Skoči na vsebino

Prejšnja življenja


lena

Recommended Posts

:eek: ne ni dovolj, daj še mal napiši k je tko lepa pravljica tole x:px x;)x :fiju:

a ne moreš s svoje kože ..ha ha

bom dodal, čeprav ti to že veš......takrat ko drug drugemu privoščita prav vse kar nekomu da kaj lepega, ko se s tem ne obremenjujeta, ker je srečen prvi zato, k je srečen drugi......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Khmm mee ne upoštevate? :V:

 

Poglej Meety18

Tok si len, da se ti še za nazaj ne lubi pogledat in misliš, da bo nekdo drug to namesto tebe naredil...tu je tvoje prejšnje življenje....nič narediti, pa da bi nekdo namest tebe naredil tisto, kar bi moral sam......mislim, da boš moral najprej to napako odpravit, šele potem boš lahko videl, kaj sploh hočeš.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meety18!!

 

kje v bližini Kranja je ćlčovek, ki bi mi znal pregledati ali povedati kaj sem bil v prejšnem življenju

 

...bom js mal "podpirala lenobo"...če bo pomagalo...

 

KRANJ

Ladislav Medveščak, su jok, akupunktura, fitoterapija, homeopatija, rebirthing, regresija, prano terapija, reiki, meditacije, žerjavica IN Jasmina Audič, su jok, reiki; tel 041 810221

 

http://www.lunin.net/Magazin/Prispevki/Zdravje/4/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

torej nekako namiguješ, da ljudje z bujno mašto (kot jo imam npr. jaz) lahko pridelamo "lažne" dogodke iz kao preteklosti?

Ne gre za zavestno "maštanje", temveč bavidezni spomin, ki nastane pod vplivom različnih zunanjih vplivov, mešajočih se s podzavestnimi spomini.

Regresija je zgolj tehnika, ki omogoča vpogled v nezavedne spominske vtise. Ne morete verjeti, kaj vse se sestavi v podzavesti!

Glede reinkarnacije smo vsaj kabalisti razdeljeni. Argumenti ZA reinkarnacijo niso nič bolj verodostojni in trdni od argumentov PROTI. Vendar se nas večji del nagiba proti, ker je v tem primeru univerzum enostavnejši. Ker trdno verjamem, da je Bog najracionalnejša entiteta, sklepam, da je reinkarnacija plod umovanja na osnovi omejenih podatkov.

Skratka, moje prepričanje temelji na osebnih izkušnjah in veri v racionalnost Boga. Seveda ne trdim, da ni možno prenašati spominskih vtisov med ljudmi. Knjiga Projekt Delpas najde lepo razlago glede prenosa spominov in glede reinkarnacije, ki naenkrat ni več to, v kar mnogi verjamete.

Seveda nikomur ne branim, da je bil v prejšnjem življenju bog ve kaj in da ima razdelan celotno shemo preskakovanja iz ene vreče špeha v drugo. Pač srečno pot in obilo sreče (<vklop smešnice>nerodno je biti ujet v telesu prašiča v domačem svinjaku</izklop smešnice>).

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja točno tako Kabalist

 

Regresija je samo izhod (pomoč) v nekaj, kar sami pri sebi nočemo, ne upamo, ali ne znamo razčistit. Ko sem spremljal tehnike "zdravilca" Bracota sem na številnih primerih videl, kako to v resnici poteka. V bistvu ni regresija, princip je isti. Nekaj jih gre v resnici zato, ker v to verjamejo, veliko jih gre zato, da bi on namesto njih nekaj naredil (seveda neuspešno, ker ne more nič narediti), največ jih gre pa "za vsak slučaj". Vendar če se v bilo kateri obliki (lahko tudi vedeževanje, jasnovidnost, regresija) preprogramiraš sam sebe, boš to pot peljal, ker je to tvoj program. Če v neki nalogi potrebuješ informacijo, ki ti pomaga k razrešitvi, jo boš tudi dobil, če bo to kao iz prejšnjega življenja, boš to verjel in od takrat naprej bo to eno od tvojih prejšnjih življenj. V tem je ključ prejšnjih življenj, tisti, ki nekako razumemo kje so te informacije in kako se te energije pretvarjajo, tudi lahko tako razumemo. Tisti, ki pa verjame v čudeže in božansko pot neke resnice, je pač to samo njegovo, njegova pot do istega rezultata. Jaz naprimer vem, da je moja duša skupek nekih informacij, ki jih zavestno plasiram na nivoju mojih sposobnosti in nivoju svojega jaza, če pa nekdo raje vidi, da je to neka nevidna meglica okoli njega, naj bo pa tako tudi prav, zakaj pa ne, a funkcija "duše" ostaja v obeh primerih ista.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kabalisti imamo rek: "Kar je od nebes, se povrne v nebesa, kar je od zemlje, se v zemljo povrne."

