Skoči na vsebino

Exotika


pokowc

Recommended Posts

x;)x ja sončna vila prav imaš :palec:

je pa prav da veš,da si jaz dajem duška le na papirju x8Dx in v moji domišljiji.tu v moji domišljiji pa se ti tipčki kesajo :C: in spregledajo,da niso prav delali in so potem dobri tipi x:Dx kot v risanki toopsy in pojoča travica x:Ix in svet je lepši in.... :palec: lahko noč sončna vila,lepe sanje x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 55
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Mah, Sončna, to je bil hec x;)x Sej me tud striptizeta bit ne mika (zaenkrat). x:Dx Res je, da so me kr nekajkrat tipi prizadel, ampak zmeraj sem ugotovila, da sem bila sama kriva, ker sem preveč pričakovala. Potem, ko te pa tolikrat prizadenejo pa rečeš: NE, DOST JE BLO, NE PUSTIM SE VEČ in se ne pustim več nobenmu prizadet. x:)x :palec:

 

(Pred cajtom sem rekla: ne, jz nimam celulita in ga nimam, tud če folk ne vem kaj govori) x:Dx

 

Ne vem, kolk kej tipi pridejo do takih spoznanj, da to ni v redu, se mi zdi pa da večina pozneje kot ženske. Pa tud ne vem kolk se kej sekirajo, da so za sabo pustil kar nekaj strtih src... :eek: Res ne vem, me pa zanima :vio:

 

Črtice- če bi jih zbirala bi bila po moje ena najslabša avanturistka na tem forumu. Ja, poznam pa tud take ženske, pa men ni kul to ne glede na spol. Se mi zdi, da je človek, ki je dal "dost skoz" nekak "umazan" :xx!:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem... Saj sem videla, da je velik zajebancije v vajinih besedah x;)x

 

Ampak kljub temu - če lahko dajemo iz sebe pozitivno energijo, zakaj bi dajali negativno? Izbira je samo naša; in s tem ko dajemo sij v srce drugih ljudi, polnimo tudi same sebe xsrcbumx xrainbowx (hihi temu bi se lahko reklo zdrava sebičnost x:Dx x:o)x x;)x ). Samo še malce besed na to, kar se je pisalo... v tak lušten pozitiven razmislek x;)x

 

Črtice in ženske... hihi ni jih tako malo, veš, devica xcivx Mogoče sem se nekoč tudi sama uvrščala med takšne, samo da svojih tipov nisem varala, sem imela pa kar veliko število ljubimcev v nekem obdobju... Seveda to zaradi tega, ker sem iskala določene stvari, pa niti nisem vedela, kaj točno iščem, in da to lahko dobim v sebi pravzaprav... x;)x

Pa še o tem, ko si zapisala, da se ti zdi človek, ki je velik dal skoz, na nek način umazan... Hmmm z mojo izkušnjo ti lahko ponudim malce drugačen pogled na vse to... Človek, ki dela takšne stvari, navadno ni v stiku s seboj, na nek način ne posluša svoje duše in je ne zna izraziti v svetu... Je torej oddvojen od svojega lastnega žarečega in zdravilnega jedra, zato ni čudno, da njegova dejanja nimajo ne repa ne glave... Skozi ta svoja dejanja se lahko učiš, na žalost pa je veliko ljudi takšnih, ki furajo takšen lifestyle dalje brez da bi sploh razmišljali o tem, kaj delajo... Takšen človek živi zelo osiromašeno življenje, ne vidi sončnih vzhodov, ne zna vonjati vetra, ne zna se veseliti skupaj z drevesi, ko pada dež... iskrice v očeh sočloveka ga morda za hipec spomnijo na to, kakšen je nekoč tudi sam bil (v otroštvu x;)x ), vendar ta spomin zbledi še preden rečeš "a"... Zgoditi se mora res revolucija v tvoji glavi in življenju, da sploh uvidiš, da tole, kar delaš, ni ravno najboljše... In da končno začneš luščit debele sloje obramb, ki si jih skozi leta zgradil (čeprav na ven izgleda, kot da življenje zajemaš z veliko žlico) ... In verjemita, da v tem času dobiš vse, kar si nekoč sam zadal, nazaj... in to občutiš na lastni koži - vse se vrača, vse se plača, ali kako že gre tisti rek x;)x

Ko končno dovoliš svoji duši, da pogleda skozi vse tiste plasti zlaganosti, ugotoviš, da se tvoje jedro ni prav nič spremenilo... še vedno je otroško radovedno, še vedno sije... duša se ne umaže... umažejo se tvoje misli in dejanja, kadar niso v stiku z njo... In za to čiščenje je potrebno veliko veliko truda, dela, potrpežljivosti in ljubezni do samega sebe x:)x

 

Hihi sem spet zafilozofirala... ampak na nek način sem vama hotela ponudit alternativni pogled... xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi... res si x:Dx x:Dx x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Človek, ki dela takšne stvari, navadno ni v stiku s seboj, na nek način ne posluša svoje duše in je ne zna izraziti v svetu... Je torej oddvojen od svojega lastnega žarečega in zdravilnega jedra, zato ni čudno, da njegova dejanja nimajo ne repa ne glave...

:palec: sončna vila :palec: točno tako sem jaz živela svoje življenje,le da jaz temu stanju pravim zombi.ko pravijo,da je vsako slabo za nekaj dobro-zdaj razumem zakaj sem na nek način lahko hvaležna najvišjemu,da mi je poslal ljubosumneža,saj me je na tak način mogoče zavaroval pred (mogoče )hujšimi izkušnjami. :o|o: ker zdaj verjamem,da v tistih blodnjah kot sem bila,bi zagotovo našla pot v drogo,prostitucijo,kar pa je bolj težko kot iskanje intimnih partnerjev,kot je v tvojem primeru.

ti si že veliko naredila v sprejemanju samega sebe :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem... Saj sem videla, da je velik zajebancije v vajinih besedah

Zafilozofirat... Heh, tvoji posti so zmeraj tako nekako "dvignjeni" mislim v dobrem smislu. Jih je prou fajn brat. x;)x Sej načeloma se kar strinjam s teboj, sam jz bi nekatere stvari bolj na hard napisala, ker taka pač sem...

 

Zdej me sam te črtice mal begajo, ker jz nisem nikol bla med temi, ki bi zbiral črtice, sem zlo kmal srečala fanta, s katerim sem preživela vse svoje divje obdobje. In kadar se govori o tem, mislim samo na eno osebo ( žensko ) in če bi bla tip ne bi nikol hotla met nič z njo, še one night stand ne...

 

Ej, zate ful :palec: , ker mam filing, da si dožvela al doživljala en moment v svojmu lajfu, ki te je ful spremenil (po moje nekje pri 20h, 21h glede na to, da si zdej stara 25). Škoda ker takih ljudi, ki bi se kdaj obračal vase ni več... x;)x x:Xx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...