Skoči na vsebino

Shujševalne izkušnje


Recommended Posts

Guest sstane
Take sile pa zopet ni, take so manekenke.  x;)x

Aakhut je prijel na vabo x:Dx

:vragec:

 

so she hujshe....jih mam vsak dan na ogled :xx!:

Kaj si ti tudi maneken :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 362
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Take sile pa zopet ni, take so manekenke.  x;)x

Aakhut je prijel na vabo x:Dx

:vragec:

 

so she hujshe....jih mam vsak dan na ogled :xx!:

Kaj si ti tudi maneken :eek:

:vragec:

 

neeee....jst kataloge delam

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men do telih kosti še zelo veliko fali, tko da...

tibetančki vsako jutro, en sprehodek vsak večer s tekom, Shiatsu vaje, ko pridem domov, sadje zelenjava, voda, in to je to... nobenih ekstremov - in teža pada (trenutno 9 kg), še mičkeno... potem pa ne mislim spet it na stara pota, temveč vse tole nadaljevat...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jz nism niti mal podobna tistim kostem... jaki...  

 

js pa sem x^x :D vsa ta joga definitivno pomaga, pozdrav soncu pa to... kt eni ultra trebušnjaki... čist zgine trebušček.... in jest 5x na dan, pa takrat vsakič malo, velik zelenjave, nič mesa.. brez olja, brez putra... kdaj pa kdaj kero čokoladko.... nič sladkorja... razen tistega v sadju... :D to je moja skrivnost... predvsem pa nič ne deluje tako dobro kot da manj ješ in bolj pogosto, ter več časa grizljaš hrano....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x BIODIETA :eek:

 

ZAMENJAJ NEZDRAVO Z 

ZDRAVO SOLJO V SVOJI 

PREHRANI IN TVOJE TELO 

BO POSTALO VITKO, 

ZDRAVO IN POLNO 

ENERGIJE, MISEL PA 

JASNA IN ČISTA. 

 

x^x  x^x  x^x  x^x  x^x  x^x  x^x

Ce bi bilo vse samo na tem...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sm bolj za selenino varijanto...ninotova je zame prehuda...brez olja ni v redu, rabis stvari iz olivca, brez beljakjovin tudi ne...ker moras ce si vegica ful stvari kombinirat za popolne beljakovine, jem ribe 1-2x tedensko....

 

ampak itak...mi ni cilj bit okostnjak, samo vec migat in manj slabih stvari na kupu jest ...veckrat po malem vse, to mi pase x;)x

 

drugace pa mi je vsec imet malo misic, ne samo kosti...jaz svojih bedrc ne dam!!! :vtz:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drugace pa mi je vsec imet malo misic, ne samo kosti...jaz svojih bedrc ne dam!!!  :vtz:

:palec: x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ninotova je zame prehuda...

hja sej js kako olje na palačinkah pa to :D pa olivno olje v solato... ampak pečenih stvari praktično ne jem.... take vrste olje.... in moje pašte ne vržem na olje.... ahja pojem pa ogromno sira.... za maščobice into... kako jajce sem pa tja.., hm no anyway jem pa tudi zdravo ssol .. :D ampak dvomim da je v tem skrivnost.... k sem bil prej tudi suh...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja...jaz pa malo manj sira...v bistvu dosti manj...pa palacink ne jem... x;)x

pa smo tam!

 

pohanja pa takih zadev pa ne, eprav bi lahko na kile...sem ze razmisljala, a sem zasvojena z ogljikovimi hidrati ali z mascobami x;)x x:Dx

 

ssol je pa zakon...predvsem ful dobra! x:px

samo ne vem, koliko naj je pojem, da bo moj jezik spet zdravo zgledal x:o)x

ampak vcasih moras zunaj jest ( jaz na primer dostikrat, za sluzbo) pa postane komplicirano tole... xcivx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joooj punce :O: ... vse ste neki na "zdravi" hrani... nič maščob, pa neka sol, pa veliko duhovnosti, pa nič mesa x?x x?x ..

Uf, jaz tega ne bi zmogla... sem pravi mesožder... ga ni čez dober pohanček...

