Skoči na vsebino

Moje sanje


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Zadnje case ful sanjam (no, saj to itak, saj imam stelij v Ribah in do daske aspektiran Neptun v 12. hisi na ASC), a se potem spomnim samo dolocenih insertov...

 

Dvoje sanj pa se mi je se posebej vtisnilo v spomin v zadnjem krajsem obdobju, morda tudi zato, ker so bile najbolj zive... kot bi se res dogajalo.. tudi cutila sem vse, vohala.. in vse...

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Bilo je nekaksno kristalno cisto, mocno modro (ultramarin) prostrano morje... ki se je razprostiralo pred mano in sem ga obcudovala in dihala ta zrak disec in osvezujoc...

V momentu pa se je pojavil nekaksen most... ampak kilometrski..

Kot bi se slika zoomirala, sem opazila, da so na drugi strani celo avtomobili... torej se da priti cez, pelje cez cesta...

Potem pa se je nekako odstekano izkazalo, da ni povezave z mojega brega direktno do ceste - mostu, ampak je do tja le nekaksna vrv ali zica, nekaj ozkega in majavega, tenkega in sibkega....

Kako bom prisla cez z avtom. ...

No, avto sem potem pustila na tej strani (ocitno) in se potem z tezkimi mukami povzpela na tisto.... na tisto tenko rec...

Kar roke so se mi potile v sanjah, ko sem gledala dol, pod mano pa gladina - morje....

Ko sem prisla-nekako priplezala do tja, sem se na to pot, tapravo cesto, (izmuceno) kar zvalila.. in pomislila... se dobro, da sem cez..

 

In se zbudila.

 

Odstekane sanje... in ful simbolicne - namrec - most!

Ampak OK - ful dobro, ceprav sem se pa ful mucila...

Marsa

 

lahko bi tud plavala :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No bom opisla ene sanje, ki se jih imela zadnjič

 

torej odšla sem na potovanje...ne spomnim se zakaj pač šla sem. No in ko pridem na letališče, bilo je zelo čuudno letališče kot ena tržnica, spomnim se ogromno enega sadja ki so ga prodajali...sem občudovala to sadje ampak odšla dalje.

 

zagledam neke znanke (poznala v sanjah, drugače jih ne poznam) in zraven zagledala mojega očeta. Začudla sem se kaj počne na drugi strani, zakaj ni na tisti stani kot sem jaz kjer čakam)...no vztrajal je na svoji in rekel če želim ostati tu naj ostanem ali pa naj grem tja kjer mislim da bom.

 

Kar naenkrat odprem svojo denarnico pogledam če imam vse dokumente , pa ugotovim da nimam svoje zdravstvene kartice. Mal me zaskrbi ampak se odločim da jo grem iskat. odhitim iz letališča na poti srečam kolegico in ji povem po kaj grem. me potolaži da bom prišla pravočasno.

 

znajdem se pri hiši ( v bistvu pri rojstni hiši mojega očeta) tam stoji spet ena ženska ki jo poznam tudi drugače ne samo v sanjah. Mal čudno se mi zdi kaj počne tam , povem vprašam če grem lahko pogledat če je moja kartica tam , mi prikima. Stopim v hišo , bila čisto drugačna urejena notranjost, bilo čisto. Pogledam na polico kartice ne najdem . ženska mi povem da je nekdo (povedala ime vendar se ga ne spomnim), da je žalosten ker sem na žurko prišla v hlačah in ne v krilu. Da je žalosten. Začudeno pogledam , mal me zaboli, in odgovorim, če ga motijo moje hlače naj drugič on na zabavo obleče krilo. Odhitim dalje...pridem do hiše mojih staršev spet neka ženska oseba tam, posodi mi ključ da bi odprla vrata. vendar vrata so bila odprta. vzpenjam se po stopnicah navzgor ko pridem do cilja se znajdem v stanovanju mojega bratranca in njegove žene. Gledam čudno , ker notranjost je bila razmetana. Ni mi jasno kako sem se znajdla v njegovem stanovanju. NA glas pozdravim in pogledam v sobo, opazim dve gmoti vsak na svoji postelji. (obadva sta spala vsak v svoji postelji...) bratranec se zbudi, se me razveseli, meni mal čudno, ker sem imela občutek da sem ga zbudila. Njegova žena me dobesedno bulji, pogledam jo vnjene take dobesedno otečene oči, se ne zmenim zanjo. Bratrancu povem da sem prišla po kartico in naj se ne vznemirja ....pa je vztrajal da bo vstal. Bil je vesel.

