Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

MBmetuljcica(41) uuuu, po postih delujes mlajsa, bolj navihana ( to je kompliment), vse naj naj  :hapyb:  xpresentx

 

 

:2src:

Michelle, toliko si star, kolikor se počutiš, hihi... in včasih sem kot otrok, včasih kot najstnica... najlepši pa je občutek, ko ti nekdo da tak kompliment, kot si mi ga dala ti Michelle, hvala ... x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>MBmetuljčica...

Valovi življenja naj ti prinesejo obilo sreče,

naj te krila optimizma ponesejo do željenih ciljev

in naj te grejejo žarki ljubezni! Vse najboljše!

http://www.kupid.com/@anaherbst/medi_k_se_lupcka.gif

 

Draga GOmetuljcica najlepša hvala, bova kakšno rekli drug teden v živo, komaj čakam, da te vidim, objamem, poljubim na lička, in potem klepet ... :2src:

 

Že odštevam minute... x:px

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src:

Vsem vodnarjem in vodnarkam želim... hmmm... kaj vam želim.... naj razmislim, kaj je v življenju najpomembnejše...aha..že vem...

 

:2src: Želim vam ISKRICE V OČEH :2src:

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joj kok cajta me ze ni bilo tule!

Cestitke za nazaj vsem Vodnarjem, ki ste v tem casu praznovali, cimvec vsega lepega zelim vsem in cimvec zurov in brezskrbnih trenutkov!

Cestitke in vse najlepse Chandri, MBMetuljcici in Gesgesu in vsem ostalim, ki tudi danes praznujete!

se pridružujem čestitkam tud jest :hapyb: xcheersx :party:

 

našmu aakhutu pa še posebej x:Xx x:Xx x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Chandra, MBMetuljčica in Gesges - vse najboljše! :hapyb:

 

---------------------

 

Aakhut - x:Xx Noro sem vesela, da sem te našla... Da imava skupaj priložnost rast in se spreminjat v "štromarja" x;)x Pa - sej veš, kolk te imam rada, ane x;)x xyiyax xrainbowx xyesx

 

Aja, sploh pa velik tega v lajfu: xwizardx :onfire: :inlove: :flower: xsuperx xsurprisex xsmx xrainbowx xpresentx xzobkox xinnox xloveyx xupx xupx xupx :detelca: :flowers: :medal: :sorcerer: :flowerface:

 

Srce moje najzlatejše - x:Xx x:Dx

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Stardragoncek danes praznuje!! Vse naj naj!! xwizardx xmusicx xsurprisex

 

In Drago, a je ze leto okol, saj se spomnim saj res, 13-ka si ti tud! lepo praznuj in bogato letino zelim! :palec: x:Xx xrosex

 

In tudi Jin jangu vse najboljse ob takile rosni obletnicki! :flower: :flower: :flower:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut vse naj,naj, upam, da si lepo praznoval! :palec: Se opravičujem, ker nisem uspela priti na zabavo,upam, da ste uživali! x:Dx xpresentx :hapyb:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se zahvaljujem za lepe želje in voščila ob mojem rojstnem dnevu vsem na forumu posebej pa zahvala:

sstane

Andres08

pomlad

brism

Marsa za tebe pa odgovor da je res že 13-ka okoli in upam da bo letina OK, da jo boš tudi enkrat probala (mislim na medene dobrote). Sem kupil digitalca tako da bi se slikice mogle v kratkem času pojaviti.

Še enkrat hvale in lep pozdrav.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... in upam da bo letina OK, da jo boš tudi enkrat probala ....

...Sem kupil digitalca tako da bi se slikice mogle v kratkem času pojaviti. ...

xsuperx - od besed k dejanjem! xokx x;)x x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...