 

Sicer pa... jem vse... sploh sem nora na pohane variante.. od mesa, do zelenjave.. pa krompir, pa ocvirki... no, ja... pa kakšne tenstane ta široke rezance.. pa majoneza... ta sladke dneve imam k sreči sem ter tja..

 

Pol se pa vedem na kolo, grem v hrib in vse skurim... rajši jem manj, kot da bi se odpovedala dobrotam.. No, ja.. vsak ima svoja pravila, principe, okus...

 

Kar se pa tiče teh vaših "kosti"... groza... če je to zdravo ?? Sploh pa ni zdravo v glavi.. še manj pa lepo na oko...

 

Moški imajo take suhice samo "za kazat".. vsak pa rad prime kaj bolj konkretnega... x;)x x:o)x x^x Hehehe.. seveda s tem ne mislim 100 in več kilažnic... to je pa že preveč..

 

 

 

pa lep pozdravček xDDx ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisi nas dobro brala x:Dx itak, da jem, pa tud kakšno pivce al pa vinček si privoščim, samo pazim... pa tud veliko pretečem... glede na to, da se je kri mi izboljšala, verjetno ne grem v svojo škodo... in dovolj sem stara, da vem, kdaj je pretiravanje x;)x tko, da do kosti je še nekaj oblog in verjemi mi, kaj si moški mislijo o mojih oblinah, mi je malo mar x:Dx

pozdravček od mičkeno bolj okrogle suhice hehe x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SSTANE, HVALA!

 

Prvi si, ki mi je dal dober občutek glede moje obsesije - soli. Sicer moram še preiti na zdravo sol, ampak to ne bo problem. Sicer pa je moja navada zvečer pred televizijo - čips, soljen. Vsi se zgražajo, vsi ene čokoladke pa piškote pa sendviče - jaz pa čips. Pa skoraj vsako hrano, še preden probam, solim. Mož se pa za glavo drži! On pa kao nič slano, pa ima 15 kg preveč, jaz pa niti ene (mož celo pravi, da bi se lahko za 2,3 kg zredila)...

 

Kot sem rekla: Hvala, Sstane.

 

Beba. x:o)x x:Dx xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej cosmic grl!

 

si me vceraj inspirirala, sem sla po vaflu k frizerki, ki je ravno pod smarno...in potem se smuknila gor!!  x:Dx  x;)x

drugič greva lahko skupaj na šmarno in vmes grizljave vaflje x:px ...prijetno z koristnim x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
SSTANE, HVALA!

 

Prvi si, ki mi je dal dober občutek glede moje obsesije - soli. Sicer moram še preiti na zdravo sol, ampak to ne bo problem. Sicer pa je moja navada zvečer pred televizijo - čips, soljen. Vsi se zgražajo, vsi ene čokoladke pa piškote pa sendviče - jaz pa čips. Pa skoraj vsako hrano, še preden probam, solim. Mož se pa za glavo drži! On pa kao nič slano, pa ima 15 kg preveč, jaz pa niti ene (mož celo pravi, da bi se lahko za 2,3 kg zredila)...

 

Kot sem rekla: Hvala, Sstane.

 

Beba. x:o)x  x:Dx  xrolleyesx

Na en politični forum, kjer jih preganjam, da naj vendar vlada že zniža normativ za jodiranje soli na normalo, sem jih malo posolil s tem postom x;)x x:Dx

 

DEBELUH

 

Pravi osebek tržnega gospodarstva je debeluh. Veliko poje in popije, po malem je stalno bolan in se kar naprej zdravi, v njegovo obleko gre največ blaga, majhni avtomobili so mu premajhni, stalno kupuje športne rekvizite za hujšanje in kar je najvažnejše, je najposlušnejši delavec, ker mu stalno kruli v želodcu, denar, denar, denar za klobaso.

In vrli kauboji marketinga bi ne bili pravi, če ne bi za proizvodnjo debeluhov iznašli najboljši način - jodirano sol.

V samostojni Sloveniji je že 60% prebivalcev pretežkih, v najrazvitejši Ameriki pa menda že kar vsi. Nemci so nekje vmes.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...