 

želel mi je skuhati kavo. vendar sem jo odklonila...sem pa posedela pri njem.

 

Nato sem se zbudila.

 

nekaj sem si že sam mal razložila kaj bi to bilo. Samo kaj presneto ta zdravstvena kartica, ki me je spremljala cele sanje?

Me pa zanima tudi tvoja razlaga contesa x:)x

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm zanimivo... Zaspala sem ob 2h zjutraj približno... in se zbudila ob 8h, nekaj se mi je sanjalo pa sem pozabila. Ampak potem ob 8h sem zaspala nazaj in sanjala, da sem nekje v nekem mestu, polno majhnih uličic, pa vse tlakovano, res zanimivo. Se mi je pa mudilo in sem morala polno ene krame odpeljat s kolesom nekam drugam (najverjetneje domov)... In potem sem naaajdlje pakirala (hotela zvezat s špago) tisto kramo skupej, da bi jo dala na en voziček in potem pripela na kolo in šla. Pa ni in ni šlo, vse se je podiralo... Pa polno enih ljudi je bilo, govorili so mi da ne še it, kar eni glasovi... potem sem se zbudila. Krneki, le kaj bi to pomenilo?
Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prosila bi za razlago.....

Ta teden enkrat in nocoj sem sanjala sneg.... skratka v obeh sanjah (enkrat sem bila pri sebi doma, enkrat pa kr nekje) sem pogledala skozi okno in je snežilo oz. je bil sneg zunaj. x?x

Hvala, LP!

x;)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No bom opisla ene sanje, ki se jih imela zadnjič

 

torej odšla sem na potovanje...ne spomnim se zakaj pač šla sem. No in ko pridem na letališče, bilo je zelo čuudno letališče kot ena tržnica, spomnim se ogromno enega sadja ki so ga prodajali...sem občudovala to sadje ampak odšla dalje.

 

zagledam neke znanke (poznala v sanjah, drugače jih ne poznam) in zraven zagledala mojega očeta. Začudla sem se kaj počne na drugi strani, zakaj ni na tisti stani kot sem jaz kjer čakam)...no vztrajal je na svoji in rekel če želim ostati tu naj ostanem ali pa naj grem tja kjer mislim da bom.

 

Kar naenkrat odprem svojo denarnico pogledam če imam vse dokumente , pa ugotovim da nimam svoje zdravstvene kartice. Mal me zaskrbi ampak se odločim da jo grem iskat. odhitim iz letališča na poti srečam kolegico in ji povem po kaj grem. me potolaži da bom prišla pravočasno.

 

znajdem se pri hiši ( v bistvu pri rojstni hiši mojega očeta) tam stoji spet ena ženska ki jo poznam tudi drugače ne samo v sanjah. Mal čudno se mi zdi kaj počne tam , povem vprašam če grem lahko pogledat če je moja kartica tam , mi prikima. Stopim v hišo , bila čisto drugačna urejena notranjost, bilo čisto. Pogledam na polico kartice ne najdem . ženska mi povem da je nekdo (povedala ime vendar se ga ne spomnim), da je žalosten ker sem na žurko prišla v hlačah in ne v krilu. Da je žalosten. Začudeno pogledam , mal me zaboli, in odgovorim, če ga motijo moje hlače naj drugič on na zabavo obleče krilo. Odhitim dalje...pridem do hiše mojih staršev spet neka ženska oseba tam, posodi mi ključ da bi odprla vrata. vendar vrata so bila odprta. vzpenjam se po stopnicah navzgor ko pridem do cilja se znajdem v stanovanju mojega bratranca in njegove žene. Gledam čudno , ker notranjost je bila razmetana. Ni mi jasno kako sem se znajdla v njegovem stanovanju. NA glas pozdravim in pogledam v sobo, opazim dve gmoti vsak na svoji postelji. (obadva sta spala vsak v svoji postelji...) bratranec se zbudi, se me razveseli, meni mal čudno, ker sem imela občutek da sem ga zbudila. Njegova žena me dobesedno bulji, pogledam jo vnjene take dobesedno otečene oči, se ne zmenim zanjo. Bratrancu povem da sem prišla po kartico in naj se ne vznemirja ....pa je vztrajal da bo vstal. Bil je vesel.

 

želel mi je skuhati kavo. vendar sem jo odklonila...sem pa posedela pri njem.

 

Nato sem se zbudila.

 

nekaj sem si že sam mal razložila kaj bi to bilo. Samo kaj presneto ta zdravstvena kartica, ki me je spremljala cele sanje?

