Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

eh...pa sem zaj*....sam vseeno: pa naj bo z zamudo.... xcheersx xracx xpartyx ...po moje me tud skleroza že daje.....zmer pomešam vrstni red dev in teht.... x:Ix

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>amis, bern je devica skorpijonska, ce se prav spominjam...  x;)x

 

diana in vse ostale tehtnice, ki jih ne 'poznam' - da bi bile se dolgo in srecno uravnovesene  :palec:  xsrcx

 

 

ja sej...ko pa vse pomešam...zdej pa ne vem kateri del charta naj obtožim za to xcivx ...to ziher ni asc....mogoče tisti dvojčevski raztresen del.... x:Ix :inocent:

 

tehtnicam čestitke...na ravnovesje torej....sabe dalem tle ven, da ne bi preveč ravnovesja slučajno zadelo spotoma še mene, k nimam nič u tehtnici....

 

:hapyb: xbendx xsurprisex :^:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Z zamudo ampak res iz srca vse najboljše x:Xx

 

DIANI, BERNU in IZRAZ

 

xwizardx :hapyb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Metuljček ob tvojem rojstnem dnevu ti želim vse naj,naj in naj se ti v življenju uresničijo vse skrite želje in veliko uspeha pri tvojem delu :hapyb: xcheersx xbendx xloveyx :party: xflowx xflowx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala vsem, ki ste mi voščili tule na gorumu za moj RD... žal me ni bilo v LJ do nedavnega in se nisem mogtla zahvalit že takrat - ko je bilo še aktualno. Sedajle je malo mimo, pa vseeno ThanXX xsrcx xsrcx

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xpresentx :party: :flowers:

 

Vse najboljše Metuljček

 

Brez vere vase težko preskočimo majhen jarek.A z njo je tudi preskok čez širok prepad lahkoten korak.

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prisrčna hvala vsem za čestitke, lepo je videti, da se kdo spomni nate .. hi hi.

 

Seveda čestitke tudi ostalim tehnicam, ki te dni praznujete.

 

M

Sam zase lahko storiš neizmerno več, kot bi kdajkoli mogli storiti zate drugi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj, ko sem se peljal proti Ljubljani, sem slučajno na radiu Ognjišče ujel živi prenos festivala krščanske pop glasbe Ritem duha. Nisem vedel, da je med nastopajočimi tudi prijateljica iz želimeljske gimnazije Petra Stopar, in tudi nisem vedel, da tako odlično poje (vsaj v času mojega obiskovanja gimnazije še ni). Namreč, ZMAGALA JE. Tudi vsem dobro znani Peter Januš ji ni bil kos.

 

Vse čestitke, Petra, kar tako naprej x:Xx x8Dx :palec: xmusicx xsuperx xokx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...