Skoči na vsebino

Homoseksualnost


Mitja

Recommended Posts

Uf, to si zdej napisala kot, da je z njimi v fundamentu narobe, vse ostalo so sam olepšave :vragec: x:o)x

ja, sej stekam. nisem tko mislila, kot je videti, je pa to tisto, kar me 'bega' pri zadevi. x:)x

 

Itak tud sam jin ne more sfurat, pa mamo milijone mater samohranilk, tko da, to ni catch pri kaksnem vzgajanju, recimo.

Cist iz tega sem sla, da gibalo pac.. zivljenja.

 

Sicer pa včasih pomislim, ko zagovarjaš in pojasnjuješ svoja gledanja, stališča.....da neb bla slaba odvetnica x:o)x x:Dx

saj mi je dala ze kaka prfoxa (pa ne ena) oznako 'razredni advokat'. xDDx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, in zelo verjetno je tisti, ki ima največ za povedat čez pedofile sam pedofil, tisti, ki ima največ za povedat čez politike, je politik itd. po analogiji. Pa ni vedno tako, je res?

 

:lol: kaj takega bi radi kritiki verjeli, ki imajo največ za povedat čez umetnike...da so tudi sami umetniki

 

pri kritikih je tako, da sami niso uspeli v umetnosti, zato so ratali kritiki....

 

podobno kot pri tistih, ki kritizirajo politike, sami pa nimajo jajc, da bi šli stvari spreminjat ---taki so najbolj glasni

 

ja imaš prav, je zelo podobno sceni z undercover geji, ki si ne upajo priznat, da so :lol:

 

seveda pa ne moreš rečt, da tisti, ki ima največ za povedati čez pse, je sam pes x:Dx ali pa tut, kajpavem x:Dx x:Dx :vragec:

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SheBoom
Alan: posti, ki jih pišeš so nenatančni. Pomojem ne veš točno, v kaj bi verjel in z nekonkretnimi in skrivnostnimi odgovori skušaš od ostalih slišat še neizrečene besede, ki bi ti pomagale pri osebni odločitvi xrolleyesx. tako močno nasprotovanje ponavadi izhaja iz negativne izkušnje, ki se jo zatem skuša vsilit za edino pravo ... kaj pa vem
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skrivnostnimi odgovori skušaš od ostalih slišat še neizrečene besede, ki bi ti pomagale pri osebni odločitvi xrolleyesx

 

:palec: :palec: :lol:

 

Alan, come out, don't be afraid :lol:

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa sej nikjer ne piše, da mora enmu od moških rečt mamica in eni od žensk oči.. ma pač dve mamici al pa dva očeta, saj mam jaz tud tete tri x;)x

 

 

dostop do "višjih" resnic?

 

Glede tistega kako bi klicali otroci mamo pa mamo ali očeta pa očeta... kar nekaj otrok poznam ki svoje starše kličejo po imenu, očeta ali mamo ali pa oba...

 

ker sem ravno sama to omenila bom malo pokomentirala....

 

ker to je čisto moje mnenje, ja meni se to zdi čudno...pa tudi zame nenormalno, ker tako imam mnenje tako pač mislim tako pač čutim x:)x

Kar pa ne pomeni da, bi zaradi tega, če je moj prijatelj ali znanec trpel zaradi tega ...ravno tako bi ga imela enako rada kot imam marsikoga x:)x

To kar se tiča spola x:)x

 

 

 

so stvari preko katere pač zaenkrat ne morem ...in to je pač to.

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alan NEW bi po mojem videnju rad najbrz vsem povedal skozi vse to, da on pa ze NI GEJ :att: :unsure: x8Dx x^x

 

x:Dx xsrcx

Mislim da je problem pri njem v tem da ne ve točno KAJ JE... x:Dx x:o)x xrolleyesx

Ne pa kaj ni... x8Dx

 

Prav nič si ne nasprotujem, joj! Ma kaj res ne štekate ali tako nerazumljivo pišem??!!!?!!

