Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Nino, veliko ljubezni in uspešnih šlogarskih trenutkov ti želim! Tvoja sodelavka x:Dx x;)x :flowers: xpresentx :hapyb:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino vse najboljše

 

 

Naj ti ta pomlad prinese vetra v krila,

poleti visoko in doseži vse cilje,

tudi vse tiste skrite ,

ki jih nosiš globoko skrite.

 

Želim ti obilo izpitne sreče in lepih trenutkov v krogu tvojih najdražjih.... xmusicx xpresentx xpartyx xcakex xvrtcx :flower:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El nino....vsetanartabolš.

Hvala za vse nasvete, šloganja.... x:Xx x:Xx

Res lepo praznovanje ti želim, pa zelo velik ljubezni, ker če imaš ljubezen imaš vse! x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Ninči x:Xx veliko lepih trenutkov, dobrih bejbik in študijskih uspehov x:Xx :hapyb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj res!!! (*Nino, da Vinci, se spomnis, ko si 'gnjavckal'? xDDx).

 

Vse NAJ NAJ NAJ, dragi moj najmlajsi najstarejsi forumovcek, torej 5 let (!!!!!) je ze od tedaj!!! Pa takle si se naredil fejst! x8Dx x;)x :palec:

 

Zelim ti skratka vse DBEST!

Velik ljubezni, zabave, uric s kitaro, super odnosov s svojimi druzinskimi clani (s katerimi se ze skoz tko dobro razumes) in narejenih izpitov in dbest in osrecujoce porabljenega casa! xwizardx :flower:

 

xmusicx xmusicx xmusicx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U x:Ix .... vse najboljše Gregor....

 

:P uuu

 

Hwala Stane,;)

 

Diana, x:Xx

 

Ribica, Priestess, Hwawa x:Xx ;)

 

Aiwa.. ;) x:Xx

 

Mateja x:Xx

 

TinaL :D moja najljubša Krotndorfčanka :D x:Xx

 

Selene ;) tnx

 

Contesa ;) Sodelavka ja ;) hihi :P mm :D kok mam js fajn sodelavce x:Xx

 

Lia... :D Hvala za verze... hjaja :P tudi tiste globoko skrite... mhm to bo letos ja.. :)

 

Stanka ;) hwala

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Silver, Ahoy Silver :D iha... hvala k maš tolk luškano ikonco....

 

Pomlad... ljubezni aneda x:Xx

 

Sanjalka ;) mmm :D hvala

 

Cosma :P grin grin :D

 

Michelle ;) mhm xyesx hwala x:Xx

 

MArsa... si me spomnila na .. Ninči, da Vinci.... Hvala ;) za voščilo pa vse tist v petih letih :D x:Xx

 

Freya... mmm objemček :D x:Xx

 

Pismu v moji objavi je več smeškov kot je dovoljeno :) sori tisti ki ste mi dali po več poljubčkov morem mal reducirat :D ojej pa še na dva kosa bom moral razrezat :P

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...