Skoči na vsebino

Prdeti


Volk K.L.

Recommended Posts

  • Komentarji 68
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

s prdci je tko k s komunisti

najprej ga zaslishish,

pol zasmrdi,

pol vsi bezhijo,

za njim pa ostane sam luft

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ena bivša je cel tedn prdela, da je končno lahko šla srat enkrat na tedn...

Pa ženske kao fine..heh, jaz tok ne prdim pol lajfa x:Dx  :sick:

kar iščeš to dobiš x:Dx ...

 

Bobnar ima nekam veliko bivših....

 

Ali pa samo eno in je ubožica vsega kriva....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bobnar ima nekam veliko bivših....

 

Ali pa samo eno in je ubožica vsega kriva....

Ka pa...če je še ta namišlena... :eek:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da je prdniti v kadi prav užitek, ko ti po hrbtu zlezejo smrdeči mehurčki zraka in se potem razblinijo v nič....

..........................tole je pa že ubijalski humor x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skoz sem dihcala s procentkom pljuc in nosa, da ne bom prevec vdihnila tega smradu...

x:Dx x:Dx x:Dx da je lahko s prdenjem tolk smeha........

 

.

Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj velikokrat se spomnim kako je moja sestra pri kosilu k smo mel ene posebne poslovne ljudi pa je tko naglas prdnla da so vstal pa so sli in vsa vecerja je sla po zlu.

xDDx xDDx xDDx xDDx :inocent: :inocent: :eek: xDDx :inocent: :eek: :o|o: samo tko se je drzala in sla v svojo sobo.Sej se je potem opravicla sam oci je bil ful hud in jezen.

 

kr narodn mi je blohotla sm da nebi bla v tistem trenutku moja seka.

 

 

 

 

 

noro

cao!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na srečo nimam težav s prdenjem.... gre mi zelo dobro x:Dx enkrat je pa fajn smrdelo pri enih prijateljih ko smo vadili jogo... skupinsko- in očitno niso bili vsi vajeni takšni položajev... pa slišiš vsake toliko... prrrrrd.. potem vsi v plug pa spet v ozadju prrrrrd... x:Dx x:Dx :o|o:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat smo bili skupaj na dopustu ena velika družba, sami Italijani, razen mene. Spomnem se enega neverjetnega tipa iz Milana, ki je prdel in rigal - na komando :eek: :eek: :o|o:

 

Zakupili smo dva sezonska placa v Kanegri, okoli nas pa samo Avstrijci in Nemci. Nismo se marali kot sosedje; oni so nas obtoževali horunskega dretja in galame (upravičeno :o|o: ), mi njih pa da so konjski prasci brez manir in okusa. S 40° C so žrli samo klobase in obirali rebrca pa kuhali zelje iz pločevinke :eek: :eek: :eek:

 

No, enega večera pa smo resnično malo preveč pogledali v kozarce x:Ix in odpadlo je vse imenitno obnašanje, drli smo se pa kot jeshar. Nakar je nekdo predlagal tekmovanje v riganju in prdenju x:Dx :eek: :o|o:

 

Tisti iz Milana je raztural. x:Dx x:Dx x:Dx Tipi so privzdigovali noge in z začetno trpečimi obrazi izvajali raznorazne viže, z možem pa sva se nemočno režala x:Dx x:Dx x:Dx . Tudi mile gospe so se izkazale x:Dx To je kar grmelo in vibriralo, nato pa sem opazila, da imamo okoli kar nekaj radovedne publike.

Naši sitni sosedje Avstrijci in Nemci so pristopili, mi pa smo jih povabili k skupni mizi. Veselo smo pjančevali skupaj :sori: In kaj je izpadlo? Da so Lahi boljši prdonje, Švabi pa neprekosljivi rigači :eek: x;)x

 

Nikoli več se nismo grdo gledali med sosedi. Vidite? Prdci poskrbeli za sožitje med narodi x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Ruby sem se narežala xsmx čeprav mi gre takšno vedenje izredno na živce! :xx!:  x:Dx

Moj bratranec iz Trsta ima tudi take fore, potegni me za prst(in potem svinsko pr...) :xx!:  x:Dx  Čeprav se je zdaj navadil, da v moji družbi ne izvaja svojih koncertov! x:Dx

Contesa :palec: :palec: :palec:

 

Jaz se tudi ne bom nikoli privadila na take zadeve, kaj šele, da bi sodelovala :eek: :eek:

 

Vendar nikoli ne kvarim vzdušja, no, tak večer je bil bolj izjema kot pravilo, sicer me ne bi bilo zraven.

 

Je pa bilo full dobro in originalno x;)x x:Dx x:Dx

Večkrat obujamo spomine na Kanegro in padamo dol od smeha x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Resnična zgodba:

 

Srednja šola - med poukom prdnem k svina. Rata totalna tišina, profesorica pa grozeče: "Kdo je bil?" Iz gole previdnosti se nisem javil in vse je blo ql.

Čez kakšen teden, pri isti profesorici zvonec odzvoni konec ure in ona začne odhajati iz klasa. Ko je bila na vratih, rignem k svina. Ona se obrne, me pogleda in reče: "Pretner, tokrat iz ust, a ne?" :wOOt: :wOOt: :wOOt:

 

(Mimogrede - moje takratno vedenje je bilo v skladu s celotno podobo. Bil sem tako čupast, da mi je neka druga profesorica rekla "ostanek kamene dobe") :eek: :eek: :eek:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ona se obrne, me pogleda in reče: "Pretner, tokrat iz ust, a ne?"

Kt bi to blo eno te isto... x:Dx x:Dx x:Dx HUDO!!!! Nosorog :palec: :palec: :palec: x:Dx

 

Nikoli več se nismo grdo gledali med sosedi. Vidite? Prdci poskrbeli za sožitje med narodi  

... x:Dx x:Dx univerzalni jezik...vsak ga razuma... x:Dx x:Dx :palec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo pazi da se ne user...!  :O:  x:Dx

Dobio Mujo stan. I sav zadovoljan udje u predsoblje i prdne od srece. Pa udje u dnevnu sobu pa prdne, udje u spavacu i prdne... Kad neko pozvoni na vrata.

- Ko je? - pita Mujo.

- Komsija Ibro. Dosao sam da pogledam stan.

 

Mujo, jadan sta ce, uzme brzo spray-miris bora, i poprska ceo stan i otvori vrata. Udje komsija Ibro i kaze:

- Mujo, lijep ti je stan, al' smrdi k'o da se neko posr'o u borovoj sumi!

 

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...