Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Guest sstane

5 members are celebrating their birthday today

 

LaSkiCa-(18), :palec:

 

Danilo(35), :palec:

 

 

Volk K.L.(31), :palec:

To ni Volk KL(31), :palec: :palec: :8):

To ni Volk K.L.(31) :palec: :palec: :palec: :eek:

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volkec,vse naj, naj in lepo praznuj! :palec: xpartyx :hapyb:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, heej, vse najboljse, Volk in Danilo!!! xmusicx xcheersx :hapyb:

 

danes ima rojstni dan tudi moja dbest frendica (pa sem ji zdajle voscila in me je presenetila z izjavo, da je ze moj sin prvi voscil, pa mu sploh nisem nic rekla zjutraj, x^x, mi je svec ko je tko pozoren x8Dx, pa se prvi je bil moski, mi smi pikrich vrazeverni pri teh stvareh).

Pa se magnifico ma donc rojstnega, sicer je pa danes svetovni dan boja proti Aidsu tudi.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi ki so Volki in vsi ki niso Volki in vsi Daniloti in vsem, ki boste in ste praznovali, želim VSE NAJ NAJ!!!

xloveyx :party: xsingx hepi brzdej tu ju, hepi brzdej tu ju ol pipl in LNF xflowx xflowx :detelca: :sorcerer: pa vsakmu tri čire čare za tri željice!

 

VSE LEPO

Nataša x;)x x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volk, lepo praznuj in vse najboljše, nazdraviva pa kak drugi dan xcheersx x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse najboljše Danilo in Volkec! xcheersx

 

Da ne bosta ponavljala napak, ko bosta

imela svoje posl. sekretarke, vama dodajam še zgodbico:

"Pred dvema tednoma sem dopolnil 45 let. Na jutro mojega rojstnega dne sem se zbudil bolj čemerne volje, ja, leta pac naredijo svoje! Odpravil sem se v kuhinjo v prepričanju, da mi bo žena ze zjutraj popestrila dan s svojim: "Vse najboljše, možek moj zlati?? in me verjetno presenetila tudi s kakšnim darilcem. Pa ni rekla

niti dobro jutro, kaj šele tistega, kar sem pričakoval! Dobro!, sem si mislil, saj

taksne so pa žene po nekaj letih zakona. Ampak otroci, oja, ti se bodo pa spomnili name!? Tudi otroci so prišli k zajtrku in tudi oni niso rekli ničesar. Globoko razočaran sem se odpravil na delo.

V trenutku, ko sem stopil skozi vrata svoje pisarne, je moja tajnica Janet s prešernim nasmehom na ustih zaklicala: "Dobro jutro, gospod šef, in vse najboljše za vas rojstni dan!" Takoj sem se počutil bolje! Vsaj nekdo se je spomnil, da ta dan praznujem. Zakopal sem se v delo in delal do poldneva, nakar je potrkala Janet na moja vrata in mi prijazno dejala: "Veste, šef, tako lep

dan je zunaj pa še vas rojstni dan je danes, kaj ko bi sli z menoj na kosilo?

"To je najlepša stvar, ki sem jo danes slišal!", sem ji odvrnil. "Greva!"

Šla sva na kosilo. Pa ne tja, kamor ponavadi zahajamo; šla sva na deželo

v majhno, odlično restavracijo, si privoscila martini in neskončno uživala ob dobri hrani. Ko sva se peljala nazaj na delo, je Janet dejala:"Veste, šef, tako lep dan je danes, najbrž nama ni potrebno kar takoj nazaj v pisarno, ali ne??"

"Ne, seveda ne!", sem odvrnil, kot bi verjetno odvrnil vsak dober šef, ki je zadovoljen s svojo tajnico. "Potem pa vas povabim k meni na kozarček!", se je

nasmehnila Janet. V njenem stanovanju sem se udobno namestil in bilo mi je

prijetno. Janet je poskrbela za pijačo in potem, ko sva nazdravila, je nedolžno

dejala: "Šef, ne zamerite, za trenutek vas bom zapustila in skočila v spalnico. Samo toliko, da zdrsnem v nekaj bolj udobnega."

"Seveda", sem odgovoril, zdaj že ves vznemirjen in v že skoraj bolečem pričakovanju. Odšla je v spalnico in čez priblizno šest minut je prišla nazaj. V rokah je nosila veliko, praznično torto, za njo pa so prišli iz spalnice tudi moja žena, otroci, veliko najinih prijateljev in tudi nekateri sodelavci. In vsi so peli:

"Vse najboljse za te, vse najboljse za te...."

 

In tam na sedežni sem sedel jaz,

popolnoma presenečen in popolnoma gol.

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...