Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Mitja, Ruby, Gometuljčica, pa še vsi škorpijončki, ki prihajate, pa tudi vsi, ki sem vas sedaj vmes zamudila - želim vam vse najboljše... in da bi hodili po svoji poti, po poti, ki jo sijete iz srca. xsrcx

 

Amis, kdaj imaš pa ti rojstni dan? x;)x

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis,Ruby in Mitja lepo praznujte, dobro plovbo želim(brez slabosti) x;)x :hapyb: xcakex

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, nisem vedla, da tud Amis in Ruby danes (nic ne pise :inocent:);

vse NAJ NAJ in NAJ obema, se veliko skorpijonskih druzenj in vsega dobrega vama zelim! :hapyb: xbendx

xrosex xrosex xrosex

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx Vse naj, Mitja, pa se velik uspesnih tvojih osebnih in tudi najinih projektov in dobrega sodelovanja. xwizardx

xcheersx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis x:Xx , imej se, izpolni si vse lepe želje :hapyb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, Amis, pol pa lupčkam tut tebe, pa ti želim vse najboljše, vem, da si škorpijonka, vsaj ena informacija x;)x

Želim ti vsega najlpešega in vsega tistega, kar potrebuješ v življenju, da bi rasla! Da bi bil vsak tvoj dan prežet s čarobnostjo in ljubeznijo, svetlobo dotika src. xsrcx

 

x:Xx

 

In tu bi se rada spomnila še mojega pokojnega dedka, ki je imel prvega novembra rojstni dan x;)x Korle, upam, da nam delaš "čin-čin" s kakšnim dobrim domačim rdečim vinčkom tamle iz nebes x;)x x:Xx

Pa še enga lupčka moji mamici, ki se bo (je) zagotovo danes spomnila nanj x:Xx

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...