Nekoč so rabina Ben Mojsija vprašali: "Kakšno je posmrtno življenje?"

Rabin je odvrnil:"Ne vem, ker nisem še nikogar srečal, kateri bi mi znal povedati. Učenec, raje misli, kako boš živel in opravičil božji dar življenja."

Nek drug rabin je rekel: "Rodil si se, ker Bog želi skozi tvoje oči videti, kaj upodablja."

Moj učitelj duhovnih vaj je rekel: "Ko se enkrat rodiš, si večno tukaj, kajti živiš naprej v svojih dejanjih."

Skratka, napotki za življenje tukaj in sedaj in ne izgubljanje časa okoli smrti.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ne moreš s svoje kože ..ha ha

bom dodal, čeprav ti to že veš......takrat ko drug drugemu privoščita prav vse kar nekomu da kaj lepega, ko se s tem ne obremenjujeta, ker je srečen prvi zato, k je srečen drugi......

in zakaj v dvojini? a drugače prava ljubezen ne obstaja, če ni dvojine?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem slišala da bi se z regresijo dal naučit tujih jezikov, sej vso znanje nosimo v sebi samo prebudit ga je treba........se zavedate, da pol sploh šol ne bi rabl. :inocent:

 

Tko znam jaz svedsko.

 

Makjemi!

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in zakaj v dvojini? a drugače prava ljubezen ne obstaja, če ni dvojine?

ja če znaš ločiti med različnimi nivoji rad imeti in ljubeznijo.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa če samo sprejmeš brez da ločuješ?

sprejmeš, dovoliš, spustiš, ne oklepaš, ne dušiš ne pričakuješ...

ne spada to v temo prejšnjih življenj a? ampak mogoče so pa prejšnja življenja bila potrebna da sem v tem spoznala Vse in Nič...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa če samo sprejmeš brez da ločuješ?

sprejmeš, dovoliš, spustiš, ne oklepaš, ne dušiš ne pričakuješ...

ne spada to v temo prejšnjih življenj a? ampak mogoče so pa prejšnja življenja bila potrebna da sem v tem spoznala Vse in Nič...

 

Selene se vdam...to j preveč komplicirano za mene...zase vem, da mi pomeni neka zveza ali pa karkoli drugega, kar mi polni dušo samo tako, da to zame ni obremenjujoče, da mi je pri tem lepo, da okol tega ni manipulacij, da ni treba gruntat, zakaj je bilo kaj rečeno, narejeno, se zgodilo, ampak, da enostavno imaš in si s tem zadovoljen.....spoznal pa sem, da če sem sam odkrit tako do sebe kot do drugih, da so tudi vsi ostali, ki so mi blizu odkriti do mene, tisti, ki pa v tem vijugajo in manipulirajo, pa tako ali tako sami odpadejo......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej vso znanje nosimo v sebi samo prebudit ga je treba........se zavedate, da pol sploh šol ne bi rabl.

Zadnjič sem videl svizce, kako so zavijali čokolado. Baje so vsi bili v prejšnjem življenju delavci v Milkini tovarni in so pojedli preveč čokolade. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Šalo na stran! Dajte no, bodite vsaj malce resni. Potem bi vsi hodili na regresije in ne bi nihče več ničesar raziskoval, delal in hodil v šolo.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šalo na stran! Dajte no

 

to je internetna stran, zato dajte šalo sem! :D x:Dx

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šala je v tem, da je že sama ideja posmrtnosti skregana z zdravo in tudi nezdravo pametjo.

 

 

Po moje pa je največji problem to, da damo razumu preveliko težo. Življenje je širše od našega trenutnega razumevanja. Predstavljaj si ljudi pred 2000 letu kako se kakšne stvari dojemali, najboljši modreci in misleci, na primer lik Zemlje, ali vesolja... Če nekaj ni v tvojemu zavedanju kot mogoče, ne pomeni, da je nemogoče. Za širitev zavesti je potrebno biti odprt in opazovati. Vedenje se spreminja, kar pa tudi ni pomembno, najpomembnejše vedneje ni abstraktno, temveč tako, ki ti omogoča zadovoljstvo in srečo , neko izpolnjejost. In vera v posmrtno življenje ali /in reinkarnacijo je ena tistih, ki preprostnemu človeku omogoča lažje življenje. Toda tudi sama imam raje živo vero, ki izraste iz mojih izkušenj, zato si tudi ne maram risati neke pravlice o tem kako je bilo in kako bo, vendar mogoče je naše vedenje prišlo do točke, ko imamo večji vpogled v razumevanje pred rojstvenega časa in po smrtnega časa.