 

Da, homoseksualstvo je nekakšna psihična motnja, in sem tudi razložil, kako to vidim. A širše gledano, se temu ne sme tako reči, ker je to družbeno nesprejemljivo -- je nekako sociološko in politično nekorektno. Je jasno zdaj?

 

:eek: x?x xrolleyesx

Še manj kot prej... x:Dx x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se sploh še splača tole iz z njem? Men se zdi, da ne.

 

x:Dx

Zakaj pa ne? x:px

Ko se pa revež tako trudi da bi nam dopovedal kaj je prav in kaj ne... x:Dx x:Dx xsrcx

 

x:px mwa kaj mi delaš guru :2src: a teb tud x;)x

 

xyesx :vragec: x^x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

strelka, sočustvujem :sori:

 

Hvala, čeprav ni panike xDDx

Imamo vsi svoje mnenje. x:)x

Mi je pa zanimivo kako nihče ni opazil, da sem napisala tudi, da mi je v bistvo vseeno kakšne je kdo spolne usmerjenosti, če mi je kot človek uredu. x:)x

 

xsrcx

 

no ja ...kakor koli tako je. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj ni treba tko dobesedno jemat.....lahko ga sam takšno nekje globoko v njem obstoječe nagnjenje, ki ga sicer zatira, ker se ga boji ali moralno zavrača, ga ne živi ali ga celo nima potrebe živeti, spravi v izraziteje nasprotovanje..... x;)x

Ne gre za nasprotovanje, temveč za razumevanje.

 

Alan: posti, ki jih pišeš so nenatančni. Pomojem ne veš točno, v kaj bi verjel in z nekonkretnimi in skrivnostnimi odgovori skušaš od ostalih slišat še neizrečene besede, ki bi ti pomagale pri osebni odločitvi xrolleyesx. tako močno nasprotovanje ponavadi izhaja iz negativne izkušnje, ki se jo zatem skuša vsilit za edino pravo ... kaj pa vem

Nimam v kaj verjet, ker me vera ne zanima. Kar šteje pri meni, je samo védenje. In niti približno ne potrebujem vaših besed, da bi mi karkoli pomagale, ker se nimam kaj odločat glede svoje spolne usmeritve, ker mi je jasna. In naj povem, da nisem imel nobene negativne izkušnje. Kaj morate vse tako posploševati in enostransko gledati?! Točno tako: kaj pa veš. In o meni ne veš nič, lahko samo sklepaš.

 

:palec: :palec: :lol:

 

Alan, come out, don't be afraid :lol:

Zakaj pa misliš, da se bojim? Bojim česa? Če ti še ni jasno, se ves čas izpostavljam. In namesto, da bi vsaj eden poskušal kaj razumet in prisluhnit, greste vsi v obrambno reakcijo, da vas hočem prepričevati in me obsojate kot homofoba.

 

x:Dx xsrcx

Mislim da je problem pri njem v tem da ne ve točno KAJ JE... x:Dx x:o)x xrolleyesx

Ne pa kaj ni... x8Dx

:eek: x?x xrolleyesx

 

Motiš se, alef. Meni je jasno, kaj sem (glede spolne usmeritve vsaj).

Še manj kot prej... x:Dx x:Dx x:o)x

Dovolj si brihten, da veš, o čem govorim. Ali pa ne? xrolleyesx xnckrivx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne gre za nasprotovanje, temveč za razumevanje.

Razumevanje?

Česa?

V nekaterih postih deluješ kot da še sam sebi ne razumeš... x:Dx

 

Nimam v kaj verjet, ker me vera ne zanima. Kar šteje pri meni, je samo védenje.

Če ne verjameš v nič, potem tudi nič ne veš.

Vedenja brez verjetja ni, pa če se še tako trudiš to zanikat.

Verjetje je logična posledica vedenja.

