Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Amis,vse naj, naj! xvrtcx xcakex :hapyb:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Amis, hehe, zato ste tolk skrivnostni sco, da pol veckrat cestitke dobite... :sniky:

 

Vse naj naj in naj, cimvec vsega lepega in osrecujocega in da bi se cimprej navadila na ta grozni novi LNF! xDDx :palec:

 

xvrtcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mystique, mateja, contesa ....hvala x:Xx :palec:

 

marsa tebi tudi hvala x:Xx ...pa da ne bo nesporazumov...nimam nič proti novemu forumu, razen tistega kar sem napisala (bela podlaga), pa še to je čisto moj filing....kot je moj filing, da so nekatere stvari manj sproščene... x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis.... :2src: veliko je lepih besed, tudi mojih naj nekaj zate bo, ko praznovanje rojstnega dne se prične... x:px

Moje želje zavite so v moder xcivx papirček, ti boš to vedla odpret, vse je le zate, za lepši ta svet x;)x

 

Želja je moja, da bi te obdajalo čim več ljudi, ki se odlikujejo s pravo veličino in so resnično samozavestni, saj taki ljudje te ne bodo nikoli podcenjevali le zato, ker jim ne boš v vseh pogledih povsem kos, ... :eek: le tvoj pogled bo usmerjen tam, kjer tvoje želje hitijo ... :inocent: :xx!: :2src: vse lepoooo

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf...brez teksta danes...ste me pa presenetili...čveka, modrec69 in aira hvala x:Xx

 

marsa, ne se jezit zaradi tega, kar bom napisala. jaz pa čestitam tebi in mitju. tebi še posebej, ker sem v dnevniku brala, za kaj sploh gre. se mi zdi fajn, da napišeš point tistega, kar te v resnici žuli. cenim to....zato iz srca (pa čeprav se ti bo zdelo saharinasto)... xflowx xvrtcx xflowx

 

mejte se....radi, seveda x;)x :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, Amis, se dobro da sem sla pogledat, mah ne, tako hudo pa spet ni! :D Saj je vse kul, hocem reci, saj jaz ze stekam in tudi upostevam ozadja tudi (astro tudi in vsa), iskrena custvena beseda se mi ne zdi saharinasta, saj jaz tud kdaj kaj patetiziram. :D

Sploh pa zate se mi pa res ne zdi, da bi ne vem kaj zganjala, bolj za stos, pac, so tud ene taksne interne fore, jasno...

Pa se tole - nisem tecna na nekoga specificno... pac pa na pritozevanje... jasno pa lahko razumem, da nekdo potrebuje vec in nekdo manj casa in jaz vas tud ne morem prisiliti, da boste hitreje osvojili vse kot boste. :)

 

To pa je moja napaka, priznam, postanem nekoliko nestrpna, ce kdo hitro ne posteka in to ni prav. :||

 

Vse fajn, itak, jasno! xcheersx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, danes je dday al kako;

 

:palec: vse najboljse, Aiwa, pa cimvec vsega lepega, dobrih zurov, ljubezni in dobrih prijateljev! xrosex xrosex xrosex

 

xcheersx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aiwa, ... kako sem mogu spregledat, pa mam prav to znamko radia doma :-)) :inocent: :inocent: ....

 

Aiwa naj sonček sreče te obišče, naj luna sije ti vse noči, naj zvezdice vodijo te po pravi poti, poti kamor namenjena si ti, ... na tej poti so tudi ovire, a naj teh bo čim manj, saj dobro srce vedno najde le dobre stvari, .... ovire vzemi kakor učitelje skozi življenje, poslušaj jih, poskušaj se iz njih nekaj naučiti ... bilo bi čudovito to, ... in ti to zmoreš .... spregledati ovire in iti naprej ....

 

Naj vse lepo ti bo, tortice pa tega ti narisati jaz ne znam, zato pa vedno toliko jaz kracam :8): :8):

Vem, da razumelo boš ti to ..... :2src: :2src: :2src:

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...