Skoči na vsebino

Moje težave s kilogrami


zmilena

Recommended Posts

tiho pa le upam, da kaka kilca zgine poleti, pa ob več gibanja  x:px ,

x:Dx x:Dx ne štekam tega... tiho upati da se nekaj zgodi... je kdaj komu uspelo shujšati tako da je tiho upal, ali karkoli drugega storiti...'?? isto pri Selene... ona bi shujšala 5 kil, ampak bomo videli... bi ne bi...itd. x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 101
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Probala sem že skoraj vse diete, kar jih obstaja in shujšala 25 kg. x:Dx

 

Najbolj se je obnesla tista s kombiniranjem hrane in vmes držanje luninega posta....samo potem je pa treba še veliko volje, da se te kile obdrži xsrcx ... hja, marsičemu se je treba odpovedovati :xx!: ... pri meni gre ponavadi takole, da se med tedno še nekako držim stran od kruha in kalorične pijače....za vikend si pa privoščim, kar si zaželim x:Ix .... ja pa kar gre zaenkrat x;)x

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne Selene bo vse naredila da bo, ampak je pa veliko odvisno do tega, al ji bodo dozo hormonov povečali al zmanjšali, zaradi petih kg ne mislim izkrvavet ane al pa celo si kostni m. zjebat totalno trenutno :xx!: ... ker manj jest kot jem ne morem, pazim na kombinacije, edino kr mi preostane je telovadba, pa mi jo trenutno odsvetujejo... sem pričela s tibetančki nazaj, pa bom videla... nisem obsedena s kg, zato sem napisala bomo videli... zanimivo ko sem imela 20 let se niti približno nisem obremenjevala s kg, sem jih imela od 48 -50, ampak kje so ta leta, sedaj sem pač malce bolj popolno oblikovana, bi rekli temu... kaj praviš Aira, a mi bo uspelo al ne x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Od Rakitne dalje si pa že lahko brez skrbi za svoje idealne kile x:Dx  x;)x

..a se je dogajalo kaj takega, za kar jest ne vem Stane?

Kako, a tebe nisem nič posolil :eek: :8): x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosma...si mi dala idejo... x:Xx ..sem si postavila sobno kolo na teraso...gledala Pohorje...na svežem zraku...in naredila 10 km...pa ne zdaj reči...da je to malo...ker komaj diham.. xrolleyesx ...pa majca je čist mokra...

 

Eh, unih fint s premajhnimi hlačami se pa jaz več ne grem... :xx!: ..pač pa čakam, da bom zadovoljna..potem pa v shoping... x^x

bemu, tolk rada mama zelenjavo...zdaj ko pa bi naj jedla bolj ali manj sam to..pa mi je ogabna... xrolleyesx ...to je vse v glavi...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  x:Dx  ne štekam tega... tiho upati da se nekaj zgodi... je kdaj komu uspelo shujšati tako da je tiho upal, ali karkoli drugega storiti...'??

Ne skrbi, še veliko tega je in bo kar ne štekaš...... sam ne samo tiho upat, da nekoč boš..... x;)x x^x

 

Da pa vsaj nekaj boš štekala........pojasnilo zate x;)x .......ne da se mi kaj dosti odpovedovati gudijem....ker pa smo poleti običajno precej bolj aktivni kot pozimi, (jaz izrazito, ker ne smučam).....in ker ob lepem vremenu rad in precej pogosto "športam".......pa tiho upam, da glede na to tako tud kakšna kilca zgine. x^x Prekomplicirano zate? x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...praviš, da je A...najboljša alternativa... x:o)x x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma en frend njegove "krokarje"al kaj že so v stanovanju......ma, joj, to men ful morbidno deluje v stanovanju.... :o|o:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iiiiiiiiiii....točno.....ziher je on kriv za moje težave s kg.... :vragec: x:o)x x:Dx.....Sstane, a ti si kak njegov velik fen? A veš, da pa njega pa je baje res nek delirium nosil, pa v mrtvašnici je baje delal......

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
kdo je Tisnikar???... zveni kot kritik x:Dx

UKRADENA SLIKA :eek:

 

 

http://www.policija.si/si/kriminal/ukradene_slike/fotografije/tisnikar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Take je pa kar na serviete po gostilnah malal x:Dx

 

 

http://www.turizem-tina-sp.si/Tisnikar.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni !

 

Tudi jaz sem ne tako daleč nazaj hujšala in tudi shujšala tako, da sem lahko oblekla krilo, ki sem ga oblekla na sinovem maturanskem plesu... zavzela sem se, da bom peš hodila v službo in iz nje , pa še daljšo nazaj grede sem naredila ... pa tudi manj sem jedla (popoldne ) , vendar so prišli trenutki, ko bi z užitkom pojedla kar pol mize !!

A kaj, ko sem pridobila te kile v zimskem času nazaj...in sedaj bo treba spet na novo hujšat

lp...hulia

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...