Me pa zanima tudi tvoja razlaga contesa x:)x

Pozdravček xsrcx

 

 

Mogoče te opozarja, da bi morala malce preveriti svoje zdravstvene zadeve. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hmm zanimivo... Zaspala sem ob 2h zjutraj približno... in se zbudila ob 8h, nekaj se mi je sanjalo pa sem pozabila. Ampak potem ob 8h sem zaspala nazaj in sanjala, da sem nekje v nekem mestu, polno majhnih uličic, pa vse tlakovano, res zanimivo. Se mi je pa mudilo in sem morala polno ene krame odpeljat s kolesom nekam drugam (najverjetneje domov)... In potem sem naaajdlje pakirala (hotela zvezat s špago) tisto kramo skupej, da bi jo dala na en voziček in potem pripela na kolo in šla. Pa ni in ni šlo, vse se je podiralo... Pa polno enih ljudi je bilo, govorili so mi da ne še it, kar eni glasovi... potem sem se zbudila. Krneki, le kaj bi to pomenilo?

 

 

Mogoče si na vsak način želiš obdržati nekaj skupaj, čeprav je obsojeno na propad. Tega se zavedaš, pa vseeno še naprej poizkušaš in vztrajaš, čeprav veš, da je pravzaprav brez pravega pomena. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Prosila bi za razlago.....

Ta teden enkrat in nocoj sem sanjala sneg.... skratka v obeh sanjah (enkrat sem bila pri sebi doma, enkrat pa kr nekje) sem pogledala skozi okno in je snežilo oz. je bil sneg zunaj.  x?x

Hvala, LP!

x;)x

 

 

Najverjetneje pogrešaš dogodke,ki so se dogajali pozimi. verjetno te malce daje nostalgija po tistih časih. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!: S familijo (in en prijatej še se je pojavil v sanjah) smo bili na nekem dopustu in po telefonu me je klical neki sick old retarded bastard, ki me je z nekim u iber perverznim glasom spraševal kako sem kaj, da me vidi kaj počnem in da kaj vse bi z menoj počel, baje da me je poznal samo jst njega nisem :sick:

Dvakrat je klical potem pa sem se razkurla in ga nap*** da naj me ne moti ker sem na oddihu z družino, sploh pa naj me ne moti ob taki pozni uri zvečer (blo je pa komaj 6 popoldne ampak full temačno vse okoli, tako zamorjeno ozračje). Zagrozila sem mu tudi da pokličem policijo pa sem tudi jo in so mi rekli da itak ne morejo nič če se to ne dogaja vsaj 48 ur, da dva klica nista dovolj in počutila sem se grozn ogroženo da se mi bo neki naredlo in tut grozno nemočno obenem :sori:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'Dokaz', da v sanje prodrejo klohk zadnji dogodki, misli, videno... pred spanjem, so moje danasnje sanje. :)

 

vceraj zvecer sem namrec gledala sex v mestu in ugotavljala, da mi je sarah jessica parker v bistvu zoprna.. saj na nek nacin mi je vsec, sam... tko mal prevec zafektirana se mi zdi... pa kao neko punkcico spila mal, na to sem alergicna... v bistvu je pa mal starikava... (pa mlajs je precej od mene x;)x x:Dx)...

No in skratka sanjam, da hodiva po enem hodniku, v bistvu kot nek andergraund, neki park placi al kaj, ful manjsa je bila od mene in me pogleda tko od spodaj, pa tko zaupljivo mi nenadoma rece, 'joj kok sem grda in cist stara zgledam'. :P x:o)x

In sem v sanjah bila v zadregi, kaj naj recem, kako naj se zmazem, da ne bom neiskrena in lagala, da pa ne bom... hm... cist prevec realna spet...

k sreci mi ni blo treba prevec tuhtat, ker sem se pol al zbudila al pa pac... se je kaj druzga zgodilo. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem sanjala, da je deževalo. Vozila sem se z očetovim avtom (ne svojim), po neki avtocesti, kjer je bila gužva in smo stali v koloni (vem, da sem to cesto že sanjala, a jo v življenju še nisem videla) Nekdo ali nekaj je razbil-o zadnjo šipo in šla sem k mehaniku (takoj sem prišla iz te gužve, kako ne vem, a bilo je vse kao logično). Šipo so mi hitro zamenjali z lepo novo. Potem sem se vozila dalje in sem se zaustavila pri reki (kot da bi bila poplava), reka je bila ogromna. Nisem imela potrebe niti namena da grem čez, a me je vseeno nekaj pičlo in sem hotela zapeljati preko. No, premislila sem si in nadaljevala svojo pot.

