Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Jaz bom zadevo skrajšala;))

 

vsem,ki ste v mesecu decembru praznovali svoj rojstni dan,iz srca želim ,da bi se vam izpolnile vse skrivnosti vašega srca.

 

Opravičujem se,ker nisem posameznikom voščila.Upam,da je tudi tako voščilo obrodošlo:))....

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Santos, vse najboljše! Želim ti veliko ljubezni, zdravja, športnih uspehov in vse najlepše, kar ti srce poželi!! xcheersx xpresentx xpartyx

Kr solze mi tečejo...ne vem zakaj..morda, ker si prva...! x:Dx Thanks Srce xsrcx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Santos vse najboljše :hapyb: velik :inlove: xsrcbumx xcrossfingx xgoldfishx xrainbowx :detelca: ... ostani zmagovalec na vseh področjih :vtz:

x:Xx x;)x

 

p.s.: jst bi mogla bit prva, ker sem celo pred tabo začela tipkat :o|o: (za hitre prste že ne bi bla)

Pa sem te, a nje ! x^x x:Dx

Hvala tud tebi srce...se bom potrudil ostat zmagovalec, sam zate !! xsrcx

 

Santooooooooooos, vse najboljše!!!!! Pa koš poljubčkov od Pikice. x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx

Thanks srce !Enako tebi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Happy birthday Santo

Thankju man !! xsrcx x;)x :palec:

 

Lihkar mi pravi mami, da je imela cele vrtoglavice v kpalinci (bolnica)...in ji uleti DR, če želi mal šampanjca... xsmx ona pa pravi...kaj si nor...men me čist mede, tukaj imam eno bitje, kjero kr rine ven...hahahahahaha...mamica legenda ! x:Dx x:Dx x:Dx

 

p.s.leta 79. sem se rodil, kot prvi slovenec v tem letu od 2:30....pa še na tv-je sem bil z mamico ! xsrcx x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thankju man !! xsrcx x;)x :palec:

 

Lihkar mi pravi mami, da je imela cele vrtoglavice v kpalinci (bolnica)...in ji uleti DR, če želi mal šampanjca... xsmx ona pa pravi...kaj si nor...men me čist mede, tukaj imam eno bitje, kjero kr rine ven...hahahahahaha...mamica legenda ! x:Dx x:Dx x:Dx

 

p.s.leta 79. sem se rodil, kot prvi slovenec v tem letu od 2:30....pa še na tv-je sem bil z mamico ! xsrcx x:Dx

 

Ses rodil pa takoj zvezda hehe :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oho Santos, ti pa res ne kompliciraš, vse naenkrat :palec: .

 

:hapyb:

 

A pirhe tudi 01.01. delaš x;)x .

 

Se hecam, pol se ti pa RES MORJO izpolnit vse želje, če imaš dvojni razlog za praznovanje xpresentx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uaaaaaaaaaaa, fajteru, ne morm verjet, še r-d- imaš........Ajde, vse najboljše, velik zmag, pravih prijateljev in sam eno pa pravo......ljubezen. x;)x x:)x :palec: .....M&C x;)x

xcheersx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Santos, saj veš, tisto kar želiš, da se ti uresniči se ti bo, tako ali drugače........

 

Vse najboljše............. x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx

 

 

p.s. saj ne morem verjet, da sem danes nazdravila že drugemu rojstnemu dnevu. Sami fejst ljudje.......... :palec:

 

 

xsrcx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...