Skoči na vsebino

Shujševalne izkušnje


Recommended Posts

  • Komentarji 362
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Aira, mene pa zanima kako si izracunas idealno tezo, glede na velikost in obseg zapestja x?x

Tole sicer spada pod prehrano....pa vendar....men ful pomaga AB Slide (se je dalo narocit v tv prodaji)

AB Slide ...a sm prov dodala tale naslov ????

U glavnem, ti zadeva fino ustima vse trebusne misice(ni treba delat sto razlicnih vrst trebusnjakov), pa tud roke, hrbet,..., pa se na zacetku te vse tako boli, da ti prevec ne pase papcat x:)x

Je pa treba delat pravilno, da je ucinek pravi.

No jest zadevo zdej uporabljam ene 3x do 5x na teden. Mislim, da v navodilih pise 3 min na dan. Zadevo porolam po tleh 30x..(zacela sem z 10)..mislim, da se 3 min ne vzame. Obseg pasu pa je tak kot pred skoraj 20 leti, ko mi je babica sivala obleko za valeto x;)x .

LP,L

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aira, mene pa zanima kako si izracunas idealno tezo, glede na velikost in obseg zapestja x?x

Tole sicer spada pod prehrano....pa vendar....men ful pomaga AB Slide (se je dalo narocit v tv prodaji)

AB Slide ...a sm prov dodala tale naslov ????

U glavnem, ti zadeva fino ustima vse trebusne misice(ni treba delat sto razlicnih vrst trebusnjakov), pa tud roke, hrbet,..., pa se na zacetku te vse tako boli, da ti prevec ne pase papcat  x:)x 

Je pa treba delat pravilno, da je ucinek pravi.

No jest zadevo zdej uporabljam ene 3x do 5x na teden. Mislim, da v navodilih pise 3 min na dan. Zadevo porolam po tleh 30x..(zacela sem z 10)..mislim, da se 3 min ne vzame. Obseg pasu pa je tak kot pred skoraj 20 leti, ko mi je babica sivala obleko za valeto x;)x .

LP,L

Tukaj x;)x

 

idealna teža

 

idealne mere

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Sem tebe povabil na piknik, pa nič
Stane, pejdi jo iskat, sj veš, da ne more vozit na dolge proge ,ti si bolj urejen x^x

Bu, do Ljubljane se prirolajta, pa obe poberem x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O,Aira, ko bi le tole držalo! x:Dx Sem si šla računat, pa mi pride večja teža., kot imamo normativ in ostane nespremenjena,če si pri kostni masi dodam ali odbijem cm! Torej zahtevajo od nas malce pretiravanja! :fiju: xscratchx In to je kar za 3,2 kg razlike, to se pa že kar pozna! :eek:

maybe ampak če bi jaz imela svojih zapovedanih 48 kil bi bila ena sama kost x!x

mogoče so boljši pokazatelj- idealne mere x:Dx

 

:sniky:

 

 

 

hujš, hujš...:switz:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Ej, na pikniku vam izdam novo formulo BIODIETA CONTESA, v treh mesecih boste same twigice. x^x x;)x

Si za tako ime Contesa :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prepričala me je 3 MD dieta. Po dveh tednih imam 4 kg manj, pa nikoli nisem lačna (seveda lušti ostanejo...), jem vse po vrsti (samo ne mešam), skratka, priporočam... Počutim se OK, polna energije!

 

:hepko: :hepko: :hepko:

Ne jemlji stvari pretežko, toda vzemi jih in zmagal boš!

(Bob Dylan)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Če jo delaš po navodilih iz RINE, ti verjamem http://www.lunin.net/forum/html/emoticons/icon23.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Zdi se mi, da se nekateri na luninem netu že tako dobro poznate, da bi bila bolj peto kolo. Najprej se moram "klimatizirati", pa pridem na katerega od naslednjih! Ampak v mislih bom z vami x!x

Kje pa, le nakateri se poznamo tudi v živo iz dveh party, tako, da ne boš nobena novinka, če prideš.

No, če nimaš časa, pa drugič.

Ko boš že tvigica x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Contesa, edini problem vidim v tem, da bo kdo začel vpiti, da tebe reklamiram x:Dx

Nič bat, ne bo, potem bi se že kje kdo oglasil, pa se zaenkrat še ni! x;)x x:Dx

Imaš kakšno dobro šlank fotografijo :8):

Najboljša bi bila ona v kopalkah x^x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Nikakor ne obvladam teh okvirčkov okoli citatov, če še niste opazili... x;)x  x;)x  x;)x

Klikni citiram, odprla se ti bosta dve okni, v enem bo citat, v drugega pa vpiši, kar želiš x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...