Kaj naj bi to pomenilo? :eek:

Nasmeh soncu!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:)x  x:o)x

Samo da so fajn popravili sipo?

Dostikrat ostanejo brazgotine, ki se vidijo celo zivljenje  x;)x

S sipo je kot z duso, je zelo obcutljiva.

O vodi pa ti se drugi naj kaj recejo x:Ix .

Te bimckam

Vrba

 

Hvala vrba! To je bilo pa zdej ful lepo slišat. Šipa je bila lepo zamnejana. Super!

Nasmeh soncu!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imel sem zelo žive sanje podoživljanja. Z otrokoma sem šel kite gledat na odprto morje potem pa ko smo se že približevali obali je k meni prišla lastnica podjetja Whalewaching in rekla, da mi je džipa, ki sem ga imel v najemu opraskala na večih mestih.

 

Zanimivost se pojavi, ker sem imel pred časom res v najemu takega džipa za sedem oseb in tudi s to isto ladjo smo šli gledat kite. Le da sta bila v sanjah z menoj otroka v resnici pa neki gospodje.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:xx!: S familijo (in en prijatej še se je pojavil v sanjah) smo bili na nekem dopustu in po telefonu me je klical neki sick old retarded bastard, ki me je z nekim u iber perverznim glasom spraševal kako sem kaj, da me vidi kaj počnem in da kaj vse bi z menoj počel, baje da me je poznal samo jst njega nisem :sick:

Dvakrat je klical potem pa sem se razkurla in ga nap*** da naj me ne moti ker sem na oddihu z družino, sploh pa naj me ne moti ob taki pozni uri zvečer (blo je pa komaj 6 popoldne ampak full temačno vse okoli, tako zamorjeno ozračje). Zagrozila sem mu tudi da pokličem policijo pa sem tudi jo in so mi rekli da itak ne morejo nič če se to ne dogaja vsaj 48 ur, da dva klica nista dovolj in počutila sem se grozn ogroženo da se mi bo neki naredlo in tut grozno nemočno obenem :sori:

 

 

Vznemirjena si zaradi nečesa iz preteklosti, kar je spet prišlo na površje. Skrbi te,ker se s tem ne želiš spet soočati. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sanjala sem biserno  ogrlico na rumenem blagu... Ssamo to vem da sem razmišljala da je fuuuulll lepa, se mi je zdelo da ima tak sijaj.....  x:Ix

 

 

Biseri ponavadi pomenijo zadolžitev ali dolg do nekoga, pa naj bo to moralni ali finančni. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Imel sem zelo žive sanje podoživljanja.  Z otrokoma sem šel kite gledat na odprto morje potem pa ko smo se že približevali obali je k meni prišla lastnica podjetja Whalewaching  in rekla, da mi je džipa, ki sem ga imel v najemu opraskala na večih mestih. 

 

Zanimivost se pojavi, ker sem imel pred časom res v najemu takega džipa za sedem oseb in tudi s to isto ladjo smo šli gledat kite.  Le da sta bila v sanjah z menoj otroka v resnici pa neki gospodje.

 

Andres

 

 

Sanje te opozarjajo, da manjkaš otrokoma in verjetno tudi onadva tebi. Zato je ta sanjska zamenjava oseb preteklih dogodkov. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contensa.

 

To je blo pa bolj amatersko po moje. Itak sem zadnjič miško sanjal, ki je šla kar po zidu gor, predzadnjič čistilko pri nas v službi, pa na neki ladji v Aziji sem bil častni gost, tako da mal te z rezervo jemljem veš. xDDx

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem sanjala, da je deževalo. Vozila sem se z očetovim avtom (ne svojim), po neki avtocesti, kjer je bila gužva in smo stali v koloni (vem, da sem to cesto že sanjala, a jo v življenju še nisem videla) Nekdo ali nekaj je razbil-o zadnjo šipo in šla sem k mehaniku (takoj sem prišla iz te gužve, kako ne vem, a bilo je vse kao logično). Šipo so mi hitro zamenjali z lepo novo. Potem sem se vozila dalje in sem se zaustavila pri reki (kot da bi bila poplava), reka je bila ogromna. Nisem imela potrebe niti namena da grem čez, a me je vseeno nekaj pičlo in sem hotela zapeljati preko. No, premislila sem si in nadaljevala svojo pot.

