Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>2 members are celebrating their birthday today

vrtnica(34)  :palec:

sade(31)  :palec:

Vse najboljse, Vrtnica! xvrtcx

Sade, cestitke in vse NAJ NAJ tudi tebi! xrosex

 

<{POST_SNAPBACK}>

1 danes praznuje rojstni dan

pipika(22) :palec:

Vse najboljse, Pipika, zelim ti vse lepo in se stevilne tako ljubke macje ikonice! x:)x :flower:

 

Vse najboljse in cestitke tudi tebi, Lia, ki imas danes rojstni dan (kot sem razbrala iz Stankinega voscila)! Lepo praznuj! :party: xcheersx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia na še veliko mladostnih let xcheersx

 

Pipika :hapyb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...hvala za vse dobre želje dragi znani neznanci........za vse kar ste mi poslali toplega in od srca....košček sonca iz neba in jasno zvezdnato nebo....

hvala in naj bo tudi vam lepo.....

 

...vsem, ki danes se jim je zavrtelo kolo časa, pa še na mnoga leta in naj vam meri čas sončna ura, ta nam šteje samo sončne dni....

 

...Stanka thanx (zaradi tvoje provokacije sem si danes spekla torto, ziher je ziher....pismo pa mi gre res na otročje,prvič v življenju sem jo pekla sebi......

x:px :fiju: x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pipika... :hapyb:

ugotovitev tvoja resnična je, še toliko bolj ker so taki trenutki, dejansko trenutki, zaradi katerih se splača živeti ... Daj življenju priložnost, da te preizkusi, daj sebi priložnost, da preizkusiš življenje ... :2src:

 

 

Lia ... :hapyb:

nikoli nisi sama, nikoli, tega se zavedaj, ko misliš, da resnično sama si, takrat spomni se besedic teh, da vedno je nekdo s teboj, ... to si ti, ki nikoli te ne zapusti .... :inocent:

 

 

Vrtnica ... :hapyb:

jaz življenja vrtnice ti želeti bolj ne znam, kakor živiš ga sama, ... pot, ki pred teboj je, dobro veš, da vedno ni cvetoča, včasih tudi trnje je, ... a pogum, ki ga v sebi nosiš pomaga ti premagati tudi to. Saj trenutkov sreče, ki pred tabo so ni možno zamenjati z ničemer, ... zato le zri naprej kot si že do zdaj ... :2src:

 

 

Sade ... :hapyb:

vsaka naša misel, je kot kaleče zrno, ki raste, cveti in daje sad, ....

Želim ti sadežev obilo, cvetov dehtećih, ki jih boš delila med prijetnimi ljudmi ... x:Ix

 

Podale ste se na pot življenja, zato ne sprašujte o smislu le tega ...

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ibis, vse naj,naj! :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Khm, khm.......večni zamudnik :inocent: .....Liaaaaaaaaaaaaaaa x:Xx x:Xx x:Xx ....vse naj naj lepše, ostani kot si :palec: , taka ojštra, na trenutke prav zaguljena x8Dx , poleg običajnih želja kot so zdravje, ljubezen itd. pa ti bi želim veliko veselja, radoživosti, optimizma, razigranosti, mogoče še včasih mal bl idealistično-optimističnih pogledov na lajf. x;)x x:)x

 

Pipika x:Xx x:Xx ....... vse najlepše, pa enga fajn petelinčka :vragec: , da te pokušuje od glave do pete x:px ......lohk tud v obratnem zaporedju. x:o)x

 

Vrtnica x:Xx , Sade x:Xx , Ibis x:Xx .........vse najlepše.......in vsem skupaj pa še velik :kiss: :inlove: :flowers: :detelca: :party: xpresentx x:)x

 

xcheersx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: (*Stane, ta hip sem nate pomislila in upala, da bos ti osvezil... *sem 'vrazeverna' mal). :palec: x^x

Tako zdaj lahko cestitam nataly:

 

Vse naj, naj, naj in naj, Nataly, danes in vedno!! xmusicx xcheersx :flower:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hih - spet leto starejša :o|o: :o|o:

:vio: Stane lepo po moško odprl voščilo, Marsa pa vraževerna malo x:Dx , saj štekam..pri meni res lahko x;)x , Aiwa pa jutranjo potrdila x:Dx Hvala vam...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nataly, želim ti, da najdeš službico kakršno želiš, da tvoj ne bi šel na tisto pot, kamor ga ne želiš poslati, želim ti da tvoj vrt med travniki in rožami uspeva, da hišica odmeva v smehu, želim ti, da se ti ne priklati preveč mačk in psov, najbolj pa ti želim, da si srečna,...

vse najboljše x:Xx

Vse najboljše tudi ostalim, ki ste praznovali v teh dneh xpartyx :hapyb:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti bi pa rada, da se še razjočem za dobro jutro??? :O: Kar se mogla prec zadržat - me sodelavci malo čudno gledajo...kaj zdaj neko posmrkavanje na oni strani čarunala xDDx

Ja..lepe želje. Moj - definitivno ne bo pred koncem julija nikamor šel...razen če...saj veš...služba...hmm..si res želim da bi bila...psov in mačk je dovolj :O: :O: bio vrtek pa tudi bo :o|o: Srečna pa sem kar - po svoje. :2src:

Evo - še vedno patetika(mene pač pozno spusti učinek lune v ribah :eek: )

Selene - hvala ti x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nataly vse najbolše in veliko sončnih dni v tvojem življenju :hapyb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...