Skoči na vsebino

Prehrana glede na krvno skupino


Marsa

Recommended Posts

aha, hvala! moja mati cudna opica potem... x:Dx :palec:

 

res je.

 

 

saj sem ze mnogokrat vprasala zdravnike, pa pravijo, da ni bistveno, da vem, ampak, da ko bom naslednjic dajala kri, da mi lahko pogledajo, potem pa vsakic pozabijo napisat gor na pregled, tudi, ce prosim... xrolleyesx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah saj sem rekla, ce si morda vidla, da sploh ne upostevajo, ce VES, mors met pildek, itak... sam je pa vseen fajn vedet, no vsaj mene zanima, kaj imam in cesa nimam in vse tole, sploh ce so lohk kake frke, no tko sem bila sama itak prisiljena izvedet, pravzaprav. x:o)x

 

(*tam sem se en oklepaj dodala, ker morda nihce ne bi stekal, kaj sem mislila s tem, da ce frke, pol je najbrz + - da ne bi koga kaj zavedlo xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivost (saj sem skoraj ziher ze napisala, najbrz v tej temi): bojda med crnci sploh NI odsotnosti RH, torej nimajo negativnega faktorja.

 

tega ne trdim - sem nekje prebrala, pa si zapomnila, ker se mi je zdelo zanimivo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...

ravno dons sem razmisljala o krvi, pa skupinah pa tem (pa prejle videla, da je Klarus ravno omenjala tole v eni temi), pa osvezujem mal tole. :)

 

skratka, hecno se mi zdi, da sem z blazno velik folka govorila, ki pravijo, da je res, da skupina 0 nekak rabi meso.

 

no jaz sem 0, pa se mi zdi, da to ni res (pa ceprav ravno jaz jem TUD meso - ko si zazhelim)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sm 0. morda bi ga moral uzivati... toda ni mi :xx!: ogabno... morda se kako ribo kdaj pa kdaj... sicer pa ne.

 

je pa res, da sm bolj tak tip, k je dostikrat pasala jang hrana... zapeceno, mocno, ki da energijo drugace... toda z lastnim umirjanjem in sproscanjem, me le to vodi tudi v drugacno prehrano. tako, ki da vec energy na celicnem nivoju.

mislim, daje prehranjevanje resnicno odvisno od nsih potreb... potreb posameznika... glede na njegov zivljenjski stil, stres, okoliscine, delo, ipd....

manj pa verjamem v prehranjevanje po krvnih skupinah.

materialan o prehrani glede na krvne skupine sicer nisem veliko bral... zanimajo pa me tiste trditve za katere bi rekel, da, ta teorija pa drzi oz. v tem se pa najdem...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz imam krvno skupino A, za katero je značilna genska koda

pretežnega rastlinojedca. nikoli nisem marala ne vem koliko mesa,vedno

sem bila zelo izbirčna kar se tiče mesa. zdaj ga tudi ne jem že dobri dve leti.

in mi nič ne manjka, baje x8Dx zanimivo je, da naj bi osebe, ki imajo krvno

skupino A, med drugim pile veliko zelenega čaja, uživale ingver, glog in peteršilj.

in mi paše piti veliko zelenega čaja, peteršilj naravnost obožujem, ingver pa :xx!: x:Dx ...

je pa res, da ima moj ata tudi to krvno skupino, pa ima zeeelo rad meso in ga

seveda tudi ogromno poje x:Dx

tako da, vsak pač naj je tisto, kar čuti, da njegovo telo potrebuje... x^x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja zanimivo, jaz imam 0- in sem že imela obdobja vegetarijanstva, pa ni šlo najbolje, porušila se mi je celotna krvna slika.

Je pa res, da sem v tistem obdobju imela zelo težke preizkušnje in je bilo stresa več kot preveč, in sem začela papati meso znova, kot da mi je dal energijo, da sem naredila spremembe, se odstranila iz zame slabega okolja in ga jem še danes. Mi paše, ne jem ga pa vsak dan. Imam obdobja. Držim se pa tega, da si ga vedno pripravim sama, ker je takrat zame najboljši. x^x

 

To pa res, mi 0- damo lahko vsem kri, vzamemo pa samo med sabo. Hmmm, diskriminacija. Jaz vem koga bom poklicala. x:o)x Marso!!! Samo ne vem, kako bo to šlo če ne je mesa. x:Dx No ja za prvo silo bo dober. x^x

 

