Skoči na vsebino

Moje sanje


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Contesa.

Pa spet današnje sanje (js ful sanjam)... Pisala sem izpit v moji sobi s še par osebami. Na papir sem nekaj napisala a ne dovolj in potem je ta papir izginil - ni ga bilo. Ful sem ga iskala in začela sem histerično jokat - prov  v živo.

Če se ne motim, jok pomeni smeh, ne?

 

 

Če je papir izginil, je mogoče tvoje znanje še nepopolno. Osredotoči se na manjkajoče dele, ki so lahko ključnega pomena. Jok ne pomeni vedno smeha. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni se je sanjalo ,da sem na hitri srecki,tisti za jo zbrisat,zadela 495.000 tolarjev.sem ze bila hepi,da bom limit pokrila :o|o:

pa sem se zbudila,bemu.

pol sem mislila ,da mogoc moram srecko kupit,pa sem jo,pa nic od tega...pa tud loto je bil brca v temo :o|o: x:Dx x:Dx x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sem imela pa spet ene čudne sanje. Sem sanjala, kot da sem noseča, potem smo pa nekako ugotovili kot da nosim nekoga, starega 55 let. No in kasneje še to, da moram (ne vem, točno ali tega, ki ga nosim) ubiti enega vampirja. Da mu moram ob polnoči potisnit kol v srce :O: :O: :O:

Potem ne vem od kod in kako, ampak sem se znašla v eni hiši, opremeljni nekako baročno in čisto v zgornji sobi. In sestra mi v roke potisne kol, ki je bil ovit s svileno rumeno ruto. Jst se pogledam v ogledalo in presenečena zagledam sebe kot moškega, starejšega, s sivimi brki in lasmi, vendar zelo elegantnega v črni obleki. Vedela sem, da moram zdaj nekam v spodnje prostore hiše poiskat tega vampirja, kar mi je nekako vlivalo mal strahu v kosti. Čeprav sanje drugače sploh niso bile grozne... vedela pa sem tudi, da to moram naredit, da bo potem vse sepet normalno... x?x

No, potem sem le šla in ne spomnim se točno kako, samo kar naenkrat sem bila s tem "vampirjem" na eni terasi in to je bila -sicer nejasna ampak mislim da ženska. In jst ji porinem kol v srce - kar dvakrat, ker prvič nisem bila sigurna, da mi je uspelo... In potem ta ženska pade čez balkon. Ni bilo nobene krvi ali groze, pač bilo je tako.

:eek: x?x :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima, kaj pomeni če sanjaš tisto kaj se ti bo naslednji dan zgodilo? No ne preroške sanje ampak tisto kar si ziher, v sredo sem sanjal da grem drugi dan na vpisne in da se boma s kristalko dobila, v četrtek kako grem v disko - in sem šel. V nedeljo pa kako imam ta house party. Nimam pojma zakaj tako, pa se mi to že lep čas dogaja :blink:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...to noc pa sem sanjala med drugim, da sem se kopala na bazenu...ampak bila sem v tangah in modrcu, ki ga imam sicer kot spodnje perilo. Lepih tangicah z rozicami odzadaj. Ko sem prisla z vode sem opazila, da so tange mokre in prosojne - torej so precej razkrivale...ampak mene to ni posebej motilo...hmmmm...HVALA :eek:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Predvidevam, da je nisi poznala. Če pa si jo, se zna zgoditi, da se ti kmalu oglasi nekdo iz preteklosti, ki ga že dolgo nisi videla in slišala.

 

Če si vrata uspela odkleniti in vstopiti,boš kljub nelagodju in neprepričanosti uspela uresničiti svojo željo, o kateri premišljuješ že nekaj časa. x:)x

Joj Contesa, kok si prijazna in pridna! x:Xx :vio:

Vedno se posvetis, nisem niti kaj blazno sploh racunala na razlago, a ti uletis in ck - streses iz rokava.

najlepsa ti hvala! x:Xx :palec:

 

*

ja, ne, nisem je poznala... ena starejsa gospa, ki ni imela zveze z mano.

 

Mislim da ja (ratal vrata odklent)...

ampak tkole je blo: ni bilo ono mrzlicno panicno, kot ce te recimo kdo lovi, za lajf da gre, ves tresoc in tko...

pac pa ona nekaksna skoraj objestna panika, ko se recimo zafrkavas s prijatelji, pa ves da te bo za vogalom prestrasil, pa se vseeno ful prestrasis.. ali pa ko bezis pred njim, ratas kar mal 'nor', tak objesten... torej - ne tolk da taka blazna frka in da zato mrzlicno, pac pa... kar tko... morda iz heca al pa zarad norenja samega, ne ker smrtno nevarno.

al pa recimo - da so eni sli z liftom pa da sem se jim hotla izognit, ker se mi ni dal pogovarjat, pa sem pol tista vrata odklepala.

