Skoči na vsebino

Prejšnja življenja


lena

Recommended Posts

Rezervoar zavesti je izjemno globok in bogat splet množice različnih kombinacij in vtisov. Reinkarnacija je pač moda. Vpogled v sfere zavesti, ki so izven dosega refleksivnega razuma zlahka ponudi iluzijo o drugih življenjih. Veliko ima pri tem osebno prepričanje, vpliv literature in samoprepričevanje. Mnogo tega producira lasten um...

 

 

Ok, dokler ne doživim, izživim, preživim podoživim (še kaj?) x:Dx imam tudi jaz nekje za rezervo skrit senzor, ki tuli, da bi bil to lahko tudi plod človeške domišljije. Čeprav se mi nekako spomin iz prejšnjih življenj, glede na to, kako se energija ali duša ne more razbliniti v nič, zdi kar logičen.

Praviš, da mnogo tega sproducira lasten um - torej nekako namiguješ, da ljudje z bujno mašto (kot jo imam npr. jaz) lahko pridelamo "lažne" dogodke iz kao preteklosti?

 

Vse lepo

Nataša

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja zanimiv...

jst sm tut brala to foro,d se ti pred smrtjo odvije celotn življenje pred očmi,in to nej bi biu zadn stik s tem lajfom k si ga preživu,sam baje se pa kj tko u podzavest usidra d tm za večno ostane!tko da u usakmu živlenmu neki nosš iz prej,en delčk k ti pa lahko živlene zaznamuje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fejst se strinjam z Kabalistom

 

Če vzamemo naše možgane kot nek hard disk, mamo tam do 8% diska za naše zavestno življenje, vse ostalo je zavesti skrito, čeprav se podatki nalagajo vseskozi od našega rojstva naprej, poleg pa že prirojenih programov za delovanje organov in ostalih programov, smo marsikaj tudi podedovali po starših. Torej je regresija do našega rojstva čisto realna in sploh ni vprašljiva, drugo je pa tisto, kar naj bi pa bilo od preje, kar je v naši nalogi zapisano, a prav gotovo ni samo informacija enega prejšnjega življenja, to so informacije ki so potrebne naši nalogi, ne glede kdo jih je v prvi nivo astrala zapisal............in če pogledamo v to informacijo z regresijo, pač lahko nekje dobimo informacijo o nekom, ki je ta segment zapisal, nikakor pa ne moremo videti vseh tistih, ki je k nadgradnji neke informacije prispeval....zato pa je toliko "prejšnjih življenj" največkrat nekih posebnih, skoraj nikoli življenj nas navadnih smrtnikov.

 

Če pa pogledamo neko tako regresijo iz božanske plati...zakaj pa ne, če nekomu to nekaj da za svojo dušo, čeprav čisto nič koristnega ne bo ven potegnil, preje mu bo odprlo nek nov problem, na katerem bo potem rastel...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla,

 

jaz vem za štiri prejšnja življenja, vse kaj sem govorila med regresijo, predvsem pa je bilo grozn slišat svoj glas, ker je čist drugače zvenel, ko je je spraševal, sem videla in vedela kar odgovor.....lahko npr v tem življenju rešiš nalogo , ki si si jo zadal že v nevemkirem prejšnjem življenju, pa jo nisi....

 

Ko sem jaz slišala, ko umreš se ti pred očmi zavrti lajf, ki bi ga moral živeti, to je tista osrednja pot, ki naj bi si jo tvoja duša izbrala, veš pa kako si živel, in pol sledi ali obsojanje, da si kao oprostiš ...ki lahko traja tud stoletja, al pa ne

Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla,

 

jaz vem za štiri prejšnja življenja, vse kaj sem govorila med regresijo, predvsem pa je bilo grozn slišat svoj glas, ker je čist drugače zvenel, ko je je spraševal, sem videla in vedela kar odgovor.....lahko npr v tem življenju rešiš nalogo , ki si si jo zadal že v nevemkirem prejšnjem življenju, pa jo nisi....

