Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Alan, na tem mestu te MORAM vprašat, če poznaš razliko med osebo, ki je homoseksualec ali pa pedofil? :o|o:

:vragec:

 

to je vse ista banda.... :xx!: :xx!: :xx!:

potamanit

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živi in pusti živeti. Če sta dva skupi srečna, naj bosta, nihče nima pravice ju obsojat. x:Ix Če pa v nekaterih rase jeza ko pomislijo na to, njihov problem, drugim ne morejo narekovat kaj je moralno kaj ne x!x

 

Glede otrok pa ne morem nič reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cashy, razočaranje.

tud jaz te imam rad xsrcx

 

ne jemlji vseh mojih izjav resno. Mislim, da se čist jasno čuti, kdaj govorim resno, kdaj pa repliciram zato, da dražim.

pa Pikico rad dražim, zato ker se vedno odziva na dražljaje x:Dx

 

Tudi sam imam homoseksualnega prijatelja, s katerim se čist OK razumeva. Ko sem izvedel, da je istospolno usmerjen, se moj odnos do njega ni popolnoma nič spremenil. Je čist OK oseba takšna, kot je :palec: x8Dx x:)x

 

Michelle, ne me jemat vedno tako resno x:Xx x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pedri so suha veja druzhbe

Ne vem, ne bi rekel. Da so proizvod družbe, to pa ja.

 

Imam nek filing, Alan da ko tkole pišeš, misliš ravno nasprotno, nekak ne sovpada s tvojo dušo in karakterjem xsrcx x;)x

Ne, mislim točno tako. x;)x Da pa to ne sovpada z mojo dušo in karakterjem -- ne vem, mogoče. Podobno mi pravi tudi punca. A tako pišem, ker me te bedarije razjezijo, ker sem spoznal določene zakonitosti človeškega duha (in sem dobil tudi mnogo potrdil od drugih, da je tako), da... Mah, ni važno.

Alan, na tem mestu te MORAM vprašat, če poznaš razliko med osebo, ki je homoseksualec ali pa pedofil? :o|o:

Seveda vem! Saj nisem mislil, da pa zdaj homoseksualci maltretirajo otroke.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, če je pametno, da ima vsakdo pravico do otroka. Ne bi je smeli imeti vsi, zaradi raznih razlogov.

 

Otrok pri homoseksualnih parih pa niti pod razno ne odobravam. To se mi zdi zelo prefinjeno nasilje nad otrokom. Če se pedri in lezbijke ne znajo soočiti s svojimi zablodami in jih razrešiti, kaj hočejo v svojem egoizmu imeti še otroke in jim biti zgled zablode?! Ja, tudi marsikateri hetero so zablojeni -- zanje velja isto, da me ne bo kdo imel za homofoba ali kaj.

 

Po kateri logiki in zakaj pa naj bi večina med homiči bolje skrbela za otroka kot hetero?!

evo jih je že več odgovorilo namest mene x;)x

evo pa tud hetero seksualni pari znajo posilvat svoje otroke..

 

da nočjo razrešiti..ne morem govort, ker nisem gej.

sam mislim, da to pač ni nobena "bolezen" kot ti opisuješ.

če bi men pasal, da me en v rito pika. pa da bi se mi zdel seksi moški in ne ženske.

ja jebat ga! zakaj bi se silil bit hetero. bi se pač v rite pikal.

sem kar sem in se ne bi sprenevedal.

mi je pa vseen nagravžn pogled na dva pedra, k se onegavta. :sick:

ampak mi tega pač ni treba gledat pa me tud ni še noben gej silu v kej tazga. x;)x

so ful manj vsiljivi kot večina moških do žensk.

je pa res, da clo sami z družbo občasno mal provociramo folk pa mamo že mal kočljive poze..

je kr hecn pa zanimiv gledat une zaprepadene frise x:o)x

gej is ok x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moji pogledi in trditve niso rasistični, ampak že večkrat razložene v tej temi. In nikoli nisem trdil, da so pedri in lezbijke friki, ker pač niso: so pa ljudje, ki se niso soočili s samimi sabo ali pa so se, a niso razrešili konflikta v sebi, temveč so pač pristali na svoje stanje in se torej odločili, da so homoseksualci (ker so se odločili, da tega stanja ne bodo razrešili).

 

Če že hočejo "seksati" med sabo, naj pač počnejo, kar se jim zahoče. Otroke pa bi morali pustiti pri miru.

 

In zakaj bi morali to razrešit?

Kakšno stanje?

Zato ker živijo in ljubijo drugače kot ti?

Kdo si ti da jih sodiš ker so drugačni od tebe?

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf..super všeč sta mi zadnja dva posta! :palec: :palec:

ker js tud dvomim. vem pa ne.

in kdo sem js, da bi sodil pa drugim prepovedoval nekaj..

je vsepreveč otrok za katere starši "nimajo" časa..

mislim, upam; da tega vsaj pri družinah z istospolnimi starši ne bo. kajti če si dva od njih res želita otroka..

in dasta vse to čez kar taka familija ima za dat..verjetno prideta do otroka veliko težje kot "normalni" starši - ups nesreča.

mislim, da so v povprečju otroci deležni boljše vzgoje.

super mi je tale vajina misel, ki je do zdaj nisem znal povedat. čeprav mam nek v seb že skos jo.

kdo sem js, da bi sodil in jima prepovedoval.

js se tud ne počutim "poklicanega", da bi razsojal o primernosti. ker..pol je treba začet še vse kje prej kot pri homoseksualnih parih..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In zakaj bi morali to razrešit?

