Skoči na vsebino

Prejšnja življenja


lena

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Priporočam vsem knijgo Bruce Goldberg - Odkrivanje preteklih in prihodnjih življenj... x:)x

 

tudi jaz sem prebrala Usodo duš in Potovanje duš..in moram reči, da me sedaj še bolj zanima vse skupaj... x:)x

Jaz sem Goldberga tudi prebral pred kratkim na pobudo ene izmed članic (ali članov? :inocent: ) in mi je bil zelo všeč, med tem, ko mi je usoda duš eno nakladanje.

 

Drugače pa jaz tudi zmeraj bil čuden otrok. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrba x:)x

 

Hvala za prijaznost x:)x

 

Tale nick je iz grške mitologije, namreč syrinx je bila nimfa, v katero je bil zaljubljen bog Pan.

 

Pač, romantična zgodba :)

 

lp syrinx

Nikoli ne obstaja tako globoka tema, da je svetloba ne bi mogla razsvetliti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrba..nič hudega... če si zamenjala...

 

meni so enkrat rekli, če se fiksam...kr syringe...je baje tudi angl. ime za iglo x:Dx

 

ah ja..romantika... x:Ix

 

sj veš...kako to gre :)

 

lp syrinx

Nikoli ne obstaja tako globoka tema, da je svetloba ne bi mogla razsvetliti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Včeraj sem bila na regresiji. Sedaj še težko povem kaj čutim, saj imam mešane občutke in še predelujem zadeve.

Začeli sva s prečiščevanjem energetskih centrov, da bi se lahko sprostila. Imela sem tako zapacane, da sva jih pucali več kot 2 uri. Občutek pretočne energije je bil fenomenelen in prvič v življenju sm lahko res globoko vdihnila (zapacana srčna čakra).

Potem sva prešli na pretekla življenja. Tukaj je nastal problem. Vseskozi - karkoli sem videla - sem uporabila razum in si nekako prišepetavala naj si ne zmišljujem in da to ne more biti res (da to ne morem bit jst).

Imela sem popolnoma drugačno predstavo o tem kako naj bi vse to videla (kot film), jst pa sm videla tko kot da bi si zmišljevala zgodbo (slikanico). Nikakor mi ni steklo.

Sedaj moram preveriti podatke o tej osebi (moškemu). Saj sm vidla letnico, kraj (Orient) in vem kaj sem bila (statusno) in kako naj bi umrla. Bomo videli če drži.

 

Super izkušnja!

 

 

Ola Valkira a bi mi lahko povedal kje si to bila, ker mene regresija že ful dolg zanima sam še nisem zbrala poguma. Kako pa to v bistvu poteka a nekak tko kot hipnoza???? x?x

Lp x:)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

 

Pred časom sem gledala na TV1-Slovenija oddajo o Egipčanih. Moram reči da me je razlaga o "reinkarnaciji" navdušila, kajti nekako tako sem tudi jaz o tem razmišljala. Bom poskusila razložiti kolikor toliko razumljivo.

Duša ki potuje iz telesa v telo je to obdobje 25.000 in nekaj let. Vse je odvisno koliko časa recimo moja duša že potuje in koliko se je že naučila. Vsak od nas dobi določene lekcije ki se jih mora naučit. Ko se vse te lekcije naučimo, se je obdobje duše izteklo. Nekako tako.

xsrcx

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Prav posebno pa si zapomni to: V središču sonca počiva iskra milosti in daje z ognjem jeze Božanstva svetlobo svetu. V središču zemlje pa se nahaja iskra božjega srda enaka ognjenemu zmaju in drži zvezana hudobna krdela, strnjena kot kamne, ki jih mora najprej omehčati voda usmiljenja, da bi se lahko kdo znova rodil za drugo preizkušnjo za svobodo in večno življenje. In zdaj dojemi skrivnost svojega bitja in se čudi veliki ljubezni večne Oblasti, ki je že tolikokrat dopustila, da si se zmeraj znova rodil, da bi tebe, ki si bil izgubljen, znova pridobila za večno življenje, za svobodo, za postavo, za ljubezen in za svetlobo in za to, da bi gledal njeno obličje; in glej, to vse bom razodel in dal spoznati tebi (Lorberju) in s tem tudi mnogim drugim, da boste končno enkrat lahko spoznali, kako nadvse dobra mora biti večna Ljubezen, ker za vas neposlušne neutrudno stori in prenaše toliko velikega in čudovitega."

