Skoči na vsebino

Moje sanje


Marsa

Recommended Posts

...tole pa so sanje osebe, ki mi je blizu in me zelo skrbi zanjo...

Dva meseca nazaj, sanja pokojnega moža kako stopa skozi vrata z velikim klobukom in se smeji...

Dan nazaj, sanja o tem kako so ji prinesli truplo pokojnega moža brez roke. Ni ga želela pokopati kar tako. To roko so potem iskali in jo našli v nekem zamrzovalniku...

Zona me je oblila. Zaskrbljena.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej contesa, kaj te lahko vprašam za interpetacijo mojih sanj? Sanjal sem da sva bila s kolegico v diksaču na balkonu in kar naenkrat nekdo pride do mene in me za rit prime :D Prijateljica se je začela smejat in pogledam nazaj, samo obraza nisem videl. Tedaj pa sem se zbudil :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hejla,

 

jaz pa sem danes sanjala tolk ene vode...in sicer sem bila na enem "splavu" z očetom, vsak sva sedela na svojem koncu in če se je eden mal premaknil, sva se skoraj prevrnila. Potem pa pride en taaako velik val in naju kar odplakne. Spomnim se samo še to, da smo bili v vodi cela familja (še sestra in mami) in jst sem se kar mal borila s to razburkano vodo (morje). V bistvu na začetku ni bilo take panike, samo voda je bila tako razburkana in valovi veliki, da nas je začelo mal odnašati. Me je kar mal panika v enem trenutku. Potem se je pa kar naenkrat znašlo še več ljudi zraven in vem, da je bila ena moja prijateljica, ki sva jo z očetom hotela najprej rešit, ker je bila noseča...

x?x

 

Pozdravček vsem,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hejla,

 

jaz pa sem danes sanjala tolk ene vode...in sicer sem bila na enem "splavu" z očetom, vsak sva sedela na svojem koncu in če se je eden mal premaknil, sva se skoraj prevrnila. Potem pa pride en taaako velik val in naju kar odplakne. Spomnim se samo še to, da smo bili v vodi cela familja (še sestra in mami) in jst sem se kar mal borila s to razburkano vodo (morje). V bistvu na začetku ni bilo take panike, samo voda je bila tako razburkana in valovi veliki, da nas je začelo mal odnašati. Me je kar mal panika v enem trenutku. Potem se je pa kar naenkrat znašlo še več ljudi zraven in vem, da je bila ena moja prijateljica, ki sva jo z očetom hotela najprej rešit, ker je bila noseča...

x?x

 

Pozdravček vsem,

 

 

Trenutno si v čustveno zelo neugodni situaciji, do katere so te pripeljali nedavni dogodki, ki so te prizadeli veliko bolj, kot si upaš in hočeš priznati.

Preveč te skrbi za dobro počutje drugih, zato velikokrat zanemarjaš svoje občutke in želje. Poskusi se posvetiti sebi, saj si tudi ti zelo pomembna, ne samo težave drugih. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...tole pa so sanje osebe, ki mi je blizu in me zelo skrbi zanjo...

Dva meseca nazaj, sanja pokojnega moža kako stopa skozi vrata z velikim klobukom in se smeji...

Dan nazaj, sanja o tem kako so ji prinesli truplo pokojnega moža brez roke. Ni ga želela pokopati kar tako. To roko so potem iskali in jo našli v nekem zamrzovalniku...

Zona me je oblila. Zaskrbljena.

 

 

Truplo brez roke lahko pomeni, da je oseba podpisala ali potrdila nekaj, kar bo imelo daljnosežne posledice. Verjetno ne preveč dobre.

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ej contesa, kaj te lahko vprašam za interpetacijo mojih sanj? Sanjal sem da sva bila s kolegico v diksaču na balkonu in kar naenkrat nekdo pride do mene in me za rit prime :D Prijateljica se je začela smejat in pogledam nazaj, samo obraza nisem videl. Tedaj pa sem se zbudil :D

 

 

Odvisno od tvojih občutkov ob tem dejanju. Če si se počutil ogroženega, gre za osebo, ki ti ne želi ravno dobro, skriva pa se pod masko prijetnosti in zaupnosti. Če pa si se počutil prijetno in neprestrašeno, potem gre za skrito simpatijo, ki ti bo kmalu razkrila svoje občutke. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Neke full hude erotične sanje z eno kolegico, s katero sva se še pred leti veliko družili, sicer pa v sanjah samih nobenega odpora čeprav pa sem se kasneje, ko sem se zbudila, počutila zelo :xx!:

 

Sem iskala že enkrat pomen takšnih sanj na interentu pa najdem samo za nasploh :inocent: mene pa zanima, če je kaj več za tem da sanjaš ravno prijatelja/ico :eek:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjal sem, da sem se zaposlil kot prodajalc v big bangu na glasbenem oddelku. Imel sem pa ful dobrga pa prjaznga kolega, k je ogromno instrumentov ful obvladom...me pa zato ni napadla nobena gorenjska foušija, kot bi me v real life...