Kakšno stanje?

Zato ker živijo in ljubijo drugače kot ti?

Kdo si ti da jih sodiš ker so drugačni od tebe?

 

 

:palec: :onfire: štiri preprosta vprašanja in odgovor na tisoče drugih vprašanj

 

počas bom začela verjeti , da si moj guru Alef :2src:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In zakaj bi morali to razrešit?

Kakšno stanje?

Zato ker živijo in ljubijo drugače kot ti?

Kdo si ti da jih sodiš ker so drugačni od tebe?

1. Ker to ni naravno stanje. No, nihče jih ne sili, da bi morali razrešiti, a pametno bi bilo. Za njihov razvoj, a v tega se ne sme nikogar siliti (edino Življenje samo te ima pravico siliti z raznimi situacijami).

2. Homoseksualno stanje, ostanek neke preteklosti torej.

3. in 4. Prav nič drugače ne ljubijo kot jaz, še najmanj pa so drugačni od mene ali od kogarkoli drugega. Vsi smo v osnovi enaki in delujemo po popolnoma istih principih, zato si drznem pisati, kar pišem. Razlike so le v podrobnostih.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, klinc, kaj ni naravno stanje...pač, tko jim sede. Kaj me briga, kdo hoče s kom spat, če je pri tem vpletena iskrena ljubezen. :o|o:

 

Mam kolegico, ki je šele pri 30 priznala sama sebi, da je lezbijka. Prej je bila tok nesrečna...samo bleda senca tega, kar je danes. Danes pa ima resno zvezo z eno bejbo. Srečni sta 100 na uro. Končno je zaživela. In sem tolk vesela, ko jo vidim, ker ji res privoščim srečo iz srca, ker je krasna oseba. Pa sva of takrat, ko mi je povedala, še vedno enako dobri prijateljici, še vedno se objameva, ko se vidiva. Nobenih problemov nimam s tem. :palec:

 

Edino, kar ji krati srečo, je to, da se mora skrivat pred ljudmi...ne more it ven, se držat z njo za roko, ker jo bo celo mesto opravljalo in se zgražalo. xrolleyesx :xx!:

 

Mah...sej nima smisla komenitrat... x:Ix

Ampak bom še vseen. x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moji pogledi in trditve niso rasistični, ampak že večkrat razložene v tej temi. In nikoli nisem trdil, da so pedri in lezbijke friki, ker pač niso: so pa ljudje, ki se niso soočili s samimi sabo ali pa so se, a niso razrešili konflikta v sebi, temveč so pač pristali na svoje stanje in se torej odločili, da so homoseksualci (ker so se odločili, da tega stanja ne bodo razrešili).

 

Če že hočejo "seksati" med sabo, naj pač počnejo, kar se jim zahoče. Otroke pa bi morali pustiti pri miru.

 

 

Alan, kaj pa če jemlješ stvari s tega zornega kota:

 

vsi ljudje so po difoltu homoseksualci. (Kakšne barve "podlago" in kakšne barve črte ima zebra?)

 

Kdo zdaj ni razrešil konflikta v sebi? Homoseksualci ali strejti?

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alan, kaj pa če jemlješ stvari s tega zornega kota:

 

vsi ljudje so po difoltu homoseksualci. (Kakšne barve "podlago" in kakšne barve črte ima zebra?)

 

Kdo zdaj ni razrešil konflikta v sebi? Homoseksualci ali strejti?

Veš, to intelektualno igračkanje "kaj pa če, če, če..." je brez praktične vrednosti, ker zadeva gre v neskončnost. Trditev, da smo vsi po defaultu homoseksualci ne vzdrži, ker če smo že kaj po defaultu, smo brezspolna bitja, v katerem sta oba principa, moški in ženski, združena. Rojevamo pa se v spolnem telesu, včasih moškem, včasih v ženskem, zato prihaja do zmede. In s to zmedo se je pametno soočiti za bolj polno življenje. Tudi če kdo ne priznava reinkarnacije -- v bistvu je vseeno, soočitev s svojo temo in s t. i. podzavestjo je pametna poteza.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. Ker to ni naravno stanje. No, nihče jih ne sili, da bi morali razrešiti, a pametno bi bilo. Za njihov razvoj, a v tega se ne sme nikogar siliti (edino Življenje samo te ima pravico siliti z raznimi situacijami).

kako veš da ni naravno stanje? Zakaj bi bilo to pametno za njihov razvoj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako veš da ni naravno stanje? Zakaj bi bilo to pametno za njihov razvoj?

Ker ni. Poglej naravo in se uči od nje. Vsakemu koristi razvoj, ker je to samo bistvo življenja. Če nekdo ostane zataknjen v preteklosti, mu to kakšne resnične koristi ne prinaša. A pravim, nikogar se ne sme siliti, to mora biti svobodna od-ločitev posameznika.

 

Se pravi, po tvojem je najbolš, če se človek rodi v napačnem telesu, da zanika sam sebe in trpi cel lajf s partnerjem, ki je nasprotnega spola, samo zato, ker je to pač družbeno pravilno in zaželjeno? :o|o: :xx!:

Ne, ni res. Tega ne trdim. Ne pravim, da moramo trpeti in zanikati svoje stanje, temveč razrešiti svoje zablode. Ko je to rešeno, trpljenja ni več.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...