Tko nekak... taksne vrste divjanje s kljuci. :)

*

se pa ne spomnim, kaj *mi je bilo za petami*.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če sanjaš miš, pomeni uresničevanje določenega projekta ali plana, ki napreduje dobro(ker gre navzgor),čistilka pomeni, da moraš počistiti za zadnjo napako, ki si jo storil in še vedno čutiš posledice,z azijci pa boš verjetno imel tudi kmalu nekaj opraviti ali poslovno ali zasebno(ali pa si že imel pred kratkim, odvisno kdaj si to sanjal) x:)x

 

 

Tole si bom zapomnil Contesa. No, z Azijci ima bržkone večina opravka. Eni hodijo tja na dopust, drugi poznajo koga ki ga je prizadel Tsunami, tretji pač dobijo tudi od Tajk, tako, da vsakdo je vezan.

Tole bo kljub vsemu držalo, ker sem do neke mere na Azijo vezan. Vidiš!!. Sem se spomnil, da moram mail v Pakistan napisat.

 

Od kje pa ti sanjsko znanje črpaš Contesa? Knjige?

 

Verjetno sem se sinoči toliko s sanjami ukvarjal, da sem ponoči nekaj zanimivega sanjal. Bom dal nov post o teh zadnjih sanjah.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla!

 

Jaz pa sanjam, da moj pogreb in kako poslusam ljudi ko govorijo o meni. Prijatelji govorijo lepe stvari oz celo pogresajo me.

 

kaj bi to pomenilo..

 

lep dan se naprej

 

xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem sanjala, da sem seksala s najboljšo frendico. Bili sva tisto full divji.. Ful čudne sanje.
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem sanjala, da sem našla fulll denarja na travniku pred mojim blokom. Novi bankovci po 10000 sit in EURi. Pa 3D kartice, živih barv.

Ražmišljala sem ali naj jih nesem na policijo ali naj jih kar obdržim in se odločila, da jih nekaj zadržim zase.

Ko sem naslednjič prijela kup denarja je bilo le 100 EUR in 3 D kartice... :o|o:

There goes my luck!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matr jaz pa da moram slovenščino popravljat in to pri moji službeni kolegici!!!! Prav v živo sem čutila muke in trpljenje in danes sem še posebej dojemljiva za strese bogih otrok, ki jih doživljajo v šoli.

 

HVALA bogu da je šola za mano :OoO:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjal sem da sva s to osebo imela otroka, pa sva ga pazila pa rihtala, pa z enim avtobusom smo se nekam peljali...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...to noc pa sem sanjala med drugim, da sem se kopala na bazenu...ampak bila sem v tangah in modrcu, ki ga imam sicer kot spodnje perilo. Lepih tangicah z rozicami odzadaj. Ko sem prisla z vode sem opazila, da so tange mokre in prosojne - torej so precej razkrivale...ampak mene to ni posebej motilo...hmmmm...HVALA  :eek:

 

 

Si v resbnici sramežljiva? :inocent: Te zelo obremenjuje kaj si kdo misli o tebi?Sanje ti mogoče razkrivajo prav to! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla!

 

Jaz pa sanjam, da moj pogreb in kako poslusam ljudi ko govorijo o meni. Prijatelji govorijo lepe stvari oz celo pogresajo me.

 

kaj bi to pomenilo..

 

lep dan se naprej

 

xDDx

 

 

Sanje o pogrebu ti lahko sporočajo, da je nekaj umrlo v tebi, želja ali cilj ali pa konec nekega materialnega projekta. V vsakem primeru, pa je to uvod v spremembo. Gre lahko celo za pozitiven simbol, kajti pripravljena si na nove naloge, nove izkušnje. Mogoče zakopavaš sekiro in spreminjaš odnos do nekoga. Lahko si zakopala svoj stari "jaz" in si pripravljena na novo rojstvo! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa ze zadnjih nekaj dni sanjam razlicne situacije samo konca se vedno tako, da imam na koncu lobanjo stinjeno... ali mi jo neki sila skupaj stiska ali mi jo mnekdo ob zid potiska al mam u sraufstok stisnjeno...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem sanjala, da sem seksala s najboljšo frendico. Bili sva tisto full divji.. Ful čudne sanje.

 

Sanje so lahko odraz želje po izpolnitvi ljubezni ali pa kažipot za naprej. Lahko pa je namig, da imej sama sebe nekoliko raje. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes sem sanjala, da sem našla fulll denarja na travniku pred mojim blokom. Novi bankovci po 10000 sit in EURi. Pa 3D kartice, živih barv.

Ražmišljala sem ali naj jih nesem na policijo ali naj jih kar obdržim in se odločila, da jih nekaj zadržim zase.

Ko sem naslednjič prijela kup denarja je bilo le 100 EUR in 3 D kartice... :o|o:

There goes my luck!

