščal nimam problema s tem kaj kdo je in kaj ni.

Kakor za vse ostale predsodke, ki jih imamo ljudje tudi za to velja pravilo,

ki ga vedno rad ponovim, da so meje in razlike samo v glavi.

 

LP

Branko G
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...