Skoči na vsebino

Najljubše začimbe


Marsa

Recommended Posts

Guest sstane

A veš, da ta tvoja trditev v nekaterih primerih zelo drži. In to tistih, ko začne žena, ki ne more zanositi, pripravljati hrano po principih biodiete za oba.

Če imaš tak problem, se ne čudi, če te bo "napihnilo" x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

doma imam vse, majaron, origano in rozmarin so zakon, ne znam si predstavljat krompirja brez kopra, pa kajenski poper. od sladkih pa cimet in klinčki, ti so se posebej odlicni za kozo, saj preprecujejo gube.

recept: zavri pest klinckov v deci vode, odcedi, dodaj pol sumece tablete c vitamina in si z vatno blazinico nanesi na obraz. pocakaj, da se posusi. pusti kreme, to so samo trzne poteze. ta pripravni receptek pa res drzi, sploh je odlicen kot preventiva, uporabljam ga ze 2 leti in imam 28 let popolnoma brez gubice, kar pri mojih vrstnicah ne opazam x:)x xrolleyesx xDDx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
Kok mi je vsec, ko imam svoje zacimbe tamle... Astra podarila zacimbni tak teglcek xsrcx ... baziliko pa kar pozvecim sproti, mi je tolk kul... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pehtran... :yumy: (pa potica zravn) x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...origano, bazilika, rožmarin, zeleni poper, kajenski poper, čili, česen....

...včasih sem oboževala curry, zdaj ga pa redko uporabljam...pa muškatni orešček,...

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Origano, petersilj, bazilika, sstanetova sol x:)x

Pa pehtran...ne sam v potici ampak tud v rizotki s puranjim mesom. Se mi je zdel najprej bolj cuden recept...ampak tud tja pase pehtran x;)x

L.

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo xDDx

 

meni najljubše začimbe:

 

- sol

-poper

-čili

-curry

-sojina omaka(recimo da spada pod začimbe)

-ingver

-česen

-peteršilj

-cimet

-nageljnove žbice

-pehtran....

 

moram rečt, da sem pristaš začinjenih in pekočih jedi x:px

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj veš jaz nisem ravno kuharca po duši... x:Dx ...tko da jaz kuham res v zelo,zelo nujnih primerih, ...drugače pa moj lubi noro dobre jedi kuha...ampak tip res obvlada, mu skos govorim, da bi moral it kam za kuharja....ker dol padeš, ko zadiši iz kuhinje...ko pa probaš. :hepko: :yumy: ...kuha pa vse, kar si zmisli..ups...zmislim... x:Ix x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

3x hura za tipe, ki znajo (dobro) kuhat! :hepko: :hepko: :hepko:

 

jest še ne živim z mojim (moram rečt , da se vseeno tud on obnese v kuhinji, hvala bogu imava isti okus) ampak doma, tko, da si kar sama skuham kako kitajsko jed, ki jo seveda začinim z vsemi mogočimi začimbami. aja, zenf in kečap sta tud ful ok x:px

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jap zenf...njami.... :palec:

 

aja pa kako slano jed imam tudi zelo , zelo rada... x:px x:Dx

 

ravno včeraj mi je za kosilo-večerjo naredil ... pečen krompirček (zelo,zelo slan-najm), pa sojine in zelenjavne polpete, vse skupaj pa prelito z lovsko omako z veliko,veliko gobic zraven....njami, pa seveda solata z bučnim oljem...o da dol padeš ...tok dobr.... xangx x:Dx xsrcx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...