 

nea

 

rad verjamem, da si tako doživela, vendar ga ni strokovnjaka, ki bi znal ločiti tisto iz tvojega nezavednega in tisto, kar so tvoji vzorci naloge nase potegnili....to je napisal Kabalist in v tem se fejst z njim strinjam....nikjer ni zapisana pot, kako si do tega prišla, tvoji vzorci so se primerjali s podobnimi v univerzumu (da ne bomo razčlenjevali od kot v posameznem primeru), ti to preko pretvorbe nadgrajuješ, kar so že mnogi pred tabo (cel kup prejšnjih življenj), a ni še dovolj popolno, nekje nekaj manjka in to je tvoja karmična naloga, v kateri boš uspela ali pa ne......če na tej poti rabiš tudi take podatke, kot si jih ti opisala, je to del naloge, zato da nekaj novega v sebi razčistiš in zopet samo v tvoji nalogi.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rezervoar zavesti je izjemno globok in bogat splet množice različnih kombinacij in vtisov. Vpogled v sfere zavesti, ki so izven dosega refleksivnega razuma zlahka ponudi iluzijo o drugih življenjih.

..kolektivna podzavest??... s tem konceptom bi lahko razlozil "spomine prejsnih zivjenj" in hkrati ovrgel reinkarnacijo... ce bi mel namen komurkoli dokazovat karkoli...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
saj vem,da smo vsi povezani preko kolektivne zavesti,in vsak si izbere, kaj bo v kakšnem lajfu počel, a se bo odločil za razvoj al bo pa zabušaval,če se bo hotel razvijat bo vzel le malo te enrgije kao s sabo, če se pa ne jo bo pa vzel več, ostalo pa ostaja gor....kjer bo enkrat dosegel popolnost Popravljeno -> nea
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sicer na regresiji še nisem bila. Pa imam namen, sam da pride taprav cajt...

Mi je pa enkrat ena ženska, k je precej odprta samo s pogledom v moje oči tolmačila moja prejšnja življenja....

Lahko je nekomu govorit kaj, kje in kako si prej živel in ti zraven kimaš, v bistvu ti je to vse neznanka in potem verjameš. Samo ta ženska, ki me ni osebno poznala, skozi ta njena pripovedovanja povedala nekaj takih stvari, ki so mi ostale v ušesih: v bistvu gre za zadeve, ki sem jih iz prejšnjih življenj prinesla v to....

Ena taka stvar je bila recimo ta, da glede na to da sem v zadnjem življenju kot moški prevažala premog (nekje v Zasavju) okrog leta 1900... Še danes mi diši premog, mi je rekla, in resnično mi....

še kakšnih par življenj nazaj, baje da sem bila v nekem indijanskem plemenu (večkrat sem bla pri indijancih in njihova kultura mi je nekako blizu - Castaneda pa to x:Dx ) V glavnem, bila sem kot nekakšna varuška otrok iz tega plemena, ki se je na veliko selilo, bojda zaradi ogroženosti. Vedno sem te meni zaupane otroke držala skupaj in se bala zanje....

Pa mi potem reče, da ne morem svobodno pustiti svojih otrok zunaj, ne da vsaj vsake pol ure ne preverim, če je vse v redu.....

 

Aja, pa še nekaj mi je na misel prišlo

Nekoč sem v sanjah govorila, sem prepričana, čisto nemščino. Razen guten tag in danke (pa še par besed) nimam pojma o nemščini? Od kje to? In kako lahko nekdo, ki nikoli v življenju ni igral klavirja (primer) potem sede za klavir in igra?

 

Kar pa se tiče teh šablonskih izračunov, kaj si bil v prejšnjem življenju.... Kot je nekaj pred mano nekdo omenil: Mar so bili potem rojeni na isti dan vsi ena in ista oseba.... To se mi zdi larifari.

