Skoči na vsebino

Prejšnja življenja


lena

Recommended Posts

Ojla!

 

Ja, verjamem v prejšna življenja! Verjamem, da naša energija kar ne izpuhti in izniči. Če pomislim v mojo mladost tam nekje 11-12 leto moje starosti, takrat sem nekako nezavedno sicer vendar začutila, da je smrt samo telesna. Sama sebi sem se dolgo časa zdela prav brezčutna, ker v bistvu ko je kak človek, tudi meni blizu umrl, jaz nisem bila žalosta. Ta občutek, pa je prešel v pravo zavedanje, ko mi je umrl moj partner. Žalost je sicer bila in to neizmerljiva, vendar se mi je zgodilo toliko znamenj o obstoju pokojnikove duše, da tega tudi če bi hotela ne morem zanematiti in negirati. Seveda so mi v tem času pod roke prišle knjige, ker ti pride pod roke - nasproti, kar potrebuješ, ki so mi to še bolj osvetlile in potrdile.

Moje čutenje, moja agonija v trenutku nesreče, ki se je zgodila in v trenutku njegove smrti mi potrjuje, da smo ljudje med seboj nevidno, karmično povezani.

Seveda nisem vedela, kaj se bo zgodilo, sem pa čutila neizmeren meni neobičajen nemir.

Že mnogokrat pred tem dogodkom in še sedaj se mi zgodi, da sicer ne vem kaj, vendar vem, da se bo nekaj zgodilo. Pred kratkim, se mi je dogodilo, da sem čutila vedala, da se bo nekaj v mojem življenju ponovno nekaj spremenilo, ne sicer kaj, vendar sem vedela. In res se je!

Me pa v tem življenju spremljajo določeni vzorci, kakor tudi ljudje, ki so si na nek način podobni, oziroma imajo med seboj primerljive vzorce. Nekaj od teh vzorcev bi želela spremeniti, ker mi otežkočajo zemeljsko življenje, vendar mi ne uspe. Zato sem tudi jaz že premišljevala o regresiji. Vendar se zanjo še nisem odločila.

Vse ob svojem času, svojem trenutku.

Kaj sem bila v prejšnih življenjih še ne vem, sta mi pa zelo blizu Egipt in Italija.

Neizmerno dobro sem se počutila v Egiptu, kot da bi prišla domov x:)x . V Italiji oz. Siciliji pa tudi (zato moje ime Etna x;)x ).

Gotovo bi se že sama približala resnici kaj sem x?x in kaj sem bila x?x pa me vedno nekaj prekine v tej nameri. Ampak bo že prišel čas. Verjamem in vem, ker:

VSE BO TOČNO TAKO KOT MORA BITI!

 

Prijetno zemeljsko življenje vam želi ETNA x:)x x:)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Etna:

Ja, verjamem v prejšna življenja! Verjamem, da naša energija kar ne izpuhti in izniči. Če pomislim v mojo mladost tam nekje 11-12 leto moje starosti, takrat sem nekako nezavedno sicer vendar začutila, da je smrt samo telesna. Sama sebi sem se dolgo časa zdela prav brezčutna, ker v bistvu ko je kak človek, tudi meni blizu umrl, jaz nisem bila žalosta. Ta občutek, pa je prešel v pravo zavedanje, ko mi je umrl moj partner. Žalost je sicer bila in to neizmerljiva, vendar se mi je zgodilo toliko znamenj o obstoju pokojnikove duše, da tega tudi če bi hotela ne morem zanematiti in negirati. Seveda so mi v tem času pod roke prišle knjige, ker ti pride pod roke - nasproti, kar potrebuješ, ki so mi to še bolj osvetlile in potrdile.

Moje čutenje, moja agonija v trenutku nesreče, ki se je zgodila in v trenutku njegove smrti mi potrjuje, da smo ljudje med seboj nevidno, karmično povezani.

Seveda nisem vedela, kaj se bo zgodilo, sem pa čutila neizmeren meni neobičajen nemir.