Drugače bi pa jaz rada komu pomagala, s tem da mu dam kri. Samo ko sem 1x morala dati kri na teste, vzeli so mi je ene 4 epruvetke, sem bila čisto na fertih, sem kar omedlevala, pojavil se je sindrom telečjih nog, videla sem bolj slabo pol metra pred sabo.... :wacko: so me posadile kar nazaj na en poseben stol (izgleda narejen prav za take kot sem jaz) pa noge u luft. x:Dx Tako da mislim, da nisem najbolj primerna za krvodajalca. xnckrivx

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivost (saj sem skoraj ziher ze napisala, najbrz v tej temi): bojda med crnci sploh NI odsotnosti RH, torej nimajo negativnega faktorja.

 

tega ne trdim - sem nekje prebrala, pa si zapomnila, ker se mi je zdelo zanimivo.

to bo čisto držalo....kolker mi je moja svakinja razložla(ona je zdravnica) naj bi prišli znanstveniki do tega, da so rh- imeli večinoma kelti, največ rh- naj bi bilo men irci n baski, ki pa so potomci le teh xrolleyesx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zanimivo. Prebrala za skupino B+, drži,....zelo rada meso in vso zeleno zelenjavo,.....tud ananas grozdje,......višnje,............hm, je pa res, da če jem hrano ostalih skupin nimam nobene neg.reakcije,.......žitarc posebej ne maram,......brez kropirja bi pa težko, pa "paše" po 0 semizdi,.....no tok,....ja imunski sistem, tud drži da je zlo močen,.....zlepa se me nič ne "prime".

 

Pa zanimivo tole z RH-, ......pa tud sem skoz mislila, da ma največ populacije skupino B,....pa zdej vidim da ne, da sta to A pa 0,..hec kok skoz kej novega tkole zveš.

x:)x

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

*tole sem scitirala iz teme prosnja za vpis v register..., da ne bomo dalje bluzil tam, ker ni tolk primerno, pa tud mamo ravno tole odprto. xDDx

 

am rh- faktor lahko tudi preskoči kakšno generacijo....tak kot pri men in pol so vi šokirani, še dobr da sem fotru podobna..čene bi bil v igri kaki poštar :eek: x:Dx x:o)x

xDDx x:px

 

jaz mam tud hecn...

Moja sestra (ki pa je v resnic moja polsestra, sam ji recem sestra, ker smo skup zivel pa mava isto mamo) ma tud 0 minus.

tamali so moral kri menjat, ko je rodila.

In jasno sem bila prepricana, da ima pac mama to krvno skupino, ce jo imava obe s sestro.

a je nima! :eek: moja mat!!! (pozabla kero pa ma, sam je plus pa cist druga mensezdi)..

tko da, imava razlicna fotra s sestro, a oba s temle faktorjem, tko da je mama si tocno oba taka tipa izbrala, a ni odstekano....

 

tamal pa ma B plus..

in se nama je z mitjo tolk kul zdel, kao *bi pozitiv* x;)x xupx xsuperx xokx

 

in tko zdaj vemo, kaksno ma mitja...

pa prav pol mitja: razen ce se bo izkazal, da jaz NIMAM B + (x:Dx x:px).

 

*

 

drugac pa, jaz ne maram sladkarij, mi ne disijo - a je se kdo tak z 0 al pa z 0 - ?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mam:

prijatelja, ki je -0 on pa je meso in siri, sploh siri

prijateljico, ki obožuje zelenjavo(je vegeterjanka), ne mara sladkega ampak obožuje sir in vse vrste kokic, čipsov....

