Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Dvema "fejst" Nimbusu in Racku želim veliko ljubezni,sreče,zdravja in izpolnitev vsaj ene skrite želje! :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nimbus x:Xx

 

rachek x:Xx

 

Vse najboljše!!!

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>USJEEEEEEEE najboljše  :hapyb:

Apoloniji :hepko:

Dadiki :hepko:

Nimbusu :hepko:

Rachku  :hepko: 

 

xbendx  xflowx  :detelca:  xcheersx

 

Hvala mushi!

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut čestitke tvoji mami! xvrtcx

 

 

 

Mojemu dragemu bratcu, ki prav tako praznuje! xsrcx Čeprav si daleč proč, si v mojem srcu vsak dan z menoj. Pogrešam te, a sem vesela, ker vem, da si srečen,da gre vse po tvojih načrtih in želim ti, da bi šlo tako še naprej! x:Xx Uživaj in naj ti vsak jutrišnji dan prinese novo zadovoljstvo, nov uspeh in srečo! :love: xgoldfishx xpresentx :hapyb:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čestitke,vsem ki ste v teh dneh praznovali.Prav tako pa tudi Natrixu,izpolniteh vseh želja in veliko sreče,kamorkoli te bo pač pot zanesla... xwizardx :hapyb: :detelca:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala, sestrca x:Ix xsrcx xsrcx x:Xx x:Xx , delam na tem, da se mi bo vse izpolnilo! :palec: Hvala Milf in Niagara in cestitke za tvojo mamo, Akhut! :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...