 

(Božje gospodarjenje)

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moj pogled na to temo

 

Če bi bila pomembna prejšnja in prihodnja življenaj za naš današnji čas, za naše življenje v tem času, bi nam bilo to znano in bi tudi vedeli. Ker so se naše energije pretvorile ob našem rojstvu iz različnih informacij je nemogoče taka življenja izluščit iz kompletne informacije, pač dobili smo prav take informacije, ki jih za našo nalogo potrebujemo, ne glede, koliko jih je to pred nami ali pa za nami (odvisno od pretvorbe v naš čas), tudi obdelovalo na svoji življenski poti, v svojem času.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bi bila pomembna prejšnja in prihodnja življenaj za naš današnji čas, za naše življenje v tem času, bi nam bilo to znano in bi tudi vedeli.

 

Duša nima spomina na prejšnja življenja, ampak zavest, ki si jo pridobimo v prejšnjih življenjih. Ne gre za kopičenje spomina, ampak za razvoj zavesti, in višja stopnja zavesti je tisto, kar nekateri že prinesejo na ta svet.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Duša nima spomina na prejšnja življenja, ampak zavest, ki si jo pridobimo v prejšnjih življenjih. Ne gre za kopičenje spomina, ampak za razvoj zavesti, in višja stopnja zavesti je tisto, kar nekateri že prinesejo na ta svet.

 

tuki pa fejst različno razlagava isto.....naš edini namen na tem svetu je, da nadgradimo že obstoječe znanje (lahko tudi zavest če tako imenuješ, a zavest ima časovno dimenzijo, to ne smeš pozabiti)...energije niso zavest ampak informacioje, ki se ob pretvorbi lahko tudi imenujejo zavest, tu dobijo materialno obliko.......

 

Duša je količina tvoje zavesti, ki jo sam ustvarjaš v svoji psihi, ko te zapusti ni več duša ampak informacije, ki jih kaj hitro lahko nekdo z podobno nalogo spremeni v svojo dušo, vendar je ta tvoja duša v kolektivni zavesti skupek duš na različnih nivojih astrala.......torej, če v neki nalogi potrebuješ nadgradnjo že znanega, potem boš to pretvoril v tvojo dušo iz kompleta vseh informacij in ne samo iz ene duše......lahko pa pri regresiji, kjer potrebuješ nek podatek greš samo v eno dušo, ki je ta podatek ustvarila, zato pa vidiš samo tisto pot iz preteklosti (nekoga življenje pred tabo).....tvoja prejšnja življenja si po tem ne sledijo po časovni hirarhiji ampak po informacijski.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že od nekdaj me zanima vse kar je povezano s t.i. prejšnjimi življenji, vendar pa mi ni nikoli uspelo spoznati koga, ki bi o tem kaj vedel ali se s tem ukvarjal.A ve mogoče kdo od vas kaj o tem-kako prideš do tega kaj si bil v prejšnjem življenju-jih,...

Upam, da kdo kaj ve .

Uživajte-pa hitro odgovarjat

 

Ko svoje življenje na Zemlji razsvetliš dobiš ključ do posmrtnega življenja.Do takrat si na Zemlji na preiskušnji x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Duša je količina tvoje zavesti, ki jo sam ustvarjaš v svoji psihi, ko te zapusti ni več duša ampak informacije, ki jih kaj hitro lahko nekdo z podobno nalogo spremeni v svojo dušo, vendar je ta tvoja duša v kolektivni zavesti skupek duš na različnih nivojih astrala.......torej, če v neki nalogi potrebuješ nadgradnjo že znanega, potem boš to pretvoril v tvojo dušo iz kompleta vseh informacij in ne samo iz ene duše......lahko pa pri regresiji, kjer potrebuješ nek podatek greš samo v eno dušo, ki je ta podatek ustvarila, zato pa vidiš samo tisto pot iz preteklosti (nekoga življenje pred tabo).....tvoja prejšnja življenja si po tem ne sledijo po časovni hirarhiji ampak po informacijski.....

