Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Hojla vsem, vidim,

da ste se spomnili na vse nas, ki smo danes samo malo starejsi x8Dx . Hvala, hvala... xDDx

 

moram pa se pohvaliti z darilom moza in otrok...dobila sem en velik zivo rdec pocivalnik ( taksen skorpionsko sexipilen x8Dx ) obpozujem rdeco x:px :palec: :palec:

 

 

Prijazen pozdrav vsem

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav vsem, pa vsem prav lepa hvala za čestiike! THANKS ZA VSE LEPE ŽELJE!! :palec:

 

tudi jaz vsem scorpijem obeh spolov, ki so že in ki še bodo praznovali vse NAJ NAJ, naj ostanejo zvesti samim sebi, predvsem pa jim želim, da bi v vsakem dnevu našli "tisto nekaj" za svojo dušo! xDDx :hapyb: xcheersx :ill:

 

xsmokex

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsem, ki novembra praznujete rojstni dan :hapyb:

 

Naj za rojstni dan priteče

k tebi mnogo smeha, sreče,

takšne, ki je ne pobriše

nikdar več iz tvoje hiše x8Dx

 

Z njo povezane naj bodo

vse zadeve v zvezi z modo,

s tvojim zdravjem in z družino,

s prostim časom in z lastnino x8Dx

 

Blagor tvoj naj služba veča -

z evri naj se polni vreča,

pa "Cankar" mlade naj dobi,

da bo življenje brez skrbi x8Dx

 

(iz "VERZI ZA TKANJE VEZI MED LJUDMI")

 

xcheersx xbendx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi moji čudoviti Lunatki :2src: xcivx

 

Hvala za lepe želje, sem tako vesela, da ste mi tako številni voščili, poslali ose, smsje, mejle, telefonirali in ste bili (kot vedno) čudoviti; x^x :C:

 

Hvala Pujski, ki je vedno tako pozorna x:Xx , mojima Škorpijonkama Amiski in Lii xsrcx , pa Škorpici Valkiri, mojima kulinaričnima Enji in Mišelki xsrcx , Piki Pikici, gospe Astri x:)x , dobrohotnemu Strelcu Micku xsrcx , Robidici, mojima Borismju in Matejčuli, ki najdeta vedno lepo besedo za vsakogar xsrcx ! In vsem, ki ste se zasebno oglasili. xsrcx

 

In ena posebna zahvala mojima nezamenjivima Cosmici Čobanici in Krokodilu;

P R I J A T E L J A, ki mi ves ta čas lepšata življenje :C: xsrcx x^x

 

Hvala tudi Stanetu, ki je objavil moj rd klju temu, da me sovraži :palec: x:Dx x;)x

 

In seveda iskrane čestitke vsem Škorpijam :palec: x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ruby vse naj,sori za zamudo,me ni bilo okrog,ampak iskreno lahko povem ,da sem vceraj doma mislila nate in iz peska ustvarjala slikce :palec: x:)x

upam,da si se lepo imela in se kej pridesh okrog rachune premikat x:px x:Dx :palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tinal, zelim ti uspesno leto, z veliko zdravja in ljubezni ter osebnega zadovoljstva. x:Xx

 

Katrina, vse najboljse, caka te cisto posebno leto in uzivaj ga, kolikor le lahko x:Xx

 

 

 

http://www.cosgan.de/images/kao/musik/n020.gif

http://www.cosgan.de/images/kao/musik/k055.gif

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katrina, lepo praznuj, bodi zmerna pri alkoholu x;)x drugače pa veliko sreče in vse kar si želiš v prihajajočem letu zase in svojo punčko! xsrcx x:Xx

 

Tinal tudi tebi vse naj, naj in seveda vsem škorpijončkom, ki praznujete! x:Xx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...