Skoči na vsebino

Exotika


pokowc

Recommended Posts

kwa zdej?? :huh: xrolleyesx

 

pa sej sploh ni vazn!! kr si pa gledas pa ti je vsec... :unsure:

sej je ze to ogromen privilegij, da obcutimo veselje obcudovanja v sebi!

in tista energija, ki se obojestrasnko siri in se v njej topimo kot med

v vrocem caju...

 

pretok, ce smo odprti... pa pomoje ne izhaja samo iz spolnosti!?

(polnih jajc tudi x:Dx ) ampak vec kot samo to!!

mislim da energija, energija voljnosti in potrebe po blizini,

nekaj kar nas vodi, nekaj za kar prav to energijo imamo...

- za povezovanje (spolna cakra - fizicna komunikacija), etc...

 

drugo pa pol itak samo pride, ce je vsklajeno...

se malo jajc rabimo, da sledimo sebi, energiji, etc... xlove2x

 

kaj pa ce te zadnjic vidim!!

kaj pa ce se zaves svojih prijetnih obcutkov, da te nekdo privlaci

(iz kakrsnegakoli razloga)... - si srecen-a!!??

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...
  • Komentarji 55
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Se mi dostikrat dogaja,... da jaz to na podzavestnem nivoju! Z glasom in pogledom.. tko nedolžnim, ne.. x:Ix

Ker na zavestnem sem jaz emancipirana in samozavestna, ja, kakšno zapeljevanje, sam biznis, ane:eek:  x:Dx  x:Dx

 

Ampak tisto na podzavestnem pa teče samodejno kar naprej, k sreči, seveda. In ponavadi čutiš tudi od drugih enako.

 

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

se podpišem

 

pa Free pod tistim tud, kaj pa če te zadnjič vidim xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zapeljevanje - pih, mala malca x8Dx

 

vsaka enkrat pade, slej ko prej, res pa je, da se ne maram ukvarjati z zategnjenimi babami, od takih bežim. rad mam take, ki znajo z jeziki (verbalne igrice), se odzivajo na moja pecanja....... sicer je pa to stvar samozavesti, inteligence in humorja....

 

sokratek, strup za punce x;)x x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Borism, ful lepo, da si obudil tole temo :palec:

 

 

Joj, jz se pa ful bojim zapeljevanja xrolleyesx . Če je tip zaseden, pa da se mi zdi, da ga lahk zapeljem, začnem prou bedaka delat iz sebe, pa govorit najbolj bedne stvari ( v glavnem glih kontra zapeljevanju ), da ja izpadem čimvečja opica :o|o: . Pa to ne zanalašč. Al pa tud če ni zaseden, pa če začutim, da neki probava, mi je kr bad. Medtem, ko ena frendica se pa obrne v moški družbi za 180 stopinj. Začne se gibat čist počas, pa govorit čist počas. Ej folk, ko bi jo vidl, kk si nosi čik v usta in kako izdihne!! x:Dx Ko res ena zapeljivka iz kake detektivke- tk da vsakmu tipu rata jasn, da je za stvar ( mogoče je malenkost preveč očitna ). Drgač mi je čist vseen, sam ko je probala, pr mojmu fotru s tem obnašanjem :xx!: :o|o:

 

Drgač sm za spogledovanje, sam jz tega ne obvladam :vio:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sploh ne zapeljujem tako da bi se tega zavedala x:Dx in bi rekla- aha, zdaj bom tega tipa zapeljala... to pride podzavestno, kot ti je kdo všeč se iskrice kar same vsmerijo proti njemu.. tip začuti... se odzove... potem pa že enegije same opravijo.

da bi pa koga "pecala" :xx!: kaj mi je pa tega treba.. x:Dx oz. ne rabim tipov, ki padejo na takše finte. x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sploh ne zapeljujem tako da bi se tega zavedala x:Dx in bi rekla- aha, zdaj bom tega tipa zapeljala... to pride podzavestno, kot ti je kdo všeč se iskrice kar same vsmerijo proti njemu.. tip začuti... se odzove... potem pa že enegije same opravijo.

da bi pa koga "pecala" :xx!: kaj mi je pa tega treba.. x:Dx oz. ne rabim tipov, ki padejo na takše finte.  x^x

x:Dx razen ,če te ne pič kaka maščevalna muhca x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x če bi imela možnost,bi z užitkom zapeljevala :2src: in toliko časa vztrajala da bi zagorelo,ko bi plamen bil ogrooomen ,bi pa hitro zlila škaf ledene vode x:Dx  x:Dx  x:Dx

