Skoči na vsebino

Prejšnja življenja


lena

Recommended Posts

Ja verjamem v prejsna zivljenja... Ne bom na dolgo in siroko zakaj..

Sem pa lansko leto, ko sem bila v Indiji, obiskala Shukanadi - berejo ti prihodnost in povejo prejsna zivljenja iz palmovih listov... Neke stevilke so gor.. ampak v bistvu je tako, da mi noben prerokovalec se ni tako tocno vsega povedal kot Shukanadi.. In tudi prejsna zivljenja malo pove, kje si bil... Ne vseh valda, ampak mogoce kake kljucne, ki se morda se vezejo na to zivljenje...

Ce ima kdo namen v Indijo- Bangalore imam naslov od Shukanadi- enkratno dozivetje res x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
sm mogla nekaj hudega narest..al pa delat..da zdaj odplačujem.......

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm.....jst bi zhiher lahko mal bolj globje sla s prejsnjim zivljenjem...ker mi ni jasno od kod moja fobija do bolnic ,zdravnikov,medicincev nasploh in njihovih ustanov.v bolnicah se onesvestim ,kr zvrti se mi naenkrat...

in to ne prihaja iz tega lajfa,more bit iz prejsnjega...ker sem v tem ze kot 2-letni otrok omedlevala v ambulanti... xrolleyesx :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ravnokar sem dobila po pošti vse potrebne informacije o regresiji in kako se pripraviti nanjo.

Za regresijo sem se odločila zaradi nezavednih in nezaželenih vzorcev in dogodkov, ki jih ponavljam v življenju.

Upam, da se že drug teden odločim zanjo (odvisno od prihodkov) in potem vam POROČAM. x^x

 

kako misliš, dohodkov??? :O:

koliko pa ta zadeva stane? x?x :eek:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Draga moja principeska, daj naslovi to, komu ti to pises... ce ze pises v javnost, povzrocas seveda radovednost... kdo hrepeni za kom...  x:Ix  :shsh: al za cem  x:Dx

x:Ix nekdo hrepeni (iz prejšnjega življenja) x;)x .....radovednost je lepa čednost... x:Ix x:Dx pa naj si vsak svoje misli xDDx x;)x važno je , da jaz vem.... xDDx x:o)x da sva bila v prejšnjem življenju skupaj.... x:Ix :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hrepenenje je lepa čednost jep........pa brez radovednsti..aham

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem sem.....hvala.....pa sem te le nekaj pozabila prašat..a potem greva julija? heheheh sory no....v tem živlenju še aham x;)x x:)x x8Dx saj veš kam a ne?

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
(popravljeno)

so neki ljudje za to, ki se od časa in časa pojavijo, potem pa nekaj počnejo s tabo na neki mizi da ti lahko vidiš svoje sanje....moja teta je bila nekoč zelo revna punčka ki je živela v kolibi........ x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

če bi kdo pogledu za moja prejšnja življenja, bi verjetno našli eno zver al pa divjo, prosto žival, ki ni vajena preveč omejitev xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx :eek:

 

drugače jast ne meti pojma o tta stvar x8Dx x8Dx x8Dx x8Dx x8Dx x8Dx

Popravljeno -> setsuna

Each atom sings to me

"set me free

from chains of the physical"

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lepo, sva že dva..... mislim no, tud js ne vedeti nč o tem, k me nikol ni zanimalo....mi je pa en kolega reku, da sm bil prej nekakšen kuščar, oranžne barve.... najbrž budistični kuščar, v uni oranžni halji x:Dx x:Dx
cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oranžen, ja - sej ti pravim, neki budistični stegozaver x:Dx x:Dx

podobna - res, ja........

oba 11ega rojena, pa s 14 minut razmaka.......sam sm js 9 let prej, ti si pa poležavala... x:Dx x:Dx x;)x

cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Priporočam vsem knijgo Bruce Goldberg - Odkrivanje preteklih in prihodnjih življenj... x:)x

 

tudi jaz sem prebrala Usodo duš in Potovanje duš..in moram reči, da me sedaj še bolj zanima vse skupaj... x:)x

 

vedno sem bila drugačna in vedno so me privlačile stvari, ki so nenavadne, no..danes skoraj že dokazljive in sprejete s strani ljudi..

 

lp syrinx

Nikoli ne obstaja tako globoka tema, da je svetloba ne bi mogla razsvetliti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz imam veliko željo narediti načrtovano regresijsko terapijo, pod vodstvom strokovne osebe, ker bi rada razrešila neke dileme in probleme v vsakdanjem življenju. Sicer, imela sem eno spontano potovanje v preteklost ( če je to to ) ko sem meditirala. Pred zaprtimi očmi ( nisem spala ) se mi je počasi odvijal celi en film, v tako živih in prepričljivih barvah, da še danes ne morem verjeti! Ko sem večkrat potem skušala izprovocirati tako stanje zavesti, ni mi uspelo... Interesantno, doživela sem tudi spontano astralno potovanje iz lastnega telesa, ko pa sem hotela namenoma - ni šlo in mogoče je boljše tako, ker če nisi dovolj osposobljen za takšna potovanja, so lahko hude posledice...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se pa kar dostikrat zgodi to, da dozivim nekaj, kar se mi zdi da sem ze. In v trenutku, ko se zasacim sredi tega dogajanja in razmisljam, vem kako se bo dogodek odvijal, kaj bom rekla, kako bom reagirala, kako se bodo drugi obnasali... Tako, da me je vcasih prav groza, ker VEM, da sem to ze enkrat dozivela. Tako da v reinkernacijo absolutno verjamem.

 

Me pa zanima naslednje, kot ze prenekaterega pred mano. In sicer, ce kdo konkretno pozna koga, ki se z regresijo ukvarja, ker bi zelo rada sla nanjo.

 

Mislim, da bi bilo zame to koristno, ker sem vsakodnevno v konfliktu s seboj in tudi z ljudmi okoli mene. In nikakor ne morem najti bistva mojega zivljenja. Venomer se namrec sprasujem, ce sem res zrtev, zakaj se tako pocutim, kaj je moja naloga v tem zivljenju, cesa se moram nauciti oz. spremeniti, sem si to izbrala.....

 

Torej rabim konretne informacije, kdo , kje, koliko stane..... x?x

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

*spomnim se* (po fleshih) nekaterih lajfov...

odtod *poznam*, dojemam... rdeco nit svojih lajfov.

 

ne tolk da sem bila kaka lucrezia borghia (xDDx x:px x;)x) ali oni nek model na sliki... kot so mi -bolj- znane okoliscine v zvezi s tem... vonji, ce hocemo...

 

... sem bila velikrat 'na moc'... zato mam to karmo..

(pravim, da sem morala dobit vse te ribe za protiutezh xDDx)

oh saj sem ze tisockrat govorilA. :)

v vseh teh stevilnih istih temah, kjer se pointi zato zal pac pol zgubijo. :)

 

Skratka, ne tolk fascinacija nad tem, kolk recimo pomembni smo bili in vse tole (hrana ega pac, zato beremo vse zive sisteme, da nam potrjujejo, kolk smo kul xDDx), kot fascinacija nad... nelinearnostjo casa. :) ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...