 

 

Duša in zavest je isto.Po "zasluženem" življenju na Zemlji gre v drugo dimenzijo ki ni iz snovni kot je naše vesolje in galaksije.Snovna telesa nam dajo neko predstavo o tem ki jo delamo na podlagi tega kar vidimo in vse premalo čutimo ker preveč poslušamo druge in ne sebe in zato smo v razumevanju le tega omejeni.

 

Sam pomislite že vprašanje Kje je meja vesolja in kaj je za njo ti da za mislt kar je preveč za naše snovne možgančke.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoče te narobe razumem, a nekako tako razlagaš kot moj prijatelj Ramiz, ki tisto, kar gre v čip razlaga "tako bog hoče" in tisto kar gre iz čipa "tako je bog hotel", pri tem ga tud slučajno ne zanima kaj se v čipu dogaja. Vendar, ko je pri enem zdravljenju (no nekaj jih je bilo takih, a eden predvsem boleč zanj) bil v neki krizi in že hotel s tem prekiniti, sem bil pa jaz tisti, ki sem mu moral povedati, kaj se je v čipu zgodilo, da je "bog tako hotel"......saj ni rečeno, da je res tako, a tako sem jaz razumel in njemu je pomagalo...........

 

to o dušah potrebuje dolgo razlago, ni ravno tako ajnfog, vendar če nekomu zadosti to kar razume in v to verjame, je nalogi zadoščeno.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In od kje vam to vedenje? Da ste tko prepričani v te stvari... jaz domnevam, sem romantična ali pa razmišljam logično... ja - to si tud sama želim, da bi imela te stvari točno opredeljene, pa jih nimam... vem pa kdaj jih bom imela ;) na drugi strani tančice... karkoli že bo...

no z veseljem prebiram vaša dognanja, ki mi dajo povod za moja razmišljanja...

hvala x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoče te narobe razumem, a nekako tako razlagaš kot moj prijatelj Ramiz, ki tisto, kar gre v čip razlaga "tako bog hoče" in tisto kar gre iz čipa "tako je bog hotel", pri tem ga tud slučajno ne zanima kaj se v čipu dogaja. Vendar, ko je pri enem zdravljenju (no nekaj jih je bilo takih, a eden predvsem boleč zanj) bil v neki krizi in že hotel s tem prekiniti, sem bil pa jaz tisti, ki sem mu moral povedati, kaj se je v čipu zgodilo, da je "bog tako hotel"......saj ni rečeno, da je res tako, a tako sem jaz razumel in njemu je pomagalo...........

 

to o dušah potrebuje dolgo razlago, ni ravno tako ajnfog, vendar če nekomu zadosti to kar razume in v to verjame, je nalogi zadoščeno.....

 

 

x:Dx ..dobra.Ne ni nobenga "čipa" posred al pa telefoniranja z "bogom".To je sam moj filing ki mi nekak daje predstavo kako naj bi to vse funkcioniralo.Če se ne strinjaš se pač ne strinjaš.....to je tvoja odločitev x;)x

 

Kar se pa kompliciranja stvari tiče so pa zeeeelo enostavne....sam ljudje radi kompliciramo....sploh z besedam ko nekaj hočemo opisati x:Dx

 

 

In od kje vam to vedenje? Da ste tko prepričani v te stvari... jaz domnevam, sem romantična ali pa razmišljam logično... ja - to si tud sama želim, da bi imela te stvari točno opredeljene, pa jih nimam... vem pa kdaj jih bom imela ;) na drugi strani tančice... karkoli že bo...

no z veseljem prebiram vaša dognanja, ki mi dajo povod za moja razmišljanja...

hvala x:Xx

 

 

 

To je sam predstava vsakega posameznika o določeni zadevi skozi njegove oči v življenju ki ga je preživel do sedaj....nič drugega

 

Ni tle nobenga hokus pokus govorjenja z angeli, škrati, bogom, vilinci and Co. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je sam predstava vsakega posameznika o določeni zadevi skozi njegove oči v življenju ki ga je preživel do sedaj....nič drugega

Co. x:Dx

 

na čem pa po tem rasteš, kako gre znanje naprej in kako se evolucija sploh odvija......torej vsi tisti, ki leta delajo na tem, delajo nepomembno brezvezno delo, potem je tudi Mateja, ki je ogromno energije in raziskav vložila v indigo, delala brezpomembno delo...ma dej no....mal razmisl, kaj s napisal......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na čem pa po tem rasteš, kako gre znanje naprej in kako se evolucija sploh odvija......torej vsi tisti, ki leta delajo na tem, delajo nepomembno brezvezno delo, potem je tudi Mateja, ki je ogromno energije in raziskav vložila v indigo, delala brezpomembno delo...ma dej no....mal razmisl, kaj s napisal......