Že mnogokrat pred tem dogodkom in še sedaj se mi zgodi, da sicer ne vem kaj, vendar vem, da se bo nekaj zgodilo. Pred kratkim, se mi je dogodilo, da sem čutila vedala, da se bo nekaj v mojem življenju ponovno nekaj spremenilo, ne sicer kaj, vendar sem vedela. In res se je!

Me pa v tem življenju spremljajo določeni vzorci, kakor tudi ljudje, ki so si na nek način podobni, oziroma imajo med seboj primerljive vzorce. Nekaj od teh vzorcev bi želela spremeniti, ker mi otežkočajo zemeljsko življenje, vendar mi ne uspe. Zato sem tudi jaz že premišljevala o regresiji. Vendar se zanjo še nisem odločila.

Vse ob svojem času, svojem trenutku.

Kaj sem bila v prejšnih življenjih še ne vem, sta mi pa zelo blizu Egipt in Italija.

Neizmerno dobro sem se počutila v Egiptu, kot da bi prišla domov  . V Italiji oz. Siciliji pa tudi (zato moje ime Etna  ).

Gotovo bi se že sama približala resnici kaj sem  in kaj sem bila  pa me vedno nekaj prekine v tej nameri. Ampak bo že prišel čas. Verjamem in vem, ker:

VSE BO TOČNO TAKO KOT MORA BITI!

 

Ojlaaaa, Etna!

 

 

In jaz ne mislim da je smrt konec, to je samo prehod z enog stanja v drugo, različno. Jaz verjamem da ču spet videti moje drage koji su odišli. In verjamem da čemo skupaj se inkarnirati spet (treba očistiti vsu slabu karmu iz ovog življenja xrolleyesx )

 

Neverjetno, in jaz mislim podobno kot ti. Na regresiji sem bila pres više let... v temi Regresija sam napisala nekaj o temu... Enkrat sam bila moški a drugi pot ženska...

Duhovni iskalec je vse lepo napisal. Jaz sam kot moški bil zelo reven, potojoči trubadur (nekšna čudovita kitara). U ovem življenju nimam nobenega smisla za peti in igrati, sem popolnoma operirana od tega...

Nimam ni sluha... to mi zdi da sam slabo u tem življenju uporabljal ta darila... Vmrl sam popolno sam, na polju poleg enog starog debla. :xx!:

Že mnogokrat pred tem dogodkom in še sedaj se mi zgodi, da sicer ne vem kaj, vendar vem, da se bo nekaj zgodilo.

 

Etna,

če mi verjameš, in jaz enake dogotke imam!!!

Vendar imajo 7 7 5 polno skupnoga... :palec:

Ovo me navdušilo resnično x!x

 

Pozdrav, Etna x:o)x x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Anatha - VEM, da to ni res.... da so vsi bili nad carji...

A vsakdo, ki je o tem govoril, je podal kaksno taksno... ki naj bi me/nas impresionirala nad njegovo osebnostjo.

Dbest, vidis - ti pa si bila tesar... samo je malo takih, to sem hotela reci. Ki recejo, da so bili kaj malo manj uglednega.

Itak pa imas koristi od vsega skupaj edino ti sam; ravno zato pa se mi zdi brezveze to postavljati sploh oz. se grozno podrobno poglabljati v to, sploh, ce ti sluzi samo kot pasa Egu. Ali pac ventil za zgolj bluzenje.

Ce si odnesel ful od tega, se ti je kam poklopilo - dbest..

Sicer pa je dokaj nepomembno, ali si bil prej Papez Pij ali pa Jack Razparac. Zame... ko gre za moje dojemanje tebe, si ga itak ustvarim - z ali brez tvojih pridevnikov, ki jih poves. meni govoris z dejanji in s svojim lajfom...

TO je to, kar jaz govorim.

heh, pa se vedno je bil lahko nekdo tudi cesarica ali car!

tudi hitler je bil najprej tesar al kwa ze.

konec koncev pa naj bodo fsi cesarji, ce jim tko pase x:o)x x:o)x

sam da se ujo zdele bols pocutl, a ne!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Anatha - VEM, da to ni res.... da so vsi bili nad carji...