Ti si pa en mal žleht :palec: :palec: x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti si pol lomilka moških xsrcx ? x:Dx x;)x Ejej, bogi, tisti, ki ti bo podlegu, ko bi vedu, ka ga čaka... :inocent: xcivx

No, sej, če se sam spomnem, kolk solz sm jaz pretočla zarad samcev... :vragec: :vragec: :o|o:

 

:palec: :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti si pol lomilka moških  xsrcxx:Dx  x;)x Ejej, bogi, tisti, ki ti bo podlegu, ko bi vedu, ka ga čaka... :inocent:  xcivx

No, sej, če se sam spomnem, kolk solz sm jaz pretočla zarad samcev... :vragec:  :vragec:  :o|o:

 

:palec:  :palec:

nooo, :palec: ,a ti ne bi uživala ko bi ga tako pripeljala žejnega čez vodo x?x x;)x

ej,to so samo pobožne želje,ker sem že zazidana v svoji trdnjavi pa nimam te možnosti x8Dx olje na ogenj pa nečem prilivat,pa še nisem mačka taka,da bi kdo padu na te finte pa še... x:Dx ah nakladam kr¨neki.če pa bi lahko kaj zbirala,pa da bi lahko bila nekdo...bi pa bla prec striptizeta x;)x x:Dx pr mej kunej,da bi x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx razen ,če te ne pič kaka maščevalna  muhca x:Dx

x?x

x:)x to z maščevalno muhco nisem mislila,da bi tipa ujela pa še obdržala po vrhu :8): sam tko,da ga malce napneš pol pa tazga napetga pustiš,da mu je malce neudobno... :vio: če je tebi v interesu da mu daš pač tako lekcijo.za te stvari pa je več razlogov :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: x:Dx x:Dx

 

Men se pa zdi, da striptizete mal zebe, ko so nage pa brez kovtra, to je tvegan biznis, se lahk prehladiš :C: x;)x x:Dx

 

Jz sm pa še ledig pa frej pa lahk končam to zadevo, ki bi jo rada ti nardila (škaf vode pa to) in to v imenu vseh prizadetih žensk, ki so kadarkol jokale zarad trdosrčnih tipov...Revolucija!

 

 

khm, khm, sam kot sem že rekla, mi take stvari ne grejo najboljš od rok x:Ix :shsh:

 

 

x:Dx x:Dx x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če bi imela možnost,bi z užitkom zapeljevala in toliko časa vztrajala da bi zagorelo,ko bi plamen bil ogromen ,bi pa hitro zlila škaf ledene vode
x:Dx :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:  x:Dx  x:Dx

 

Men se pa zdi, da striptizete mal zebe, ko so nage pa brez kovtra, to je tvegan biznis, se lahk prehladiš :C:  x;)x  x:Dx

 

Jz sm pa še ledig pa frej pa lahk končam to zadevo, ki bi jo rada ti nardila (škaf vode pa to) in to v imenu vseh prizadetih žensk, ki so kadarkol jokale zarad trdosrčnih tipov...Revolucija!

 

 

khm, khm, sam kot sem že rekla, mi take stvari ne grejo najboljš od rok x:Ix  :shsh:

 

 

x:Dx  x:Dx  x:o)x

:palec: x:Dx :palec: hej,hej vaja dela mojstra,pa še jaz ti stojim 100%ob strani.za nasvete pa moralno podporo ne skrbi :palec: x:Dx

ples,delna golota,napetost,pričakovanje - mrzel tuš x:Dx

prehladila se ne bi,saj plešeš pa še toplo v prostoru,saj ko bi te zagledal,bi začel tako globoko dihat,da bi se že od tega zrak segrel x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če bi imela možnost,bi z užitkom zapeljevala in toliko časa vztrajala da bi zagorelo,ko bi plamen bil ogromen ,bi pa hitro zlila škaf ledene vode
x:Dx :palec:

:palec: x;)x saj so tudi moški taki,a ne x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx Ojej, me boš navdušla, da bom postala nepoboljšljiva zapeljiva revolucionarna striptizeta :palec: :palec: To bi bli starši veseli x:Dx x:Dx :inocent:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa to bi počela ,ko se zavedaš odgovornosti in seveda kar je pomembno,da je starost prava.takrat pa ata in mama nimata kaj rečt.(pa tud ni muz da zvesta) x:Dx

za mene sama striptizeta ni nič grdega,le resnica je ta ,da je zakulisje kar neugodno :o|o: ja,temu pa še nisem kos.mislim moja sanjarnjenja še niso prišla do tam.zaenkrat samo plešem x:Dx x:Dx x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če bi imela možnost,bi z užitkom zapeljevala in toliko časa vztrajala da bi zagorelo,ko bi plamen bil ogromen ,bi pa hitro zlila škaf ledene vode
x:Dx :palec:

:palec: x;)x saj so tudi moški taki,a ne x?x

kdo mi je že priporočal vodne bejbe.. ??? hm hehjaj ... čeprav to mi zemeljsko zveni.... pismu ej če kaj sovražim pol sovražim tole... z mrzlo vodo na koncu...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, sam pa v bistvu žensk, ki to počnejo ne maram preveč. V nadaljevanju praviš....saj so tudi moški taki, ne? A to, da že nekdo počne nekaj narobe opraviči nas, da to lahko tudi sami to počnemo? Kakorkoli....če je to zapeljevanje v nekih okvirih.....ajde. Če pa ni, pa nisem za to. Pa ne zaradi sebe. Sem prepričan, da znam hendlat s tem. Sem pa že slišal za primere, ko so ženske do nezavesti zapeljevale, pol pa fasale....tud posilstvo x;)x . Pa še v družbi je posiljevalec naletel na večje odobravanje kot ona. Tako, da je za razmislit. Če pa se zapeljevanje nanaša tudi na čustveno navezovanje zapeljevanega pa sem tako sploh proti. Ker to pomeni poigravanje z čustvi ljudi, nikomur od nas to ni fajn, ne?  x;)x

ja,mick, lahko mi verjameš,da je to namenjeno takim ,ki to zaslužijo,presneto zaslužijo.pa se ne nanaša tu osebno na kake moje izkušnje,da bi bila jaz kdaj zavrnjena,ker ni bilo prilike za to.samo ,ko vidim kakega zblojenega deca,ki ima družino pa se slini za drugimi samo,da dobi kar želi,potem pa adijo.takega "možaka"poznam osebno in se občasno hvali s svojimi podvigi.jaz sem mu že povedala,da je ena velika baraba,pa se mu je nasmejalo kot da bi mu dala ne vem kak kompliment.tak si čisto zares v mojih očeh zasluži leden tuš,da bi dobil še malo ozeblin po svoji domovini.

ko poznam takega pa si mislim, a je sploh kako bitje moškega spola iskreno x?x pa saj so same barabe.

če se za moment zresnim ,bi težko sodila pravično o moški populaciji,saj sem sama iz očkovega objema šla v možev objem in tako je ostalo.ko si mislim,če bi imela možnost na novo vezo-ne ,ne bi si upala kaj takega,ker bi se bala vsakega,dobesedno bala.kogar piči kača se, zvite vrvi boji. :palec: x:)x :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Juj juj kam smo prišli... od zapeljevanja in erotičnosti do tega, kako si nekateri moški dobesedno zaslužijo to, da se jih okrog obrne in pokaže fakiča? :eek: :o|o:

Moje dojemanje pisanega v zadnjih postih? Samo vprašanje bom postavila: zakaj si zaboga želimo biti UČITELJI DRUGIM? Največji učitelji smo sami sebi... in verjemita, devica in skwo, tudi brez vajine pomoči bi takšni tipi prišli do zaključka, da to, kar delajo, ni uredu (če bi že prišli do zaključka, seveda); vajina dejanja ne bi bolela niti malo v primerjavi s tem, kako zna bolet to, ko zagledaš lastno napako in to, kako so zaradi te napake trpeli tudi drugi okrog tebe. Potem pa še to... a samo tipi nabirajo črtice, ženske pa ne? Hihi, takšno mišljenje namreč ni ravno najbolj blizu realnosti x8Dx

 

Erotičnost... je zame to, ko se med parom (pa naj je to tip-ženska, ženska-ženska, tip-tip) vname takšen magnetizem, da niti enemu niti drugemu ni popolnoma jasno, kaj pravzaprav se dogaja... To je večnost trenutka, vdih svetlobe, lebdenje... :2src: Tu ne gre več za igrano igro zapeljevanja, gest, pogledov, pač pa zrenje v svetlobo eden drugega... xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...