Skoči na vsebino

Shujševalne izkušnje


Recommended Posts

niti ne vem, če sodi tole v to temo, ampak recimo da so posledice hujšanja tudi spremembe na dojkah... glede na to, da sem poslovno obkrožena z raznimi zanimivostmi, trači in lažmi iz sveta glasbe, že nekaj časa poslušam Natalija Verboten - a si videla, misliš da je res... grozno, men se dekle smili, ali je res ali ni, nikakor ne bi bila rada v njeni koži in če sem poštena, niti videla nisem teh slik, ki naj bi zasenčile Severino... ne vem, včeraj sem slišala neko pripombo od človeka, katerega mnenje mi veliko pomeni, in čeprav ni bilo izrečeno meni, sem se zamislila...Aurori je bil izrečen stavek, ti a hujšaš, menda ja ne, boš takšna kot Natalija... v očeh pa odpor...zmrazilo me je, ker takšne reakcije od te osebe nisem pričakovala, a človeka cenimo sedaj samo še potem, kakšni dojki ima, pa trebušček, ali pa torej, velikost njegovega prijateljčka?halo???? po drugi strani pa sem se doma gledala v ogledalo, ma itak se teh 9 kg že pozna in žal tudi na dojkah in sedaj kaj, naj se dobro počutim v svoji koži al naj poskrbim da bodo moji prijateljici polni... seveda mi je odgovor jasen, čeprav ne bom šla v skrajnosti, ker tisto, kar sem videla v reviji Rina, me ne navdušuje ravno... torej zmernost... ampak misliti mi je pa vseeno dalo, da sem človek, ki v človeku vidi dušo, ne obline, prijaznost, ne polnost in velikost, ... po drugi strani pa,če je to kar slike prikazujejo dejansko stanje Natalije in če je to posledica nezdravega ali pa zdravega hujšanja, se mi poraja vprašanje - če bi pridobila kg, a ne bi prikazovali njenega trebušča, njene mal bolj zaobljene zadnjice, bokov in bi ljudje govorili, glej kakšna je, ti a ne bi morala mal shujšati....

ma sej samo na glas razmišljam x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 362
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hja, sej če dobro razmislim, se mi ne smili, ker nihče ne rabi tega, da se komu smili, ampak ne bi pa bila rada v njeni koži, še posebno, če jo stvar obremenjuje, če je zaradi tega nesrečna... ne zaradi fotkic, ampak zaradi svojega lastnega počutja...sicer pa se mi zdi objavljanje takšnih fotk totalno brez okusa, brez človečnosti....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
x;)x BIODIETA :eek:

 

ZAMENJAJ NEZDRAVO Z  

ZDRAVO SOLJO V SVOJI  

PREHRANI IN TVOJE TELO  

BO POSTALO VITKO,  

ZDRAVO IN POLNO  

ENERGIJE, MISEL PA  

JASNA IN ČISTA.  

 

x^x  x^x  x^x  x^x  x^x  x^x  x^x

Ce bi bilo vse samo na tem...

Michelle, pa je. Ne smeš si pa predstavljati zdrave soli le v fizičnem smislu nekega belega prahu, ampak ti mora misel takoj preskočiti na knjigo. Tam pa imaš vse, od rojstva vesolja, do rojstva človeka, raznih zdravilnih metod, ki jih tudi sam visoko cenim, do tega, da je tudi bogastvo v tvojih rokah, ne le zdravje.

Torej, ko ti rečem zdrava sol, se spomni name in na to prijetno okolje Marsinega neta, kjer tudi sama sodeluješ in bolezen, tvoja prijateljica, se bo takoj poslovila, rekoč, Michelle je v najboljših rokah. x:Xx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
jaz sm bolj za selenino varijanto...ninotova je zame prehuda...brez olja ni v redu, rabis stvari iz olivca, brez beljakjovin tudi ne...ker moras ce si vegica ful stvari kombinirat za popolne beljakovine, jem ribe 1-2x tedensko....

 

ampak itak...mi ni cilj bit okostnjak, samo vec migat in manj slabih stvari na kupu jest ...veckrat po malem vse, to mi pase x;)x

 

drugace pa mi je vsec imet malo misic, ne samo kosti...jaz svojih bedrc ne dam!!!  :vtz:

x!x Sicer sem malce pozno vskocil v razpravo...toda moram na nekaj opozorit (namenjeno je lakto-vegetarijancem) x!x

 

:flower: MLEKO vsebuje VSEH osem ESENCIALNIH aminokislin (Triptofan, Lizin, Metionin, Fenilalain, Treonin, Valin Levcin in Isolevcin) in zaradi tega ni potrebno jesti mesnih zivalskih beljakovin.

 

:flower: Zelo pomembne so tudi ESENCIALNE MASCOBNE KISLINE, linolna in alfalinolenska kislina (torej kislini iz omega 6 in omega 3 skupin)

Linolna kislina je v večjem deležu zastopana v sončničnem in koruznem olju (imata malo alfalinolenske kisline), olju bombažnih semen pa tudi sojinem olju)

Alfalinolenska kislina je v nekoliko večjih količinah v lanenem semenu in olju, orehih, sojinem olju najdemo jo tudi v zeleni listnati zelenjavi, ki vsebuje še naravne antioksidante. Jejte tudi margarino Becel, ki ima zelo dobra razmerja obeh MK.

meditation liberation
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x x^x Hoj, nisem vegetarianka, a vem, da bom prej ali slej nehala jesti. kako, zakaj, nam bo vsem jasno v kratkem xDDx . Naše telo je tako popolno, da si tud vi, ki ste medicinsko podkovani - profesionalci x;)x :palec: , ne morete niti predstavljati. Popoln mikrokozmos je vsaka celica posebej.