Kaj naj bi to pomenilo? :eek:

 

 

Narasla, deroča, poplavljajoča reka in ti jo ne prečkaš. Strah pred neko odločitvijo, ki te bo zaznamovala za vse življenje ali pa te je že. Reko boš morala prečkati slej kot prej in stopiti pred obličje lastnega strahu. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj dons sem imela pa tko cudne sanje... :||

 

Kot v neki cakalnici, ki pa je bila hkrati kot nekaksna slacilnica in kot da je v nekaksni trgovini...

pa je bila ena zhenska, ki se je gledala v ogledalo, kar slecena je bila in ni imela ene dojke... v bistvu je bila operirana, najbrz zaradi raka na dojki... in je imela kar nekaj plasticnega tam okol...

Saj ne da je to tolk kaj groznega, sam je bilo nekak mucno... ker je kar tam na sredi stala, edina slecena, nekak ni pasala v tisti stos... :|||

 

v drugem delu sanj pa sem mrzlicno odpirala vrata, ne glih kot da bi me kdo lovil, sam skoraj... prav blazno se mi je slo, da cimprej odprem tista vrata... sicer pa je bil nekaksen hodnik z mnogimi vrati... pa kljuc se mi je zatikal in sem bila zelo zivcna, kot da gre za lajf... pa kolikor se spomnim, mi ni bil nihce za petami...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Contensa.

 

To je blo pa bolj amatersko po moje. Itak sem zadnjič miško sanjal, ki je šla kar po zidu gor, predzadnjič čistilko pri nas v službi, pa na neki ladji v Aziji sem bil častni gost, tako da mal te z rezervo jemljem  veš.  xDDx

 

Andres

 

 

Ti poveš sanje, jaz nanje odgovorim. Kako sprejemaš moj odgovor, pa je samo tvoja stvar! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Contensa.

 

To je blo pa bolj amatersko po moje. Itak sem zadnjič miško sanjal, ki je šla kar po zidu gor, predzadnjič čistilko pri nas v službi, pa na neki ladji v Aziji sem bil častni gost, tako da mal te z rezervo jemljem  veš.  xDDx

 

Andres

 

 

Če sanjaš miš, pomeni uresničevanje določenega projekta ali plana, ki napreduje dobro(ker gre navzgor),čistilka pomeni, da moraš počistiti za zadnjo napako, ki si jo storil in še vedno čutiš posledice,z azijci pa boš verjetno imel tudi kmalu nekaj opraviti ali poslovno ali zasebno(ali pa si že imel pred kratkim, odvisno kdaj si to sanjal) x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Narasla, deroča, poplavljajoča reka in ti jo ne prečkaš. Strah pred neko odločitvijo, ki te bo zaznamovala za vse življenje ali pa te je že. Reko boš morala prečkati slej kot prej in stopiti pred obličje lastnega strahu. x:)x

Hvala Contesa.

Pa spet današnje sanje (js ful sanjam)... Pisala sem izpit v moji sobi s še par osebami. Na papir sem nekaj napisala a ne dovolj in potem je ta papir izginil - ni ga bilo. Ful sem ga iskala in začela sem histerično jokat - prov v živo.

Če se ne motim, jok pomeni smeh, ne?

Nasmeh soncu!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joj dons sem imela pa tko cudne sanje... :||

 

Kot v neki cakalnici, ki pa je bila hkrati kot nekaksna slacilnica in kot da je v nekaksni trgovini...

pa je bila ena zhenska, ki se je gledala v ogledalo, kar slecena je bila in ni imela ene dojke... v bistvu je bila operirana, najbrz zaradi raka na dojki... in je imela kar nekaj plasticnega tam okol...

Saj ne da je to tolk kaj groznega, sam je bilo nekak mucno... ker je kar tam na sredi stala, edina slecena, nekak ni pasala v tisti stos... :|||

 

v drugem delu sanj pa sem mrzlicno odpirala vrata, ne glih kot da bi me kdo lovil, sam skoraj... prav blazno se mi je slo, da cimprej odprem tista vrata... sicer pa je bil nekaksen hodnik z mnogimi vrati... pa kljuc se mi je zatikal in sem bila zelo zivcna, kot da gre za lajf... pa kolikor se spomnim, mi ni bil nihce za petami...

 

 

Predvidevam, da je nisi poznala. Če pa si jo, se zna zgoditi, da se ti kmalu oglasi nekdo iz preteklosti, ki ga že dolgo nisi videla in slišala.

 

Če si vrata uspela odkleniti in vstopiti,boš kljub nelagodju in neprepričanosti uspela uresničiti svojo željo, o kateri premišljuješ že nekaj časa. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...