Moje osebne izkušnje, ki so vezane na karmično astrologijo, kažejo, da ljudje močno v sebi čutijo na karetem področju imajo primanjkljaj in na katerem področju se morajo truditi in se na neki globji ravni zavedajo, da so tam naredili napako, od kje je ta napaka, če ne od preteklih življenj, ne vem, mogoče se to deduje in mi popravljamo napake naših prednikov, čist mogoče, naši predniki po genetski strukturi živijo v nas. Indijanci imajo zanimiv način gledanja, da se v bistvu preko nas izraža duh naših prednikov. Vsaka kultura na svoj način in vse je le ugibanje, dokler ni povezano z osebno izkušnjo , in tej ni mogoče oporekat, saj je resnična, vsaj znotraj tvoje resničnosti in če nehamo verjet v našo lastno resničnost kaj bomo, kot novoveški filozofi, ki so hoteli boga dokazati z matematično gotovostjo. Lepo vas prosim, vključimo ženski princip, brez njega ni nič celo.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

 

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje pa je največji problem to, da damo razumu preveliko težo. Življenje je širše od našega trenutnega razumevanja.

 

aplavdiram :) :palec:

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predstavljaj si ljudi pred 2000 letu kako se kakšne stvari dojemali, najboljši modreci in misleci, na primer lik Zemlje, ali vesolja

Pred 2000 ali tudi 4000 leti so bili ljudje duhovno enaki nam. Edina razlika med njimi in nami je v obsegu znanja in tehničnih pomagal, ki danes neprimerno učinkoviteje povečujejo moč naših čutil. 2. Mojzesova knjiga je dokaz, da se danes ni za slehernika in slehernico v bistvu nič spremenilo.

Razum je orodje z namenom, kot je recimo lopata takisto orodje s svojim namenom. Leta 2000 p.n.št. so za kopanje jarkov uporabljali lopate, danes isto počnemo z bagri različnih dimenzij. Razum moraš uporabiti, ker služi obdelavi podatkov, dobljenih s čutili. Razum podatke obdela glede na aktivni spomin in pridobljen simbolni sistem. Rezultat razumske kalkulacije je motiv za akcijo, ki pred izvršbo gre skozi mehanizem notranjega čutenja. Le ta odloči na osnovi moralnega sistema človekovo motivacijo in občutenje ob izvedbi. To zaporedje je enako danes in bilo je enako pred 6000 leti. Vse to je v domeni egozavesti. Vendar se vsi spomini, sama egozavest in s tem povezano izbriše v trenutku smrti. Ta del je zadnji, ki izgine. Obsmrtne izkušnje potrjujejo to tezo. V Kabali sistemu egozavesti pravimo tudi nefeš. Obstajajo še trije sklopi zavesti, od katerih je samo Hijah nesmrten. Žal ta nesmrtni del ni individualiziran, niti ne biva v čas-prostoru. To so dokazali različni mistiki. Nekaj, kar ne biva v čas-prostoru je večno, zatorej je neumno govoriti o prej ali kasneje, ker je to pomembno zgolj umrljivi egozavesti, katere del je razum. T.i. "prejšnja življenja" so pravzaprav kombinacije različnih miselnih slik. Sodobna psihiatrična znanost lahko o tem veliko pove.

Zanikanje razuma je nevarno za človekovo sposobnost bivanja v vsakdanjosti. Razum ni vse, vendar jemati razumu njegovo vlogo je neumno.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom poizkusil skozi svoja očala nekako zaokrožit to temo, da ne bomo vlekli in vlekli naprej

 

Tehnika in znanost je pač prišla toliko naprej, da marsikatero lastno izkušnjo lahko gledamo skozi ta bolj nova očala, včasih je bilo alfa in omega samo božanstvo, če je pa nekdo hotel drugače povedat, je bl pa tako ali tako obsojen na pregon, ker je bila resnica samo ena. Saj v bistvu je namen in funkcija ista, samo razlage gredo tudi po drugačni plati. Ko je Tesla naredil svojo energetsko ploščico so jo skrili, ker je bila "hudičevo delo", šele ko jo je Štefan po dolgih letih zbrskal nekje založeno v muzeju v Niagari, ji je dal novo dimenzijo uporabnosti, .............pa cel kup takih resnic poznamo iz preteklosti. Danes je pač fizika že malo naprej, z roko v roki astrologija in fizika peljeta v nova spoznanja, preko informiranosti prostora, obstoja vesolja, ukrivljenosti prostora, črnih in črvnih lukenj, in s tem spreminjanje časa in prostora in podobne zadeve, to ni več tabu. Marsikaj se da že izmeriti, primerjati in tudi dokazati, pa naj bo to na področju telepatije, delovanja naših možgan, organov, telesa, kemična sestava pod določenimi pogoji...pa da ne nakladam naprej.

