Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Vse najboljse, Triplex, pa da bi vedno imel tolk energije in se cimbolj zabaval in cimmanj tresocih rok pri 'pacientkah'. x;)x xmusicx xcheersx

 

Fonza, nisem videla - tudi tebi vse najlepse in najboljse in najveselejse! :party: :flowerface:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še dobr da sm dons frej! x:px Ga zdele mal pijemo s frendi,(sm se mogu oglast, so mele sestre en dariu zame x:px x:Dx ) zvečer bo pa itak nornhaus! x:Dx

 

 

Hvala vsem za voščila,prov prjetn ste me presenetl x^x , hvala mucam k so mi pisale na os,sm kr mal :eek: ampak surprise je biu prjeten x:px

 

 

še posebi pa moji lubici Aiwi,tud vračam x:Xx x:Xx x:Xx hehehehe, v realnosti se bom pa še bl potrudu! x:px :2src:

 

Če bo cajt se še dons kej oglasm, drgač pa x:Xx vsem bejbam! x;)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Triple ... :hapyb: xsmx

Dejstvo, da si prišel do sem, dokazuje, da si resno prizadevaš za lasten napredek. V sebi veš, da bodo strani, ki so pred tabo, in leta, ki bodo še prišla, še bolj vznemirljiva, poplačana in koristna... Le tako naprej in upam lahko, da to znaš deliti še s kom, .... x:o)x

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi brat!! x:Xx

 

Naj ti še jaz voščim za tvoj rojstni dan in se ti hkrati zahvalim za to,da si me seznanil z tem forumom.

Bodi priden,pa lepo bi bilo,če bi me malo bolj ubogal :vragec: ,in manj neumnosti počel. :o|o: x;)x

 

Lepo praznuj,pa javi se mi kaj. xDDx

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dragi brat!!  x:Xx

 

Naj ti še jaz voščim za tvoj rojstni dan in se ti hkrati zahvalim za to,da si me seznanil z tem forumom.

Bodi priden,pa lepo bi bilo,če bi me malo bolj ubogal :vragec: ,in manj neumnosti počel. :o|o:  x;)x

 

Lepo praznuj,pa javi se mi kaj. xDDx

 

 

Hehehe,švester, a prov vidm x:Dx Ja hvala ti, sploh za supr dariu, so mi skor oči vn padle, k je striperka uletela, da je dariu za moj rojstn dan! x:px

Ti se pa spomnš! :palec: x:Dx

 

 

Pa hvala, tud drugm za vse čestitke! :palec: x:Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Triple in ostali praznujoči, vse najboljše x:Xx

 

:hapyb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...