Skoči na vsebino

SRECA


Marsa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Komentarji 192
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Mene pa mislim da najbolj osreči, kadar začutim, da lahko svojega dobrega prijatelja osrečim že s tem, da sem in brez kakšnih naporov. Mislim, da ni večje sreče kot to, da veš da nekoga osrečuješ in ni večje nesreče kot to, da imaš občutek, da si vsem odveč.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SPOKOJEN HODI SKOZI TRUŠČ IN NAGLICO SVETA IN SE SPOMINJAJ MIRU, KI GA NAJDEŠ LE V TIŠINI. KOLIKOR JE MOGOČE, BODI V DOBRIH ODNOSIH Z VSEMI LJUDMI. SVOJO RESNICO PRIPOVEDUJ MIRNO IN JASNO IN PRISLUHNI DRUGIM, TUDI NEUMNIM IN NEVEDNIM, ZAKAJ VSAKDO IMA SVOJO ZGODBO. IZOGIBAJ SE BUČNIH IN NAPADALNIH LJUDI, KER SO BREME ZA DUŠO. NE PRIMERJAJ SE Z DRUGIMI, DA NE POSTANEŠ ZAGRENJEN IN OHOL, KAJTI VEDNO BODO VEČJI IN MANJŠI OD TEBE. VESELI SE SVOJIH NAČRTOV. OHRANI NAVDUŠENJE ZA SVOJ POKLIC, NAJ JE ŠE TAKO SKROMEN, SAJ JE PRAVI ZAKLAD V SPREMENJLJIVIH ČASIH. PRI POSLIH BODI PAZLJIV, KAJTI SVET JE POLN PREVAR. A NIKAR NE SPREGLEJ, DA JE TUDI ZVRHAN KREPOSTI. MNOGI HODIJO ZA VISOKIMI VZORI IN POVSOD JE SVET POLN JUNAŠKIH DEJANJ. BODI, KAR SI. BODI SVOJ. IN NIKOLI NE IGRAJ LJUBEZNI. PA TUDI NE PREZIRAJ JE, ČEPRAV SI RAZOČARAN IN OGORČEN, ZAKAJ LJUBEZEN JE VEČNA, KAKOR JE VEČNA TUDI TRAVA. SPOKOJNO SPREJMI IZKUŠNJE LET, DRUGO ZA DRUGO SKLADNO ODLAGAJ STVARI IZ MLADOSTI. NEGUJ DUHOVNO MOČ, DA TE BO OBVAROVALA NENADNE NESREČE. IN NE SPRAVLJAJ V ŽALOST SAMEGA SEBE Z IZMIŠLJOTINAMI. MNOGI STRAHOVI SE RODIJO IZ UTRUJENOSTI IN OSAMLJENOSTI. VZDRŽUJ ZDRAVO DISCIPLINO, A VEDNO BODI DO SEBE BLAG. OTROK VESOLJA SI, NIČ MANJ, KOT SO DREVESA IN ZVEZDE. PRAVICO IMAŠ BITI TU. IN ČE TO VEŠ ALI NE - VSE V VESOLJU POTEKA NATANKO TAKO, KOT JE PRAV. BODI TOREJ V MIRU Z BOGOM, VSEENO, KAKO SI GA PREDSTAVLJAŠ. IN NE GLEDE NA TO, KAKŠNO JE TVOJE DELO IN KAKŠNE TEŽNJE V BUČNEM VRVENJU ŽIVLJENJA, OHRANI MIR V DUŠI. KLJUB VSEJ NESNAGI IN ŽALOSTI, KLJUB VSEM IZNIČENIM SANJAM, JE SVET VENDARLE ČUDOVIT.

 

BODI POZOREN.      BODI SREČEN.

DESIDERATA (Iz rokopisa, najdenega v baltimorski cerkvi Old Saint Paul's Church, označenega z letnico 1692)

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

popolnoma prav maš xsrcx

 

sicer sem pa najbolj srečna ko se že zjutraj zbudim s "prižganim gumbom" (to je tisti, ko si dobre volje brez nekakšnih zunanjih okoliščin ali kljub njim :rolleyes: )

 

naj se to obdobje spet začne, ker sem zadnje čase bolj pasja :huk:

 

tudi to je človeško xDDx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Srečna...

