Skoči na vsebino

Shujševalne izkušnje


Recommended Posts

  • Komentarji 362
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

...jaz pa jem, ko mi je dolgčas. Ko nimam nič za počet. Sladko mi pa paše, posebi zadnje čase, ko mi manjka ljubezni. Morm pol čokolado jest!!!!

ČOKOLADA!!!!!! x:px

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tamara, a locevalna je ta 90 dnevna? en dan to, drugi ono, tretji tretje, cetrti nic? ali locevalna kot po hayu? koncentrirani skrobi in beljakovine posebej?

 

 

stane, koliko tvoje soli bi clovek po tvoje dnevno moral pojesti? eno tisto malo dozico?

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...faca. In kako to narediš. Se je tako nažreš, da ti je pol slabo če jo že pogledaš??

Pravzaprav je niti doma nimam. V trgovino pa ne hodim velik, ce pa...pa pac ne kupim sladkarij. se nekako zadrzim x:o)x Doma jo mogoce kdo ma, sam sm rekla, da nej skrivajo x:Dx

sej zdej sm neki pametna..sej nisem ze dolg brez cokolade...

pojem pa veliko oresckov...ze zato, ker ne jem mesa..razen tistega, ki plava x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
tamara, a locevalna je ta 90 dnevna? en dan to, drugi ono, tretji tretje, cetrti nic? ali locevalna kot po hayu? koncentrirani skrobi in beljakovine posebej?

 

 

stane, koliko tvoje soli bi clovek po tvoje dnevno moral pojesti? eno tisto malo dozico?

Približno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8):

ja stane, ti dam prav, kako je s sadnimi dietami.

Mogoče so fajn za očistit telo, ne pa za hujšanje.

Sama sem par mesecev nazaj imela 1 teden sadno dieto in sem shujšala 4-5 kg. Sicer sem se full dobro počutila , polna energije in lahka, ampak...

Po enem tednu sem začela normalno jesti oz. manj kot pred dieto, vendar sem v 3 dneh !!! dobila vse nazaj.

:xx!:

Pa takooo sem bila vesela po končani dieti...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tamara, a locevalna je ta 90 dnevna? en dan to, drugi ono, tretji tretje, cetrti nic? ali locevalna kot po hayu? koncentrirani skrobi in beljakovine posebej?

 

 

stane, koliko tvoje soli bi clovek po tvoje dnevno moral pojesti? eno tisto malo dozico?

Ja ja, tinka, tole 90-dnevno sem mislila!

1. dan: beljakovine,

2. dan: škrob,

3. dan: ogljikovi hidrati,

4. dan: sadni dan

...

in vsak 29. dan post.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

V revijo Rina sem napisal, vsaka dieta, ločevalna, sadna, beljakovinska itd je dobra, če jo spremlja biodieta z zdravo soljo, drugače pa pri vsaki lahko tvegate dehidracijo zaradi izgube elektrolitov in ponoven hiter dvig teže po prenehanju diete, ko bo organizem preko premalo slane hrane zopet polnil zaloge z dvojnimi porcijami.

Svojega telesa namreč ne morete preslepiti, je pametnejše od vaše glave :sori: x^x x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

x;)x BIODIETA :eek:

 

ZAMENJAJ NEZDRAVO Z

ZDRAVO SOLJO V SVOJI

PREHRANI IN TVOJE TELO

BO POSTALO VITKO,

ZDRAVO IN POLNO

ENERGIJE, MISEL PA

JASNA IN ČISTA.

 

x^x x^x x^x x^x x^x x^x x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

obliko mislm, no  x:Dx barve sem pa temno zelene, ko ogorim  x:Dx svetlo zelene, to je že skor bliz najbolj bele bele  x:Dx  x:Dx  x:Dx

:vragec:

 

dobr no....dobr

 

666 zlomkou se zhe ustrashl x:Dx

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...