Skoči na vsebino

Prejšnja življenja


lena

Recommended Posts

Pa ni čisto tako....duša 'umre' po sedmih življenjih/preoblekah...........nismo večni, niti duše ne

Ne vem od kje ali od koga informacija, da duša umre. Tega nisem zasledil v nobeni knjigi, niti v t.i. svetih spisih, pa sem veliko tega prebral.

 

Navedi, kje je to zapisano ali kdo uči kaj takega.

Po tvojem pisanju vidim,da se boš ti še velikokrat rodil .

Še dobro, da si se pojavil/-a na tem forumu, da mi to poveš... >_>

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ups pa je msilila tebe ....

ok resno vprašanje - in kako vemo, da je v knjigah prava resnica? kot pravim - jaz še za svoje delčke nisem prepričana če ni samo domišljija... ko bom na drugi strani bom prepričana... verjamem v dušo in nadaljevanje ampak nisem pa zagovornica da je v vsaki knjigi napisano pravo dejstvo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alan oprosti če sem te užalila stem ,ko sem napisala,da se boš še večkrat rodil nisem slabo mislila mogoče pa bi si morav prebrati še kakšno knigo o Prejšnih življenjah.

LP

Torej si pisala meni. (Si vidla, Ksenia? :P)

 

Ne, se nisem užalil. Gre za to, da si mi napisala, da se bom še večkrat rodil, na podlagi samo enega posta (no, morda pa si še kakšnega prebrala), kar je vsekakor premalo, da kaj takega lahko napišaš. x;)x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenia kar se tiče knjig ali verjamemo vanje ali ne je pač takole,ljudje verjamemo v tisto ,kar nam odgovarja v kar pa dvomimo pač peprosto ne verjamemo,.Jaz si pri vsakem vprašanjo ali je res ali ne odgovorim takole ,če jaz ne verjamem še ne pomeni da tega ni !

papa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenija, carica si in dobro ti gre. :palec:

In vesela sem, da sem te spoznala v tem obdobju, ko se meni dogaja podobno.

Neverjetno toplo srce imaš. xsrcbumx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm, mogoce ima to kaj veze s tem, da clovek lahko dozese doloceno stopnjo, glede na to do kam trenutno seze njegova duhovna evolucija. Ko enkrat to stopnjo doseze, ne more vec napredovati, kot clovek. Omejuje ga namrec cloveska evolucija. Zatorej se, kot Bistvo lahko odloci, da svojo pot nadaljuje v drugacni obliki :)
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, v katerih virih je omenjena smrtnost duše? :o|o:

x:)x

 

Ma, če se lahko vključim v debato, kolikor je meni znano (in prečital sem res precej svetih spisov ipd...), smrtnost duše nikjer ni omenjena.

Se pa določenio sveti spisi (sveto pismo, recimo) ne opredeljuje glede reinkarnacije. Ampak to ne pomeni, da reinkarnacijeni, a ne.

 

Če pogledamo zadevo čisto iz znanstvenega vidika, 1. zakon Termodinamike pravi:

Energija ne more nastati iz niča in ne more se izničiti.

 

Po domače povedano, kam gre vsa energija, ki je prisotna v zavesti živih bitij? Izgine, se izniči?

Ma, jst menim, da ne.

 

Obstajajo tudi trdni dokazi o ljudeh, ki so se reinkarnirali. To je zelo prisotno v Tibetanskem budizmu...

Vodilni menih Tibetanskega budizma v Sloveniji je Rinpoče (ta naziv imajo tisti, ki jih uradno prepoznajo kot reinkarnirane modrece prejšnih življenj).

 

:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, če se lahko vključim v debato, kolikor je meni znano (in prečital sem res precej svetih spisov ipd...), smrtnost duše nikjer ni omenjena.

Tako je znano tudi meni.

 

Morda pa to nestvarno hipotezo zagovarjajo tisti, ki se bojijo življenja. x^x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...