 

Kdaj pa kdaj poglejte v sonce, skozi krošnjo listavca, vdihnite in občutite. Odločite se kakšen dan, da boste videli vse lepo, pa karkoliže boste pogledali. občutite lepoto.

To je hrana, ko začnemo ljubiti vse, je telo vedno bolj čisto in lepota in svetloba je hrana- to je čista brezpogojna ljubezen.

 

Hrana bo kmalu samo še tista snov, ki jo bo fizično telo potrebovalo za čiščenje, da bo nanj vezala nesrečne energije !!!!

 

Funkcioniramo po NAŠIH PREPRIČANJIH - TO VELJA ZA VSE kar se z nami dogaja !!!

 

 

lep vikend !!!!

peace and love

clean

 

:flower: :switz: xpolzx xokkx xideax xsrcbumx xrainbowx xrosex xchatx xhypnox :detelca: xvrtcx xflowx

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... en teden z JUHO IZ ZELJA IN SESTAVIN, KI SO PREDPISANE ter uživalje tudi predpisana hrane po dnevih..... Predpisane sestavine in pripravo , bi naj predpisali zdravniki... nekateri imenujeno tudi JUHA ZA TALJENJE MAŠČOBE...

 

Na ta način sem prvič shujšala 6 kg....pa ne da sem bila lažju, tudi počutila sem se veliko bolje....saj imam težave z prebavo..

od takrat pa se podavadi enkrat letno odločim za ta teden...no letos še ga ni bilo.. x;)x x:)x

Ljubezen ni solo,

ljubezen je duet,

če izgine pri enem,

pesem onemi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.. stane, ni tako x:Dx x:Dx .. x:Dx :eek:

 

V tem času - enem letu dobim kakšen kilogramček zraven...sedeaj ne shujšam več 6 kg, sj nimam niti toloiko maščobe, ampak od 2,3, mogoče 4 kg...najbolj pomembno pa je ,d a se nekako boljše počutiš ...neke vrste čiščenje telesa....

 

x:)x x;)x x:)x x;)x xDDx xDDx x:Dx :palec: :palec:

Ljubezen ni solo,

ljubezen je duet,

če izgine pri enem,

pesem onemi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
.. stane, ni tako x:Dx  x:Dx .. x:Dx  :eek:

 

V tem času - enem letu dobim kakšen kilogramček zraven...sedeaj ne shujšam več 6 kg, sj nimam niti toloiko maščobe, ampak od 2,3, mogoče 4 kg...najbolj pomembno pa je ,d a se nekako boljše počutiš ...neke vrste čiščenje telesa....

 

x:)x  x;)x  x:)x  x;)x  xDDx  xDDx  x:Dx  :palec:  :palec:

x;)x x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim, da je pri meni glavni vzrok, da tehtnica pokaže "več" v tem, da obstaja čokolada....... :eek: :eek:

 

...no ne mogoče, zato ker obstaja,,, apmak zato , ker se je jaz težko obranim..... x:Dx x:Dx

Ljubezen ni solo,

ljubezen je duet,

če izgine pri enem,

pesem onemi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poznam samo eno supešno varianto hujšanja - in to je manj hrane oz. normalno kosilo, ostali obroki sadje in morda kosmiči, jogurt, skuta.... ter ogromno gibanja. Garantirano uspešno. V mesecu ali dveh do 7,8 kg manj. Še bolje pa se je navaditi na polovične porcije in brez odrekanja... x;)x
Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Ne vem, ce je kdo omenil, ampak ful fajn stran je tudi

Moj trener

Sem se spomnila na marso, ki je rekla, da ima rada tabelce...in ce bo slucajno tole brala:

Kalkulator pa se polno teh izracunov je...

 

Stran se mi fajn zdi, za tiste, ki hujsate, ker je ogromno dobrih vaj. Za trebuh se posebaj priporocam. RESNICNO FAJN! sam delat je treba :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, ce je kdo omenil, ampak ful fajn stran je tudi...

Kliknem na link, pa mi pade v oci "Izračun idealnih...."

 

 

Oni bodo meni o idealnih merah...kot da nimam ogledala doma x:Dx

 

 

Zdaj pa se resno o tem: resnicno me motijo taksne 'idealne' stvari...a sem Barbika (Ken) ali kaj ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem enkrat v manj kot pol leta shujšal iz čez 100 na 80 kg... nenamerno! Metode pa raje ne izdam... :palec: x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolj blizu ne bi mogel biti sploh... :palec: x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja... jeba... shiraš...

Mah, jaz sem to nenamerno... meni so kile čisto mimo, ali jih imam ali jih pa nimam... Glede na to, da ne morem čisto brez športa, pa naj prekle padajo iz neba menim, da s kilami res nikoli ne bom imel problemov... pa tudi v familiji so bili vsi visoki in vitki (razni dediti in to... po slikah)... Če bi pa že imel kilo več... potem bi jo pa imel, a ne?!

Videz ja vara... :palec: x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...