Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Cvetka, vse najboljse na Svedsko ali kje si ze... nekje dalec, a nekako vseeno v navezi! :palec:

Mislim da ne praznujete rojstnih dnevov, a vseeno si vpisala datum in vse, tako se ziher ne bos branila cestitke! :vio:

Skratka - zelim ti vse lepo, in da bi v svoji veri, ki jo furas, nasla izpolnitev, pot in cilj! xwizardx xribax

 

Cestitke in vse najlepse tudi tebi, AirSim! xrosex xrosex xrosex

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Freejcek in Vanja dons zurata! x8Dx xmusicx

 

Vse najboljse, Vanja, zelim ti cimboljso sluzbo, velko placo, pa enga fajnga partnerja, po 'tvoji meri', ravno pravega zate, lahko da bo to tudi obstojeci.

Pa da bi spet veckrat mal sem prsla. :flower: :flower: :flower:

 

Free, vse najlepse, me veseli, ko smo na zvezi zdaj ze par let, se spomnis, ko si bil izzreban za nagrado? Pa se v Chatu, ko si 'uganil' (saj v bistvu sploh nisi :P) Mimi.

Zelim ti skratka vse dbest! xmusicx xmusicx xmusicx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free x:Xx :hapyb: vse najboljše in lepo praznuj. Prav tako tudi Vanja x:Xx

 

xwizardx xgoldfishx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>Free, lepo praznuj  xmusicx  :^:  xpresentx  xcakex  :party: ... želim ti ugodnega vetra v hrbet za vse, kar želiš ustvariti, doživeti, imeti, biti...  xwizardx  xsrcx  xgoldfishx VSE NAJBOLJŠE  :palec:

 

Vanja, tudi tebi vse najboljše  x:)x  :palec:

 

:palec:

 

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...