 

 

Tomaž veš v čem je problem.V nos ti hodi ker ti en pokovc k je pol mlajši tle soli pamet, ker po tvojem mišljenju to kar si ti videl/doživel/prebral v svojem življenju se ne more primerjat z mano.Poleg tega si napiše še za nick Indigo kar ti sploh nabije negativo preden sploh moj post začneš brati, ko debatiram o čemurkoli x;)x .

 

Ne bom več stal na tvoji poti... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tuki pa fejst različno razlagava isto.....naš edini namen na tem svetu je, da nadgradimo že obstoječe znanje (lahko tudi zavest če tako imenuješ, a zavest ima časovno dimenzijo, to ne smeš pozabiti)...energije niso zavest ampak informacioje, ki se ob pretvorbi lahko tudi imenujejo zavest, tu dobijo materialno obliko.......

 

Duša je količina tvoje zavesti, ki jo sam ustvarjaš v svoji psihi, ko te zapusti ni več duša ampak informacije, ki jih kaj hitro lahko nekdo z podobno nalogo spremeni v svojo dušo, vendar je ta tvoja duša v kolektivni zavesti skupek duš na različnih nivojih astrala.......torej, če v neki nalogi potrebuješ nadgradnjo že znanega, potem boš to pretvoril v tvojo dušo iz kompleta vseh informacij in ne samo iz ene duše......lahko pa pri regresiji, kjer potrebuješ nek podatek greš samo v eno dušo, ki je ta podatek ustvarila, zato pa vidiš samo tisto pot iz preteklosti (nekoga življenje pred tabo).....tvoja prejšnja življenja si po tem ne sledijo po časovni hirarhiji ampak po informacijski.....

 

Se prav, vsaka inkarnacija je po tvoje ena duša?

Se ne strinjam.

Duša pri človeku je zaokrožena celota, ki potuje. Ista duša se ponovno utelesi in razvija.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem sla sam 'zarad tebe', emanuel, v tole temo (ze nisem bla not ohoho cajta, ce sploh kdaj - ce druzga ne, imamo vec teh tem... jasno... :o|o:)..

 

prebrala sem sam tvojo zadnjo trditev..

se v bistvu strinjam - sama temu po svoje recem - rdeca nit zivljenj - torej, bistvo, torej, ja, dusha... ena... se bi tle strinjala...

 

se *spomnim* enih parih (prejsnjih zivljenj).

 

glih dons je nekdo, hecno, osvezil eno temo (testi) in fliknil not nek link na en programcek, ki ti na podlagi rojstnega datuma flikne ven razlagico, kaj si bil v prejsnjem lajfu, kdo, kje, poslanstvo...)

no ne kupim, ker je sam na datum, torej ne individualno, pac pa je kar hecno...

vendar moje razlage so... sanjske... spominske... pa velik bolj precizne in... *utemeljene*...

sicer pa neverjetno klapajo tud astrolosko.

tako da... xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem sla sam 'zarad tebe', emanuel, v tole temo

 

Joj, prov počaščen sem x:)x x:Ix (pa kr mal mi je nerodn x:o)x ).

 

se *spomnim* enih parih (prejsnjih zivljenj).

:

 

In kako se spominjaš :eek: ?

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glih dons je nekdo, hecno, osvezil eno temo (testi) in fliknil not nek link na en programcek, ki ti na podlagi rojstnega datuma flikne ven razlagico, kaj si bil v prejsnjem lajfu, kdo, kje, poslanstvo...)

no ne kupim, ker je sam na datum, torej ne individualno, pac pa je kar hecno...

:

 

Sem vidu to.