A vsakdo, ki je o tem govoril, je podal kaksno taksno... ki naj bi me/nas impresionirala nad njegovo osebnostjo.

Dbest, vidis - ti pa si bila tesar... samo je malo takih, to sem hotela reci. Ki recejo, da so bili kaj malo manj uglednega.

Itak pa imas koristi od vsega skupaj edino ti sam; ravno zato pa se mi zdi brezveze to postavljati sploh oz. se grozno podrobno poglabljati v to, sploh, ce ti sluzi samo kot pasa Egu. Ali pac ventil za zgolj bluzenje.

Ce si odnesel ful od tega, se ti je kam poklopilo - dbest..

Sicer pa je dokaj nepomembno, ali si bil prej Papez Pij ali pa Jack Razparac. Zame... ko gre za moje dojemanje tebe, si ga itak ustvarim - z ali brez tvojih pridevnikov, ki jih poves. meni govoris z dejanji in s svojim lajfom...

TO je to, kar jaz govorim.

heh, pa se vedno je bil lahko nekdo tudi cesarica ali car!

tudi hitler je bil najprej tesar al kwa ze.

konec koncev pa naj bodo fsi cesarji, ce jim tko pase x:o)x x:o)x

sam da se ujo zdele bols pocutl, a ne!!

ja, zvedu, da sem menda zelo mlada dusa.

kakorkoli pac je tudi mlada biti lepo in to ima svoje prednosti x^x

kakor seveda tudi biti stara.

ampak resnicno mi pravzaprav ni jasno 'koji ce mi k...' vedeti kwa sem bil v prejsnjem lifeu!!??

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak resnicno mi pravzaprav ni jasno 'koji ce mi k...' vedeti kwa sem bil v prejsnjem lifeu!!??

hah, to je zato ker si mlada duša...pa nimaš prejšnjih lajfov... ali pa mogoče enega... v katerem se ni nič zgodilo x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Ma mene to sploh ne zanima pa ce sem bila poglavar nevemcesa ali pa prostitutka.. Vazno je, da sedaj nisem zaba..  x;)x  x:Dx

Darwin je trdil, da je bila vsaka nova vrsta v evoluciji na višji stopnji od predhodne.

Torej, kakšna informacija v tvojih genih lahko nosi spomin na žabo, da bi bili pa tvoji potomci žabe, pa je po Darwinu nemogoče.

Nič se bat x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse sem bila. Grofica, kraljica, učiteljica, plesalka, slikala sem,

pela...,

občutila skrajno bogastvo in nasprotno, skrajno revščino...

 

Vsi mi mamo v sebi dediščino izkušenj in spoznanj,

doživetij. Ljubili smo in se bojevali, čutili...

 

Naša duša nikol ne umre, vsa naša življenja so samo pot,

do popolne srece..

 

*Edino kaj vredna vrednost

v človekovem življenju

je njegov osebni razvoj.* Kokr je en reku.

 

Da počnemo tist, kar nas osrečuje, tist, kar nas odraža. (izraža?)

 

V Vsakmu se skriva taka sreča! Ni jo težko najdt, sam čutt morš,

včasih premagat strah.

Se prepustit, bit tist, kar v resnici smo.

 

Kokr je reku en: *Iskal je boga, našel je človeka.

Tako dolgo je iskal, pa tako blizu mu je bil.*

 

POPOLNI SMO xsrcbumx KOKR SNEŽINKA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma mene to sploh ne zanima pa ce sem bila poglavar nevemcesa ali pa prostitutka.. Vazno je, da sedaj nisem zaba..  x;)x   x:Dx

Darwin je trdil, da je bila vsaka nova vrsta v evoluciji na višji stopnji od predhodne.

Torej, kakšna informacija v tvojih genih lahko nosi spomin na žabo, da bi bili pa tvoji potomci žabe, pa je po Darwinu nemogoče.

