Skoči na vsebino

Shujševalne izkušnje


Recommended Posts

Tamara... 'naprej zastave slave' x8Dx :palec: ... (če so ti kristali kaj blizu, si ubodi še akvamarin in pij eliksir (uravnava metabolizem))

 

... kolk mam že dost teh kil, ki so se naložile name v zadnjem letu in pol... sem se počutila kot v skafandru (saj še nisem bila v njem, samo zdi se mi, da mora bit nekaj tako smotanega)... po drugi strani pa - tole je še ena izkušnja, za katero lahko rečem 'ja, poznam to, bila sem v tem'... pismo, edin za kile sem bila vedno ziher, da z njimi ne bom imela težav, no pa je prišlo tudi to... in tudi to bomo shendlali :vtz:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 362
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

'velik sir'... x:Dx x:Dx

 

 

Škoda, ker naš Nosko ne zahaja v take teme xDDx .. eliksir dobiš, če postaviš kristal (akvamarin) v kozarec vode (recimo zvečer) in to vodo potem piješ čez dan... akvamarinček pa dobiš v kaki taki štacunci s kristali... (ni treba kakšne tonske skale, da učinkuje x;)x xDDx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v ceumu lifu še nisem shujšal za več kot tri kile.... zredil sem se pa že za več kot 60 :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
A ja, jutri imam beljakovinski dan, zato niti ni čudno, da sem dobila asociacijo na "velik sir".  x:px  x:o)x  x:Ix 

Da ne boš samo lukenj glodala x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'velik sir'...  x:Dx  x:Dx

 

 

Škoda, ker naš Nosko ne zahaja v take teme  xDDx .. eliksir dobiš, če postaviš kristal (akvamarin) v kozarec vode (recimo zvečer) in to vodo potem piješ čez dan... akvamarinček pa dobiš v kaki taki štacunci s kristali... (ni treba kakšne tonske skale, da učinkuje  x;)x  xDDx )

Kdo praw, da ne zahaja v take teme??? :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozabila sem, da sem sla v zacetku gimnazije na eno zoprno dieto, 14dnevno. Vsa naivna sem verjela, da bom res shujsala 9kg ( tako kot pise)..mislim, da je bila neka dieta klinicnega centra ( za ljudi pred srcno operacijo). 9kg mi niti ni blo treba shujsat, ampak sem se obupne diete vseeno lotila. Obup, za zajtrk je bila enkrat repa z limono :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

Res sem shujsala 5kg, ampak to je lepo nazaj prislo skoraj v tolikem cajtu, kot je slo dol.

Od takrat naprej je moj moto, kadar se zredim: manj papcej, vec se gibaj in pazi kako kombiniras hrano. That's it!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Ker svojega telesa ne moreš prevarati, se ti upre. To se ti je zgodilo tudi prvič.

Noče biti podsoljeno x:Dx x^x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne razumem....kje tocno sem napisala, da se bom odpovedala mineralom?

Vse kar sm rekla je, da me je dieta izucila in da imam zdaj drugacen postopek...manj jem, drugace kombiniram hrano in pazim kaj jem. Nisem napisala, da se odpovedujem mineralom...

 

Caw

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Pozabila sem, da sem sla v zacetku gimnazije na eno zoprno dieto, 14dnevno. Vsa naivna sem verjela, da bom res shujsala 9kg ( tako kot pise)..mislim, da je bila neka dieta klinicnega centra ( za ljudi pred srcno operacijo). 9kg mi niti ni blo treba shujsat, ampak sem se obupne diete vseeno lotila. Obup, za zajtrk je bila enkrat repa z limono :xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:

Res sem shujsala 5kg, ampak to je lepo nazaj prislo skoraj v tolikem cajtu, kot je slo dol.

Od takrat naprej je moj moto, kadar se zredim: manj papcej, vec se gibaj in pazi kako kombiniras hrano. That's it!

Ta srčna dijeta je bila gotovo brez soli in ti si 5 kg dehidrirala, ne pa shujšala. Večina dela to napako, potem pa ves svet preklinjajo, da ne morejo obdržat težko pristradane teže.

Štos je pa v soli, v mineralih bolj učeno :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja na tisto dieto si napeljeval...sorry x:Ix

Za tisto pa vem, da je sranje...me je izucilo. Sicer sem bila pa sama trapasta in zakompleksana..sej ves zacetek gimnazije, najhujsa puberteta, cindy crawford wannabe xrolleyesx xrolleyesx x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Seveda vem, hotela si na hitro v manjše kaubojke skočit x:Dx x^x xcivx

Ampak, štos, ki ti ga razlagam, je resničen, da ne boš mislila, da te zezam :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok.

 

začenjam z dieto danes 12. 5. 2004 ob 14.00 x^x

 

zadnje čase, sem začela papat :xx!: ... in sploh ne telovadim že 12 dni.  

 

v kratkem bi lahko bilo tole...:eek: :sick: ... namesto :2src: xflirtx xinnox  xhypnox xloveyx in zato :angry: bom dosegla idealno težo (glede na velikost in obseg zapestja) - in sicer je to 52kg. - ni tako daleč niti tako blizu x8Dx

 

 

zdaj začenjam in usmerjam voljo v ta svoj cilj x^x ki bo dosežen 31. 5. 2004

 

torej 31.5. bom imela 52 kg. x!x

Kakšni so sedaj rezultati? Si uspela? xsuperx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

... medtem sem jaz shujšala za 6 kilc  :vtz: ... izbrala sem ločevalno dieto, pri kateri uporabljam izključno Stanetovo sol in pijem eliksir iz akvamarina  x:)x  x^x

Samo eno vprašanje Mateja? MAP-a ne jemlješ več ali tudi?

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
7 kg x;)x opustila hormonske tabletke, vsakodnevni sprehodi, spremenjena prehrana, jutranje vaje, post, počutim se precej boljše,veliko več imam kondicije in mislim,d asem na dobri poti do odličnega počutja in zdravja...še nekaj kg bom izgubila v to sem prepričana xsrcx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...