Skoči na vsebino

Prdeti


Volk K.L.

Recommended Posts

  • Komentarji 68
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Tipi prdcev

========================================================================

Prdec Vulgaris (navadni)

 

Prdec za vsako priložnost. Ne smrdi zelo, ker se ne strelja z veliko hudobe. Ponavadi se uporablja ob sprehodu po ulici. Čeprav želiš da zleze ven počasi, te vendar prevara.

Dvakrat klikni ikono!

 

========================================================================

Salonski prdec

 

Nahajaš se sredi zmenka in se ti ne ljubi iti na stranišče. Nič boljšega ni, kot se umakniti v kot, narediti se nedolžnega, pogledati na drugo stran, nalahko privzdigniti nogo in dobrodošel salonski prdec.

Dvakrat klikni ikono!

 

 

========================================================================

S kašljanjem prikrit prdec

 

Prdec, ki se uporablja v pisarni. Najlažje ga je prikriti, ne pa tudi vonja.

Dvakrat klikni ikono!

 

========================================================================

Prdec z neprijetnim darilom

 

Tipični sočni prdec, za prijatelje tudi “jušni”. Pojavi se ravno tedaj, ko si sredi ulice in ti zakomplicira dan. Takoj moraš poiskati najbližji WC, da si očistiš rit. Je eden od najbolj problematičnih prdcev.

Dvakrat klikni ikono!

 

========================================================================

Jutranji prdec

 

Ni lepšega načina začeti dan, kot z dobrim prdcem. V nobenem primeru pa ne smeš dvigniti rjuhe in ga sam povohati. Poznan je tudi, kot sebični prdec, kajti nihče ga noče deliti s tabo.

Dvakrat klikni ikono!

 

========================================================================

Prdec, ki se prilepi na stol

 

Tipičen srednješolski prdec, primeren tudi ob partiji taroka s prijatelji. Pusti ti mehurček okrog anusa. Ko pa dvigneš rit – mama mia…

Dvakrat klikni ikono!

 

========================================================================

Prdec zaradi katerega boli rit

 

Eden od najhudobnejših. Ko ga izritneš imaš občutek, kot da bi ti pulili vse dlake okrog riti. Nekateri strokovnjaki ga imenujejo tudi “Bombarder”. Poslušaj ga in imenuj kot želiš.

Dvakrat klikni ikono!

 

 

Žal tu ikone ne delajo, tako da če želite prdce tudi slišati, mi sporočite, vam pošljem po emajlu.

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

spet taka tema, ki je pobrana iz drugje, ´Fuj je prdu ;heeeee

jahh..je moj sodelauc 1x prdnu zato, da je nekoga stran porinu, se pravi, da ga ni želeu v blizino_Men se to zdi ćist en human način,da nekoga avtomatsko odstraniš, ker je očitno njemu˝ nerodno, ne pa tistemu ,ki je te dišave predelau˝ :palec:

Najbolj dišeče je to dejanje ustvarit ,ponoči pod kowtrom :palec:

Najbolj olikano pa v nabitem mestem avtobusu, ker se fulk ne more odstranit :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HOJLA PRDEČI!

 

Mene pa bolj zanima, zakaj je nekaj tako naravnega postalo TABU. Vsi ljudje prdimo, tudi ženske, bobnar!

 

PAR PRDCEV NA DAN ODŽENE SEDEM ZDRAVNIKOV STRAN, pravi moja stara mama!

 

:palec: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix x:Dx ...

Ko smo ravno pri prdenju (kaksna tema, Volk! :ph34r:) - zadnjic sva bili s prijateljico v kinu (pa namenoma nisem dala k filmom, da ne bi dodajala teh vtisov, ceprav sem komentirala v tisto temo in tudi pomislila na to, no, pa zanalasc nisem hotela). - No, bili sva v kinu in je vso predstavo ravno moj sosed prdel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :V: :xx!:

Mislim! Totalno mi je pokvaril film, skoz sem dihcala s procentkom pljuc in nosa, da ne bom prevec vdihnila tega smradu...

Mislila sem, ok, mu je enkrat malo uslo.. a spet.. in spet... Potem razmisljam, a cem mu rect?

Samo a si predstavljate, da recimo ne bi bil on - ampak nekdo zraven njega ali za njim... torej - zelo nerodno nekoga kar obsodit.

In meni se je zdelo nevljudno x!x - haloo, kaksna sem vcasih trapasta! - da bi kao besno vstala in se presedla.

Ma. Pokvaril mi je film in celo sploh ne vem, kaj sem gledala.

Samo tega .. prdenja se spomnim. Fuj! :xx!:

 

Tako da - kar se mene tice, sem proti prdenju v javnosti in sama NIKOLI ne postopam tako. Ze od najmlajsih nog. Ne samo zaradi vzgoje - tudi sem taka, v nekaterih smislih sramezljiva (vem, ceprav ne 'zgledam').

 

Menim, da se morajo dolocene zadeve odvijati v intimi.

 

Po drugi strani pa me vcasih ne moti, ce kdo spusti glasen prdec nekje. Enega. Pac, kaj pa potem... Ampak vseeno raje ne.. :8):

 

A ce pa te tisci in napenja in si jedel recimo fizol, ali si bolan, pa prosim te - ne hodi v kino... (ali pa imej sedez cimdlje od mene)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naky: pa veš da nisem vedeu tega....

No, vidis, Bobnar, to je pa zato, ker si imel opraviti z Ribami in Skorpijonkami... :vragec:

x:o)x x:Dx x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prdeti...

pomeni pihniti skozi ritko?

:fiju:

 

no te umetnosti najbolj ne obvladam,

mi rečejo, da pihnem... kot nekoč naš papagaj

tak da s tem se ne morem pohvalit

fižola pa ne maram preveč :xx!:

razn stročn s kislo smetanco

 

najboljši prdec kar sem jih vidla :huh:

pa je bil v filmu Butec in butec-ko je zagorelo

:onfire:

 

taki so prav nevarni!

 

:inocent: :vio: x:Xx Vila Vetra

Nikoli ne podcenjuj moč vetra

in moč strasti...!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, analni 0M~ :palec:

 

 

..sej obstajajo prdeci, ki tut ne smrdijo, nimajo vonja, vem to....sproscajo se v eni obliki meditacije joge . Ta plin je treba dat ven, ker potem se to nalaga v drugem stanju v telesu ..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...