Skoči na vsebino

Čestitke


Recommended Posts

Čestitke:

 

Pinki, ki dobi za RD Komad Jefferson airplane - Crazy Miranda:

 

 

Režalki, ki dobi Popovo Candy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=M4v4DXLqm48

 

za nazaj pa Klarus, ki dobi Doobie brothers: Long train running:

 

hvala :kiss:

 

 

tale pesem je pa prav na mojo kožo pisana xsuperx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mačka :kiss:

pinka :kiss:

 

Hvala Klarus :onfire:

Tudi tebi vse naj naj čeprav zamujam :flower:

 

Čestitke:

 

Pinki, ki dobi za RD Komad Jefferson airplane - Crazy Miranda:

 

 

Režalki, ki dobi Popovo Candy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=M4v4DXLqm48

 

za nazaj pa Klarus, ki dobi Doobie brothers: Long train running:

 

 

Hvala Nosorog x;)x čeprav te muzke ne poslušam...vendar namen šteje dosti več :) :) :)

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

Lia, a maš rd.

 

Vse naj naj, pa da spraviš že enkrat vso to jezo, bolečino, razočaranje, krivdo...ven iz sebe in zapreš vrata.

 

Čist dobra si, kar je pa blo, je pa blo.

 

xsrcbumx xvrtcx

 

/čist tko...a si se ga napila pol :8): /

 

:2src:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiiiiiiii......liaaaaaaaaa......vse naj naj....s substancami al pa brez..... xwizardx xwizardx xwizardx .....

:hapyb: xcheersx xrosex xpresentx xpartyx xchatx xsingx ......... xokx .......

 

 

 

 

butl....hvala za čestitke.... x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Silki,

Puma,

Ruby,

Tipka,

Larsy,

Valkira,

Mia,

Amis,

Aiwa,

Klarus,

Pinka,

Mačka,

Contesa

 

čist naj vam želim.

 

xsrcbumx xvrtcx

 

For You

 

Hvala Butl za tale spisek, se bom kar prešvercala x:Ix

 

Vsem zgoraj naštetim +Lia (kučo stara) Vse najboljše!!! cmok, cmok in veliko lepega x:Xx x:Xx xwizardx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx hvala vračam na smrčke vsem po spiski

 

malo ste uranili, ampak vam štejem sam v dobro x8Dx

 

bemu sm mislila, da kaj boli, ko te 40 vseka po pukli, ampak zaenkrat bolečine iste, bi se reklo , skorajda manj, ker smo se malo že navadili x:Dx

 

pripravljam komemoracijo ...pa mi mularija servirala, da sem stara tečka, pa dobro, to da so mi rekli ,da sem tečka še nekak , sam stara :wOOt:

 

 

pa vsem škorpio mučenikom za nazaj še enkrat vsega fajnega pa tui vsem strelčkom in strelčicam naredte si fajn xcheersx :party: :flowers:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx hvala vračam na smrčke vsem po spiski

 

malo ste uranili, ampak vam štejem sam v dobro x8Dx

 

bemu sm mislila, da kaj boli, ko te 40 vseka po pukli, ampak zaenkrat bolečine iste, bi se reklo , skorajda manj, ker smo se malo že navadili x:Dx

 

pripravljam komemoracijo ...pa mi mularija servirala, da sem stara tečka, pa dobro, to da so mi rekli ,da sem tečka še nekak , sam stara :wOOt:

 

 

pa vsem škorpio mučenikom za nazaj še enkrat vsega fajnega pa tui vsem strelčkom in strelčicam naredte si fajn xcheersx :party: :flowers:

 

:eek:

O jebenti smrklja. 40 praviš?

 

Jst sem pa mislu, da se začne tolk žolča proizvajat šele pri 140+.

 

Presneta lula.

x:o)x

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pridem semle enkrat na sto let in majo prav škorpije žure. x:Dx najprej valkira, itak, moj nasprotni pol... vsenajboljše. pa micamaca, ko vedno rola ene klipe, ko mačke praskajo naokol in seveda naša draga li(di)ja v srčnem upanju, da se ni utopila v vsej tej pijači. lia ma 40 :eek: ... ma lia, ti si še mlada. pomisli, meni je zadnjič pisala ena 45-letnica, da je poročena in ma froce in to pa da bi se rada dobila z menoj samo za zabavo. x:Dx

vse naj tut vsem ostalim, itak ne morem vse poimensko napisat si prav ne zapomnem imen... x:o)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrainbowx xsrcbumx hvala otroci , lepo vas je prebrat

 

 

 

***

 

 

tud zarad te nespodobne primerjave s tem neprimernim povabilom ne morm bit nč huda dans....bi komentirala samo , saj ne ve kaj govori, toliko lepih mladih , fletnih deklet x^x pje sej bom že stara mama počas, dvakrat grem spat pa sm tam x:o)x tak je toto, če se prezgodaj začneš razmnoževat x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala dušice x:Xx tak je že mimo, pa še manj je bolelo ko takrat ko sem bila trideset, takrat se mi je pa čist svet podrl, se mi j e zdelo da je kr za umret x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa to ne morš verjet....je že mesec na okoli.....in na vrsti so strelčki.......

 

 

nataly.....pišuka, kaj naj zaželim nekomu, ki ma srce in glavo na svojem mestu....mej se max fajn....... x:Xx

 

:hapyb: .... xcheersx xsurprisex xpartyx xpresentx xpresentx xpresentx xloveyx ......... :flowers:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...