 

Naša osnovna naloga je razvoj univerzalne intiligence, vse naloge se sučejo samo okoli tega, prav vse, kar se nam dogaja je v ta namen. Če si tu pomagamo v svoji rasti jaza z fiziko ali pa božanstvom, je to prav vseeno, vse je v nalogi, ki jo moramo opraviti. Če nekomu pomeni vedet to od preje, (če obstaja) tako kot ve in mu to tudi pomaga, naj pač ima tako vedenje, jaz izhajam iz drugačne teorije in pač v tem iščem odgovore, po svojih izkušnjah in mojih vzorcih v moji nalogi, čeprav vem, da to ni moja naloga, mi pa prav gotovo pomaga v tistem, kar moja naloga je.

 

Trdim pa eno, ne glede kaka je pot razlage, nobena regresija prejšnjih življenj, nobeno vedeževanje in nobeno napovedovanje karkoli okoli nas, nam ne prinese rezultata, lahko nas preprogramira, lahko nas zapelje v drugačno bolj ovinkasto pot, lahko je to samo orodje, da se še bolj papcamo in tako še bolj gruntamo okoli naših problemov, a prav gotovo ne bo naredilo tistega, kar moramo v sebi sami narediti. Takega "čudeža" ni, samo mi smo tisti, ki lahko zase kaj naredimo, mi smo tisti, ki odločamo o sebi in, če bomo stopili eno stopničko višje, je samo od nas odvisno, vse okoli nas je pa periferuija, ki jo sprejemamo ali ne.

 

Pa še to, ker je veliko pisanja okoli čustev. Čustva so del naše duše (datoteka našega notranjega zadovoljstva), če bi jih ne bilo, bi tudi delali nič na sebi, bili bi čisto navadni roboti v nekem namenu. Vsak od nas jih ima, tudi jaz jih imam, ne smemo pa mešati tehnike in čustva, ker sta to dve različni zadevi, čeprav je tehnika božanstva za naša čustva veliko lažja in dostopnejša, pa še izgovor imamo....naprimer,vsaka stvar je za nekaj dobra, tako bog hoče itd, če si najdemo tak hiter izgovor nam ni treba nič misliti, zakaj se nam nekaj zgodi, ker je že za nekaj dobro..............

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

brez strahu ni rasti...

Hm? xscratchx

a si ziher?

 

.... bolj važno kaj se dogaja danes in to kaj lahko danes naredimo za evolucijo in razvoj. Jaz živim v tem času in danes, tisto od preje me zanima samo kot informacija moje karmične poti, da mogoče danes lahko kaj nadgradim, po moji smri se bo pa informacija, ki jo kot karmično nalogo vlečem z sabo in obdelujem, drugje nadgrajevala. Cela ali pa samo tisti del, ki paše v neko drugo nalogo, kjer še nekaj vmes manjka, da bo bolj popolno.......

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm? xscratchx

a si ziher?

:palec:

 

tako jaz razumem in zame sem ziher, dokler ne dobim kaj otipljivega, kar me bo prepričalo v nasprotno...zaenkrat sem ziher...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje pa je največji problem to, da damo razumu preveliko težo. Življenje je širše od našega trenutnega razumevanja. ....

... Lepo vas prosim, vključimo ženski princip, brez njega ni nič celo.

xokx

 

~~~~~~~~~~

 

Tomaz - kaj pa radovednost in ukazeljnost SAMA in tako tudi POGUM (ravno - in ne strah), ki te pac pripelje na pota, ki so vcas tudi polna strahu???

 

xyesx x^x :vragec: x;)x

 

ena nula zame. :P :)

 

... in kaj pa ce je to STRAST in ne STRAH.... xyesx

 

zakaj bi bil sam en motiv, nacin, pot, metoda.... xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne znam ti povedat...sam vem pa, da če bi ne bilo potrebno nekaj v sebi pošlihtat tudi nebi o tem gruntala....saj ni to samo strah, lahko tudi samo firbec...sam če neb rabla tud firbca neb blo...b raj za kaj druzga tist "firbec" porabla.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najverjetneje pac govoris pravzaprav o tem, o cemer govori tud Mihela - da brez noci ni dneva in da brez zenskega princcipa ni nic popolno...

pa je treba tako poznati oboje in oboje nas tudi zhene in motivira - tako tisto, kar je dobrega, kot tudi tisto slabo.

 

No, saj sem ze v vseh teh temah najbrz po 5x rekla: sama se tako spomnim kot tudi lahko astrolosko razlozim (kar sovpada) velik tega, a se vseeno strinjam s tistimi, ki pravite, da to ni tako bistveno, pac pa to, kar je treba iz tega potegnit ZDAJ.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...