Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Draga Coccinelle, želim ti veliko razposajenosti, igrivosti, športne sreče in seveda zdravja in ljubezni obilo. Pa da nas še naprej razveseljuješ s svojimi posti (ok, tole je mal egoistična želja  x;)x  )

 

x:Xx  x:Xx xwizardx

bom kar preplonkala, ko je Cosma genav tole, kar ti tud jaz želim, draga Kočinelca xwizardx xsrcbumx xpresentx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cocci, želim ti veliko sonca v tvojem srcu in nasmehu, naj ti bodo vsi prihodnji dnevi tako lepi, kot današnji! :palec:

Lepo praznuj! xvrtcx xcakex x:Xx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat toliko bom Piko prvi:

Ribje vse najboljše za Katjo iz Fužin! xsrcx xvrtcx xsrcx

Vse drugo pa sproti.

Kaj bi ti lahko želel? Pojma nimam.

Zato imej čisto in bistro vodo, prepolno čudovitega življenja.

(Sicer bo to šele jutri, pa kaj me briga. Prvi sem. Želje itak veljajo za skoz.)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x

Si se zagrebel Piko...pa saj si vedno prvi, v svojih očeh pa sploh x:)x

 

 

Coccinelle vse najlepše ob tvojem prazniku...

 

xwizardx :flower: :hapyb: xbendx xpartyx

 

 

 

full vas je ribic x:px ... zanimivo

 

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:)x Si se zagrebel Piko...pa saj si vedno prvi, v svojih očeh pa sploh x:)x

Ojlala,

Dolgo te že nisem srečal v kaki temi ... sedaj se mi zdi, zakaj. Jaz po vodi, ti po zraku?

Vsak je kdaj prvi. V spominu imam, da sem prav od tebe dobil prvo osebno sporočilo s tega foruma.

 

Čeprav metuljčki niso vodnih, ampak zračnih znamenj, so tudi ful nežni.

Pojma nimam, kdaj letos imaš RD. Zato izkoriščam tale trenutek sedaj in takoj.

Želim ti vse naj naj najlepših in najbolj dišečih cvetov, pa lepo pesem čričkov, ki te bo spremljala na tvojih letih po zelenih livadah, pa otročičkov, ki bodo samo letali za teboj ali te samo nežno ujeli med dlani... xsrcx x:Xx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojlala,

Dolgo te že nisem srečal v kaki temi ... sedaj se mi zdi, zakaj. Jaz po vodi, ti po zraku?

Vsak je kdaj prvi. V spominu imam, da sem prav od tebe dobil prvo osebno sporočilo s tega foruma.

 

Čeprav metuljčki niso vodnih, ampak zračnih znamenj, so tudi ful nežni.

Pojma nimam, kdaj letos imaš RD. Zato izkoriščam tale trenutek sedaj in takoj.

Želim ti vse naj naj najlepših in najbolj dišečih cvetov, pa lepo pesem čričkov, ki te bo spremljala na tvojih letih po zelenih livadah, pa otročičkov, ki bodo samo letali za teboj ali te samo nežno ujeli med dlani... xsrcx  x:Xx

 

Piko... srečamo se, ko nam je to namenjeno in očitno nam je... nekaterim :vragec:

Vidiš pa sem bila prva pri tebi, vsaj pri nečem... x:px x;)x x:Dx

 

Rojstni dan sem imela 12. februarja, sem unikaten vodnar, sama zase tako trdim in vem da sem... x:px

Zračno znamenje... velikoraje sem v domišljiji kot na tleh. Metuljček pomeni prerod, pomeni sposobnost se preobraziti iz bube v nekaj, kar daje lepoto temu svetu... in metuljček ravno to predstavlja... dokončno podobo, a ker je tako zelo radoziv in igriv...pomeni tudi večno iskanje svoje rožice... x:)x

 

 

Sreča je kot metulj, ki ga ne moreš uloviti, če pa mirno obsediš, lahko sede nate xsrcx

 

Lep dan Piko x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ooo, hvala vsem skupaj in vsakemu posebej x:Ix xsrcx

 

Enja, Lia, Silver, Selene, Amis, Marsa, Piko, Cosma, Mateja, Seal, Conti, Santos, Aiwa, Borism, Ribica Katja, MBmetuljcica, Mystica

 

Pa še to:

v tole temo iz nekega mojega principa skoraj ne zahajam, zato svojih dobrih želja slavljencem in slavljenkam javno ne izpovedujem... Pogosto pa v mislih pošljem lepe želje, kljub temu, da se to nikjer ne vidi

 

Bom pa vseeno izkoristila priložnost in tudi javno zaželela vse najboljše Piku x:Xx z željo, da se ti čim prej pridruži nova kosmata kepica, ki sicer ne more nadomestiti Mickota, a ti bo znala na enak drugačen način lepšati dneve...

in Ribici Katji x:Xx , katere dan je, če sem prav razumela, jutri...

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xgoldfishx Katja,

naj tvoj zlat lesket,še dolgo jemlje dih...naj bo sreče v življenju res obilo

in vsega, kar želi si mlado le srce...

 

Vse najboljše xrainbowx xpresentx xpartyx xcakex :party:

 

xsrcbumx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ribica Katja,vse najboljše,naj se ti izpolnejo vse skrite in neskrite želje,še veliko sončnih dni ti želim! xwizardx xsurprisex xcheersx :hapyb:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Ribica Katja in Solea imata r.d. na tako simpaticne cifrce! xDDx x;)x :palec:

 

Katja, vse NAJ NAJ NAJ!!

Zelim ti vse dbest, bodi vedno tak cukrchek, mehek, nezen in prijazen, pa z glavco na pravem mestu! x;)x x:Xx

maximalno uzivaj in me veseli, ko si tu okol, dbest praznuj danes in lepo se imej skoz! xpartyx xribax xribax xribax

 

Solea, cestitke in vse najboljse tudi tebi, imej se super, upam da uzivas, kjerkoli ze si (saj se ze dolgo nismo videli). Enjoy! xwizardx xrosex xrosex

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ribica Katja x:Xx :hapyb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ribica Katja, naj se ti izpolne kar si tvoj srček in duša želi! :flower: xpresentx xgoldfishx xcakex

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...