Da nekaj VEŠ in v to ne VERJAMEŠ je neumnost, bluzenje... xrolleyesx xDDx

 

Motiš se, alef. Meni je jasno, kaj sem (glede spolne usmeritve vsaj).

Mišljeno je bilo točno tako kot je bilo napisano.

KAJ SI.

Po tvojem odgovoru sklepam da za ostalo res ne veš točno... x:Dx x:Dx

 

Dovolj si brihten, da veš, o čem govorim. Ali pa ne? xrolleyesx xnckrivx

Vem. x^x x:Dx

Pa veš ti? x?x x;)x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gejem se druga čakra vrti v drugo smer... ni nekej kar bi lahko izbiral, po rojstvu...

ah..to pa je zame en bullshit..te čakre pakre..svašta

v bistvu sploh nimam pojma o čem govoriš, kaj pomenjo pa se tok pametnga delam xDDx

pač ne verjamem in hrati nič ne vem o tem.

vem sam, da obstajajo srčna čakra pa na temenu mislm da je ena itd.

aja..hotu sem vprašat v katero smer se pa vrti čakra biseksualcem? x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa res še vedno zanima zakaj tolk debat strejt folka o homoseksualcih, predvsem kritičnih. Ker jaz pač pišem občasno sem, da jih branim, če lahko temu rečem, čeprav tu ni kaj branit po mojem, saj ima vsak pravico do svojega načina življenja, če s tem ne ogroža drugih. In kako vas homoseksualci ogrožajo? Oziroma kaj hudiča vas tolk muči, da se tolk ukvarjate z njimi? Mogoče to, da mora biti njihova ljubezen pa res prava in močna, da si v tako do homoseksualcev nestrpnem okolju drznejo in upajo živeti, hoditi z ljubljeno osebo istega spola? Požret vse vaše nebuloze in neumnosti, žalitve, biti podvržen pripombam, stigmatizaciji itd. pa vseen ostat z ljubljeno osebo je lahko odraz poguma in ljubezni, no tud kljubovanja..... Mogoče pa to, da je njihova ljubezen res tolk ljubezen, ha.... :vragec: Ker koliko vas pa je zdržalo takšno ali drugačno stigmatizacijo domnevno ljubljene osebe......in ostalo z njo? :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, samo tolko fajn je pljuvat po stvareh, katerih te je strah in jih ne razumeš. To je to. Ker če ti ne razumeš, potem definitivno ne more biti prav. Tako je.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: ...tak men uni "verski fanatatiki" odgovarjajo glede boga xcivx x:Dx

 

xscratchx torej sn jz gay, ker jih lahko razumem? :inocent: Hahaha, to bi ene privoščljivo razveselil, ne zarad tega ker bi bil, ampak zarad stigme, ki si je deležen. No, sam menim, da le sprejemam tisti delček homo v seb, ki ga ima praktično vsak človk, priznal to ali ne..... x:px Ali pa vi bolj kritični do gayev menite, da v seb nimate niti milimetra homo.....? :inocent: Prevladujoči del v men pa je hetero, nisn kriv, če so ženske tolk privlačnejše, lepše, da vedno zmagajo x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne nisi gej zaradi tega. Ampak vsaj poskušaš razumet, oziroma ljubezen dojemaš drugače...

Se mi zdi, že od nekdaj, da se ljudje bojimo tistega, kar nam je tuje. Česar se pa bojimo, pa radi kritiziramo...Nek obrambni mehanizem...Vedno sem imela tak občutek no...Sej ni v vseh primerih tako, ampak .... sej veš kaj želim povedat...

Pa tu ne mislim vere, veš da nisem verski fanatik, daleč od tega...

 

Pa še nekaj sem ugotovila preko izkušenj...radi kritiziramo tudi tisto, kar si sami ne upamo priznati...s tem, da z jeznimi izjavami poskušamo tudi sami nekaj sebi dokazati...prepričati se v nekaj...

Kar spet ne velja za vse primere...