 

5rca, a bi ti mogoče rada videla, da se tvoja kolegica bolj dejavno v stilu prijateljice vrne v tvoje življenje?

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Odvisno od tvojih občutkov ob tem dejanju. Če si se počutil ogroženega, gre za osebo, ki ti ne želi ravno dobro, skriva pa se pod masko prijetnosti in zaupnosti. Če pa si se počutil prijetno in neprestrašeno, potem gre za skrito simpatijo, ki ti bo kmalu razkrila svoje občutke. x:)x

Hvala :wOOt: ja meni je blo full fajn ob tem :D

Ja samo, kaj pa če je imela oseba rjave lase moja simpatija pa jih ima črne? :blink:

 

 

Hvala x:Xx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je v sanjah nebistveno! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla!

 

kaj pomeni "staro" truplo obešeno na glavo nad posteljo?

 

in kaj pomeni pajek na glavo?

 

hvala

Lep dna

 

 

Da nad teboj že nekaj časa visi nekaj slabega, pokvarjenega in trohnečega. Pajek je lahko simbol srečnega razpleta, če se jih ne bojiš. V obratnem primeru, ravno nasprotno. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx Neke full hude erotične sanje z eno kolegico, s katero sva se še pred leti veliko družili, sicer pa v sanjah samih nobenega odpora čeprav pa sem se kasneje, ko sem se zbudila, počutila zelo :xx!:

 

Sem iskala že enkrat pomen takšnih sanj na interentu pa najdem samo za nasploh :inocent: mene pa zanima, če je kaj več za tem da sanjaš ravno prijatelja/ico :eek:

 

 

Verjetno si jo želiš spet kmalu videti. Od tebe pa je odvisno, če boš to realizirala ali ne. V kakšnem razpoloženju sta se razšli. V prijateljskem ali sovražnem? x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haaj x:)x

joj mela sem mal cudne sanje, sanjala sem da sem noseca, pa sploh nisem vedla do enega drugega tretjega meseca...pa sem ful kadla, pa pila - ne kot alkoholik, ampak tko na zurih. razpleta se ne spomnim, al sm pol rodila al ne :o|o:

kaj bi to pomenlo?

 

juhu pa je ze vikend x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Haaj x:)x

joj mela sem mal cudne sanje, sanjala sem da sem noseca, pa sploh nisem vedla do enega drugega tretjega meseca...pa sem ful kadla, pa pila - ne kot alkoholik, ampak tko na zurih. razpleta se ne spomnim, al sm pol rodila al ne :o|o:

kaj bi to pomenlo?

 

juhu pa je ze vikend x:Dx

 

 

Da imaš v sebi nek nov načrt, ki pa zgleda še ni zrel za realizacijo. Vedela boš, ko bo!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

5rca, a bi ti mogoče rada videla, da se tvoja kolegica bolj dejavno v stilu prijateljice vrne v tvoje življenje?

Kaj vem, niti mi ni no da bi jo kaj videla tko močno ali da bi se vrnila v tem smislu, sicer je šla nekam daleč na morje in je zadnjič poslala obvestilce po emailu vsem pa...kaj vem mogoče me je to malo zaskrbelo, da ne bo vse ok ali pa da sta se z dolgoletnim fantom razšla ali kaj takega sicer pa nisem ravno posebaj mislila nanjo x:)x

 

Verjetno si jo želiš spet kmalu videti. Od tebe pa je odvisno, če boš to realizirala ali ne. V kakšnem razpoloženju sta se razšli. V prijateljskem ali sovražnem? x:)x

Sicer pa sva se razšli v kar prijateljskem razpoloženju, nisva se skregali ali kaj takega, le nehali sva se družit, ona je šla svojo pot jaz pa svojo, včasih se mi je zdelo da mi je malo zamerila to ampak mislim da ve, da mi je dala prav ona mnogo tko dobrih kot slabih razlogov da sem poiskala "svojo" pot pa se zagnala za svojimi sanjami itd... najini svetovi so bili zelo podobni in obenem zelo različni, se mi zdi da sva bili včasih kolegici samo zato ker sva to tisti trenutek rabili, jst da sem spoznala kaj si želim in ona da je razrešila neko breme ki se ji je vleklo nekaj časa xDDx

 

Ah zdej sem pa že sentimentalna, to bi mogla it pisat v "in memorium" nič zamerit x:)x

 

 

Hvala vseeno, sem mislila da je kaj bolj takega pomembnega, ampak mogoče jo pa res srečam ko se vrne pa povprašam kako je kaj in če je pri njej vse ok x:)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uhja kako interpretacijo bi prosil,

 

Ena oseba me je obiskala, na dom, 1x, pa k so bli lih naši tam sem jo mogu vse lepo predstavit pa tk... ajde, to bi bilo vse kul, ampak potem sem sanjal tak iste sanje poopolnoma iste, le tistega predstavljanja ni bilo tko da tole mi je čist čudno 2x isto.. vse v nulo skoraj,...