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja lahko bi tako rekli Samson....na prvem nivoju astrala se kopiči teh neobdelanih informacij, ki jih vseskozi dol vlečemo in nazaj pošiljamo, v bistvi je to samo povedano tako, ker smo tudi mi v bistvu del te kolektivne zavesti.......to zmešnjavo informacij s pridom uporabljajo odrski hipnotizerji, tudi če spremljaš nedeljskem popoldnevu tistega iluzionista, ali pa če vzamemo vsakdanjost telepatije, vse je na tem nivoju, tu se zadeve obdelujejo, da kot obdelane lahko gredo v drug nivo informacij. Tisti, ki imajo sposobnost, da se malo po astralu sprehajajo, ponavadi obtičijo v tem nivoju, ker je še vedno prisoten tudi zavestni strah in zablokira prehod. Nekaterim redkim pa uspe ta prag preskočitiin njihova pričanja so lep dokaz, kako to poteka, ker prav vsi enako povedo in po isti hirarhiji, kar ne doživljajo v obliki božanstva ampak kot realnost......

 

samo to so naša prejšnja življenja, dodati neki informaciji časovno materialno obliko v namenu nadgradnje in nato zopet pretvoriti v kvantno informacijo......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam... res me zanima kako bi s kolektivno podzavestjo razložil spomine prejšnjih življenj? Kaj z arhetipi (animo, senco)? A niso prejšnja življenja bolj osebna podzavest...

čisto ajfog, te informacije v astralu obstajajo, v dimenziji prostora, ki jo mi v našem času ne poznamo dovolj, ko jih pretvoriš jih šele spremeniš v miselne vzorce.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sicer na regresiji še nisem bila. Pa imam namen, sam da pride taprav cajt...

Mi je pa enkrat ena ženska, k je precej odprta samo s pogledom v moje oči tolmačila moja prejšnja življenja....

Lahko je nekomu govorit kaj, kje in kako si prej živel in ti zraven kimaš, v bistvu ti je to vse neznanka in potem verjameš. Samo ta ženska, ki me ni osebno poznala, skozi ta njena pripovedovanja povedala nekaj takih stvari, ki so mi ostale v ušesih: v bistvu gre za zadeve, ki sem jih iz prejšnjih življenj prinesla v to....

Ena taka stvar je bila recimo ta, da glede na to da sem v zadnjem življenju kot moški prevažala premog (nekje v Zasavju) okrog leta 1900... Še danes mi diši premog, mi je rekla, in resnično mi....

še kakšnih par življenj nazaj, baje da sem bila v nekem indijanskem plemenu (večkrat sem bla pri indijancih in njihova kultura mi je nekako blizu - Castaneda pa to x:Dx ) V glavnem, bila sem kot nekakšna varuška otrok iz tega plemena, ki se je na veliko selilo, bojda zaradi ogroženosti. Vedno sem te meni zaupane otroke držala skupaj in se bala zanje....

Pa mi potem reče, da ne morem svobodno pustiti svojih otrok zunaj, ne da vsaj vsake pol ure ne preverim, če je vse v redu.....

 

Aja, pa še nekaj mi je na misel prišlo

Nekoč sem v sanjah govorila, sem prepričana, čisto nemščino. Razen guten tag in danke (pa še par besed) nimam pojma o nemščini? Od kje to? In kako lahko nekdo, ki nikoli v življenju ni igral klavirja (primer) potem sede za klavir in igra?

 

Kar pa se tiče teh šablonskih izračunov, kaj si bil v prejšnjem življenju.... Kot je nekaj pred mano nekdo omenil: Mar so bili potem rojeni na isti dan vsi ena in ista oseba.... To se mi zdi larifari.

 

Usoda vsakega posamznika je določena z njegovo izbiro, kartero pot bo šel, če se dva človeka rodita točno na isti dan isto sekundo, logično da ne bosta mela istga lajfa, saj vsazka obkrožajo drugi ljudje, okolje, preiskušnje in pol si sam zbere....