 

Pa ne gre tu za verske stvari, da ne bo pomote...

 

Jaz ostajam odprta.

Tudi zaradi mojih bodočih otrok ( če jih bom imela). Nočem, da so žalostni, zafrustirani in boječi, ker mislijo, da njihova mama ne bo sprejemala njihove ( morebitne "drugačne" ) usmerjenosti. Ali pa, še hujše, da jim bo predlagala hormonske terapije in psihiatra.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

Men je smešno...recimo......se dve veseli vaški obrekovalki zgražata....a veš, da od unih hčer pa z žensko živi, je lejzbika........kak mora to bit strašno, pa za starše.....pa seveda privoščljivost zravn.......v bistvu pa sta onidvi srečni, s starši pa se tud zlo dobr štekata.....hehe, paradoks....mah.....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Menda ja ne boš pustila svojim lastnim otrokom tako mentalno bolezen?

Dej pejd na terpijo še ti.

 

Poslušejte mene in še ostale miljarde ljudi, ki bi vse v okolici poslali na terapijo pa boste zdravi.

Sem takšen, ker sem živ.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja..hotu sem vprašat v katero smer se pa vrti čakra biseksualcem? x:o)x

 

v katero smer se vrti bullshit? odvisn a je ženski al moški bullshit x:Dx

 

ah..to pa je zame en bullshit..te čakre pakre..svašta
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

biseksualci ne obstajajo...to so homoseksualci na (dolgi) poti do tega, da se sprijaznijo, da to so...

ali pa straight... to pride v poštev bolj za ženske... ki kompenzirajo enega od primanjkljajov

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej ni mogoče, da bi nekoga privlačita oba spola? A ni mogoče tudi to, da če sem zdaj s tipom, da bom nekoč do nekega dekleta čutila enako kot do njega do zdaj? To ni mogoče? Da sem tako kot s tipom, kasneje s punco tako kompatibilna? Ne? Zakaj ne?

 

Meni je to podobno naslednjemu primeru. Blazno sta mi všeč Mick in nols. Na koncu ugotovim, da imam z nolsom več skupnega, se bolje ujameva...a to pomeni, da mi je Mick nehal bit všeč in da do njega ne morem več čutiti fizične privlačnosti? Jaz ti povem, da bi me privlačil. Sicer ne toliko kot nols.

Se mi zdi, da ni malo ljudi, ki je kolebalo med dvema osebama?

 

Pa da dam drug primer...Blazno sta mi všeč Mick pa Marsa. Z obema se enkratno ujamem fizično, psihično....ampak vseeno ma zame Mick tisto pikico na i, zaradi katere se odločim ZANJ. A to pomen, da me Marsa ne privlači več? Da ne gojim določenih čustev do nje? Da sem se odločila bit heteroseksualka? Pa če se odločim za Micka in nama ne gre, ker sva našla neke značajske lastnosti v katerih se ne ujameva...in greva narazen. Pa spoznam Mysti. Se ne moreva zaljubiti? Zakaj ne? Ker sem bila prej z Mickom in več kot uživala v heteroseksualnem sexu? Ali sem potem kar naenkrat postala lezbijka? To zgodbo lahko nadaljujem v nedogled, pustim Mysti in se zaljubim v Bobnarja....

Sem ZMEDENA? Lepo vas prosim. Potemtakem smo zmedeni vsi, ki smo imeli več partnerjev. Tudi jaz nisem imela enega tipa v celem življenju, ampak sem pri vseh ( do sedajšnega ) ugotovila, da pač to ni to...

 

Pa mimogrede, koga bi ogrožala, če bi bila zaljubljena v Mysti? Našo nataliteto? Ampak če otroka ( naprimer ) nočem imet niti s tipom. UUU KAKO NENARAVNO JE ŠELE TO A NE xrolleyesx

 

PS da ne bo kdo zameril uporabe nickov...itak ste vsi strejt in fajn x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...