Po moje je bedarija. Vsi, ki so rojeni na isti dan kot jest, so bli v prejšnem življenju pol isto. Sam eni pa verjamejo. x:o)x

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Indigo sploh ne vem kok si star..tko da to sploh ni problem, je pa tko, da tud slučajno nisem tip, ki bi se jezil, me tu in tam kaj bucne, vendar se prav dobro zavedam, da je to moj problem........sem pač tak, da direkt povem kaj mislim, nikoli ne ovinkarim, kaj je res od tega tako kot razumem, je pač lahko samo moja resnica, ki jo pač poznam po svoji prehojeni poti, tu samo debatiram, ker mi verjetno tudi kaj ni jasno in sem zadovoljen prav za vsako info ki jo dobim, da mi nekaj potrdi ali pa ovrže............v tem vidim smisel oglašanja na forumu.......če sem kje bolj piker ali na izgled nesramen je predvem vzrok, ker bi kako zadevo hotel iz drugih ust slišat....zato pa je forum..vsak pove svoje...izlušči se pa tisto, kar je nekomu najbolj blizu......

nikoli nisem polagal na starost adute, poznam zelo mlade strokovnjake, ki so mi marsikaj dali in tudi stare, ki mi niso dali nič...tudi to je relativno, res pa je, da največkrat v naših letih kaj drugače razumemo (lahko tudi narobe), saj smo odraščali v zate drugem času ....danes so pogoji odraščanja drugačni, torej je tudi potek rasti drugačen....

 

kako se odzivaš na forumu je tvoja osebnost, edino kar sem pričakoval od tebe je, če že si indigo, da nam dopoveš zakaj si in v čem si drugačen...zato sem tudi napisal, da ni bilo nič od tebe do sedaj, razumeš in to ni za zamero......saj če ste indigo tako drugačni od nas, morate vedeti v čem ste drugačni.....Mateja je o tem veliko pisala, ko pa imamo človeka, ki sam sebe tako označi, pa ne dobimo podatkov iz prve roke...no narobe sem napisal, mogoče jih je kdo dobil......jaz jih nisem ali pa jih nisem znal....

 

malo sem zašel, a tu je blal ta pripomba, čeprav ta zadnji odstavek spada bolj v temo indigo in ne med prejšnja življenja...

 

Emanuel okol istih duš se ne morem strinjati z tabo, vendar prepustimo času čas...se bo že pokazalo, kaj je bolj prava razlaga, saj je vse z namenom, ali ne........

 

ok..lepo nočko...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, prov počaščen sem x:)x x:Ix (pa kr mal mi je nerodn x:o)x ).

In kako se spominjaš :eek: ?

ne da se mi zdaj povedat, pa tud tolkrat sem ze civkala o tem,...

ze najdem... al pa se 1x napisem... sam ne dons...

 

aja zakaj da zarad tebe emanuel?

ker me je zanimal, kaj si ti mislis o.. prejsnjih lajfih pa tem. :)

ko sem vidla, da je zadnji tvoj komentar. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://70.86.12.66/~freak/slike/pics/454135.gif

Nekdo od zelo priznanih znanstvenikov je zatrdil, da čas ni linearen. Videnja, ki smo jih doživeli in v katerih smo bili prisotni so se lahko že zgodila, lahko se pa še bodo. xsrcx

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako se odzivaš na forumu je tvoja osebnost, edino kar sem pričakoval od tebe je, če že si indigo, da nam dopoveš zakaj si in v čem si drugačen...zato sem tudi napisal, da ni bilo nič od tebe do sedaj, razumeš in to ni za zamero......saj če ste indigo tako drugačni od nas, morate vedeti v čem ste drugačni.....Mateja je o tem veliko pisala, ko pa imamo človeka, ki sam sebe tako označi, pa ne dobimo podatkov iz prve roke...no narobe sem napisal, mogoče jih je kdo dobil......jaz jih nisem ali pa jih nisem znal....

 

Preveč pričakuješ Tomaž.Stvari niso čist take kot na listu papirja x;)x

Če te kej zanima o teh otrocih vprašej ti bom rad odgovoril.Nisem se sm prišel dokazovat, ampak odgovarjat na vprašanja, ker nekatere to zanima in mnogi imajo zgrešeno predstavo o tem x;)x

 

Zdej pa nazaj na temo.To ni za tle

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...