 

potem sem sanjal, da imam 300M$ mi je en učitelj omenil, da sem na seznamu najbogatejših ljudi, sicer ne med top100 vseeno pa sem na seznam prilezel, mi je čestital pa tk :D pol sem šel na eno bencinsko črpalko, pa tk, pa uporabil zelo nenavaden način za plačat svoj bencin...

 

še četrte sanje, ena prijateljica ene druge priajteljice je prišla na obisk pa sva se malo menila o tej prijateljici :P hihi :D ajd tele prijateljice ki je prišla na obisk sploh ne poznam, tk da morem zdej vprašat če sploh obstaja ;)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Pred kakšno uro sem v sanjah bila poročena z enim bivšim sošolcem iz OŠ, ki je v resnici bil moja simpatija. :eek: V bistvu naju je na nek način njegova mama prisilila v poroko, vse je bilo na hitro, po poroki so mi slekli krilo in sem klicala eno sosedo, da mi je prinesla hlače. Kar naenkrat se znajdem pri "svojem možu" doma, ki je zdaj že en moj bivši, imava psa, greva s trolo na ljubljanski grad, ... Pridemo k njemu domov, ne vem, kaj bi, začnem si slačiti modrc in oblačiti drugega, potem že plešem, listam neko enciklopedijo, podobe kar skačejo iz knjige, ... Na živce mi gre, da sanjam ene osebe iz moje preteklosti, ki si jih v življenju niti ne želim srečati, ker so me prizadeli in mi nakopali komplekse. :xx!: :V:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x

Sanjala sem, da sem bila pri jasnovidki Vilmi, gledala je v karte in mi rekla, ko bo prišel kitajec, boš vedela, vse ti bo jasno ... ko ga vidiš, se bodo stvari spremenile, ker on je tisti, ki ti bo dal signal za začetek.... x:)x in sanjam naprej....(ker si v sanjah vedno pomagam, si seveda zrežiram moj lastni scenarij x:Dx )

 

in sanjam.....pridem domov in ta kitajec že sedi v naši dnevni sobi ter me čaka.. x:)x

 

Puf.. pa sanj ni bilo več in že sem bila v resničnosti... in poanta vsega skupaj je... da mi je kitajec dal znak, ko je ura zvonila, da se moram zbudit... x:Dx x;)x x:px

 

Lep sanjski svet vsem... x:)x

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjal tole osebo, v sanjah sva skupaj preživela cel dan, malo vsega, zelo prijetno vzdušje, "walk of life" da se tk reče ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjal sem da sem bil z družino na morju v eni graščini vendar smo bili posebej še z nekaterimi družinami v spodnjem nadstropju, kajti zgoraj so bili bogati x:Dx in potem sem parkrat šel skozi prostore kjer so bogatejši in vedno me je napadla mačka v obliki psa :xx!: in v glavnem potem sem bil na nekem nastopu in moj (naj bi bil) profesor je rekel naj grem zraven in sem šel, potem pa mi je dal v roke picolo (inštrument) da naj bi tam nastopal x:Dx x:Dx jst pa o tem inštrumentu nič pojma xDDx x:Dx in pol se je pa kr končal ko sem šel skozi hodnik v zgornjem nadstropju in me je napadla tista mačka v obliki psa in verjetno bi me vgriznila ampak jaz sem se zbudil x:Dx nič jasno ampak nekaj sem moral sanjati xg:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Joj, kakšne sanje sem imela ponoči, to ni res! Ne bom jih pozabila, mogoče se kaj uresniči! Dale so mi misliti, da bi začela šparati denar za neke stvari. Mogoče ve kdo pomen števila 71 v sanjah? Eeeej, kar ne neham in ne neham sanjati železniške proge in vlakov.

Hotela sem iti v Nemčijo zaradi študija, za sabo sem si kupila multipraktik in še dve podobni zadevi. Pustila/pozabila sem ju nekje v gozdu, šla sva jih iskat s fotrom, rekla sem mu, da sem jih pustila pri hiši s št. 60, pa prideva do hiše s št. 71. Greva v gozd, iščeva, nič ne najdeva. Naenkrat ostanem sama, začnejo me napadati psi, stisnem se k steni, nad enim cuckom je napis "Uran", kjaz pa udriham proti njim z desko. Od bivše prijateljice dobim joint, v njem pa neko sporočilo. Hočem si kupiti slovar izgovorjave. Znajdem se na nekem koncertu v množici ljudi. Znajdem se v neki trgovini s kozmetiko, kjer me pride prodajalka nekaj vprašat. Na koncu se z neko Ženskoin moškim peljem v enostavnem vagonu po tirih, tako kot pri igrici "Hugo". Ful me je strah. Na koncu, ko se nehamo voziti, na levo vidim strmo cesto, k nam pa pritečeta dve sestri, ki iščeta svojega fotra, tip ki je vozil vagov, jima pokaže članek iz časopisa, v katerem piše, da je njun oče mrtev, začneta jokati.

Ma, to ni niti približen opis, nekatere malenkosti in tudi vrstni red dogodkov sem že pozabila. Takšen vtis naredijo name sanje mogoče 3 krat na leto.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...