 

 

Naš odnos do denarja v sanjah je presenetljivo podoben našemu odnosu do ljubezni. Seveda iz takih sanj lahko potegneš podrobne zemeljske vzporednice, toda verjetno je, da so bile sanje o denarju podrobna analiza tvojega čustvenega ali seksualnega življenja. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Matr jaz pa da moram slovenščino popravljat in to pri moji službeni kolegici!!!! Prav v živo sem čutila muke in trpljenje in danes sem še posebej dojemljiva za strese bogih otrok, ki jih doživljajo v šoli.

 

HVALA bogu da je šola za mano :OoO:

 

 

Verjetno te čaka neka neprijetna preizkušnja in se to odraža s sanjami, kjer si ravno tako pod velikim pritiskom. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sanjal sem da sva s to osebo imela otroka, pa sva ga pazila pa rihtala, pa z enim avtobusom smo se nekam peljali...

 

 

Lahko pomeni skupno prihodnost ali pa skupno ustvarjanje določene zadeve. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa ze zadnjih nekaj dni sanjam razlicne situacije samo konca se vedno tako, da imam na koncu lobanjo stinjeno... ali mi jo neki sila skupaj stiska ali mi jo mnekdo ob zid potiska al mam u sraufstok stisnjeno...

 

 

Take sanje te silijo o premišljevanju o samem sebi in so povezane s hrepenenjem, da bi prišel do korenin življenja, da bi spoznal smisel življenja in smrti. sanje te spodbujajo, da sledi svojim instinktom,saj te prav te hrabrijo, da bi začel živeti globje in polneje-kot doslej, da se dokoplješ do resničnih dejstev in smotrov. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>meni se je sanjalo ,da sem na hitri srecki,tisti za jo zbrisat,zadela 495.000 tolarjev.sem ze bila hepi,da bom limit pokrila :o|o:

pa sem se zbudila,bemu.

pol sem mislila ,da mogoc moram srecko kupit,pa sem jo,pa nic od tega...pa tud loto je bil brca v temo :o|o:  x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

 

Na žalost to pomeni, da boš imela neke nepričakovane stroške, v končni fazi pa se bo vse rešilo bolje, kot si boš mislila! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jst sem imela pa spet ene čudne sanje. Sem sanjala, kot da sem noseča, potem smo pa nekako ugotovili kot da nosim nekoga, starega 55 let. No in kasneje še to, da moram (ne vem, točno ali tega, ki ga nosim) ubiti enega vampirja. Da mu moram ob polnoči potisnit kol v srce  :O:  :O:  :O:

Potem ne vem od kod in kako, ampak  sem se znašla v eni hiši, opremeljni nekako baročno in čisto v zgornji sobi. In sestra mi v roke potisne kol, ki je bil ovit s svileno rumeno ruto. Jst se pogledam v ogledalo in presenečena zagledam sebe kot moškega, starejšega, s sivimi brki in lasmi, vendar zelo elegantnega v črni obleki. Vedela sem, da moram zdaj nekam v spodnje prostore hiše poiskat tega vampirja, kar mi je nekako vlivalo mal strahu v kosti. Čeprav sanje drugače sploh niso bile grozne... vedela pa sem tudi, da to moram naredit, da bo potem vse sepet normalno... x?x

No, potem sem le šla in ne spomnim se točno kako, samo kar naenkrat sem bila s tem "vampirjem" na eni terasi in to je bila -sicer nejasna ampak mislim da  ženska. In jst ji porinem kol v srce - kar dvakrat, ker prvič nisem bila sigurna, da mi je uspelo... In potem ta ženska pade čez balkon. Ni bilo nobene krvi ali groze, pač bilo je tako. 

:eek:  x?x  :eek:

 

 

Lahko, da gledaš veliko takšne filme, lahko pa, da si bila v katerem prejšnjih življenj plačani morilec. Nikoli se ne ve. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa zanima, kaj pomeni če  sanjaš tisto kaj se ti bo naslednji dan zgodilo? No ne preroške sanje ampak tisto kar si ziher, v sredo sem sanjal da grem drugi dan na vpisne in da se boma s kristalko dobila, v četrtek kako grem v disko - in sem šel. V nedeljo pa kako imam ta house party. Nimam pojma zakaj tako, pa se mi to že lep čas dogaja :blink:

 

 

Temu se reče, da živiš sanje in nič ni narobe s tem! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Bila sem noseča z muckami..  :inocent:  Bilo me je strah kako jih bom spravila na svet,saj bi bilo to grozljivo... nisem mogla s tem v javnost, ker bi bil škandal. ne vem kaj sem storila, neka druga oseba je že imela takšno izkušnjo. Vsi so ji umrli samo eden je preživel. Ko sem izvedela za to, sem čutila olajšanje (da nisem sama).    x:Ix

 

 

Se sicer počutiš zelo samo in nebogljeno? Bojiš se, da bi v ključni situaciji ostala sama, pa ne boš, brez skrbi! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...