Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

O, Selenca danes praznuje! xDDx

 

Selene, zelim ti vse dbest, vsak dan posebej eno dozo veselja in smeha in dobre volje in sploh skoz vse fajn! :flower: :flower: :flower:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cestitke tudi Evil Teji in tudi vsem, ki ste praznovali v teh dneh, pa sem spregledala vase rojstne dneve, vse najboljse torej vsem! :hapyb:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se jaz! x:Ix :inocent:

 

Vse naj naj Selene, cimvec lepsih trenutkov, zdravja, srece in uspehov. Pa tvoji posti nej ostanejo taksni kot so vse naprej x;)x x:Ix Super si!

VSE NAJ NAJ xcakex :hapyb:

nisem prevec dobra v tem x:Ix

 

 

 

Aja seveda. Evil_Teja :palec: :palec: xpartyx

Popravljeno -> Michelle
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene, naj vse slabo zbledi, vse kar je dobro, naj za vedno ostane!

Veliko smeha, sonca, obilja, čistega zraka in veselja v vsakdanu :detelca:

 

x:Xx x:Xx x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene ostani še naprej tako sončna in pozitivna oseba, z veliko iskric v očeh, prijetnem nastopu in nasmehom na ustnicah! :palec: Pa naj se uresniči tvoja največja želja! xsrcx Lepo praznovanje ti želim! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

redko se naredi da ostanem brez besed, danes sem... hvala vam za vse klice, emaile, os, sms in za čestitke tule...

preživela lep dan, največje presenečenje doživela od hčerke, kako se je potrudila zaviti darilce (lastoročno iz miklavževe vrečke), dobila sem vrtnico in angelčka, tistega rdečega s puhastimi krili in iskrice v njenih oči, še malo pa bi se razjokala...

poleg včerajšnjega dneva je tole v zadnjem času najlepši dan...

hvala vam, Ksenija (s solzico v očeh )

 

Teja lepo praznuj in vsi tisti, kateri ste praznovali pred menoj... xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Teja, Selene .....

 

Leta prinesejo tudi zrelost. Ko smo mlajši si želimo, da bi videli naš razum ne pa samo telo, ko pa smo starejši radi vidimo, da opazijo tudi naše telo.

 

Naj vama srček prejme vse stvari, ki jih um si zaželi ... Naj ostane pri vaju le tisto, kar poznate in cenite, kar vas vzdiguje in hrani ...

 

:flower: :hapyb: xsmx :flower:

Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

 

http://www.yatoula.com/gif/smiley_3/smiley_1041.gif

 

http://ogledalo.blog.volja.net/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...