 

sem slišala da bi se z regresijo dal naučit tujih jezikov, sej vso znanje nosimo v sebi samo prebudit ga je treba........se zavedate, da pol sploh šol ne bi rabl. :inocent:

Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vakira

v tem življenju sem bil telovadec, umetnostni drsalec, muzikant, pijanec, ljubimec, podjetnik, popotnik, ....................in še veliko bi lahko naštel....kaj pa moram še prinesti iz prejšnjih, če mam vse že tu.......samo tu in danes, razumeš...tisto od preje je iluzija, ki jo imaš, da nekaj v sebui razčiščuješ in prav gotovo ni samo eno"prejšnje življenje"....to si rabila vedet in tako tudi doživela.....to je del tvojega programa, tvoja karma....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tomaž tud ne verjame... :o|o: Kaj sploh še ostane velikim. x:Dx

 

o čeb ti vedla kaj vse jaz verjamem....ha ha ...še tist od francoščine...so mel ene par testov preko hipnoze, sam prav dolg nbeden ni govoru po tej poti francosko....ha ha

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja zelo, če ni egova ljubezen, če je prava, kjer se dva sploh ne obremenjujeta z ljubeznijo in si povsem zaupata in sta zato v bistvu eden, kjer je sbododa, pa nihče te svobode ne izkorišča, ker ne rabita manipulacij drug z drugim ...a j dovolj napisanga....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav!

Ker nebi rad bral celega foruma ter brskal po straneh sem se odločil, ter bi rad prosil nekoga, da mi napiše oziroma opiše kje v bližini Kranja je ćlčovek, ki bi mi znal pregledati ali povedati kaj sem bil v prejšnem življenju ter koliko me to pride.

Ali so podatki točni?

L.P. Grega

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tomaž...se popolnoma strinjam s tabo.

 

Vem da se Dadika, moram pa čim preje spet malo k tebi na masažo...že mal pogrešam......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav!

Ker nebi rad bral celega foruma ter brskal po straneh sem se odločil, ter bi rad prosil nekoga, da mi napiše oziroma opiše kje v bližini Kranja je ćlčovek, ki bi mi znal pregledati ali povedati kaj sem bil v prejšnem življenju ter koliko me to pride.

Ali so podatki točni?

L.P. Grega

Grega a se nebi raje vprašal, kaj si danes, ne kaj si bil...ali pa mogoče kaj si od rojstva do danes zase naredil, koko si se obnašal, kje ponavljal napake....če te nekaj žene, neka egova veličina gradu, ki se ti bo podrl, ko boš ugotovil, da to ni grad ampak čisto nekaj drugega, tega v prejšnjih življenjih ne boš našel.....verjemi mi, da samo za danes lahko živiš, zase, za svojo notranjo svobodo, kjer se imaš rad, kjer sam sebi zaupaš, edino to šteje.........ko boš odvrgel svoje blokade, ko se ti bodo lahko energije pretakale brez zamaškov, se ti bo odprlo tudi vesolje, edina pot je pa poštenje sam do sebe in tako do drugih, spoštovanje, iskrenost in ljubezen........

 

Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja zelo, če ni egova ljubezen, če je prava, kjer se dva sploh ne obremenjujeta z ljubeznijo in si povsem zaupata in sta zato v bistvu eden, kjer je sbododa, pa nihče te svobode ne izkorišča, ker ne rabita manipulacij drug z drugim ...a j dovolj napisanga....

 

 

:eek: ne ni dovolj, daj še mal napiši k je tko lepa pravljica tole x:px x;)x :fiju:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav!

Ker nebi rad bral celega foruma ter brskal po straneh sem se odločil, ter bi rad prosil nekoga, da mi napiše oziroma opiše kje v bližini Kranja je ćlčovek, ki bi mi znal pregledati ali povedati kaj sem bil v prejšnem življenju ter koliko me to pride.

Ali so podatki točni?

L.P. Grega

 

Khmm mee ne upoštevate? :V:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...