Nič se bat x:Dx x:Dx x:Dx

,, mene skrbi samo ena stvar.. Da nisem bila sol.. x;)x

x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pred časom sem prebrala Usodo duš.... Pa me zdej tolk več ne zanima kaj sem bila v prejšnjem življenju.... Me bolj zanima kje sem vmes, med življenji...

Ta knjiga me je tud prerukala x:Dx x;)x

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 11 months later...

Sem se spomnila ene knjige, ko sin izgine in ga starši iščejo s pomočjo jasnovidcev-izginil naj bi nekje ob reki oz, v reki in nekako komunicirajo z njim.Dogaja se v Italiji, mislim da je naslov nekako v smislu Onostranstvo obstaja xscratchx ...Ful časa je že od tega odkar sem jo prebrala, vem pa da sem jo prebrala na dušek in da me je na določenih delih kar malo ščemelo v želodcu.

Veš, da je res... xsrcx

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobri knjigi! :palec: Vsem, ki vas zanimajo prejšnja življenja svetujem tudi Regresijo, vpogled v našo preteklost. Pravzaprav je to vpogled v preteklost naše duše. Sploh če ima kdo kakšne zdravstvene težave, je zadeva zelo priporočljiva, ker jih lahko odpravimo, če najdemo njihov vzrok. Zanimiva pa je tudi Progresija, kjer narediš vpogled v prihodnost. Oboje je zelo prijetna izkušnja, če si jo seveda želiš. Pogoj pa je, da si jo želiš ti osebno in ne tvoja okolica, ker drugače lahko naredi več škode kot koristi. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz mam s tem zanimivo izkušnjo. Pred 5 leti (pri 20ih) se mi je zgodilo, da sem se ponoči "prebudil" iz zelo globokega spanca (občutek kot bi se zbudil iz narkoze) in tam iz smeri okna je butala vame močna svetloba in tko napol gluho je bilo vse skupaj razen ene take izredno visoke frekvence. To je trajalo sekundo ali dve potem pa sem nemočen padel nazaj na posteljo in zaspal, kot bi me kdo lopnil po glavi. Vprašanje, kaj je bilo to, me je mučilo 5 let. Potem sem šel prejšnji teden na regresijo in izvedel, da sem podoživel svojo smrt iz prejšnjega življenja. Umrl sem star 20 let v vietnamski vojni. In bil sem tak nikakav vojak. Ves zbegan in nisem maral strelat x:Dx Zanimo pa tudi, da se mi je par let med tem v polsnu vedno prikazovalo eno in isto mesto (na pol porušen vodnjak sredi džungle,...) in potem sem tudi glede tega izvedel, da sem se tam potepal kot vojak. Ja, res je vse skupaj izgledalo precej vietnamsko, ni kaj. Pa v tem življenju sem se na vsak način hotel ogniti vojski. Stvari kar klapajo. Potem je šel še par življenj nazaj, ampak to zdaj nima veze.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se nikoli nisem bila na kaksni regresiji ali kaj podobnega....

sem pa ze zgodaj v otrostvu cutila neko povezavo z indijanci.pri devetih letih sem mami trdila ,da je moj oce indijanc.....mama se mi je seveda posmejala in rekla naj ne fantaziram,da moj oce sedi v dnevni na kavcu in je srb... x:Dx

ampak jaz sem vztrajala,da on ni moj oce in da je moj oce indijanc......ponavljala sem in trdila svoje....mami je bilo smesno in mislila si je ,da je to najbrz kaksna otroska finta spet....tako je mislila,dokler nisem zacela jokati in ihteti in hotela sem ji na vsak nacin dopovedati,da imam prav....prepricana sem bila ,da je moj oce indijanec in jaz indijanka....in mama me je komaj pomirila od razburjenja.

kaki dve leti kasneje sem spet cutila povezavo z indijanci,vleklo me je....zacela sem jih risati,gledati indijanske filme,brati knjige in se nasplosno zanimati.

ko sem sla v srednjo solo sem zacela sanjati indijance.....sanje so se zmeraj nadaljevale,kot bi mi bilo prikazano celo zivljenje enega indijanca.