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne morem verjemat x:Dx ravno v torek na kosilu z ženskim krožkom, smo se pogovarjale o tem. Je prišla B. vsa navdušena in razlagala o tej teoriju prehranjevanja. Pol sem nekaj gledala zase ampak bolj površno se pa nekako sklada z ayurvedskim načinom. Nekako ista prehrana pade v mojo skupino. Sem ravno tako A - ...pa zdej berem, da ni negativnih med črnci :wOOt: kar je pobilo moje teorije, da sem bila v enem od prejšnjih življenj črna in postavilo v pogon teorije, mojih angleških frendov, k pravijo da sem k z Irske x:Dx še prej k sm imela rdeče in oranžne lase... island monkey :irs: .... ne maram preveč rdečega mesa, mleka sploh ne pijem, rada imam pa kozji sir in vse kar je zelenega razen ohrovta :xx!: od čokolad me pa ganejo samo extra dobre zadeve, kak dober čokolatin sem in tja.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne morem verjemat x:Dx ravno v torek na kosilu z ženskim krožkom, smo se pogovarjale o tem. Je prišla B. vsa navdušena in razlagala o tej teoriju prehranjevanja. Pol sem nekaj gledala zase ampak bolj površno se pa nekako sklada z ayurvedskim načinom. Nekako ista prehrana pade v mojo skupino. Sem ravno tako A - ...pa zdej berem, da ni negativnih med črnci :wOOt: kar je pobilo moje teorije, da sem bila v enem od prejšnjih življenj črna in postavilo v pogon teorije, mojih angleških frendov, k pravijo da sem k z Irske x:Dx še prej k sm imela rdeče in oranžne lase... island monkey :irs: .... ne maram preveč rdečega mesa, mleka sploh ne pijem, rada imam pa kozji sir in vse kar je zelenega razen ohrovta :xx!: od čokolad me pa ganejo samo extra dobre zadeve, kak dober čokolatin sem in tja.
no če boš kdaj rabla kri, me poišči ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam krvno skupino A negativno.................imam zelo rada vse vrste zelenjave in sadja, tod tudi razni siri so moja specialiteta. Kar se tiče mesa?..............Tudi brez njega bi šlo. xDDx x;)x
sto ludi sto čudi...pa ista krvna skupina :lol:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj ti pol ne maraš zelenjave in sadja, ali pač hočeš povedat, da imaš toliko rad meso? x:px x:px x:px
ne morem točno rečt, kaj mi je najbolj všeč...mam dneve ko bi samo sadje jedla, mam dneve ko sam zelenjavo...včasih pa samo meso... xrolleyesx

no koruzi se pa res ne znam odpovedat :inocent: x:px sem skor tak kot kura x:Dx sam ne tega okol govorit, ko me še lahka v kurnik zaprejo :lol:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, Cosma- saj nimaš v vseh reinkarnacijah enako kri !!!!

Kri ti je odvisna od staršev, te si pa vsakič izbereš, torej si bila mirno lahko kdaj tudi črna!: x^x

 

Sicer sem pa jaz 0 in mi skoraj popolnoma drži vse kar piše.

Izjemno težko bi bila vegetarijanka, le če bi mi kdo rekel, da je moje življenje res odvisno od tega.

Sicer jem zelo malo mesa, če pa ga že- še sploh rdeče meso (mogoče 1x na mesec), me pa dobesedno "dvigne"- energija, kar poletim. Počutim se odlično in me kar razganja od energije.

Samo pazit moram, da pravilno kombiniram hrano- da jem zraven samo zelenjavo, sicer me čisto "povozi". Prav tako mi zelo paše kislo (pa ne vino ampak recimo kis za solato), včasih čutim prav divjo potrebo po tem in grem pojest kakšno kislo kumarico (doma vloženo, da je res fajn kisla). V knjigi piše, da mora imeti 0 rahlo zakisano kri in ne povsem bazično.... Pri meni to vsekakor velja, pa če je to po vseh teorijah zdrave prehrane še tako nezdravo :sori:

Prav tako opažam, da mi veliko škode in slabega počutja naredi kruh, ki je 0 pravzaprav prepovedan...

 

Skratka, zelo drži kar piše, pa sem se najprej prav posmehovala tej knjigi- češ, kaj si bodo pa še zmislili!

 

Še bolj pa občutin blagodejnost pravilne kombinacije živil. Sedaj se prehranjujem že dva tedna po "90 dnevni dieti", resnično pazim na kombinacijo in moram reči, da je počutje (četudi gredo kile počasi dol, ker se je ne držim čisto dobesedno) zelo dobro. Prej sem imela probleme s posledicami obsevanj ali KT (kosti, sklepi), delno tudi zaradi menopavze (posledica KT), sedaj pa je vse to izginilo.... Tako dobro sem se počutila le med posti x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne morem točno rečt, kaj mi je najbolj všeč...mam dneve ko bi samo sadje jedla, mam dneve ko sam zelenjavo...včasih pa samo meso... xrolleyesx

no koruzi se pa res ne znam odpovedat :inocent: x:px sem skor tak kot kura x:Dx sam ne tega okol govorit, ko me še lahka v kurnik zaprejo :lol:

 

Pa saj veš, da razsaja ptičja gripa in da morajo bit kure v kurniku.......... x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...