 

... ko diham jesenske barve ...

... ko se potopim v čudovit sončni zahod ...

... ko objamem mamo in ata x:)x ...

... ko gledam v oči Ljubezni in v njih vidim ... uhhhh... vse in eno hkrati? ...

... ko se pri reševanju problema odločim za tisto rešitev, ki mi prinaša mir in ljubezen ...

 

uf uf... še velik tega, ampak te so mi trenutno priletele v glavo x;)x x:)x

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnje čase se pogosto ulovim v mislih.......da sem srečen......če osrečim druge, meni ljube ljudi....in ko vidim nasmeh, srečo, zadovoljstvo, veselje v njihovih očeh, nasmeh na ustnicah.......sem res srečen tudi jaz. Žal pogosto na to pozabim......ko mi preveč proradi ego :xx!: Ampak imam to res pogosto v mislih.......in zato tudi vedno pogosteje koga razveselim, če le zmorem...... x:)x Skratka.......pogosto sem srečen, ko dajem, pomagam x:)x :palec: ..............hm.......mickeni pa tud :vragec: :vragec: :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... sreca? ko zaupas, da te zarek zivljenja vodi iz laznega v resnicnost, iz smrti v nesmrtnost, iz kaosa v lepoto.. ko se prepustis, da te ta zarek izpopolnjuje fizicno, custveno, mentalno... in ve kako misliti, ljubiti, hoteti, dajati, prejemati...

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sreča....sreča je v vsem, sreča je v pozitivnem pogledu na življenju, sreča je v zdravju, v zvonjenju budilke za v službo, v vožnji v službo, v opravljanju službe, v lepem vremenu, v prijetnih trenutkih, malenkostih, sreča je vse okoli nas.

 

Sreča je deliti misli z Vami :wub: xloveyx xwizardx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... sreca? ko zaupas, da te zarek zivljenja vodi iz laznega v resnicnost, iz smrti v nesmrtnost, iz kaosa v lepoto.. ko se prepustis, da te ta zarek izpopolnjuje fizicno, custveno, mentalno... in ve kako misliti, ljubiti, hoteti, dajati, prejemati...

 

x:Ix x:Xx xsrcx

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj vas najbolj osrecuje?

 

Sprehodi, potikanja po naravi, lep soncen dan... kakrsen je bil v nedeljo, ponedeljek in torek... ko clovek zacuti toliko pozitivne energije, da jo lahko deli in deli in je nikoli ne zmanjka... ko so obcutki miru in zadovoljstva se bolj izraziti... ko se veselis kot otrok, ki ne cuti nobene obremenjenosti... ko ti ni pomembno, koliko imas v "denarnici" in, ce bos jutri se vedno zaposlen... skratka... ko se predajas energijam in ko znas uzivat z naravo, okolico in ljudmi, ki so v tvoji (moji... nasi) blizini....

 

 

Kdaj ste najbolj srecni?

 

Ko vse te obcutke delim z ljudmi, zivalmi, rastlinami... ki jih imam rada...

 

 

Kdaj si recete:

OH, kako the best, da ZIVIM?

 

Vsak dan... tega ne zelim pozabiti niti takrat, ko stvari ne gredo tako, kot si zelim... pa saj svet je prav tako narejen, da ne stagniramo, pac pa, da rastemo...

 

Vcasih se celo vprasam... kako bi bilo, ce bi bilo vedno vse "po moje".... in zanimivo... vedno kadar tako razmisljam... hkrati ugotovim, da bi bilo verjetno zivljenje prav dolgocasno, ce bi dobila vse kar bi si zelela... tukaj imam v mislih tako material kot "idelanega" partnerja, katerega definicija je:

 

Idealni moski so kot legendarni samorog: vsi govore o njem, videl pa ga ni se nihce.... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...