Skoči na vsebino

Tv dnevnik


pokowc

Recommended Posts

Kriza!

In čista kopija 24UR od POPa.

Prejšnja mi je bila bolj všeč in trapasto je, da ne najdejo neke izvirne ideje... Celo cela zasnova je kopirana (sklopi itd...) Meni je bedno!

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja res je, bivši popovci so pripeljali marsikakšni idejni design......ja preveč rdeče, se pravi, da se bodo oni morali prilagajati sceni zadaj, hHEEEE, obleke kombinirat, wuheeee,

 

Men se zdi scena podobna enmu dnevniku iz YU,še od prej.... :sori:

..ja začenja se že ob 19h,fulk se še ne mure privajati

 

gre se zato menim, da je rabil Naš nacionali tv dnevnik razgibano prenovo :palec:

Dinamika! xcivx

Vedno so bili skopi z novicami, fulk rabi širše zanimivosti, Več posnetkov, menim da pop tv to nudi; so naprej x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:hepko: Men so pa ful všeč. In Odmevi so mi še boljši. :palec: 24 ur na POP TV se mi zdi preveč tragično obarvan. Sicer pa gledam mal enga, mal druzga (istočasno - mam dve televiziji v istem prostoru, ker se z možem vedno skregava kdo bo kaj gledu). :wub:
Love is hello and goodbye...until we meet again....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:hepko: Men so pa ful všeč. In Odmevi so mi še boljši. :palec: 24 ur na POP TV se mi zdi preveč tragično obarvan. Sicer pa gledam mal enga, mal druzga (istočasno - mam dve televiziji v istem prostoru, ker se z možem vedno skregava kdo bo kaj gledu). :wub:

aha, tut pr nas bo tako. brez kreganja, ane, heeee :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobra tema, Pokowc!

 

Novi Dnevnik oz. bolje - nova podoba mi ni prevec vsec iz preprostega razloga - zdi se mi nekarizmaticna, medla, kar nekako gre skozi in se ne zacne kul...

No, predvsem to - neatraktivna podoba - zastarela, ceprav so hoteli bit moderni.

 

Sicer pa kar rada gledam - 24 ur ne gledam velikokrat, vendar cesto srfam z daljincem in gledamo gibljivo in elasticno oba programa (pa ceprav imamo samo en televizor).

Prvic je na vsem nivoju bolj... no, drugacen nivo je, drugic pa se mi vcasih zdijo kar ene novice, samo da je nekaj... Malo dolgocasno in malo mimo. Delajo senzacijo iz narobe parkiranega kolesa ipd.

 

Dnevnik se mi zdi veliko kvalitetnejsi, nenazadnje zaradi jezika (ceprav so se tudi ti pokvarili), saj me moti nepismenost pri teh, ki naj bi obvladali jezik. To me zelo moti.

Tudi razvlecenost me moti, vseeno pa mi je v bistvu kar kul, da je eno uro.

 

Meni pa se ne zdi, da bi iz zlehtnobe ali da bi hoteli na vsak nacin kopirati popovce.

Jaz pa jim kar verjamem, ko pravijo, da je to zato, ker pac hocejo ugoditi folku - saj je res tako...

Vecina folka ima rada bolj 'rumeno' obarvana porocila in novice, pa so se najbrz odlocili, da bodo malo manj zapeti in se nekoliko prilagodili folku, kar je ok.

Sledijo trendom, pac (koliko so pri tem uspesni, vsaj vizualno, je potem druga pesem).

A Novice pa se mi zdijo kar na nivoju.

Pa tudi voditelji so mi kar vsec, se posebej Manica Janezic. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, no, ja... kot sex show pa najbrz Dnevnik se zelo zelo dolgo ne bo zgledal... ... x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upam, da majo dost rdečih cunj za kombinirat.  x:Dx

 

Rdeča barva je preveč agresivna.  :V:

look who's talking :bomb: :bomb: :bomb:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...