najprej sem sanjala majhnega indijancka,ki je jokal...bil je sam in se stiskal k meni....cez nekaj casa sem sanjala kakih 25let starega indijanca,ki je bil videti kot eden bolj pomembnih v plemenu,ni pa bil poglavar.....

in vrhunec se mi je zgodil pred osmimi leti.to pa niso bile sanje v specem stanju,ampak v budnem.

ponoci sem bila na divji plazi ,ob morji s prijateljem.zmenila sva se da bova meditirala.on se je ustavil na zacetku plaze,jaz sem pa hodila se kak kilometer dlje.....in se tam ustavila,sedla na skalo in zaprla oci.....cez nekaj casa sem zaslisala nek zvok,ki je bil vedno bolj glasen....odprla sem oci in gledala od kod prihaja...nic ni bilo videti...potem sem spet zaprla oci...in zaslisala sem ze zelo jasen zvok....zvok bobenckov in glasov,kakrsne se slisi pri indijanskih seansah.....

in naenkrat sem zacutila majhno pleme ,ki stoji okrog mene...cutila sem prisotnost...odprla sem hitro oci in za stotinko sekunde,kot en privid sem videla te ljudi in takoj so izginili.ko sem spet zaprla oci ,so se spet pojavili.nisem mogla verjeti ,da se mi to dogaja.zraven mene je sedel starejsi indijanec s palico ali morda sulico...,ne vem...,v rokah...in zacutila sem ,da je to tisti majhen indijancek iz mojih sanj,ki se je potem prikazal kot mladenic in nazadnje se kot stari saman in poglavar.

pocutila sem se ,najprej zmedeno,a kmalu mi je to postalo vsec in uzivala sem v njihovi druzbi....v budnem stanju,neverjetno dozivetje...zacutila sem celo pleme in morje,ki je bilo pred mano ,veter,njihov vonj,zvok.....in zivljenje enega indijanca....

ko je prisel prijatelj pome,je rekel ,da se je malo usrasil,ker se nisem dolgo vrnila na zacetek plaze,k njemu....da me res dooolgo ni bilo.....in tip mi rece,da me ni bilo 4 ure!!!! :wOOt:

nisem mogla verjeti,meni se je zdelo le mogoce kake pol ure,vendar je imel prav,preverjeno.....

vprasal me je ,ce sem jaz ,kakih pet metrov stran od mene ,iz kamnov naredila veliko srce :eek:

pogledam in res je bilo tam narejeno iz kamnov vecje srce,ki ga nisem jaz naredila,pa tudi ko sem tja prisla ga se ni bilo......to je bila tudi ena nejasnost ,ampak tej nisem posvecala tolk pozornosti....

ko sem mu povedala kaj sem dozivela mi je verjel....se je tudi njemu dogajalo neki podobnega,tko da je bil prica,da se mi ne mesa.....

od tistega dneva sem se bolj prepricana,da sem bila v prejsnjem zivljenju indijanec.....

xsrcbumx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimive pripovedi. :) No, meni se pa zdi, da jaz kaka zelo pozitivna oseba v prejšnjem življenju nisem bila. Nek astrolog mi je enkrat naredil en tak kako naj rečem "vpogled" v karmo in povedal, da naj bi bila v prejšnjem življenju moški, ki naj bi imel vpliv na ljudi, da sem bila izkoriščevalska, tudi na trenutke zlobna...skratka tisti moj položaj karkoli je bil, mi je omogočal manipulacijo...karma me pa še danes kdaj pod rebra žoka...zato se pa najprej vstrašim vsega novega in izzivov...Me pa zelo privlači glasba, (bolj divja) pa velik pomen igra v mojem lajfu družina. Pa baje se imam veliko za naučit v tem življenju. Tudi moja natalna karta kaže na to. Na regresijo sem tudi že pomislila, ker jo je kolegica dala skozi, ampak, guess what - me je strah kaj bi spet izvedela in ne vem kako bi to potem sprejela. Toliko o tem.

 

LP

Thought for the day: Every smile is started by another smile. :)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...